PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D-smart Cihazlara Wizart Yazılım Atma Anlatımı [Resimli]

f47xfenerli
25-09-2008, 19:02
D-SMART CİHAZLARA WİZART YAZILIM ATMA ANLATIMI

BU İŞLEMLER YAZILIM ALDIKTAN SONRA YA DA YAZILIM ALAMAYIP SİYAH EKRAN KALAN CİHAZLARA YAPILMASI GEREKEN BİR UYGULAMADIR
1.ADIM :Cihazı fişten çıkartıp smart kartı kart yuvasından çıkartın,
Only the registered members can see the link

2.ADIM :Cihazın önünde bulunan "SELECT" ve "YUKARI OK" tuşuna elinizi basılı tutup, cihazı fişe takınız ve bekleyiniz.

3.ADIM :TV ekranının aşağıdaki görüntüye gelmesini bekleyin ve aşağıdaki görüntü gelince elinizi cihazdan çekin.

4.ADIM :Cihazın kumandasından "YARDIM" tuşuna basıp sağ alt köşedeki "WIZART" yazısının çıkmasını sağlayınız.

5.ADIM :Kumandadan "YARDIM" tuşuna basıp çıkarttığımız "WIZART" yazısının etrafının aşağıdaki gibi siyah olmasını bekleyiniz.

6.ADIM :"WIZART" Siyah olduktan sonra cihazı fişten çıkartın, smart kartı yerine takıp tekrar fişe takın ve 30sn sonra aşağıdaki görüntüyü göreceksiniz. Kumandadan "YEŞİL" tuşa basıp kayıt edin.

7.ADIM :"YEŞİL" tuşa basıp kayıt ettikten sonra aşağıdaki sinyal ekranı karşınıza çıkacaktır bu ekranda iken kumandadan "O***" tuşuna basıp işlemi devam ettirin.

8.ADIM :"O***" tuşuna bastıktan sonra aşağıdaki ekranı göreceksiniz eğer kablo bağlantıları ve anten ayarlarını doğru yapmışsanız yeşil seviyeyi bulup cihaz bir sonraki açılma adımına gidecektir.

9.ADIM :Anlatılanları doğru şekilde yapmış iseniz aşağıdaki görüntüyü göreceksiniz ve cihazınız açılacaktır.İyi Seyirler
alıntı