PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bana uydumu tanıta bilirmisiniz??

veysel18
03-11-2008, 20:11
arkadaslar merhaba formunuz gercekten ck guzel acıklayıcı ve yardım edıcı...gercekten cok tsk edıyorum....benımk sorunum su : yumatu ıq uydu 100 alıcım var...hotbırd kanalları bende hepsıde sifreli...ve hıc bırıne bakamıyorum...ayrıyetten pc ara kaplomda yok...bu kanalları izlemek ıcın ne yapmayalım....formunuzdan bazı sayfalarında gecmıse yönelık ***leri okudum...9339 yapıyorum biss ayarlarına geldıgım an PROVİDER ID cıkıyor ve alTI hane rakam boslugu var...altındada 16 hanelık bosluk var...bir türlu kanllarını seyredemıyorum sizce nasıl bır uygulama yapmalıyım

Volkan
03-11-2008, 21:02
arkadaşım şu an için polsat paketı hariç hotbird uydusunda başka şifrelı kanal izleyemezsın bu problem sadece senın cihazın için değil diğer cihazlar içinde geçerlidir.

badtempered
03-11-2008, 21:06
arkadaşım şu an için polsat paketı hariç hotbird uydusunda başka şifrelı kanal izleyemezsın bu problem sadece senın cihazın için değil diğer cihazlar içinde geçerlidir.

arkadaşın Rs232 kablosu yokmuş ve kendisi de başka türlü güncelliyemicegi için eski yazılım var ise polsat ı da izliyebilcegini düşünmüyorum :d

veysel18
03-11-2008, 21:16
ya hanı bazı konularda varya ıste biss ***leri felan o yuzden aklıma geldı size danısayım dedım

Creed
03-11-2008, 22:26
ya hanı bazı konularda varya ıste biss ***leri felan o yuzden aklıma geldı size danısayım dedım

biss k eyler bazı cihazlara girelebiliyor bazı cihazlarda tanımıyor malesef

uzman_elhan
03-11-2008, 22:58
senin yerinde olsam daha güzel bir cihaz alırım eyer çok şifreli kanalları izlemek istiyorsanda biraz tuzlu cihazlar var onları tercih et ama tabiki biraz parayi göstermen lazım

TEKNİSYEN101
04-11-2008, 02:14
Arkadaşım öncelikle bir RS232 ara kablosu almanı tavsiye ederim fiyatı 5 ytl den başlıyor
kabloyu aldıktan sonra 2. olarak yazılımın ne olursa olsun burdaki Only the registered members can see the link sofcamı yüklersen Polsat paketini ve bıss ***li kanalları rahatlıkla izleyebilirsin. :45:

veysel18
05-11-2008, 01:29
hım tsk ederımo kaplodan alalım o zaman ...kusra bakmayın her ıste bır acemılık var yavas yavas formunuzdan ogrenıyorum yorumlarınız ıcın tskl ederım üstadlar

TEKNİSYEN101
05-11-2008, 20:54
Rica ederiz Forumumuz Bilgi ve Paylaşım forumudur, kolay gelsin