PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Redline Yeni Güncelleme Frekansı!!!!

artech
30-10-2008, 02:12
REDLINE YENİ GÜNCELLEME FREKANSI Değerli REDLINE Kullanıcıları Yeni Güncelleme Frekansımız 12121-H (Yatay) -7200 dür Bu yeni güncelleme frekansımızı uydu alıcılarınıza manuel ekleyip güncelleme menüsünün TP bölümünden seçerek uydudan güncelleme alabilirsiniz. Saygılarımızla REDLINE

Admin
30-10-2008, 02:32
Sabitlendi.:wave:

sedo
30-10-2008, 04:34
emekleriniz için sagolun...

011977
30-10-2008, 08:58
teşekkürler

kenan27
30-10-2008, 09:02
teşekkürler

konveks
30-10-2008, 10:25
çok sağol usta

miko62
30-10-2008, 11:39
Teşekkürler

pasa1905
30-10-2008, 12:14
sağol kardeş bende o konuyu açmıştım biraz önce fark etmedim açıklamanuı sağol:wave:

fethiye1
30-10-2008, 13:42
REDLINE YENİ GÜNCELLEME FREKANSI Değerli REDLINE Kullanıcıları Yeni Güncelleme Frekansımız 12121-H (Yatay) -7200 dür Bu yeni güncelleme frekansımızı uydu alıcılarınıza manuel ekleyip güncelleme menüsünün TP bölümünden seçerek uydudan güncelleme alabilirsiniz. Saygılarımızla REDLINE

Fakat söyle bir sorun var bu frekans Türkiyede cekiyor herhalde ben Almanyada yasiyorum bende Redline cs-100x var Almanya Hamburgta bu verdiginiz frekans cekmiyor yani sinyal yok tabiiki sinyal olmayincada güncellemede olmaz bu sorunu gidermezlerse cok sikayet alirlar ve ciyazlarin alim satimi yavaslar bence zarar ederler bende 1metrelik canak var diger güncelleme frekanslarinda sorun yoktu güncelleme yapabiliyordum sorun avrupada yasayanlar icin baya ugrasacak

marda
30-10-2008, 13:54
teşekkürler

aziz
30-10-2008, 15:21
teşekürler

yusufkirec
31-10-2008, 02:17
saolasın usta

xhardlove
31-10-2008, 11:01
Değerli REDLINE kullanıcıları

Yeni uydudan güncelleme frekansımız olan 12121 - H(Yatay) - 7200 Güncelleme Frekansımızın Güncelleme menüsüne sabitlendiği yeni Yazılımları Uydudan indirebilirsiniz

MODELLER ve YAZILIM VERSİYONLARI
RL-10CSX = V2.46
RL-100CSX ve RL-200 PLUS = V3.14
CS-100X ve CS-104X = V2.21
CSX-1000PVR = V2.92

alıntıdır....

xhardlove
31-10-2008, 12:07
Fakat söyle bir sorun var bu frekans Türkiyede cekiyor herhalde ben Almanyada yasiyorum bende Redline cs-100x var Almanya Hamburgta bu verdiginiz frekans cekmiyor yani sinyal yok tabiiki sinyal olmayincada güncellemede olmaz bu sorunu gidermezlerse cok sikayet alirlar ve ciyazlarin alim satimi yavaslar bence zarar ederler bende 1metrelik canak var diger güncelleme frekanslarinda sorun yoktu güncelleme yapabiliyordum sorun avrupada yasayanlar icin baya ugrasacak

Değerli REDLINE Kullanıcıları

27 Ekimdeki değişiklikten sonra Avrupadan REDLINE'ın yeni güncelleme frekansının sinyalini ve bazı TV kanallarının sinyalini alamayanlar için Only the registered members can see the link ey.com internet sitesinde bir açıklama yapılmıştır bu açıklamayı aşağıda aynen sunuyorum.

TÜRKSAT 3A daki HORİZONTAL yayınları almakta AVRUPA’ dan almakta zorluk çeken izleyicilerimizin dikkatine.

AVRUPA yayınları ilk baştan beri VERTIKAL POL de ayarlı olduğunda LNB ler gelişi güzel ayar yapılmıştır. Olması gereken yerlerde olmadıklarından sorun yaşanmaktadır. Özellikle Horizontal Avrupa yayınların( NTV Avrupa ,HABERTÜRK,KANAL 1, KANAL A, STV Paket,Bursa Olay,Buket TV,TürkÇ,ShowTürk ve Türksat BATI paketler) alınmasında güçlük çekilmektedir. Kanallara yoğun telefon gelmektedir. Küçük bir ayarla sorun çözülebilir Şöyleki ;

ANTENE ÖNDEN bakıldığında genelde YANLIŞ şekilde LNB nin ÜST KISMI genelde Saat 12 YÖNÜNDE durmaktadır.

AVRUPANIN değişik ülkelerine göre genelde SAAT 1 nin olmaktadır.

YUKARIDA isimleri yazılı kanalların birinde sinyal kalitesi artana kadar SAAT 1 civarında LNB yi küçük hareketlerle hareket ettirmelidir.

KALİTE EN YÜKSEK değere geldiğinde işlem tamamdır. Arama yaparak tüm kanallara ulaşabilirsiniz.

Only the registered members can see the link

alıntıdır...(@Greensat'a teşekkürler)

fethiye1
31-10-2008, 14:34

27 Ekimdeki değişiklikten sonra Avrupadan REDLINE'ın yeni güncelleme frekansının sinyalini ve bazı TV kanallarının sinyalini alamayanlar için Only the registered members can see the link ey.com internet sitesinde bir açıklama yapılmıştır bu açıklamayı aşağıda aynen sunuyorum.

TÜRKSAT 3A daki HORİZONTAL yayınları almakta AVRUPA’ dan almakta zorluk çeken izleyicilerimizin dikkatine.

AVRUPA yayınları ilk baştan beri VERTIKAL POL de ayarlı olduğunda LNB ler gelişi güzel ayar yapılmıştır. Olması gereken yerlerde olmadıklarından sorun yaşanmaktadır. Özellikle Horizontal Avrupa yayınların( NTV Avrupa ,HABERTÜRK,KANAL 1, KANAL A, STV Paket,Bursa Olay,Buket TV,TürkÇ,ShowTürk ve Türksat BATI paketler) alınmasında güçlük çekilmektedir. Kanallara yoğun telefon gelmektedir. Küçük bir ayarla sorun çözülebilir Şöyleki ;

ANTENE ÖNDEN bakıldığında genelde YANLIŞ şekilde LNB nin ÜST KISMI genelde Saat 12 YÖNÜNDE durmaktadır.

YUKARIDA isimleri yazılı kanalların birinde sinyal kalitesi artana kadar SAAT 1 civarında LNB yi küçük hareketlerle hareket ettirmelidir.

KALİTE EN YÜKSEK değere geldiğinde işlem tamamdır. Arama yaparak tüm kanallara ulaşabilirsiniz.

Arkadas anlatim icin tesekkürler fakat anlamadiniz beni herhalde yanlis anlasilmasin bu yayinlari bakiyorum redlinenin yeni güncellenme frekansi olan 12121 H 7200 olan frekansi olmuyor avrupa kapsaminda sinyal yok yani biz burlarda güncellemeden mahrum kalacagiz bu gidisle sorunu gidermezlerse ciyaz hic bir ise yaramaz normal bir ciyazdan farki olmaz bu sorunu gidermeleri lazim yoksa ciyaz satimlarindan zarar ederler gurbetdeki yasayan vatandaslarimiz aliyor genelde böyle ciyazlari Türkiyede yasayan vatandaslarimizda aliyor tabii yari satislarini buda böyle olursa üretici sirket zarar eder buda isine gelmez sorunu halletmeleri lazim iyi günler

badtempered
31-10-2008, 21:30

sayın xhardlove

burada (Only the registered members can see the link) konuşurkende yazdım yeni tahsis edilen tp doguya yönelik yani yazıda geçen doguya yönelik olup ayarlanabilir tp degil zaten olamazda o özellik türksat 3a da var.

Yani Avrupa dan alınamaz.

masiva
01-11-2008, 21:59
Yeni güncelleme frekansı için teşekkürler.Daha önce maçlarını izleyebildiğimiz ntvspora bir çözüm bekliyoruz.Star tv için de avrupa maçları konusunda umutlanmak istiyoruz. Ans tv ye mahkum olmamız bir ayıp bence.

yusufkirec
02-11-2008, 02:09
hersey için cok saol dostum

wenli
09-11-2008, 21:56
Horizontal Avrupa yayınların( NTV Avrupa ,HABERTÜRK,KANAL 1, KANAL A, STV Paket,BursaOlay,Buket TV,TürkÇ,ShowTürk ve Türksat BATI paketler) alınmasında güçlük çekilmektedir. bu kanallarin hepsinin gørüntüsünün güzel olmasina ragmen sinyal gücü bir tane kanal 45 veøbürleri 75ve yukarisi olmasina ragmen 12121 H otamatik bu metreden hic sinyal gelmemektedir bu durumdan kurtulmak icin redline üreticisinden ve ilgililerin yardimlarini beklemektedir tüm redline kullanicilari ilgilenen olursa seviniriz saygilar

by.extasy
09-11-2008, 23:41
teşekkürler

oynak
12-11-2008, 17:43
Belçika'dan da sinyal alinmiyor. sadece ayardan olmaz bence redlineci arkadaslar buna bir egilse diyorum.selamlar.

badtempered
12-11-2008, 19:01
Belçika'dan da sinyal alinmiyor. sadece ayardan olmaz bence redlineci arkadaslar buna bir egilse diyorum.selamlar.

alamazsın frekans dogu ya ayarlı

mesutkavak06
14-11-2008, 21:40
herşey için teşekkürler :wave:

veli taşdöven
19-12-2008, 01:59
arkadaşlar bilginize redlline artık güncelleme yapmıyor şuanda 19 12 2008 yapmıyor

emmi
20-12-2008, 18:53
arkadaşlar bilginize redlline artık güncelleme yapmıyor şuanda 19 12 2008 yapmıyor

Arkadaşım yapıyor. Akşam ben yaptırdım. Bir önceki güncelleme versiyonu V. 256. 45 ti. Yenisi ise V. 256. 55.
Hot Bird'te açılan paket kalmayınca tabi bu güncellemelerinde bizlere pek bi yararı olmuyor. Ancak bu güncellemeler başka uydulara gelen şifreleri güncelliyor. Hot Bird'te ise sadece TVN kanalları güncelleniyor. Bilgilerinize.
Saygılar.

babamante
06-01-2009, 14:05
arkadaslar canak baglantılarını yeni yaptırdım sadece bir gün seyredebildim ekranda lnb kısa devre mesajı çıkıyor fişi çekip tekrar çalıştınca bazen türksat çalışıyo hotbirt e geçince tekrar aynı sorun oluyo acaba montajmı yanlış yapıldı arızalı bir parçamı var swiçten olabilirmi uyducu cihazda sorun var diyor yardımcı olurmusunuz teşekkürler

aziz
12-01-2009, 20:12
ben bu frekansları girdim ama benim karşıma özlem tv çıktı nasıl ayar çekebilim ben buna arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

emmi
13-01-2009, 04:11
ben bu frekansları girdim ama benim karşıma özlem tv çıktı nasıl ayar çekebilim ben buna arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Kardeş, MENÜ+KURULUM+UYDUDAN GÜNCELLEME' ye gel. Üst bölümde uydu adı: Türksat, altında şu frekansın olması lazım. 12121 H 7200. Bunun altında güncelleme çeşitlerini sağ-sol tuşlarıyla seç ve istediğin güncellemeyi yaptır. Önce yazılımı yaptır. Yeni yazılım bulunamadı yazısı çıkarsa sol tuşla *** güncellemesine gel ve yaptır. İstersen diğer kanal listesini filanda günceleyebilirsin. Bilgilerinize.
Saygılar.

emmi
17-01-2009, 20:46
Arkadaşlar yeni şifre güncellemesi V. 266.81 uyduya verilmiştir. Yalnız Frehşlover midir nedir o kanal açılmıyor. FreeX'ler açık. Öbür kanalı açmak için Biss bölümünden bu kanalın şifrelerini alarak; kumandadaki page tuşunun alt ucuna basın. Çıkan tabloya şifreleri yazmak için kumandadan mavi tuşa basın. Şifrelerin ident kısımlarını girmeden direk olarak şifreleri girin kanal açık. İyi seyirler.
Saygılar.

muzohakan
16-02-2009, 11:26
Bende bu frekans çok zamandır yüklü.Fakat artık hiçbir fonksiyonu kalmadı.Muhtemelen artık REDLİNE eski performansına ulaşamayacak.

umut55
16-02-2009, 18:21
evet bencede

kenan27
18-02-2009, 15:18
Arkadaşlar 12221H7200 redline günceleme frekansı idi bugün bu frekansda hiç bir sinyal yok.Yoksa güncelleme frekansımı değişti,veya kapandımı. kenan27

badtempered
18-02-2009, 20:35
Arkadaşlar 12221H7200 redline günceleme frekansı idi bugün bu frekansda hiç bir sinyal yok.Yoksa güncelleme frekansımı değişti,veya kapandımı. kenan27

Frekans Degişti.

Yeni Konudan Devam edelim.