PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe Arsenal Maç öncesi Ve Sonrası Yorumlar

yargıç_1
21-10-2008, 10:48
Only the registered members can see the link
MUHTEMEL 11'LER

FENERBAHÇE
Volkan Demirel
Gökhan (Ali)
Edu
Lugano
Roberto Carlos
Kazım
Selçuk
Alex
Uğur
Semih
Güiza

ARSENAL
Almunia
Eboue
Silvestre
Djorou
Clichy
Nasri
Denilson
Fabregas
Walcott
van Persie
Adebayor

yargıç_1
21-10-2008, 10:53
çok zor bi maç olacak bu maçı kazansak bari

yargıç_1
21-10-2008, 11:32
star ***i bunlardan biri kesin koreliler gönderdi
00 ************TUR***
01 ************ STAR TUR***

her konuda aynı ***leri yazmana gerek yok zaten yasaklandı maç için yorumun vrsa yaparsın buraya konu başlığını okumadın sanırım

BURAYI OKUYUN: Only the registered members can see the link

f47xfenerli
21-10-2008, 20:01
çok zor bi maç olacak bu maçı kazansak bari

ÇOK ZOR UMARIM BUĞDAY AMBARINA DÖNMEYİZ:49: .

senol_30
21-10-2008, 20:16
inş dönmeyiz üstad ama bir fenerli olarak bugun hiç umudum yok arsenal forumda bizim takımda eski hava kalmadı

TEKNİSYEN101
21-10-2008, 20:34
Gönlümüz Fenerden yana ama şu an fenerbahçe oynadığı futbolla umut vermiyor, Arsenal çok formda

alper34
21-10-2008, 20:41
fenerbahçeye başarılar

efe009
21-10-2008, 20:43
fenere başarılar ama... nerede o geçen seneki fener. fikrim fener bu gruptan çıkamaz. oyananan futbol ortada. hayalperest olmanın yararı yok.

f47xfenerli
21-10-2008, 23:18
kadıköyde sürkülase olduk buda tangonu sonuydu bakalım daha neyi bekliyecek
yönetim...

f47xfenerli
21-10-2008, 23:19
hocada biraz hasiyet varsa maç bitmeden toplar bavulunu ama nerde...

f47xfenerli
21-10-2008, 23:38
:rtfm:KADIKÖY.Kalesinin 5.le düştüğü...tarih 21.ekim.2008...yılın özeti bu

berto
21-10-2008, 23:42
fazla yoruma gerek yok. arsenal:5 FB:2. yazık yazık . dedeyle bu kadar olur.

MUTAF
21-10-2008, 23:47
Yakıştımı şimdi bu Fenerbaçeye..

samiabi
21-10-2008, 23:51
kullandığınız kelimeleri iyi seçin forum içerisinde....
edit.. Basri Mutaf

f47xfenerli
21-10-2008, 23:54
Yakıştımı şimdi bu Fenerbaçeye..

adama yakıştırırlar s.basri futbol isimle değil sahada koyacağın emekle
teknikle takdikle presle oynanıyor isim ha fener olmuş ha brezilya olmuş
fark etmiyor bunları yapmadınmı adamı 5.lik yapıveriyorlar..

kolega20
21-10-2008, 23:58
diyecek bişe y yok..defansı bozuk iki takımdan forveti sağlam olan galip geldi..bana göre bu akşamki arsenal yenilmiyeck bir takım değildi.yenebilirdik ama orta saha ve dafans zaafımız buna izin vermedi..yendiğimizde nasıl seviniyorsak bunda üzülmekten başka yapabileceğimiz bişey yok(en azından bizim) gerisi yönetime düşüyor.Bu takıma bazı kan değişiklikleri gerekli hatta zorunlu..

kaant288
22-10-2008, 00:08
Arkadaşlar bide bu edu ne kadar sakat oynuyor öyle.2.ci golü vede 4.cü golü onun yüzünden yedik.2.ci golde gitti adamın önünde yere düştü.4.cü goldede Serbest vuruş kullanıldı ve bizim oyunculardan birisi kafayı vurdu fakat top genede arkaya geçti.Daha sonra bu edu denen adam bıraksa çıkacak gidecek.Ama o gitti vurdu kafayı bide yere düştü topa kafa atınca sonrada al sana gol... :S

MUTAF
22-10-2008, 00:32
Fenerbahcenin yenileceği tahminimce belliydi..
Şahsen FB galibiyeti bence süpriz olurdu..
Ama FBnin saraçoğlu arenada en fazla 0-1 / 0-2 veya 1-2 gibi skorlarla yenileceğini düşünüyordum. Maçı izledim.Arsenalde ve FBde defans olarak hiç birşey yoktu. Arsenal burada güzel oynadı ama aman aman çokta mükemmel bir futbol oynamadı. sadece golü atmayı bildi. Sanırım FB taktik kurbanı oldu.. Arsenal klasik ingiliz futbolu oynadı. fenerbahcede son zamanlardaki istikrarsız futbolunu oynamaya devam etti..
Ligimizde tamam kötü bir gidişat var. ama bari Devler Liginde birşeyler yapsaydı bu takım... Yazık oldu onca harcanan paralara ve transferlere... sorun sadece aragoneste değil futbolculardada değil. Genel bir prblem var... ve çok zor çözülecek..

Volkan
22-10-2008, 00:53
sorun çok basit.

sen bir çocuğa bir şeyi yaptırmak için şeker gibi birşeyi gösterırısın çocuk dediğini yapar ve sonra şekerı verırsın. ama çocuğa şekerı verıp bunu yap dersen havanı alırsın.

yönetımde aragones ve futbolculara alacaklarını verdı ve yıllardır fenerde olup itekaka oynattırılan alex selcuk vesayre oyuncularıda halen bu takımda tutup aheste aheste gezmelerını sağlarsan olacağı budur.

senın ne işin olur arogonesle adamın kendine dermanı yok artık. geçen haftakı 3-2 lik skorda yılmaz vural yerlere yattı he bu adam hep böle ama allah aşkına bu arogoneste bir tepki versın elini çenesının altına koyupta duşunmek bir işe yaramıo o oyuncuları motıve etmıo. bana kalırsa o oyuncular onu saha kenasında bakırköy devlet hastanesının bahçesınde duran heykellere benzetıolardır şahsen ben benzetıyorum.

bu takımdan aragones başta olmak uzere alex carlos lugano selçuk artıs volakanın derhal gitmesı lazım.

zabataygatör
22-10-2008, 00:54
aragones bu takimin hacasi degil takim ayni takim ama gecen seneki oyundan eser yok orta saha sanki antrenman alani

f47xfenerli
22-10-2008, 01:12
ÇOK ZOR UMARIM BUĞDAY AMBARINA DÖNMEYİZ:49: .

korktuğum başıma geldi evet ambara çevirdi bizi arsenal.
hafta sonu kocaeli yensin derken bunu kast ediyordum hocasız
bu maça çıksaydık sizi temin ederim biz bu gece galip gelirdik.

Admin
22-10-2008, 01:15
korktuğum başıma geldi evet ambara çevirdi bizi arsenal.
hafta sonu kocaeli yensin derken bunu kast ediyordum hocasız
bu maça çıksaydık sizi temin ederim biz bu gece galip gelirdik.
Fner Maçları zevk vermiyor artık.Bakmıyorum bile :( Zico iyiydi arogones bu akşam evine gidip uyur adamda düşünce yokki öyle boş sahaya bakıyor.

Mynetin verdigi manşette oldugu gibi.Duyamadım

zabataygatör
22-10-2008, 01:19
her mactan sonraki gibi eksiklerimiz var demis.defansta sorunlar var demis iyide bunu herkes biliyor cok calismamiz lazimmis.ahmet cakar gibi yorum yapiyor

MUTAF
22-10-2008, 01:47
bu gidişat sanırm bu sezon böyle devam edecek..

f47xfenerli
22-10-2008, 02:40
arkadaşlar adamın basın toplantıları bile sinir bozucu.
hatta tercumanı bile demekki onu anlamıyor toparlamaya çalışıyor.
çatık yav yağmur kötü derken üzerimize taş yağmaya başladı.

MUTAF
22-10-2008, 03:10
onca taraftar I LOVE YOU ZİCO diye boşa bağırmadı...
Bu maçtada ve sonraki maçlardada aragones kendiini kovdurmaya çalışacak.
Nede olsa Türk takımlarından tazminatlarını hemen koparıyorlar...

Rasihali
22-10-2008, 06:46
Yarattıgın takımla gurur duy Aziz Yıldırım,bu takım bu kadro senin eserin... :mad2:

yargıç_1
22-10-2008, 09:48
gelen gideni aratır diye boşa söylememişler çok yazık oldu geçen seneyle bu sene arasında dağlar kadar fark var

CABBARİ
22-10-2008, 11:34
volkan eski gücünde değil
fenerbahçe dedeyle rezil
avrupa macerasıda bitti
seneye aziz ağaya ben kefil:)

MUTAF
22-10-2008, 13:17
volkan eski gücünde değil
fenerbahçe dedeyle rezil
avrupa macerasıda bitti
seneye aziz ağaya ben kefil:)

Yanlış yere yazmışsın usta.:bangin:
seni mani kazanına alalım :8[1]:

zekı62
22-10-2008, 14:15
THE INDEPENDENT
"Arsenal'in genç silahları Türkleri şok etti" başlığını kullanan Indipendent, Fenerbahçe sloganı olan: "BURASI KADIKÖY. BURADAN ÇIKIŞ YOK":puah: tezahüratını İngilizce olarak taşıdığı sayfalarında :puah: "GERÇEKTEN Mİ?" :puah: diyerek Arsenal'in kaydettiği 5 güzel golle Şampiyonlar Ligi'nde tur atlamaya çok yaklaştığını belirtti. Indipendent Fenerbahçe'nin 15 maç sonra Kadıköy'de mağlup olduğunu yazarken, Luis Aragones'in de göreve geldikten sadece 4 ay sonra iş tehlikesi yaşamaya başladığını ifade etti

emmi
22-10-2008, 16:35
Geçmiş olsun FB li arkadaşlar. Maçtır, oynandı gerçti. Ama akşam beni fıtık ettiler orası başka! Yarın GS da benzer akikıbete uğramasında.
Saygılar.

MUTAF
22-10-2008, 17:24
Geçmiş olsun FB li arkadaşlar. Maçtır, oynandı gerçti. Ama akşam beni fıtık ettiler orası başka! Yarın GS da benzer akikıbete uğramasında.
Saygılar.

futbol bu. herşey olabilir.
ama yarınki maçta ben aynı skoru bizim yapacağımıza inanıyorum.
Feer arsenal karşısına zaten hazır çıkmadı.
ama biz tam hırsımızla tüm inancımızla yunanlara karşı çıkacağız.
Galatasaray 3 farklı skorla evine gönderecek olympiayı...
Fener skoruna yakın bir skorla bildim. Galatasarayada aynısını söylüyorum.

pencere77
22-10-2008, 18:57
bu sene çok rezil bir takım görüntüsündryiz.aragones ve guziayla bu iş gitmez.......en son 2005 te milan dan 4 yemişiz stadımızda dünde 5 gol.
ayıp yaaaaaa

MUTAF
22-10-2008, 19:25
onca taraftar I LOVE YOU ZİCO diye boşa bağırmadı...
Bu maçtada ve sonraki maçlardada aragones kendiini kovdurmaya çalışacak.
Nede olsa Türk takımlarından tazminatlarını hemen koparıyorlar...

aragonesin istifa haberide geldi..
Artık Feneri kimse tutamaz..

samiabi
22-10-2008, 19:45
ne yapalım artık boynu bükükleri söylicez dün akşamki sinirimden biraz ağır yazmışım galiba forum yöneticilerinden özür dilerim napalım sinir ettiler