PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Windows Fiesta Xp CD Versiyon

hallederiz
13-10-2008, 19:43
Birlikte Kurulan Yazılımlar :

Alıntı:
Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

--------------------------------------------------------------------------------
Adobe Acrobat 7.0.5
MSN Live Messenger
NOD32 + Fix
Firefox 1.5.1
Macromedia Flash Player 8.0
Foxit Reader
Realtime Alternative 1.46
Quicktime Alternative 1.68
K-Lite Codec Pack
WinRAR
Xpize 4.2 MCE
AddonXP
MSConfig CPL
Startup CPL
Autoplay Repair CPL
Windows Updates CPL
Unlocker 1.8.1
TaskSwitchXP
Cmdow 1.4.3.0
.NET Framework 2.0
MakeISO 1.3
StartBTN
ImageResizer 1.1
AttributeChanger
Advanced Uninstaller Pro 7.5
Macromedia Shockwave 10
WinAMP 5.21 [Yeni Sürüm]
Windows Update Doğrulama Yaması v1.5.512.0

Sistemle Birlikte Kurulan Windows Temaları :

Alıntı:
--------------------------------------------------------------------------------
TurkVista Görsel Stili [Varsayılan Görsel Stil]
Luna Element
Luna Element 4
Luna Element 5
Royale [Varsayılan Tema]
Siginet CrystalXP 2
Siginet IE7
Siginet

Entegre Edilen Sürücüler
[Toplam 1000 Kadar - 669 MB Açık Hali]
Çipset :

Alıntı:
* ATI
* ASUS
* ALi/ULi
* AMD
* Intel
* SiS
* nVidia
* SMC (onboard IRDA)
* VIA

CPU :

Alıntı:
* AMD (K8: Cool 'n Quiet)

Ekran Kartı :

Alıntı:
* 3dfx
* Asiliant
* ATI
* Intel
* Matrox
* nVidia
* S3
* SiS
* TRITTON
* VIA
* XGI

Ethernet Kartı :

Alıntı:
* 3com
* Airlink
* ADMtek
* AMD
* Broadcom
* Buffalo
* corega
* Conceptronic
* D-Link
* Intel
* Level One
* Linksys
* Marvell
* Microsoft
* Netgear
* nVidia
* OvisLink
* Realtek
* SMC
* Surecom
* SiS
* Trendnet
* U.S. Robotics
* VIA

Depolama Aygıtları :

Alıntı:
* ACARD
* Adaptec (includes HP/Compaq)
* AMD
* ATI
* Areca
* ALi/ULi
* Dell
* Highpoint
* IBM
* Intel
* JMicron
* ITE
* LSI
* Mylex
* nVidia
* Promise
* QLogic
* Silicon Image
* SiS
* VIA

Ses Kartları :

Alıntı:
* ALI/ULi
* C-Media
* Conexant
* Creative
* Hercules
* M-Audio
* nVidia
* Realtek
* Sigmatel (includes Dell, Fujitsu, Samsung)
* SoundMAX (includes Dell, Gateway, HP, IBM, Intel, Sony)
* SiS
* Terratec
* VIA
* Yamaha

Kablosuz Ağ Donanımları :

Alıntı:
* 3Com
* Agere (ARtem, Avaya Communication, MELCO INC, D-Link, ELSA, LANCOM Systems, Enterasys, IBM Corporation, LEGEND, Lucent Technologies, TOSHIBA, NEC Corporation, NEC Aterm, Samsung, Siemens, FUJITSU, Fujitsu- Siemens, 2Wire ve Wireless desteği.)
* Airlink101
* Asus
* Atheros
* Avaya
* Belkin
* Blitzz
* Broadcom
* Buffalo
* Cisco
* corega
* Conceptronic
* D-Link
* Edimax
* Entersys
* Intel
* Linksys
* Lite-On
* Microsoft
* Minitar
* Netgear
* Orinoco
* Packard Bell
* Ralink
* Realtek
* Senao
* SiS
* Sitecom
* SMC
* Surecom
* U.S. Robotics
* Zonet

Sistem Dosyalarındaki Yamalar :

Alıntı:
UXTheme.dll Yaması
TcpIP.sys yaması [Maksimum Bağlantı 50 olarak ayarlandı]
Windows Dosya Koruması devre dışı bırakıldı
USB Frekans Ayarı : 50

Yapılan İnce Ayarlar :

Alıntı:
Denetim Masası "Otomatik Kullan" Kısayolu : Windows disk sürücülerine takılan disklerin otomatik olarak çalıştırılması ya da devredışı bırakılmasını sağlar.
Sağ tuşa "Burada Komut Sistemini Aç" Kısayolu : Bulunduğunuz klasörde kolayca komut sistemine geçişinizi sağlar.
Sağ Tuşa "Gizli Dosya Geçişi" Kısayolu : Sağ tuş ile herhangibir yerde tıkladığınızda "Gizli Dosyaları Göster / Gizle" seçimini yapabilmenizi sağlar.
Sağ tuşa "Hedefi Bul.." Kısayolu : Herhangi bir dosyanın üzerinde sağ tuşa basarak seçebileceğiniz bu kısayol, kurulu olduğu dizine kolayca ulaşabilmenizi sağlar.
Denetim Masası "MSConfig" Kısayolu : Sistem açılışında çalışan uygulamaları düzenleyebileceğiniz aracın Denetim Masası için kısayolu.
XP RAID 5 Desteği : Ayrıntılı Bilgi :
Kod:

Denetim Masası "StartupCPL" Kısayolu : MSConfig aracından daha gelişmiş olan bu araç ile Sistem Kayıt Defterindeki ayarlara da ulaşabiliyorsunuz.
Bunların dışında yaklaşık 50 adet ince ayar..
İndirdiğiniz partları açtığınızda nero image dosyası çıkıcaktır onu direk cdye kalıp olarak yazdırın... şifre yoktur.

DOWNLOAD LİNK:

Only the registered members can see the link

not: alıntıdır

Volkan
13-10-2008, 22:51
hocam bunu ben kullandım çok stabil olarak çalışmıo. pc de zaman zaman dll hataları verıo. explorer kendi kendine hata il karşılaşıo. usb li cihazlarda porblem çıkartabilio.

tabi bunun üzerınde bu hataları giderdiler ise görunum ve hız olarak iyi sayılır.

mehmetx5
12-11-2008, 18:12
Ben de kurulu ama bilgisayar kapandığı halde maus işiğı açık kalıyor ve sürekli yanıyor.İşletim sisteminden mi,bilmem.Güç kaynağını kapatarak işi hallediyorum.

Volkan
12-11-2008, 19:20
Ben de kurulu ama bilgisayar kapandığı halde maus işiğı açık kalıyor ve sürekli yanıyor.İşletim sisteminden mi,bilmem.Güç kaynağını kapatarak işi hallediyorum.

arkadaşım bu dediğin bendede var ama ben bir suru işletım sıstemı yukledım. hepsındede aynı bunun işletım sıstemı ile alakası yok.

uzman_elhan
12-11-2008, 23:27

güç kaynağini çıkarmasan tabiki mausun işiği açık kalır siz normal şekil bilgiisyarınızı kapatıktan sonra fişini çıkarın o zaman mausun işiği kapanir..

MUTAF
12-11-2008, 23:32
programlardan bir çoğu eski..
ama yinede teşekkürler...

Adobe Acrobat 7.0.5
MSN Live Messenger
NOD32 + Fix
Firefox 1.5.1
Macromedia Flash Player 8.0
Foxit Reader
Realtime Alternative 1.46
Quicktime Alternative 1.68