PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : d-smartlar yeni yazılım yüklemeyin manuel

duke75
20-09-2008, 11:49
iyi çalışmalar arkadaşlar bu gün satt 08 de dsmart cihazına yeni yazılım yüklenmeye başlandı ve dolayısyla yazılım bittikten sonra cihazın kendi halinde açılması gerekiyordu cihaz yazılımı yükledi ve sonrasında açılmadı simsiyah bir tv ekranı olarak kaldı daha sonra müşteri hizmetlerini sonrasında teknik destek servisiyle görüştüm sorunu bulamadılar sadece beden bir shop olarak bir cihaz ,stediler sonrasında müşterilerden gelen cihazlardada aynı sorun olduğunu fark ettim .. manuel olarak yazılım yüklemey çalıştım malüm geri geri 24 65 leyine cihaz yazılım yüklemeye başladı sonrasında cihazda yine siyah ekran ve cihaz açılmadı yani displeyde 4000 6000 veya 8000 oluyor daha sonrasında cihazların arkasında baktım ve eternet girişlerinde yeşil ışığın sanit yandığını fark ettim ve yazılımsal bir sonrun olduğunu dsmart a bildirdik yazılım durudurlmuş yeni yazılım ve sorunun nerden kaynaklandığı bulununcaya kadarda yapılabilcek birşey yokmuş şimdilik ...yeni yazılım yükleyecek arkadaşlar cihazlarınıza yeni yazılım yüklemeyein mauelde yüklemey çalışmayaın yoksa hepiniz servislik olursunuz ..bi.rde garanbtiye girmiyor derler .. se işi seyret şu an bütün dsmat kullanan veya satan arkadaşlar dikkatli olun derim iyi çalışmalar .............

gergedan
24-09-2008, 17:09
sinyal ayarlarını yaparsan mavi tusa basıp, tp 1 ayarla. sorun düzelecektir.

erdal1988
24-09-2008, 17:38
cihaz açılmıyorki b8u dediğin yapılsın yazılım yükledikten sonra ekranda lütfen bekleyin diyor cihaz açılmıyor

beşiktaş74
24-09-2008, 17:39
ben yeni yükledim bende bir sorun olmadı