PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhabalar

sinbad
29-03-2006, 22:39
merhaba arkadaşlar ben antencii nicli arkadaşınızın ustasıyım...bir cihaza istinaden admin arkadaşlara bi sorusu olmuş....bana telefon etti banlandım diye üzüldüm...benden size iletmemi istediği bir notu var..elçiyezaval olmaz .. öncelikle sizi çok söydiğini söylüyor........neden banlandığını anlayamadım diyor..sizden benim vasıtamla cezasının kaldırılmasını önemle rica ediyor..banada ulaşamamış.....o bi hata yaparsa siz bana söyleyin onun cezasını ben şahsen verir uyarırım.....duyunca üzüldüm..zaten çoktandır forumunuza girmemiştim..bir merhaba demek istedim.....saygılarımla forum yönetimine..:( :( :( :( :praying:

Admin
29-03-2006, 22:41
Tamam bu durumu anlayışla son kez karşılacayam banı kaldırıyorum bir hata tekrarlanırsa aynı şeyleri yonetime tekrar açarsa bu sefer kimse banını kaldıramaz ip nosunuda banlarım foruma hiç giremez..Bu arada size hoşgeldiniz

sinbad
29-03-2006, 22:50
Tamam bu durumu anlayışla son kez karşılacayam banı kaldırıyorum bir hata tekrarlanırsa aynı şeyleri yonetime tekrar açarsa bu sefer kimse banını kaldıramaz ip nosunuda banlarım foruma hiç giremez..Bu arada size hoşgeldiniz
öncelikle merhabalar hayırlı akşamlar dilerim.....bir yönetici olarak anlayışınız için size ne kadar teşekkür etsem azdır.....benim antencii çıragımdır..ona bu işi ben ögrettim..lakin eksikleri olabilir yardım istediği konudada bana telle ulaşamamış.....onun için yardım istemiş...kendiside bu duruma çok üzülüp beni aradı..benden rica etti.....size onun adına sonsuz teşekkür eder..saygılar arz ederim...

antencii
29-03-2006, 23:34
pek kıymetli ve aziz ustam SİNBAD öncelikle hayırlı akşamlar diler..hoş geldin der saygılarımı şahsına arz ederim......sağol var ol beni yetiştiren insansın ustamsın..ellerinden öperim......beni kırmamışsın yönetime bu metni yazarak ricada bulunmuşsun....allah razı olsun.....sağolsun serkan bey kardeşimizde durumu anlayışla karşılamış şahsına serkan bey kardeşimize ve siz değerli aziz ustama sonsuz teşekkürler etmek isterim..saygılar sevgiler.....sayın yöneticilerden serkan bey ve yine çok degerli ertex74 hocamdan özellikle msn aracılığla önemle msn görüşmesi yapmak olduğunu- belirtmek isterim...sayın yönetime ve pek kıymetli aziz ustam sinbada saygılrımı arz eder..sonsuz teşekkürler ederim..sağolun var olun...allaha emenet olunuz