PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çocuklar Duymasın Yeni bölümleri çekiliyor!!!

Pasilobus
15-10-2008, 16:32
Pınar Altuğ, 'Çocuklar Duymasın”ın yeni bölümlerinde rol almayı kabul etti ancak kural koydu: “ Özel hayatıma kimse karışamaz'.

Dönüyorum ama kurallarım var

Only the registered members can see the linkımcı senarİst Birol Güven'in “Çocuklar Duymasın” dizisini 5 yıl aradan sonra yeniden çekmeye karar vermesi, gözleri dizinin başrol oyuncusu Pınar Altuğ'a çevirdi. O dönem Umut Elçioğlu ile evli olan Altuğ başka bir aşka yelken açınca Güven'i kızdırmış, özel hayatı yüzünden diziden olaylı bir şekilde ayrılmak zorunda kalmıştı. Bu olayın üzerinden yıllar geçti ve Çocuklar Duymasın dizisinin yeniden çekilmesi gündeme geldi.

Only the registered members can see the linkınar Altuğ bu teklifi kabul ettiğini belirtti ancak şartları olduğunu söyledi: “Birol Güven ile daha konuşmadım. Ona kırgınlığım var ama bu işi yapmak için üzerine temiz bir sayfa açmak gerekiyor. Ben de öyle yaptım. Birol benim arkadaşım değil. Senaristim ve yapımcım. Geri dönme kararını da ben verdim. Benim de kendime göre koyduğum kurallar var. Benim hayatıma kimse karışamaz.”
Pınar dizide doğuracak

Çocuklar Duymasın'ın yeni bölümlerinde izleyiciyi ne gibi sürprizler bekliyor?

Çocuklar Duymasın'ı yeniden çekecek olan Birol Güven hamile olan Pınar Altuğ'un durumuna çözüm bulmuş. Pınar diziye karnı burnunda başlayacak ve dizide üçüncü çocuğunu doğuracak.

eura
15-10-2008, 17:33
ya o film önceden tutuodu şimdi tutmaz o. hem pınar altuğ eskisi kadar güzel değilki. teşekkürler haber için.

umuter
15-10-2008, 17:48
yok tutar tutmaz diye bi şey yok...:) biizm milletimiz çabuk unutur herşeyi ve hemen benimser tekrar o yüzden tutar...

MUTAF
15-10-2008, 17:52
güzel bir diziydi. Tutarmı tutmazmı bilemem ama o dönemin çocukları şimdi koca adam oldu :)

CABBARİ
15-10-2008, 20:07
ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar bizde yiyoruz

hallederiz
15-10-2008, 20:12
güzel bir diziydi kanal bellimi

Pasilobus
24-04-2009, 20:01
bu haber gevşek sanırsam daha hala çıkmadı?

yamtarahmet
24-04-2009, 20:55
boşverin gitsin saçma bi diziydi.izlemedim izlememde.

sarıkanarya_41
24-04-2009, 21:25
gundemde sımdılık yenı cekım yokkı..zaten krızden dızıler kaapanacak nredeyse

hallederiz
24-04-2009, 23:04
6 aylık konu hortlamış bence konunun kilitlenmesi gerekli

coscos1222
24-04-2009, 23:15
Konu eski tarihli oldugu icin konu kaptılmıştır