PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Numarasını Turkcell'e taşıyana her ay 30 dk bedava

wtwt99
09-10-2008, 15:13
Numarasını Turkcell'e taşıyana her ay – 30 DK BEDAVA!

Numaranız aynı kalsın! Kalitesi Turkcell olsun ;)
Üstüne bir de her ay 30 dk bedava konuşun!

Hemen Turkcell İletişim Merkezleri'ne veya Turkcell Satış Noktalarına gelip başvurunuzu yapın. 9 Kasım sonrasında numaranız otomatik olarak Turkcell'e taşınsın. Siz de Turkcell'e hoş geldiniz hediyesi olarak 6 ay boyunca tüm Turkcell'lilerle ayda 30 dakika bedava konuşma kazanın. # Kampanya, 6 Ekim – 9 Kasım 2008 tarihleri arasında Turkcell İletişim Merkezleri veya Turkcell Satış Noktalarına gelerek 9 Kasım 2008 tarihinden sonra Numarasını Turkcell'e taşımak üzere yazılı başvurularını yapan ve bu tarihten sonra başvuruları onaylanan bireysel ve kurumsal faturalı hat veya faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir.
# Kampanyadan yararlanabilmek 6 Ekim – 9 Kasım 2008 tarihleri arasında Turkcell'e numaralarını taşımak için yazılı başvuruda bulunmak yeterlidir.
# Başvurularının 9 Kasım sonrasında onaylanmaları halinde bu hatlar belirtilen kampanyadan otomatik olarak yararlanmaya başlarla# Kampanya 6 Ekim – 9 Kasım 2008 tarihleri arasında geçerlidir.
# Kampanyaya, belirtilen tarihler arasında Turkcell İletişim Merkezleri veya Turkcell Satış Noktaları'na gelerek 9 Kasım 2008 tarihinden sonra Numarasını Turkcell'e taşımak üzere yazılı başvurularını yapan ve bu tarihten sonra başvuruları onaylanan bireysel ve kurumsal faturalı hat veya faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir.
# Kampanyadan yararlanabilmek 6 Ekim – 9 Kasım 2008 tarihleri arasında Turkcell'e numaralarını taşımak için yazılı başvuruda bulunmak yeterlidir. Başvurularının 9 Kasım sonrasında onaylanmaları halinde bu hatlar belirtilen kampanyadan otomatik olarak yararlanmaya başlarlar.
# Ücretsiz süreleri dışındaki tüm görüşmeleri kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
# Bu kampanyadan faydalanan bireysel ve kurumsal faturalı hat veya faturasız hat kullanıcıları 6 ay boyunca 30 dakika tüm Turkcell hatları ile ücretsiz görüşebileceklerdir.
# Kampanya yurtiçi şebeke içi ve yurtiçi şebeke dışı görüşmelerde geçerlidir.
# Turkcell'in kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır

CABBARİ
09-10-2008, 17:00
ben numaramı turkcele değilde turkcelimi başka taarafa taşıyacagım!!!

patriot
09-10-2008, 17:42
6 ay 30 dakika bedava verecek ondan sonra geçirecek.
yaşasın avea 30 kontör ver ayda 150 dakika bedava konuş

mustione
09-10-2008, 19:25

150 dk kimle konuşacaksın kimin telefon rehberinde 150 dk konuşabilecek kadar avea numarası var ki hemde 150 kontor yüklemek zorunda kalacaksın.

arkadaşım türkiyedeki en ucuz en hesaplı tarife türkcell indir bilmiyosanız zahmet olmazsa araştırın.

matrix1977
09-10-2008, 20:02
10 yıl turkcell faturalı hattım var telsim avea ara sıra kullandım turkcell gibisi yok

Simba
09-10-2008, 20:08
Turkcellden şaşmam

ıceman
09-10-2008, 20:35
ben numaramı turkcele değilde turkcelimi başka taarafa taşıyacagım!!!

aynen bende öyle TEBRİKLER :clap2::

hallederiz
09-10-2008, 20:48
150 dk kimle konuşacaksın kimin telefon rehberinde 150 dk konuşabilecek kadar avea numarası var ki hemde 150 kontor yüklemek zorunda kalacaksın.

arkadaşım türkiyedeki en ucuz en hesaplı tarife türkcell indir bilmiyosanız zahmet olmazsa araştırın.
150 kontör yüklemek şart değil 120 yazıp 2200'a mesaj yollayıp 25 kontöre 30gün 120 dakika konuşabilirsin

ozhaloaga
10-10-2008, 00:00

dostum bu 30 kontör nasıl oluyor banada anlatsana ben beceremedim

eyupergelen
10-10-2008, 00:47

kardeş bence sen biraz araştır en kazık turcell
söyle bana başka hangi şebeke kendi içinde bile 4 kotör dakida başına alıyor
he4m ben mejburmuyum sadece turcellilerle konuşmaya verdiği hediye vs başka bir oparatörü aradınmı 10 misli g...ç.riyor
sen şimdi diyeceksin ayda 250 kontör yükle ucuza konuş ben her ayda 250 kontör yüklersem çoluk çocuk ne yiyecek:D
bence diğer iki oparatörde turcellden ucuz hem ben onlarında güçlenmesini isterim şahsen daha kaliteli ve daha çok rekabet ortamının oluşması açısından

MUTAF
10-10-2008, 02:24
gerçek şudur.
alırsınız elinize telefonunuzu. rehbere girersiniz.
listede en çok aradığınız numaralar turkcell ise Turkcell kullanırsınız.
avea ise avea. veya diğeri..
Benim listemde 200 numaradan 15 tane sabit hat 3-4 tane kadar avea-vodafone diğer hepsi turkcell.. Şuan bana Turkcell tarifelerinden başka hiç biri yaramıyor..
ve son dönemde yaptığı kampanyalar sayesinde 3 ayda bir kontor yukluyorum. oda hat kapanmasın diye...Piyasada öncü Turkkcel.. ama numara taşınabilirlği ile artık öncü diye birşeyin kalmasını istemiyorum. öncü olan halk olsun. yani biz kazanalım..

chris db
10-10-2008, 05:02

asla katılmıyorum 2001 de ilk aria diye çıktığı andan beri avea kullanıyorum o gün de en ucuzu bugünde en iyisi avea dır öncelikle ben 1995 den beri cep kullanıyorum ve ilk hatlarımız malum turkcell di ve ne kadar kaliteli ve hesaplı olduğunu daha ilk baştan hissettim ve çok fazla uzatmadan telsim e geçtim onda hizmet sorynları yaşadım ve aria çıktığı gibi ari cı oldum ve o günden beri iddia ediyorum turkcell li den kat ve kat konuşup mesajlaşmışımdır ve daha az ödemişimdir ben numaramı bi yere taşımayacağım çünkü avea saolsun az ekmeğini yemedik ahde vefa misali devam ayrıca haytımda en çok kontorum yok lafını turkcell iden duyarım ama konuştukları bir iki kişi için o hattı değiştirmezler yani hem konuşamaz hemde hattı kullanmaya devam ederler ayrıca avea her ay yuklenen 150 kontore 3 saatlik şebeke içi konuşma veriyor valla dayanmıyor aranacak avea lı haddinden fazla...sulh&saygı

chris db
10-10-2008, 05:38
dostum bu 30 kontör nasıl oluyor banada anlatsana ben beceremedim

üstadım ben her ay 150 kontör yükleyemem yada yüklemek istemem dersen..
120 yaz (25) kontor
150 " (30) "
180 " (35) "
200 " (40) "
240 " (50) "

2200 e sectiğin dakikayı yaz ve gönder işlem tamamdır...not: secereken secimini iyi düşün öle yap ne kadar senin işini görür ona göre yap ki çünkü bu uygulama ayda sadece 1 defa yapılabiliyor onun için az dakika alıp tüh bitti deme ben bir ay en az 150 yüklüyor ikinci ayda 240 dakikayı seciyorum valla gelen 300 dakika ay bitmeden bitiyor ve 240 dakika da öyle 1 ekimde 240 aldım maalesef 10 günde nerdeyse bitti...
sulh&saygı