PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ŞoK:MSNBoT ile Çeviri (Translator) YaPıN!

CCW
06-09-2008, 11:52
MSN'de yazdıklarınızın anında başka bir dile çevrilmesini ister misiniz? Bunu en hızlı şekilde ve ücretsiz olarak nasıl yapacağınızı anlatıyorum.

Anında mesajlaşma yazılımı olan MSN'i, ailesiyle ve arkadaşlarıyla iletişim kurmanın yanı sıra iş görüşmelerini yapmak için tercih edenler bile var. Hatta işi bir adım daha öteye gÖtürüp, yabancı ülkelerdeki internet kullanıcılarıyla sohbet etmek isteyenlerin sayısı da giderek artıyor. Durum böyle olunca, ister istemez yabancı dil sorunu ortaya çıkıyor. Bu yazıda anlatılacak olacak uygulama sayesinde; Çince, Almanca, İspanyolca bilmiyor olsanız da, sadece bu dili bilen MSN kullanıcıları ile rahatlıkla konuşabilirsiniz. Bu işlemlerin, ücretsiz bir şekilde nasıl yapıldığını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
İZLE!!! (Only the registered members can see the link)

hasan59
06-09-2008, 12:34
çok güzel teşekkürler

rewal
18-10-2008, 03:27
yaa klavyemi ispanyolca yaptı düzeltemiyorum yardım edin bir tuhaf oldu msn acamıyorum @ basmıyor . yapıyorum / cıkıyor yardım edin sildim eklediğimi olmadı napıcam:mad2:

buskashi
18-10-2008, 04:13
yaa klavyemi ispanyolca yaptı düzeltemiyorum yardım edin bir tuhaf oldu msn acamıyorum @ basmıyor . yapıyorum / cıkıyor yardım edin sildim eklediğimi olmadı napıcam:mad2:
arkadaşım klavyeni türkçe yapman için sırayla başlat/denetim masası/bölge ve dil seçimleri/diller/ayrıntılardan klavyeni türkçe yapabilirsin geçmiş olsun

rewal
18-10-2008, 04:18
tşk ederim saol :clap2::

buskashi
18-10-2008, 04:25
tşk ederim saol :clap2::

rica ederim :45: