PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BizBizeKKampuslülere KonuşGönder Kontör Kampanyası

mustione
24-10-2008, 19:40
24 Ekim-15 Kasım süresince gün içerisinde en çok KonuşGönder gönderen 10 kişiye 250 kontör hediye!

Daha çok KonuşGönder gönderin, şansınızı arttırın!

Kampanyayla eş zamanlı olarak 2 KonuşGönder’den Sonrası Bedava Kampanyası devam edecek.
Bir kişi aynı numara ile en fazla 1000 kontör kazanabilecek.
Kazanılan kontörler, kazananların hattına kampanyanın bitiş tarihinden itibaren 1 ay içinde yüklenecek.
Kazanılan kontörler sadece şebeke içi konuşmalarda kullanılabilir ve yükleme tarihinden itibaren 1 ay içerisinde kullanılmayan kontörler silinir. Kontör atış periyodu, 15 sn’de 1 kontördür.
Hediye kontörler transfer edilemez.
Turkcell kampanya süre ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

KonuşGönder servisi nedir?
KonuşGönder; Turkcell abonelerinin birbirlerine mesajlarını kendi sesleriyle gönderebilmelerine yarayan mesajlaşma servisidir. KonuşGönder mesajı göndermek istediğiniz numaranın başına “0” yerine “*” koyarak (Örneğin: *53XXXXXXXX) arayıp, mesajınızı iletebilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------

KonuşGönder servisi nasıl ücretlendirilir?
KonuşGönder mesajı göndermek 2 kontör/ KDV dahil ÖİV hariç 21 YKR
Size gönderilen yeni KonuşGönder mesajlarınızı dinlemek ÜCRETSİZ'dir
KonuşGönder mesajına yanıt vermek, mesajı başkasına iletmek 2 kontör/ KDV dahil ÖİV hariç 21 YKR
Size gönderilen eski KonuşGönder mesajlarınızı ve kayıtlı KonuşGönder mesajlarınızı dinlemek 2 kontör/ KDV dahil ÖİV hariç 21 YKR

--------------------------------------------------------------------------------

Hazırkartlı BizBize Kampuslülere KonuşGönder Kontör Kampanyası nedir?
Kampanya süresince, gün içerisinde en çok KonuşGönder gönderen 10 kişiye 250 kontör hediye edilecektir.

Kampanya kimler için geçerlidir?
Kampanyadan ön ödemeli tüm BizBizeKampus tarifesindeki aboneler faydalanabilecektir.

Kampanya ne kadar süre için geçerlidir?
Kampanya 24 Ekim-15 Kasım 2008 tarihleri arasında her gün geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için abone olmam gerekir mi?
Hayır, abone olmak gerekli değildir.

2 KonuşGönderden Sonrası Bedava Kampanyası’ndan da eş zamanlı olarak yararlanmaya devam edebilecek miyim?
Evet, 2 KonuşGönderden Sonrası Bedava Kampanyasından yararlanmaya devam edeceksiniz.

Kampanyadan en fazla kaç kontör kazanabilirim?
Bir kişi aynı numara ile en fazla 1000 kontör kazanabilecektir.

Kazandığım kontörler ne zaman yüklenecek?
Kazanılan kontörler, hattınıza kampanyanın bitiş tarihinden itibaren 1 ay içinde yüklenecektir ve size kısa mesaj yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Kazandığım kontörleri nerede kullanabilirim?
Sadece şebeke içi konuşmalarda kullanılabilir ve yükleme tarihinden itibaren 1 ay içerisinde kullanılmayan kontörler silinir. Kontör atış periyodu 15 saniyede 1 kontördür. Hediye kontörler transfer edilemez.

Kazandığım hediye kontörlerin yüklenmesi, tarife avantajlarından yararlanmamı sağlar mı?
Hayır, hediye kontörlerin yüklenmesiyle tarife avantajlarından yararlanamazsınız.

Kazandığım kontörleri nasıl sorgulayabilirim?
Hediye kontörleriniz yüklendikten sonra *123*4# nosu arayarak kalan kontör bilgisini öğrenebilirsiniz.

piri.reis
01-11-2008, 22:17
bigün 1003 adet konuş gönder mesajı yolladım. sonucu bekliyorum.

Simba
01-11-2008, 23:33
bigün 1003 adet konuş gönder mesajı yolladım. sonucu bekliyorum.
Hocam kesin sen kazandın 1003 tane bune yaw rekor:45:

piri.reis
02-11-2008, 00:00
Hocam kesin sen kazandın 1003 tane bune yaw rekor:45:

her kampanyaya adımı yazdırma isteği gibi kötü bir hastalığım var hocam.
basrimutaf arkadaşımız yakından bilir bu özelliğimi.

yolladım 1003 tane. sineye çekildim. 250 kontörün yüklenmesini bekliyorum.

mustione
02-11-2008, 01:25
hocam ellerin dert görmesin hayırlarda kullan :) turkcelli sömüren ender kişilerdensin. :)