PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stream 12.01.a5

o'azis
18-10-2008, 18:20
Selamlar bugün çatıya çıktım Eutelsat w2 uydusunu aradım ama maalesef bulamadım onun yerine Astra 19 derece uydusunu buldum yazılımım stream yazılım dolasıyla kanal listesi yükledim güncel diye ama maalesef güncel değilmiş çoğu kanallar listede yok arama yapınca da stream yazılımda listede hangi frekanslar var ise onları arıyor manuel olarak girdim.Sormak istediğim şu Premiere paketinde sinyal yok Marmara bölgesindenim anten 90lık sinyal kalitesi 78-80lerde Taqilla ları da manuel olarak frekans girince buldum!!!Streamdan kurtulayım dedim olmadı geri dönüşüm yazılımı yüklemeye çalıştım orjinal yazılımını kaona nedense olmadı.Astra uydusunda sifreli olan kanallardan hangiler izlenir ve bu sifreler public mi Kke+ vardı sayfada onu bulamıyorum izlenecek uydu kalmadı mı artık :)

Volkan
18-10-2008, 18:25
arkadaşım premıerlerı 90 lıkla alabilirmisin bilmiyorum ama eğerki frekansta sinyal yoksa stream yazılımından değildir. astrada premıer harıç ***le izleyebileceğin kanal yok . sen bu cihaz için sırıus ve veya thoru seç bana kalırsa.

o'azis
18-10-2008, 18:34
sağolasın arkadaş taqilla paketinin sinyalleri cok yuksek şifresiz izlenecek kanallar da yoksa başka uyduya bakıcam artık

kucer06
18-10-2008, 18:34
Premierlerin hepsini değil 90'lık çanak 120'lik çanakla bile alamazsın en iyisi thora çevir çanağını

selena
18-10-2008, 20:58
Merci pour vos recherche

o'azis
19-10-2008, 19:31
digital+ paketini nasıl çekiyor peki ben hotbirt ten kurtulayım dedim bu astra uydusu ondan kötü imiş demek hellasat veya hispasat uydusu 90 lık la sinyal alınır mı peki?