PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 sezonun şampiyonu size göre hangi takım olur?

Simba
28-09-2008, 16:31
Arkadaşlar bu haftaki anketimizin konusu 2008-2009 sezonun şampiyonu size göre hangi takım olur?

Ankete bir fanatik taraftar şeklinde değilde kendi takımınızın durumunu göz önunde bulundurup değerlendirme yaparsanız çok iyi olur.

Lütfen ankette fanatizm katmayalım.Anketimiz 7 gün sürecektir

Simba
28-09-2008, 16:34
İçimdeki bir ses fenerli olmama ragmen bjk in şampiyon olacagı seklinde.Bizim takımda bu sene kar yok malesef.

Baldemir
28-09-2008, 16:40
Benimde düşüncem geçen yıl oldugu gibi yine Galatasaray olur diyorum çünkü kadromuz dahada güçlendi.:8[1]:

bensu
28-09-2008, 16:56
galatasarayliyim ama Trabzonspor olur

ayhankeskin
28-09-2008, 16:59
TS ile BJK arasında geçer

MUTAF
28-09-2008, 17:03
İLK TERCİHİM sırasıyla Trabzon - BJK - Galatasaray arasında geçer diyorDum. Ama Yattaranın gidişi tarbzonun şampiyonluktan uzaklaşacak hissini doğurdu. sivasspor bence geçen seneki gibi işler yolunda gitmeyecek.
Bjk ise çok iyi mucadele ediiyor. Şampiyonluğu süpriz olmaz. Galatasarayda ise herşey ortada. Kısacası BJK ve Galatasaray arasında sıkı bir mücadele olur.

badtempered
28-09-2008, 17:25
Fenerbahçe şampiyon olucak

:D içindeki pembe panter çıkıp panter kesilcek

:8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]:

f47xfenerli
28-09-2008, 17:32
inanmadığım halde fener dedim.eee ne demişler çıkmamış candan ümit kesilmez...

emmi
28-09-2008, 17:37
Arkadaşlar hiç kendinizi yormayın. Bu yılda GS şampiyon olur. Gönlüm Anadolu takımlarından birisinin olması ama başaracaklarını sanmıyorum. Umarım yanılırım.
Saygılar.

badtempered
28-09-2008, 17:44
Arkadaşlar hiç kendinizi yormayın. Bu yılda GS şampiyon olur. Gönlüm Anadolu takımlarından birisinin olması ama başaracaklarını sanmıyorum. Umarım yanılırım.
Saygılar.

yaa usta yanlış anlamayın ama bende bu mantıgı anlamıyorum.

Anadolu dan bir takım sampiyonlar ligine gidince ne olcak

anadolu kulüplerinden biri oraya gitmek v.s ücretlerini nasıl karşılıcak açıkcası başarılı olucaklarını da zerre kadar inanmıyorum.

Artık şu mantık degişmesi lazım tabi bana göre futbol beş klüpte dönüyo 1.lig te

dört büyükler ve Bir tane anadolu klubü

sivas yanılmıyorsam intertoto ya gitti ne yaptı orada

hayaliisim
28-09-2008, 17:49
Hakemler devreye girmezlerse Karakartal şampiyon olur ama daha 5.ci hafta maçlarında devreye girdiler bile.Yazık....11 futbolcunun sahada akıttıkları tere ve emeklerine.

tako 2000
28-09-2008, 17:59
İçimdeki bir ses fenerli olmama ragmen bjk in şampiyon olacagı seklinde.Bizim takımda bu sene kar yok malesef.

Benimde düşüncem geçen yıl oldugu gibi yine Galatasaray olur diyorum çünkü kadromuz dahada güçlendi.:8[1]:

İLK TERCİHİM sırasıyla Trabzon - BJK - Galatasaray arasında geçer diyorDum. Ama Yattaranın gidişi tarbzonun şampiyonluktan uzaklaşacak hissini doğurdu. sivasspor bence geçen seneki gibi işler yolunda gitmeyecek.
Bjk ise çok iyi mucadele ediiyor. Şampiyonluğu süpriz olmaz. Galatasarayda ise herşey ortada. Kısacası BJK ve Galatasaray arasında sıkı bir mücadele olur.

Fenerbahçe şampiyon olucak

:D içindeki pembe panter çıkıp panter kesilcek

:8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]:

inanmadığım halde fener dedim.eee ne demişler çıkmamış candan ümit kesilmez...

Saygılar.

Hakemler devreye girmezlerse Karakartal şampiyon olur ama daha 5.ci hafta maçlarında devreye girdiler bile.Yazık....11 futbolcunun sahada akıttıkları tere ve emeklerine.

Belki kızacaksınız ama bu sene Trabzonspor şampiyon olacak.:puah: :puah:

f47xfenerli
28-09-2008, 18:31
trabzon çok geç bile kaldı ama kadro çok yeni biraz zor.ama inşallah
ya ts.veya sivas.veya bursa şampiyon olur dilerim...

yargıç_1
28-09-2008, 20:43
bi fenerbahçeli olarak bende bjk. olur diye düşünüyorum izlediğim kadarıyla türkiye liginde su an için oyunu en iyi oynayan takım diye düşünüyorum

sarıkanarya_41
28-09-2008, 20:47
buyukler olmazsa gonlumdenn sıvasspor gecıyor.artık yenı renklere ıhtıyacımız var dıye dusunuyorum.sevglerımle.

wetin
28-09-2008, 20:51
İnşallahTrabzonspor şampiyon olacak:45:

temel50
29-09-2008, 14:18
Şanpiyon galatasaray hakemler musade ederse

pencere77
29-09-2008, 14:21
bir fenerli olarak bjk veya trabzon olur diye düşünüyorum

CABBARİ
29-09-2008, 14:27
çok erken bir anket çok saglıklı sonuç vermez herkes kendi tuttugu takımın adını yazar buda adil değil
selametle

CABBARİ
29-09-2008, 14:28
bir fenerli olarak bjk veya trabzon olur diye düşünüyorum

galatasaray olmasında kim olursa olsun değilmi:D

pencere77
29-09-2008, 14:39

aynen öyle usta. heralde gs nin şampiyon olmasını isteyecek değilim.:wave: :D

bu arada yarın akşam fener dinamo kiev maçını izlemeni tavsiye ederim.
nede olsa şampiyonlar ligindeki tek Türk takımı:yahoo:

satcodx
29-09-2008, 15:15
galatasaray

efe009
29-09-2008, 15:27
bence galatasaray olur. adamlar geçen sene bile elimizden söke söke aldılar şampiyonluğu ki bu sene kadroları çok daha güzel ve hücum hatları izleyenlere zevk veriyor. beşiktaş ve fener bu işi götüremez. inşallah trabzon zirveyi zorlar ki bunu çok istiyorum. son söz cimbom kesin şampiyon olur.

alperen
29-09-2008, 17:30
sormanız bile hata türkiye liginde cim bom dan büyük takımmı var?

sarıkanarya_41
29-09-2008, 20:19
çok erken bir anket çok saglıklı sonuç vermez herkes kendi tuttugu takımın adını yazar buda adil değil
selametle

Şanpiyon galatasaray hakemler musade ederse

buyukler olmazsa gonlumdenn sıvasspor gecıyor.artık yenı renklere ıhtıyacımız var dıye dusunuyorum.sevglerımle.

aynen öyle usta. heralde gs nin şampiyon olmasını isteyecek değilim.:wave: :D

bu arada yarın akşam fener dinamo kiev maçını izlemeni tavsiye ederim.
nede olsa şampiyonlar ligindeki tek Türk takımı:yahoo:

sormanız bile hata türkiye liginde cim bom dan büyük takımmı var?
ya bu iş fanatizme gıdıyor yavaş yavaş.lutfen dostluklarımızı renkler ugruna yıpratmayalım.hepımız aynı cumhurıyetın ılelebet yurumesı ılerlemesı grurumuzun dunya da yankıyla duyulması ıcın mıllı gozuyle bakmıyormuyuz.bence futbol ıle alakalı anketler sakıncalı.herkes asıgı oldugu takıma toz kondurmaz.dolayısıyla atışmalar başlıyor.

MUTAF
30-09-2008, 01:03
1. Galatasaray
2. BJK
3. sİVASSPOR
4. fENERBAHÇE. AYNEN BÖYLE bitecek lig..
ama her zaman hakeden kazansın. galatasaray kazansın :)

ayhankeskin
30-09-2008, 09:51
Bu anketin sonucu, taraftar sayısına göre belirlenecektir. İstisnalar hariç herkes kendi tuttuğu takımı yazacaktır. Bu yüzden faydalı olmayacaktır. Bence kapatılsın.

kucer06
30-09-2008, 16:06
Kesinlikle Beşiktaş olur.

temel50
30-09-2008, 16:23
kucer rüyandamı gördün şanpiyon Galatasaray olacak

kucer06
30-09-2008, 16:42
Evet rüyamda gördüm istihareye yatmıştım:8[1]:

ayhankeskin
30-09-2008, 17:11
Lütfen arkadaşlar işi zıtlaşmaya, fanatizme dökmeyin. Kim olursa olsun, dostluk kazansın, lütfen, bu tür konuşmalar yakışmıyor. Nedir yani, adam orda top koştursun, yesin içsin, biz burda birbirimize düşelim. Bırakın bu konuşmaları

YANSIMA_38
30-09-2008, 19:10
Ben bu yıl trabzondan umıtlıydım ama yattarayı satmaları ıyı olmadı ılerde onun yoklugunu arayacaklar besıktasta guzel kadro kurdu ama yıllardır cozemedıgı savunma ısı hala cozulmemıs Kendı takımıma gelınce (GALATASARAY) sımdı hersey gulluk gulıstanlık gıbı gorunuyo devam ederlerse sampıyon olurlar ama lıgın bası sımdı bısey soylemek yanlıs dıye dusunuyorum

hunturks
30-09-2008, 19:11
fenere kim oy verdi la:)

kartal99
01-10-2008, 12:00
Bence enbüyük aday B E Ş İ K T A Ş ama son B.Belediye maçındaki gibi oynarsa yine hüsrana uğrar...........................

mg49
01-10-2008, 13:18
Gönlüm, aklım ve mantık olarak baktığımızda tabiki galatasaray diyor ama derenin altından çok sular akar

ayhankeskin
03-10-2008, 08:47
GS yın son maçlarına bakılırsa TS, BJK ve GS arasında geçecek gibi. Tabi bu takımların maç kaybetmeleri ve FB nin atağa kalması gibi bir durum da olabilir. Şimdiden kestirmek gerçekten çok zor. Anadolu takımlarının durumları da iyi, onun için şimdiden oldu veya olacak dememek gerekir. Arkadaşlar, çirkin sözlerle birbirimizi yaralamayalım. Hoş seda içerisinde dozunu aşmadan eleştirelim ve takım kollamadan yazalım.

draculu45
03-10-2008, 11:19
2009 mayıs ayında göreceğiz yine bu ipi GALATASARAY Göğüsler tek fovarim

ümitk
03-10-2008, 11:45
Futbol kalitesi düşük bir sezon ..
Herhalde Fener olur bu sene..

Admin
03-10-2008, 22:06
Bence iyi olan kazansın.

mehmet07
03-10-2008, 22:07
cimbomluyuz ya galasaray olur diyorum takım çok iyi oldu 11 eksikle iyi oynuyor

1970divrigi
03-10-2008, 22:23
bir galatasaray lı olarak gönlüm şampiyonluktan yana,yine de iyi olan kazansın ve şampiyon olsun derim.

veyselbakan
04-10-2008, 11:09
yaa usta yanlış anlamayın ama bende bu mantıgı anlamıyorum.

Anadolu dan bir takım sampiyonlar ligine gidince ne olcak

anadolu kulüplerinden biri oraya gitmek v.s ücretlerini nasıl karşılıcak açıkcası başarılı olucaklarını da zerre kadar inanmıyorum.

Artık şu mantık degişmesi lazım tabi bana göre futbol beş klüpte dönüyo 1.lig te

dört büyükler ve Bir tane anadolu klubü

sivas yanılmıyorsam intertoto ya gitti ne yaptı orada ustam dört büyüklerden gidiyorda ne oluyor bencede artık bu mantığın değişmesi gerekiyor futbol sadece istanbul da oynanmıyor tüm türkiyede oynanıyor ayrıca büyük takım küçük takım diye bir olayda kalmadı iyi oynayan kazanıyor adam sivasta doğmuş büyümüş sivas da dört büyükleri destekliyor he bu yanlışmı yada suçmu değil ama artık her insan kendi bölgesinin takımına sahip çıkmalı hakemler artık dört büyükleri kollamamalı ulusal basın dört büyükler hergün yazdığı gibi anadolu takımlarınıda yazmalı bak o zaman avrupada neler oluyor bu arada sivas spor şampiyon olacak saygılar!:45:

PASA87
04-10-2008, 12:31
forza Fenerbahçe

ayhankeskin
04-10-2008, 12:49
ustam dört büyüklerden gidiyorda ne oluyor bencede artık bu mantığın değişmesi gerekiyor futbol sadece istanbul da oynanmıyor tüm türkiyede oynanıyor ayrıca büyük takım küçük takım diye bir olayda kalmadı iyi oynayan kazanıyor adam sivasta doğmuş büyümüş sivas da dört büyükleri destekliyor he bu yanlışmı yada suçmu değil ama artık her insan kendi bölgesinin takımına sahip çıkmalı hakemler artık dört büyükleri kollamamalı ulusal basın dört büyükler hergün yazdığı gibi anadolu takımlarınıda yazmalı bak o zaman avrupada neler oluyor bu arada sivas spor şampiyon olacak saygılar!:45:

Olsun be kardeş, Sivas olsun, yeter ki Anadoludan olsun. Doğrusun, herkes kendi bölgesinin takımını tutmalı, desteklemelidir. Ama sen Sivas şampiyon olsun diyorsun, yalnız tuttuğun takım GS. kendinle çakıştığının farkında mısın. Hem ayrıca Sivas oynadı da konuşulmadı mı. Biraz basını yakından takip etmeni öneririm.

veyselbakan
04-10-2008, 13:29
ayhan dediklerine katılıyorum basını elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum ama yinede sözlerini dikkate alacağım benim burada anlatmak istediğim konu farklı onuda zaten yakalamışsın basının bir tek sivası yazması ile olmuyor bu işler olay sadece basınlada bitmiyor basın sadece olayların diğer yüzü ben hakemlerden tut tv programına çıkan spor yazarlarına kadar herkesin bu ülkede dört büyükler dışındada takımların olduğunun farkına varmalarını istiyorum sen gs lısın diyorsun sivas şampiyon olsun yazmışsın diyorsun evet gs lıyım ama önce anadoluluyum ve bunu gönülden istiyorum istiyorum çünkü yıllardır dört büyükler konuşuluyor artık anadolu takımlarıda bu rekabete katılsın ancak türk futbolu böyle ilerler bu gün bir carlosa verilen ücretle anadoluda bir takım kuruluyor ayhan ben bundan bahsediyorum saygılar!

hallederiz
04-10-2008, 19:24
şampiyon C İ M B O M B O M

MUTAF
06-10-2008, 00:04
Galatasaraya sonuna kadar guveniyorum ama çok zor bir lig olacak. çok zor
FB kendi einde fark yiyor. Gs kendi evinde berabere kalıyor. dplasmanda yeniliyor...
Herşey olabilir. ama şuan en iyi GS görünüyor bence..

bulletfromhell
06-10-2008, 00:07
GS ile BJK arasında kafaya oynanır..trabzon şampiyonlar ligini zorlar...

f47xfenerli
06-10-2008, 00:45
belki erken ama bursaspor da anketi hak eder bir futbol sergiliyor dilerim
sivasın geçen yıl yapamadığını timsahlar gerçekleştirir...

artech
06-10-2008, 02:37
belki erken ama bursaspor da anketi hak eder bir futbol sergiliyor dilerim
sivasın geçen yıl yapamadığını timsahlar gerçekleştirir...

GALATASARAY Demek çok zor geliyor değilmi??

Admin
06-10-2008, 18:30
Anket süresi bittigi için kapanmıştır.