PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : opentel osd 3000fl yardım

tomas57
04-11-2008, 14:54
opentel osd 3000 fl receiverema kanal tablosu yüklemeye çalıştım ve yüklenemedi. ekranda yeşil ağırlıklı renk geldi.kumanda da işlemedi. kurtarma yazılımı atmayı denedim,yine düzelmedi. (3000 fta kurtarma yazılımı). şimdi ise ön panelde tek çizgi var. cihaz açılmıyor. acaba bu durumu nasıl düzeltebilirim.? hangi yazılımı atmam lazım. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Volkan
04-11-2008, 15:39
arkadaşım flaş yazılımı zarar görmuş kurtarma yazılımı işe yaramaz flaşın ya jtak yada sökulrek flaşh programmerde tekrar programlnması laızm. teknık servıse başvurun.

tomas57
05-11-2008, 10:19
arkadaşım flaş yazılımı zarar görmuş kurtarma yazılımı işe yaramaz flaşın ya jtak yada sökulrek flaşh programmerde tekrar programlnması laızm. teknık servıse başvurun.
evet. dün servise hallettirdim arkadaşım. başı çok kalabalıktı aldım gittim uyduyu. ama bu seferde sinyal yok. sinyal almıyor. menüden girip tuneri de resetledim yine almıyor. acaba ne gibi sorun vardır? nasıl halledebilirim? yazılım atsam düzelirmi??

Volkan
05-11-2008, 10:44
arkadaşım kaç tane canak kullanıon 2 ise dıseg ayarlarını yapman gerekır

tomas57
05-11-2008, 13:00
arkadaşım kaç tane canak kullanıon 2 ise dıseg ayarlarını yapman gerekır
ben bu işi yapıyorum. 4 yıldır

Volkan
05-11-2008, 13:16
ben bu işi yapıyorum. 4 yıldır

tamam yapabilirsın ama ben nerden blıeyım arkadaşım bız burda aklımıza gelen noktaları sana yazıom. varsa bildiğim bişi onu aktarıom. sana kötu bişimi dedik yada bilmıyormusun dedik. lutfen kırıcı olmuyalım brda bilgilerımızı paylaşıyoruz.

ayrca flaşı yukleyen yere tekrar cihazı getırın flaşı tekrardan silip yukesınler.

tomas57
05-11-2008, 14:17
teşekkürler ustam.burda çoğu sorunumuza herkes ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. herkesin emeğine sağlık.