PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Digiturk kart değiştiriyor

zxcvbn10250
26-08-2008, 13:44
özellikle lig tv üyeleri başta olmak üzere sadece orginal kutularında ve modulde çalışan dtplus gibi tüm üyelere dağtılmaya başlandı,dsmarttan farkı başka kutuya takıldığında kartın zarar görmemesi

kanberoğlu
26-08-2008, 14:20
teşekkürler bilgi için.

airman06
26-08-2008, 15:09
para istemesinlerde

kellebekir
26-08-2008, 15:14
nasıl iştir bu ya

badtempered
26-08-2008, 15:43
özellikle lig tv üyeleri başta olmak üzere sadece orginal kutularında ve modulde çalışan dtplus gibi tüm üyelere dağtılmaya başlandı,dsmarttan farkı başka kutuya takıldığında kartın zarar görmemesi
Bu yazıyı siz mi yazdınız merak ettim.

D-Smartta kart diye bir mantık yok

Kart ile makina uyuşması gerekiyor.Bu nds nin getirdigi bir durum

nasıl iştir bu ya

Normal birşey digital platformlar arada yapar böyle :)

sanırsam irdeto kart ve modül dagıtıyorlar

zxcvbn10250
26-08-2008, 16:41
nds olayını tam bilmiyorum,peki daha yeni nagra3 gecen ve hd kutuları dağıtan cabo vd+larda yeni teknoloji olmasına rağmen paylaşıma çağre bulamadılar

badtempered
26-08-2008, 16:51
nds olayını tam bilmiyorum,peki daha yeni nagra3 gecen ve hd kutuları dağıtan cabo vd+larda yeni teknoloji olmasına rağmen paylaşıma çağre bulamadılar

:Dpaylaşıma çare yok ki :)

CCW
26-08-2008, 16:56
Değiştirsin ama ücretli olmasın..

Simba
26-08-2008, 21:54
Digiturk bu ne yaptıgı belli olmaz.Zamanında da kartlar degişmişti.

f47xfenerli
27-08-2008, 00:16

açıkçası konuyu tam anlayamadım haberin kaynağı neydi şunu bi okuyup öğrenelim. kartın zarar görmemesi diye birşey niye yapsınlarkı başka birşey vardır işin içinde.hangi kaynak geçti bu haberi.

badtempered
27-08-2008, 00:25
açıkçası konuyu tam anlayamadım haberin kaynağı neydi şunu bi okuyup öğrenelim. kartın zarar görmemesi diye birşey niye yapsınlarkı başka birşey vardır işin içinde.hangi kaynak geçti bu haberi.

Usta ben sana özet geçeyim.

Digitürk D-Smart a özendi.

Yeni aboneliklerde kart ve makina uyuşması gerekiyor.

yani bu kullanıcılar modül ve kartı x marka uydu alıcısında taktıklarında açmıyor :8[1]:

f47xfenerli
27-08-2008, 00:38
Usta ben sana özet geçeyim.

Digitürk D-Smart a özendi.

Yeni aboneliklerde kart ve makina uyuşması gerekiyor.

yani bu kullanıcılar modül ve kartı x marka uydu alıcısında taktıklarında açmıyor :8[1]:

bende öyle anladım ama farklı yazmış arkadaş anladığım kadarıyla haber
doğru ise onlarda tıpkı D-smart olayında olduğu gibi kartı başka cihazda
kulandırmama yoluna gitmeye karar vermişler sanırım. buda tam bir
mağduriyet çıkaracak ortaya gene ben bile yüzlerce DT abonesine
Next 2000cx ve cıs sattım ve sorun olmayacağını ayni cihaz kartınızı
tanır sorun olmaz dedim böyle birşey yaparlarsa yandık:mad2:

k_huso
27-08-2008, 01:38
bencede değiştirsin çok problemler çıkıyordu iği olur mesela bişi paylaşmak istiyorum geçen günlerde bi müşteri geldi istanbuldan yalovaya yazlığına gelmiş istanbulda digitürk kullanıyor etulsat w3 üzerinden yalovada türksat kurulu bir çanağı var ve lig tv seyir edemiyor açmıyor ekranda (üyeliğiniz bu alanı kapsamamaktadır) die bir yazı verdi müşteri hizmetlerini aradık ve dedikleri aynen şu oldu ( kullandığınız karrt sadece etulsat w3 üzerinden çalışır türksat üzerinde seyir edemezsiniz çanak kurdurmanız gerekiyor dedi??????) peki bu etulsat w3 uydusundaki lig tv ile türksata ki lig tv aynı değil mi :49: :49: böle bişi olabilir mi arkadaşlar ????? ne alakası var :49: :49: :49: :49:

badtempered
27-08-2008, 01:48
bencede değiştirsin çok problemler çıkıyordu iği olur mesela bişi paylaşmak istiyorum geçen günlerde bi müşteri geldi istanbuldan yalovaya yazlığına gelmiş istanbulda digitürk kullanıyor etulsat w3 üzerinden yalovada türksat kurulu bir çanağı var ve lig tv seyir edemiyor açmıyor ekranda (üyeliğiniz bu alanı kapsamamaktadır) die bir yazı verdi müşteri hizmetlerini aradık ve dedikleri aynen şu oldu ( kullandığınız karrt sadece etulsat w3 üzerinden çalışır türksat üzerinde seyir edemezsiniz çanak kurdurmanız gerekiyor dedi??????) peki bu etulsat w3 uydusundaki lig tv ile türksata ki lig tv aynı değil mi :49: :49: böle bişi olabilir mi arkadaşlar ????? ne alakası var :49: :49: :49: :49:
:8[1]: :8[1]:

Gayet alakası var.

İkisi birbirinden farklıdır.

Degiştiginde de bu yine degişmicektir.

Müşteri Hizmetleri sallamamış dogru bilgi vermiş:sad:

k_huso
27-08-2008, 02:51
:8[1]: :8[1]:

Gayet alakası var.

İkisi birbirinden farklıdır.

Degiştiginde de bu yine degişmicektir.

Müşteri Hizmetleri sallamamış dogru bilgi vermiş:sad:

bence tamamen saçmalık illa benim çanak mı kurdurmam lazım seyir eden nasıl seyir ediyor bende bi arkadaştan ödünç aldım modülü kendi goldmaster 30300 cı makinama taktım ve maçı pekala seyir ettim bu nasıl oluyor peki :49: :49: :49: :49: :stop:

badtempered
27-08-2008, 03:18
bence tamamen saçmalık illa benim çanak mı kurdurmam lazım seyir eden nasıl seyir ediyor bende bi arkadaştan ödünç aldım modülü kendi goldmaster 30300 cı makinama taktım ve maçı pekala seyir ettim bu nasıl oluyor peki :49: :49: :49: :49: :stop:

Abonelikler iki türlü oluyor.

Biri Eutelsat W3A üzerinden Biride Türksat üzerinden

Siz hangini seçmişseniz kart oraya açar.