PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hakan Şükür gideceği ül***i açıkladı

xhardlove
31-08-2008, 18:50
Hakan Şükür gideceği ül***i açıkladı

31 Ağustos 2008
Only the registered members can see the link
Galatasaray'ın sözleşmesini yenilemediği Hakan Şükür, "Bir yıl daha sahalardayım" dedi.

Akşam Gazetesi'nden Kemal Çağlayan'ın haberine göre; Sivasspor'u ziyaretinde geleceğiyle ilgili planlarını anlatan Hakan Şükür, "Kimseye kırgın veya dargın değilim. Bir yıl daha sahalardayım" diye konuştu.

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra gerek yurtiçinden, gerekse yurtdışından bir çok külüpten teklifler aldığını dile getiren Hakan Şükür, "Galatasaray'dan ayrılışımın ardından bir an olsun telefonlarım susmak bilmedi. Sivasspor gibi yurtiçinden birçok kulüp beni kadrosunda görmek arzusunda olduklarını dile getirdi. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Ben Türkiye'de futbol oynamayı artık düşünmüyorum. Yurtdışından gelen teklifleri değerlendirmeye aldım" dedi.

EKİMDE GİDECEĞİM

Sakaryaspor alt yapısında yıllar önce beraber futbol oynadıkları Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, yardımcı antrenörler Esat Karaberber ve Sefer Yılmaz ile Sivasspor kampında hasret gideren ve eski günleri anan Hakan Şükür transferi ile ilgili beklentilere de son noktayı koydu.

Hakan Şükür, "Yurtdışından çok teklif aldım. Değerlendirmem sonucunda Dubai'ye gitmeye karar verdim. Orada lig ekim ayında başlıyor. Önümüzdeki hafta herşey çok daha net belli olacak. Dubai'de bir yıl daha futbol oynadıktan sonra Türkiye'ye dönmek ve futbolculuk hayatımı noktalamak istiyorum. Daha sonra Türk futboluna hoca veya idareci olarak hizmet vermek en büyük hayalim" diye konuştu.

mehtub
31-08-2008, 19:35
dünyanın heryeri sana yakışır çünkü sen kralsın sana kapanacak kapı yok

headend
31-08-2008, 20:48
amerikaya git kankan sana takım bulur orda nasılsa oturma iznini kaptı ...

mehtub
31-08-2008, 21:19
amerikaya git kankan sana takım bulur orda nasılsa oturma iznini kaptı ...
kankası kim tüm dünya kankası boşuna kral demiyorlar sen fenerlisin galiba pek mutsuz oldun

babo
31-08-2008, 21:41
hakan daha iyilerine layıktın ama galataray gibi bi kulüp zaten nyıllarca kendine hizmet etmis ansanları bi anda silmesini biliyo.bumu adalet ya

yakupyurt
31-08-2008, 23:45
aferin hakan ak partiye gitmede nereye gidersen git yolun acık olsun

erdal05
01-09-2008, 02:01
bence ak partiye ülkemin tüm güzel insanları yakışır....tabi hakan da.......:)

MUTAF
02-09-2008, 01:55
adamın istediği sadece 1 sene daha top koşturmaktı...
Galatasaraya yakışmadı bu tavır... Bence bu sene kalsaydı çok iş yapardı...
Şuan H.Şükür kadar hırslı bir tane daha futbolcumuz yok..
Tabi hepsi hırslıda şuanki durum itibari ile HakaN Şükür çok ama çok faydalı olacaktı..