PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Terim'in yerine 2 aday

swerrt
15-09-2008, 11:04
Teknik Direktör Fatih Terim'in, olaylı Belçika maçı ve sonrasında yaşananların ardından Milli Takım'ı bırakması halinde yeni hoca adayları konuşulmaya başlandı.

Futbol Federasyonu'nun, Terim'in bırakması ihtimaline karşılık Türk futbolunu yakından tanıyan Mircea Lucescu'yu ilk aday olarak düşündüğü öğrenildi. Türkiye'ye Dünya 3.'lüğü yaşatan Şenol Güneş de hoca adaylarından biri

sersin
15-09-2008, 11:15
gıtsede kurtulsak su adamdan

gezginemlak
15-09-2008, 11:15
fatih hoca milli takımdan ayrılmak için ugraşiyor kanısındayım.milli takımı çaliştiracak degerli hoca bulunacakdır elbette.saglicakla

swerrt
15-09-2008, 11:17
fatih hoca milli takımdan ayrılmak için ugraşiyor kanısındayım.milli takımı çaliştiracak degerli hoca bulunacakdır elbette.saglicakla

ondan cok daha ıyı hocalar var terım emeklı olsun artık

TEKNİSYEN101
15-09-2008, 11:36
hayırlısı olsun , Kendisine yakışmayan hareketler yaptı ama genede terim çok başarılı, her olayda Terimin Milli takımı bırakmasını istememeliyiz.

swerrt
15-09-2008, 11:42
ama bu kacıncı hareketı oldu.Boyle yaparak hem takımımızın hemde ulkemızın kotu bı sekılde anılmasını saglıyo.Bi teknık adama yakısmıyacak hareketler yapıyo

CABBARİ
15-09-2008, 11:55
hadi gitti diyelim gelen bundan süpermi olacak??
yaw akılı mantıklı konuşalım fatih hoca deli dolu çılgın ama iş görür
şenol hocayla falan bu iş olmaz ne yapalım katlanacagız bu adma
selametle

swerrt
15-09-2008, 12:03
selametle

:) HERKEZDE KI DUSUNCELER FARKLI TABIKI

osmann
15-09-2008, 12:04
130 milyarı bırakmak kolay değil...
pek anlamam bu işlerden (futboldan) ama küfür edince o adam bitmiştir benim için...
isterse ağzı ile kuş tutsun... (futboldada küfür etmeyen yok gibi..hele emre...)
selametle...

caglar684
15-09-2008, 12:06
selametle

En azından insanların sinirlerini daha az gerer diye düşünüyorum.

swerrt
15-09-2008, 12:41
130 milyarı bırakmak kolay değil...
pek anlamam bu işlerden (futboldan) ama küfür edince o adam bitmiştir benim için...
isterse ağzı ile kuş tutsun... (futboldada küfür etmeyen yok gibi..hele emre...)
selametle...

çok dogru soyluyorsun arkadasım emınım hıc kolay degıldır :clap2::

veyselbakan
15-09-2008, 14:26
çok dogru soyluyorsun arkadasım emınım hıc kolay degıldır :clap2::

bu takım fatih terimle gider iyisi varsa buyursun gelsin yapsın bu arada olayları kulüpler olarak değilde bireysel olarak değerlendirirsek daha mantıklı olur küfür olaylarını desteklemek mümkün değil bu arada kimsede milli takımdan üstün değil gerekeni yapsınlar ceza ise ceza ama tekrar söylüyorum bu takımın dilinden o anlıyor!:49:

sersin
15-09-2008, 14:45
bu takım fatih terimle gider iyisi varsa buyursun gelsin yapsın bu arada olayları kulüpler olarak değilde bireysel olarak değerlendirirsek daha mantıklı olur küfür olaylarını desteklemek mümkün değil bu arada kimsede milli takımdan üstün değil gerekeni yapsınlar ceza ise ceza ama tekrar söylüyorum bu takımın dilinden o anlıyor!:49:

bu adamın bır seyden anladıgı falan yok .Bu zamana kadar da hep sansının yardımıyla buralara geldı hep herseyı son anda kazandı mıllet ustune gıttı jetonu o zaman dustu . her sene aynı sey hıc bı farklılık yok bu zamana kadar gelen t.dırektorler de boyle bı sorun warmıydı hıc .Onlar kımselerle kawga edıyorlarmıydı

swerrt
15-09-2008, 14:49
bu adamın bır seyden anladıgı falan yok .Bu zamana kadar da hep sansının yardımıyla buralara geldı hep herseyı son anda kazandı mıllet ustune gıttı jetonu o zaman dustu . her sene aynı sey hıc bı farklılık yok bu zamana kadar gelen t.dırektorler de boyle bı sorun warmıydı hıc .Onlar kımselerle kawga edıyorlarmıydı

tamam arkadasım sakın ol relaxx :8[1]:

veyselbakan
15-09-2008, 15:35
kardeş ben sözümü geri alayım yeterki sen kızma bilmeyen etmeyen cahilin tekini koymuşlar işte takımın başına ne toptan anlıyo ne edepli topu görse bomba zanneder heh şimdi tam senin istediğin gibi yazdım mutlu olabilirsin diğer teknik direktörler bunun gibi değiiildi zaten onlarla avrupa kupalarını ve dünya kupasını evimize getirdik değilmi

swerrt
15-09-2008, 15:40
kardeş ben sözümü geri alayım yeterki sen kızma bilmeyen etmeyen cahilin tekini koymuşlar işte takımın başına ne toptan anlıyo ne edepli topu görse bomba zanneder heh şimdi tam senin istediğin gibi yazdım mutlu olabilirsin diğer teknik direktörler bunun gibi değiiildi zaten onlarla avrupa kupalarını ve dünya kupasını evimize getirdik değilmi

arkadaslar senol gunesı yabana atmayalım lutfen

sersin
15-09-2008, 16:36

dogruları konusun kardesım bıraz

veyselbakan
15-09-2008, 16:48
dogruları konusun kardesım bıraz

ağa dedik paşa dedik diye böyle uslup takınma burası bir paylaşım sitesi önce fikirlere saygı duyacaksın herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda değil benim konuştuğum bana göre doğru sana göre yanlış olabilir ama bunuda söylemenin bir şekli var muhalefet olmak için yazmayacaksın fikirlerin varsa belirteceksin senin derdin üzüm yemek değilde bağcıyı dövmekse onunda yeri burası değil:nono: :mad2:

ayhankeskin
15-09-2008, 18:47
"Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda AHLAKLISINI severim" diye boşuna dememiş. Ahlaklı, erdemli bir adam küfür etmez. Kimse yeri doldurulamaz da değildir ayrıca; Şu anda Milli takımda fulbolcu antrenörlüğü yapan, geçmişte başarılara imza atmış, Ahlaken de üstün (Hami Mandıralı, Oğuz gibi), başarabilecek insanlar var. Bunlar ne zamandır, milli takımda görev yapıyorlar, bu formayı yıllarca taşımış ve hakkını vermiş oyuncularımızdır. Lütfen biraz makul ve mantıklı olalım. Tekelcilikten vazgeçelim, bu insanların da önü açılsın. En azından Milli takıma yakışır, erdemli, ahlaklı ve geçmişi başarılarla dolu insanlar gelsin. BİR AN ÖNCE GİTSİN!!!!!!!!!!

ayhankeskin
15-09-2008, 18:54
"Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda AHLAKLISINI severim" diye Atamız tarafından boşuna söylenmemiş bu sözle bağdaşmıyor bu insan. Kimse yeri doldurulamaz değildir, yerine gelmeyi hak eden bir sürü insan var, kim diye sorarsanız; halen milli takımda oyuncu antrenörlüğü yapan, geçmişi başarılarla dolu Hami Mandıralı, Oğuz gibi bu söze layık insanlar var. Lütfen makul ve mantıklı olalım, kendinden başkasını düşünmeyen, insanlara tepeden bakan, paraya para demeyen, ancak; gözü doymayan bu insan GİTMELİDİR ARTIK!!!!!!!!!

nurettin01
15-09-2008, 21:02
sayın cabari usta bu memlekette budan başka adammı yok.ölse ne olacak mezardan çıkarıp takımın başına mı koyacağız.bu yaptığı olaylar karşısında sessiz mi kalacağız.biz bu adama mahkum muyuz.niye katlanacağız bu adama.bir adam getirdik takımın başına hakan şükür efendi sayesinde o adamda gitti.artıkmillet olarak yapılanlar tavrımızı koymamız lazım.iyi akşamlar dilerim.

hüseyin
15-09-2008, 23:28
eğer birine telefonu açıp anaavrat küfür ediyorsan oda saygıda kusur etmeyip ananın elini eteğini öpüp kulaklarını çınlatır..bunu başlatan milli takımımızın pekdeğerli teknik direktörü f.terim..terim spor yazarı osman tanburacıya niçin telefon açıp küfür ediyor,tamburacı ona ne yapmış...osman tanburacı körtopal giden milli takımı,onun oynadığı berbat futbolu sakın eleştirdiğinden dolayı küfürleri yemiş olmasın..çünki basınımızda ve görsel medyamızda herzaman göklere çıkarılan ve hiçbir dönem eleştirilmeyen hakan şükürü osman tamburacı nedenleriyle eleştirmiş ve yerden yere vurmuştur...yani h.şükür neyse f.terimde odur.ikiside birilerinin ricası talimatı baskısı veya şantajıyla biryerlere gelmişlerdir...neden yurtiçinde sevgili basınımızın gazıyla harikalar yaratan bu iki spor adamımızın yurt dışında kemkümden öte azıdişini dahi dolduracak bir başarıları yok neden f.terim 1996-2000 yıllarındaki başarıyı galatasaraya ikinci gelişinde başaramadı(ikinci fatih döneminde yaklaşık 50 futbolcu gs geldi gitti)bu barısızlığından dolayı galatasaray o dönem milyonlarca dolar zarar etti...neden ersun yenal millitakımdan apartopar ayrılmak zorunda kaldı..terim milanda neden 3-5 maç teknikdirektörlük yapıp kovuldu,neden herşeye meraklı spor basınımız bunu merak etmedi....arkadaşlar bu iki haybeciyi haybesizleştiren hagi pepesku taferer capon emre suat okan h.ünsal ü.davalalı efsane takımdır,ikiside bu takımın mirasını tepetepe yediler yetmedi millitakımda yediler,hem nalına hem mıhına10 kişi çalışıp 2 kişide onların yanında yıllarca geçinip gitti...kendilerini eleştirenlerede telefon açıp küfür ettiler..tanburacı olayı basına yansıyanı,acaba yansımayanlar kaçtane....

Volkan
15-09-2008, 23:42
arkadaşlar konu ile ilgili mesaj yazarken lutfen biribirmzin yazdıklarına saygı duyalı herkez aynı göruşte olmayabilir. burda kişilerın duşuncelerını eleştırmeye başlarsak konu hiç hoş olmayan noktalara gider.

konuya gelınce bence türk mıllı takımını başına yine bir türk teknik adamın gelmesi lazım ve buda bana göre mustafa denizli olması lazım. şenol güneşe gelınce ise iyi bir teknik adam olabilir ama otorite konusunda zayıf olduğunu düşünüyorum.

beydemir
16-09-2008, 01:35
ben fatih terimi milli takımda ve çalıştırdığı diğer takımlarda başarılı görmüyorum tesadüflare bağlı bazı iyi sonuçlar almıştır hepsi bu galatasaraydaki başarısına gelince ilk dönemdeki takım hiç futboldan anlamayan bir adamın eline versen haydi aslanlarım çıkın oynayın desen gene iyi sonuçlar alırdı o takımla luçesku süper kupayı almadımı şampiyonlar liginde yarı final oynamadımı hatta bunlar daha kısıtlı imkanlarla yapıldı ikinci defaki gelişine bakın hani o başarı milli takımda durumda aynı son anlarda tesadüfen kazanılmış birkaç maç eğer avrupada ili dörde girmiş bir takım başarılıysa dünyada ilk üçe girmiş bir takım nedir SELAMLAR

sarıkanarya_41
16-09-2008, 01:38
bırde bulent uygunumu denesek...

swerrt
16-09-2008, 13:11
bırde bulent uygunumu denesek...

bulent hocaya bıraz daha tecrube lazım mıllı takımı kaldıramaz.En iyi isimler mustafa denızlı ve senol gunes bence

saygılarımla

kucer06
16-09-2008, 13:21
Ne yapsaydı yani tokat atana yüzünün öbür tarafınımı dönseydi.Hakkını aramak hakkını yedirmemek suçmu oldu.Herkes de biliyorki Türkiyede Fatih hocadan daha kariyerli hırslı bir hoca yok.Nedir yani bu Fatih terim antipatisi anlamıyorum.Eleştirenlerin hemen hepside Gs'li olmayanlar.Hala olaya takım bazında bakmaktan vaz geçemedik bir türlü.

hyseb
16-09-2008, 15:03
çok agresif bir hoca oynadıgı futbol döneminde şifo mehmet sarı kart bile görmezken fati,h hoca sayesinde kırmızı kart gördü o bir beyfendiği fatih sayesinde futboldan uzaklaştırdı sağolsun nediyeyimm

veyselbakan
16-09-2008, 15:34
Ne yapsaydı yani tokat atana yüzünün öbür tarafınımı dönseydi.Hakkını aramak hakkını yedirmemek suçmu oldu.Herkes de biliyorki Türkiyede Fatih hocadan daha kariyerli hırslı bir hoca yok.Nedir yani bu Fatih terim antipatisi anlamıyorum.Eleştirenlerin hemen hepside Gs'li olmayanlar.Hala olaya takım bazında bakmaktan vaz geçemedik bir türlü.
işte ustam duymak istediğim dünden beri buydu küfürü kimse takdir etmez öncelikle ağır başlı ve erdem sahibi olmak gerekir ben zaten bunu bilir bunu söylerim ve arkadaşlarıma sonuna kadar katılıyorum lakin olayı takım gözü ile değerlendirdikmi olayın suyu çıkıyor değerli gs fb li bjk li arkadaşlarım bu takım milli takım türkiyenin takımı erzurumun malatyanın antepin kısaca bizim takımımız bu formanın rengi kırmızı beyaz forması ay yıldız tek bir yürek olalım evet başarısızsa gitsin ama lütfen insanları bu kadaqrda kolay harcamayalım eğer bu zamanda fatih terim hiç bir şeyden anlamıyor şansına balına maç kazanıyor dersek gerçekten bir sorun var demektir! ama bu adam küfürbaz terbiyesiz ahlaksız derseniz maalesef bu doğru kendisine ve bulunduğu yere yakışmayacak hareketler yapıyor ama birde yapana değilde yaptırana bakmak lazım değerli arkadaşlarım spor proğramlarına bir bakın usluplara konuşmalara utanmasalar otopçulara teknikv direktörlere ve hakemlere bir sövmedikleri kalıyor halkı öyle bir galyana getiriyorlarki sanki bu insanar bizim hakemimiz sporcumuz değiller ya bu adamların hiçmi suçu yok saygılar!:45:

ayhankeskin
17-09-2008, 18:28
Veysel kardeşim, sende öyle bir yazmışın ki, ne şiş yansın ne kebap. Adamı biz bu hale getirdik, bu adam bu şekilde konuşuyorsa yine bizim sayemizde. Burada suçlu olan biz futbolseverleriz o zaman.

süleyman09
18-09-2008, 09:05
ülkeiçin hangisi hayırlı olacaksa okişi çalıştırsın