PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : atatürk demişti

linkci
16-09-2008, 00:54
Atatürk’ün dediği mi çıkıyor...?

Atatürk, 1927 senesinde yazdığı Gençliğe hitabesinde adeta bu günleri anlatıyor.

“…memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.”

Şimdi anıtkabirden kalsa belkide “ben size dememiş miydim” der .

Ruh çağırma seanslarında, Atatürk’ün ruhunu çağırmaya çalışan soytarılar acaba gerçekten böyle bir şeyle karşılaşmışlarmı?

Atatürk onlara “defolun gidin gerzek beğinliler, ül***i bölüyorsunuz beni de buna alet ediyorsunuz; ALLah cezanızı verecek” demiş olabilir mi?

Ya da,

Onları hiç adam yerine koymayıp, onlarla görüşmemiş olabilir mi?

Bu iki ihtimal dışında bir şey olsaydı herhalde haberimiz olurdu.

İşte bu gün Atatürk’ün bize işaret ettiği gibi, ülkemizin bir çok iktidar noktasında yetki sahibi olan şahıslar, gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içerisinde bulunmaktalar.

Çorap söküğü gibi ardı ardına çözülüyorlar.

Çözülmesinde ne olsun. İtiraf etmesinde ne olsun. Artık onun hıyanetini örtecek ne örtüsü ne de destekçisi kaldı. Kabak gibi ortada. İtiraf ederek belki o kastettiği hukuk sayesinde biraz hafifletilmiş ceza alacak.

“…Cebren ve hile ile aziz vatanin, bütün kaleleri zaptedilmiş…”

Gayet tabi hile ile yapılabilir, ama bunların hile ile yapabilecek kadar zeki ve profesyonel olduğunu zannetmiyorum. Görüntü orta da. Bunlar ancak silah zoruyla cebren ve kendilerine duyulan güveni kullanarak bunu becerebilir. Nitekimde öyle olmuştur.

İşte görüyoruz…tüm özürlü, kangren ilişkilerin altından aynı adamlar ve onların adamları çıkıyor. Vatanın tüm kaleleri henüz zaptedilmemiş olacak ki şimdi bunları yazabiliyoruz.

Garip bir ülkenin garip insanlarıyız vesselam.

Ama bize bir şey olmaz. Olmayacak. Olmasını ümit edenler, olmaycağını görecek.

Bu ülkenin aptal yerine konan halkı da onların gördüğünü görecek.

Egemenliğin kayıtsız şartsız kime ait olduğunu herkes görecek.

Hıyanet ve dalalet içinde olanlar ve onların kirli, küçük, zavallı, çıkar amaçlı planları tarihe gömülecek.

Türkiye “…muasır medeniyetler…” hedefine ulaşacak.

Ve ülkem insanı bu günlere dönüp baktığında ibretini almış bir insan edasıyla gülümseyecek.

:nono:

toycan
16-09-2008, 09:53
ben bunları vucudu sarmış güçlü bir virüs gibi görüyorum ama gercekten güçlü ya vucud bunlara karşı bağışıklık kazanacak yada bir ilaço bulunaçak ama İNŞAALlah geç kalınmaz erbakan hocalarının secim zamanı dedği gibi satılan organların yokluğu ne zarar verecek bilinmez ATAM muasır medeniyet dediğinde avrupayı örnek vermemiş çünkü kendi avrupayla fazla ilişki kurmamamış bunlarda avrupayı arac olarak kullanıyor yoksa gecmişte avrupa için gül ve erdoğanın söyledikleri ağır sözler unutulmadı avrupa kaleleri fettetmede kulanalılan bir arac hele hele son 2-3 yılda avrupayla ilgili bir adım adılmaması buna örnek işsizlik kredi kartı borcları yoksulluk ŞEHİD haberleri pkk ortada oy hesapları yüzünden ne yapıldı hiç o yüzden ben senin kadar rahat değilim linkçi kardeş aziz nesine birazda olsa hak vermiyor değilim