PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forum Üyelerine Duyuru!!!

Admin
29-08-2008, 15:19
Son zamanlarda forum mailine ve pm sistemimize gelen şikayetlerde forum sitemizde kullanılan top stats( top 20) eklentisini göremıyorum yada reklamlar cok dagınık seklinde diye mailler gelmektedir.

Bu tür nedenler sizin tamamen bilgisayarınıza sagladıgınız cok üst seviyedeki antivürüs sistemlerinin bu eklentiler göstermemesidir veya cerez sisteminin kapalı olmasından kaynaklanır.

Bizim bilgisayarlarımızda ben dahil bu tür sorunu yasamıyorum bilgisayarınızı koruyacam diye her indirdiginiz eklenti bilgisayarınızın kasılmasına sebeb olabilir.

Bilgisayarınız sistemi koruyacam diye daha fazla enerji harcar.Sitemizde kullanıcıların bilgisayarına zarar verecek ne dosya- ne reklam ceşitleri nede popup türü tarzı seyler vardır. Sitemizde rahatlıkla gezebilirsiniz

Sitemiz internet Explorer 5+ ve 1024 x 768 çözünürlükte görüntülenir.Size tavsiye edecegimiz olay bilgisayarınızı cok fazla koruyacam diye eklentiler kullanmayın.

Şimdi size ana sayfadan bir görünüş verecem.Bu sizin bilgisayarınızda bu sekil degilse bu site ve benzeri yerlerde sorun yasamaya devam edeceginiz anlamına gelir..

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

artech
29-08-2008, 15:27
serkan bey ben bu sorunu yaşıyorum bir kaç kez çeşitli yerlerde yazdım ama dikkate alan olmadı pc ile aalakası yok login olmadan yani ziyaretçi iken topist gözüküyor ama login olunca kayboluyor, üstelik ben virüs programı kullanmıyorum oyle bahsettiğiniz gibi eklenti filanda yok sorun sizden kaynaklanıyor buna eminim...

Admin
29-08-2008, 15:29
serkan bey ben bu sorunu yaşıyorum bir kaç kez çeşitli yerlerde yazdım ama dikkate alan olmadı pc ile aalakası yok login olmadan yani ziyaretçi iken topist gözüküyor ama login olunca kayboluyor, üstelik ben virüs programı kullanmıyorum oyle bahsettiğiniz gibi eklenti filanda yok sorun sizden kaynaklanıyor buna eminim...
Peki bizden kaynaklansa bu cogu kişide olmuyor 15-20 kişide oluyor sanırım. 44 bin uyelikli forumda % 98 kişi sorun yasamazken siz nasıl yasıyorsunuz?.Konudada yazdım illa virus programıda degil en ufak bir eklentide olsa sorun yasarsınız.

CABBARİ
29-08-2008, 15:30
bende sorun yok aynen bu şekilde çıkıyor
selametle

artech
29-08-2008, 15:33
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ben 30 40 kısı oldugunu sanmıyorum cogu bence soylemıyor veya bılmıyor

Admin
29-08-2008, 15:36
Sn @siyar 66 biz silahmı dayadık millete söyleme diye.Top 20 bu foruma özgü degil sonucta bugunun mesajlarındanda takip edebilirsiniz. Ben uye olarak girdim foruma sorun yasasak zaten mudale ederdik..

HCakir
29-08-2008, 15:43
@siyar666

Çerezleri silmeyi deneyiniz..

Creed
29-08-2008, 16:01
bende sorun yok herşey düzgün top 20 falan gorunuyor sorun yasamadım bu zamana kadar

f47xfenerli
29-08-2008, 17:07
kulanılan güvenlik prolarından yapıyor mesela bu güvenliği üst seviyeye çıkardığım zaman
oluşan forum ana sayfa.

Editor
29-08-2008, 17:11
Benimde sorunum yok.fenerli hoca göstermiş bu antivirüs programları yapıyor bunu birde cerezlerle alakalı.siteden faydalanmak için bunları en az seviyeye cekmek gerekiyor ne top 20 nede reklamlarda sorun var gayet hersey düzgün..

artech
29-08-2008, 17:23
Ben sadece sorunu söylemek istemiştim çözüme yardım cı olmak adına pc de virüs programı yok güvenlik kapalı çerezleri yeni sildim ve pc de dün akşam formatladım sistem vista ve xp üstelik bunları herkes nereden bilsin topistatistikler için çerez silme güvenlik kapatma virüs programı, demek istediğim bir üye ne kadar uğraşırki bunlarla..!!!

Editor
29-08-2008, 17:29
Ben sadece sorunu söylemek istemiştim çözüme yardım cı olmak adına pc de virüs programı yok güvenlik kapalı çerezleri yeni sildim ve pc de dün akşam formatladım sistem vista ve xp üstelik bunları herkes nereden bilsin topistatistikler için çerez silme güvenlik kapatma virüs programı, demek istediğim bir üye ne kadar uğraşırki bunlarla..!!!
ya iyide bende sorun yok xp kullanıyorum bende uye durumundayım özel bir sey olsa herkeste olurdu demi ama

MUTAF
29-08-2008, 17:30
bende problem yok şimdilik..

osmann
29-08-2008, 17:39
beyler (ve hanım kardeşler) benim çalıştığım şirket bilgisayarları kısıtlı bir çok şeyi göremiyorum veya şikayet edilen şekilde farklı çıkıyor. ama evdekinde ne virüs programı var nede bişey (ki virüsler canına okudu makinamın) orada forum ile ilgili herşeyi düzgünce görüyorum. bu mesele makinadan kaynaklanıyor...bakın şu an şirket bilgi
sayarı ile yazıyorum bunları ve serkanın ilk mesajda verdiği görüntüleri bile göremiyorum...çarpı çıkıyor...ama dediğim gibi makinadan. eve gideyim görürüm herşeyi...
selametle...

kanarya6760
29-08-2008, 18:55
hiç bir sorunum yok

badtempered
29-08-2008, 21:09
Benim kişisel tespitim

Only the registered members can see the link olarak girince problem yok

supersatforum.com olarak girince problem var.

yani login olunmuyo www olmayınca

pencere77
29-08-2008, 21:51
bende problemsiz

Simba
29-08-2008, 21:53
Benim kişisel tespitim

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) olarak girince problem yok

supersatforum.com olarak girince problem var.

yani login olunmuyo www olmayınca
Başına Only the registered members can see the link koymak lazım internette hiç bir site www kullanmadan yayına başlamıyor zaten Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) çokmu zor anlamadım bunu çözemedim :smiles22:

badtempered
29-08-2008, 22:18
Başına Only the registered members can see the link koymak lazım internette hiç bir site www kullanmadan yayına başlamıyor zaten Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) çokmu zor anlamadım bunu çözemedim :smiles22:

:) www girersek çıkamayız usta :D

ben sadece login olunmuyor diye birşey yazmış arkadaş ona yanıt olarak yazdım.

zamanında başıma geldi ordan biliyorum.:8[1]:

gacvokem
29-08-2008, 22:38
bende var işyerimdede nerdeyse dokuz katın bircok yerinde pc de denedim aynı problem devam ediyor hadi bir iki pc diyecem ama tüm pc lerde top 20 gorunmemekte

ahmet efe
30-08-2008, 00:05
evet arkadaşım bu sorun bendede var bana bir yardımcı olabilirmisiniz top stans

Özgür Erge
30-08-2008, 00:50
bendede sorunsuz herşey gözüküyor anlamadıgım konu kiminde var kiminde yok bence internet ayarlarında peki firefoxla deneyin ondada gözükmüyomu??

pencere77
30-08-2008, 01:10
explorer de denedin mi?yoksa hep firefox ta mı denedin=??