PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türksat'ta arap kanalları varmı?

fatihhh_56
27-09-2008, 01:55
Arkadaşlar sadcodx'te türksat'ta birçok arap kanalı gözüküyor makinada arama yapıyorum hiç birini bulmuyor bilgisi olan varmı?

emmi
27-09-2008, 02:17
El Cezireden başka kanal yok kardeş. Plastine (Filistin) kanalı vardı oda kayboldu gitti. Başkada yok. Bilgilerinize.
Saygılar.

badtempered
27-09-2008, 10:44
Arkadaşlar sadcodx'te türksat'ta birçok arap kanalı gözüküyor makinada arama yapıyorum hiç birini bulmuyor bilgisi olan varmı?

El Cezireden başka kanal yok kardeş. Plastine (Filistin) kanalı vardı oda kayboldu gitti. Başkada yok. Bilgilerinize.
Saygılar.
ilgili site hakkında çok şeyler yazarım ama yazmayım buraya uygun degil

o siteyi takip etmeyiniz çünkü adamlar güncellemeye degiştirmeye aciz aylardır aynı şekilde

Türksat uydumuzun bulundugu kısımda Nilesat uydusunun kanallarını da koymuşlar.

bizim uydunun içinde nilesat var :8[1]: :8[1]: ve aylardır da öyle

Eger öyle bir yer arıyorsanız.Only the registered members can see the link dan şaşmayınız.

fatihhh_56
28-09-2008, 01:27
ilgili site hakkında çok şeyler yazarım ama yazmayım buraya uygun degil

o siteyi takip etmeyiniz çünkü adamlar güncellemeye degiştirmeye aciz aylardır aynı şekilde

Türksat uydumuzun bulundugu kısımda Nilesat uydusunun kanallarını da koymuşlar.

bizim uydunun içinde nilesat var :8[1]: :8[1]: ve aylardır da öyle

Eger öyle bir yer arıyorsanız.Only the registered members can see the link dan şaşmayınız. Benim gibi birçok kişi yanılmış olabilir bilgi için teşekkürler Badtempered

badtempered
28-09-2008, 02:08
Benim gibi birçok kişi yanılmış olabilir bilgi için teşekkürler Badtempered

haklısınız.

bence yerli mali yurdum mali herkes onu kullanmali Only the registered members can see the link

yada Only the registered members can see the link

sarıkanarya_41
28-09-2008, 20:55
turksat uydusu zaten corba ve sağlam yayın yapamayan cogu kanalla dolu.zamanla duzlır umarım.

emmi
29-09-2008, 05:36
Yok be kardeşim bu uyduda Arap kanalları işte. Olmadığını bile, bile bu neyin muhabbetidir Allah aşkına? Konuyu sündürmenin gereği yok sanırım. Konu önemini yitirdiğinden kapatılmıştır.
Saygılar.