PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dm 800 İmaj Nasıl Atılır(Resimli Anlatım)

*-*trixter*-*
17-09-2008, 21:18
İlk olarak cihazın fişini çekin sonra takın ve elinizi Stanby düğmesine basılı tutun.

Only the registered members can see the link

sonra dream displayda yani dream ufak ekranında ip adresi ve ***STOP*** diye yazı çıkar orda yazan ip explora yazın ben firefox tavsiye ederim.

İp explorer yazdıktan sonra resimdeki gibi sayfa karşınıza gelecek ordanda firmware upgrade tıklayın.

Only the registered members can see the link***forum.com/satforum/images/statusicon/wol_error.gifResim yeniden boyutlandırılmıştır. Tam halini görmek için buraya tıklayın. Orijinal resim 1036x472 ve 38 KB boyutlarındadır.

Çıkan sayfada GÖZAT Butonuna basarak imajımızı seçelim doha sonrada Flash! Butonuna basın imajınız yüklenmeye başlamıştır dolmasını bekleyin.

Resimdeki gibi FİNİSHED Yazısını gördünüzmü İmaj yüklenmiş demektir ve cihazın fişini çekip takın.VE imaj yüklenmiştir.

Kolay Gelsin.

Not :Alıntıdır

oldtiger
18-09-2011, 14:19
teşekkürler üstat

sonyx79@hotmai
25-09-2011, 17:26
teşekkürler

omeray98
27-03-2012, 13:55
teşekkürler. güzel çalışma olmuş.:45:

nurettin01
07-04-2012, 21:06
İlk olarak cihazın fişini çekin sonra takın ve elinizi Stanby düğmesine basılı tutun.

sonra dream displayda yani dream ufak ekranında ip adresi ve ***STOP*** diye yazı çıkar orda yazan ip explora yazın ben firefox tavsiye ederim.

İp explorer yazdıktan sonra resimdeki gibi sayfa karşınıza gelecek ordanda firmware upgrade tıklayın.

Only the registered members can see the link***forum.com/satforum/images/statusicon/wol_error.gifResim yeniden boyutlandırılmıştır. Tam halini görmek için buraya tıklayın. Orijinal resim 1036x472 ve 38 KB boyutlarındadır.

Çıkan sayfada GÖZAT Butonuna basarak imajımızı seçelim doha sonrada Flash! Butonuna basın imajınız yüklenmeye başlamıştır dolmasını bekleyin.

Resimdeki gibi FİNİSHED Yazısını gördünüzmü İmaj yüklenmiş demektir ve cihazın fişini çekip takın.VE imaj yüklenmiştir.

Kolay Gelsin.

Not :Alıntıdır

ustam bu anlatım için teşekkürler.bu dediklerinizi yaptığım halde cihaz dhcp de kalıyor.soru su.
1 - laptop üzerinde nasıl bağlanacağım.bunu bir anlatırsanız herhalde olayı çözeceğim.sbilgilerinizi rica ediyorum.selamlar.

nurettin01
17-04-2012, 02:13
evet çözümü buldum.kablo ile modeme bağladım.laptopla da imageyi yükledim.bilmeyen arkadaşlarımız böyle yaparak kolayca image atabilir.selamlar.

memo27
19-08-2012, 23:37
arkadaslar bana lutfen yardim ben image yuklemek istiyorum tam aynisi yapiyorum flash tikladigimda bir irelime yapmiyor ayni yerde kaliyor ney yapmam gerek
sagolun

Senkron6777
01-04-2018, 20:04
dm 800 hd pvr ımaj dosyasını nasıl bulabılırım