PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şeytan Fener'e Doğru

PASA87
10-10-2008, 18:20
Türk futbolunun efsane isimlerinden Şeytan lakaplı RIDVAN DİLMEN'e yeniden Fenerbahçe yolu gözüktü.

Sıkıntılı günler geçiren Fenerbahçe de yönetim kaos ortamından kurtulmak için çözüm peşinde. Sarı lacivertlilerde uzun süredir konuşulan teknik menajerlik formülü yeniden gündeme geldi. İspanya Milli Takımı’nı Euro 2008 ’de şampiyonluğa taşıyan Luis Aragones’in Türkiye’yi yeteri derecede tanımadığı için sezona kötü başladığı kanısına varan yönetim, pazartesi günü yapılacak toplantı öncesinde radikal kararlar almayı planladı.

Luis Aragones ile devam kararı alan yönetim, tam yetki ile göreve getirmek istediği teknik menajer ile yeni bir oluşumun içine girecek.

Pazartesi günü yapılacak toplantı öncesi teknik menajerlik için en büyük aday Fenerbahçe nin efsane isimlerinden RIDVAN DİLMEN olarak gözüküyor.

MUTAF
10-10-2008, 18:33
Rıdvan futbolda hem akıllı hem mantıklı bir insan..
Ama fenerde bu iş olmaz.
Spor torumculuğunda başarılı. Böyle devam etsin...
Hem Fener bahce neden ısrarla yanlış adım atmaya çalışıyor anlamıyorum bir türlü..
Her konuda tökezlemeye başladı.
Golcüsü hocası yönetimi. Hepsi tökezlemeye başladı...
Bence atılan bu adımda yanlış olur..

gs78
10-10-2008, 18:42
bu işteki mantık aragonesi istifaya zorlamak rıdavan gelince aragones büyük bi ihtimalle arkda planda kalıcak yada zorlanacak zamanla oda istifa edecek büyük bi ihtimal fenerbahçe yollayamıyorki çünki tazminat çok yüklü miktarda düşünmesi gerek şu acaba fenerbahçede şuaan teknikdretör olmamış olsa idi rıdvan alırlarmıydı bence hayır

ayhankeskin
10-10-2008, 19:09
bu işteki mantık aragonesi istifaya zorlamak rıdavan gelince aragones büyük bi ihtimalle arkda planda kalıcak yada zorlanacak zamanla oda istifa edecek büyük bi ihtimal fenerbahçe yollayamıyorki çünki tazminat çok yüklü miktarda düşünmesi gerek şu acaba fenerbahçede şuaan teknikdretör olmamış olsa idi rıdvan alırlarmıydı bence hayır

:angry8: :49: :rtfm:Kardeş, yazmış olduğun yazıdan sen bir şey anlıyor musun, Allah aşkına anlayan varmı? Ne demek istemiş arkadaş. Lütfen, Türkçe' yi katletmeyelim. Ayrıca, Rıdvan' ın gelmesi, şu an ki durumdan iyi olur, ancak; kesin çözümün olmayacağı kanaatindeyim. Daha önce Rıdvan' la denemişler ve olmamıştı.

ümitk
10-10-2008, 19:11
Rıdvan Fener'e yakışır..

konveks
10-10-2008, 19:13
rıdvan değil capello ve mourinho beraber gelse bile fenerbahçe o kadroyla hiç bir iş yapamaz.

senol_30
10-10-2008, 19:44
busene benim fenerden umudum yok rıdvan gelse bu seferde bütün suçu onun üzerine atar yönetim bencede yorumları yetiyor bizlere

f47xfenerli
10-10-2008, 20:35
haber doğru çıkarsa bu fenerbahçe adına ve kendi adıma uzun yıllardır
aldığım en müthiş sevinç olacak.ama?zor.

f47xfenerli
10-10-2008, 20:42
tamamını okumamıştım dede varken rıdvan gelirse bu hiç iyi olmaz evsane
topçumuz rıdvan dilmen için. aragones kovulmadan sakın gelme rıdvan kendini
yakarsın tıpkı bir zamanlar rüştünün seni yaktığı gibi aman ha...

pencere77
10-10-2008, 22:33
rıdvan gelse daha iyi olur bence

siestagunay
10-10-2008, 22:39
hadi hayirlisi arkadaslar

konveks
11-10-2008, 00:15
o değilde adamın adı şeytan kaldı yaw:D

PASA87
11-10-2008, 11:51
Belki ŞEYTAN fenerbahçenin ruhsuz futbolcularını uyandırır.

yargıç_1
11-10-2008, 11:57
bende gelmesini isterim

yıldırım_hy
11-10-2008, 12:04
hadi hayırlısı bakalım göle yoğurt mayamaya benziyor '' ya tutarsa''

COEMAR
11-10-2008, 12:24
Fenerbahçe'de büyük revizyon yapılması gerekiyor futbolcularda profesyonellik ruhu yok adamlar işimiz bu bundan para kazanıyoruz demiyorlar.Parasını alan yatıyor bu diğer takımlar içinde aynı sayılır fakat bu uzun yıllardır Fenerbahçe'de daha baskın.Göreceğiz bakalım kim gelecek neler olacak inşallah doğru kararlar verirler saygılar....

yargıç_1
11-10-2008, 12:47
Fenerbahçe'de büyük revizyon yapılması gerekiyor futbolcularda profesyonellik ruhu yok adamlar işimiz bu bundan para kazanıyoruz demiyorlar.Parasını alan yatıyor bu diğer takımlar içinde aynı sayılır fakat bu uzun yıllardır Fenerbahçe'de daha baskın.Göreceğiz bakalım kim gelecek neler olacak inşallah doğru kararlar verirler saygılar....

doğru diyorsun bu Luis Aragones için çok disiplinli otoriter taviz vermeyen vs.bi sürü şey yazılmıştı geldiğinde takım daha disiplinli olacağına tam tersi oldu şimdi herkez istediği gibi kafasına göre takılıyor

PASA87
11-10-2008, 12:50
SELÇUK,ALİ BİLGİN,CAN ARAT bunlar amatör kümedeki KAYNAK spor da bile kadroya giremezler.

sarıkanarya_41
11-10-2008, 20:06
dereyı gormeden pacaları sıvamayın...

xhardlove
23-10-2008, 10:23
Rıdvan Fener'e mi geliyor?

23 Ekim 2008 Perşembe
Only the registered members can see the link
Tahminleri isabetli analizleri çarpıcı. Aragones sonrası Rıdvan Dilmen Fenerbahçe'ye mi gidiyor?
Fenerbahçe'nin umut vermeyen hali usta yorumcu Rıdvan Dilmen'in gözünü korkuttu. Acı bir Fenerbahçe deneyimi yaşayan Dilmen, elini taşın altına koymaktan kaçındı.

Katıldığı panelde konuşan Dilmen, kendisini Fenerbahçe teknik direktörlüğü için yeterli görmediğini açıkladı.

Dilmen, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksek Okulu tarafından düzenlenen "Spor, Bilim ve Başarı’ konulu panele konuşmacı olarak katıldı.

YANLIŞ TRANSFERLER

Sunum ve açılış konuşmalarının ardından öğrencilerin sorularını yanıtlayan Dilmen, 4-5 yıldır Fenerbahçe’de ciddi bir çıkış olduğunu ancak, kendi görüşüne göre yanlış transfer politikaları ve hatalı tercihler nedeniyle bu yıl takımda "hüsran bir senenin yaşandığını" kaydetti.

Fenerbahçe’de, bu dönemde ümit vermeyen bir görüntü olduğunu belirten Dilmen, "Fenerbahçe, maalesef bu yıl bundan 7-8 yıl önceye döndü" dedi. Dilmen, sözlerini şöyle sürdürdü:

İKİ FUTBOLCUYA 70 MİLYON DOLAR

"Sonuçta Emre Belözoğlu ve Guiza’nın Fenerbahçe Kulübü’ne 70 milyon dolar civarında maliyeti vardı. 3 yıl için çok ciddi rakamlar bunlar. Ama UEFA Kupası değerlerine baktığınız zaman Sportik Lizbon, Rangers gibi Fenerbahçe’den daha alt ekonomik güce sahip kulüpler var. Doğru transfer politikaları gerekiyor. Fenerbahçe doğru yolda giderken, son birkaç yıldır futbol takımının zayıflatıldığını düşünüyorum açıkçası. Mutlaka bu devre arasında yapılacak bir takım operasyonlar olacaktır. Şu anki görüntüsü tabii ki kötü. Çünkü artık büyük kulüplerin, Avrupa’da yarışacak kulüplerin 23 kişilik kadrosunun, eşdeğer oyunculardan olması lazım. Şu anda Fenerbahçe o durumda değil.

YETERLİ DEĞİLİM

Benimle ilgili olarak, kulüple herhangi bir görüşmem olmadı. Şu anda da mevcut teknik direktör var. Ben yorum yapabilirim. Teknik direktörlüğümün Fenerbahçe için yeterli olmadığını düşünüyorum.

aa

CABBARİ
23-10-2008, 10:36
yorum yapmak ayrı fnerbahçeyi idare etmek ayrıdır!!
rıdvan bence fenerde başarılı olmaz!!
eger gelirse bu 3. denemesi olacak ama bir trk olarak başarılı olmasını isterim fakat zor
selametle

zabataygatör
23-10-2008, 11:51
ridvan bence boyle iyi takimi calistircak ekibi varmi yok .

ziko gelsin zico

miko62
23-10-2008, 14:45
yorumcu dr. gürkan kubilay ile beraber iyi iş yapar

PASA87
24-10-2008, 10:01
Anadolu ajansından yapılan açıklamada
Rıdvan Dilmen in ' kendimi Fenerbahçe de çalışmak için yeterli görmüyorum ' sözleri 'Fenerbahçe nin şuanki teknik direktörünü yeterli görmüyorum olarak düzeltilmiştir, denildi.

sarıkanarya_41
30-10-2008, 20:24
asılsız,gerceklesmeyen,gundemı degıstıren konular bundan sonra kapatılacaktır.not:aragones halen fenerbahcenın teknık patronudur.