PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turkcell 100 Yükle 1000 Kazan Kampanyası

MUTAF
02-09-2008, 11:05
konu kapatılmıştır

Kampanyaya katılan ilk 50,000 müşteri 12 Eylül 2008’e kadar 100 kontör yüklemeleri halinde 1 ay geçerli Turkcell’lilerle konuşurken kullanılabilecek 1000 kontör kazanacaklardır. Kampanyadan yeni bireysel faturasız hat alan müşteriler yararlanabilir.

Kampanya 29 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan bireysel yeni faturasız hat sahipleri yararlanabilecektir.
Kampanyaya katılabilmek için yeni bireysel faturasız hattın kullanıma açılmasından itibaren en fazla 3 ay geçmiş olmalıdır.
Kampanyaya katılım ilk 50,000 kişi ile sınırlıdır.
Kampanyaya katılmak için EVET yazıp 2378’e ücretsiz kısa mesaj gönderilmesi gereklidir.
Katılan ilk 50,000 kişi, kampanyaya katılımın tamamlandığına dair gelecek bilgilendirme SMS’inin ardından 12 Eylül 2008 tarihine kadar tek seferde en az 100 kontör yüklemeleri halinde tüm Turkcell’lilerle konuşurken kullanabilecekleri 1 ay geçerli 1000 kontör hediye kazanacaklardır.
Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir.
1 ay içinde kullanılmayan hediye kontörler silinecektir.
Turkcell, kampanyalarının tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya hangi tarihlerde geçerlidir?

Kampanya 29 Ağustos - 3 Eylül 2008 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılan müşteriler, katıldıklarına dair bilgi sms’i geldikten sonra 12 Eylül 2008 tarihine kadar tek seferde en az 100 kontör yüklerlerse 1000 kontör kazanacaklardır.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyadan bireysel yeni faturasız hat sahipleri yararlanabilecektir. Kampanyaya katılabilmek için yeni bireysel faturasız hattın kullanıma açılmasından itibaren en fazla 3 ay geçmiş olmalıdır. Kampanyaya katılım ilk 50,000 kişi ile sınırlıdır.

Kampanyaya katılmak için ne yapmak gerekir?

Kampanyadan yararlanabilmek için EVET yazarak 2378’e ücretsiz kısa mesaj gönderilmesi gereklidir.

Kazandığım kontörler yurtdışı aramalarda geçerli mi?

Hayır. Kazandığınız kontörler yurt dışı aramalarınızda geçerli değildir.

Kazandığım kontörleri SMS atmak için kullanabilir miyim?

Hayır. Kazandığınız kontörler sadece Turkcell'lilerle konuşmalarınızda geçerlidir.

Kazanılan 1.000 kontör nasıl kullanılır?

Kazanılan 1000 kontör tüm Turkcell’lilerle yapılacak yurtiçi görüşmelerde 1 ay boyunca kullanılabilir. 1 ay içinde kullanılmayan kontörler silinecektir.

Kazandığım bedava kontörlerden dakikada kaç kontör düşer?

Tarifenizin Turkcell’den Turkcell’e konuşma ücreti kaç kontör ise o kadar düşer.

Bizbize Kampus tarifesindeyim. Kazandığım bedava kontörlerle Bizbize Kampus’lülerle konuşmamın 10 dakikası yine 1 kontör mü?

Hayır. Kazandığınız bedava kontörlerle Bizbize Kampus’lülerle dakikası 3 kontörden konuşursunuz.

Bizbize Kamu tarifesindeyim. Kazandığım bedava kontörlerle Bizbize Kamu’lularla konuşmamın dakikası yine 1 kontör mü?

Hayır. Kazandığınız bedava kontörlerle Bizbize Kamu’lularla da dakikası 4 kontörden konuşursunuz.

Müşteriler kaç kontörleri kaldığını nasıl sorgulayabilirler?

Müşteriler, kontörlerini *123*4# ile sorgulayabilirler.

CCW
02-09-2008, 11:28
teşekkürler.....

Creed
02-09-2008, 11:37
turkcelin oyunlarından biri ben hattı yeni aldım.talep dolmuştur diyor anlamadım ben bu işi

wtwt99
02-09-2008, 12:48
29 agustosta baslamıs o yuzden dolmustur

MUTAF
02-09-2008, 13:04
bugun duyuruldu

Creed
02-09-2008, 13:22
bugun duyuruldu
Bende bugun gördüm turkcell sayfasında bence yalan kim 50 bin hat aldıda hemen kayıt oldu herkeste internet yokki ya:yell:

MUTAF
02-09-2008, 13:25
Bende bugun gördüm turkcell sayfasında bence yalan kim 50 bin hat aldıda hemen kayıt oldu herkeste internet yokki ya:yell:

yalan oldugunu sanmıyorum. Ama sanırım Turkcellde teknik bir arıza var...
Şuan kimse kayıt yapamıyor.

piri.reis
02-09-2008, 18:27
yalan oldugunu sanmıyorum. Ama sanırım Turkcellde teknik bir arıza var...
Şuan kimse kayıt yapamıyor.

haber için teşekkürler.

ne zaman mod oldunuz hocam. hayırlı olsun.

kutlayalım bunu:common001: :yahoo: :clap2:: :present: :45:

MUTAF
02-09-2008, 18:32
haber için teşekkürler.

ne zaman mod oldunuz hocam. hayırlı olsun.

kutlayalım bunu:common001: :yahoo: :clap2:: :present: :45:
piri.reis teşekkürler.
Daha yeni oldum mod.
Aynen kutlayalım :common001: :common001: :common001:

sakarxa
02-09-2008, 19:04
kayıt doldu deniliyor yinede teşekkürler

MUTAF
10-09-2008, 22:21
.....