PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konuşkan Paket Ücretlendirme Periyodu Artık 6 Saniye

piri.reis
08-11-2008, 05:23
konuşkan paket artık 6 saniye bazlı olarak ücretlendiriliyor. Bu çok iyi haber, çünkü her yöne şu an için en avantajlı tarife bu düzenlemeyle Vodafone Konuşkan Paket oldu:

Only the registered members can see the link

Düzeltme: Aslında Avea'nın her yöne tarifeleri hala daha avantajlı görünüyor, ancak orada en az 300 dakikalık paket seçebiliyorsunuz ve vergiler dahil 36 ytl ödüyorsunuz. Vodafone'da ise 23 ytl'ye bir her yöne tarifesi seçmek mümkün dolayısıyla toplam konuşmanız kabaca 200-250 dakikadan azsa Vodafone Konuşkan Paket 150 en uygun tarife oluyor. Ayrıca bu tarife de Avea'nın tarifeleri de Turkcell'in her yöne tarifelerinden kesinlikle çok daha avantajlı görünüyor (özellikle toplam konuşma süresini aştıktan sonra).

MUTAF
08-11-2008, 06:13
Vodafone kullananlara iyi haber.
Teşekkürler bilgi için..

piri.reis
08-11-2008, 07:00
rica ederim hocam.

numara taşınabilirliği yaklaştıkça vodafonda kıpırdamalar meydana gelmeye başladı.
rekabet ortamı oluşacağından dolayı bu ençok karlı çıkan yine biz turkcell kullanıcıları olacağı düşüncüsündeyim. nice turkcell kampanyalarında buluşmak dileğiyle...

MUTAF
09-11-2008, 07:09
rica ederim hocam.

numara taşınabilirliği yaklaştıkça vodafonda kıpırdamalar meydana gelmeye başladı.
rekabet ortamı oluşacağından dolayı bu ençok karlı çıkan yine biz turkcell kullanıcıları olacağı düşüncüsündeyim. nice turkcell kampanyalarında buluşmak dileğiyle...

vodafone bana hiç cazip gelmiyor ne yazıkki...
dediğin gibi; turkcelin kampanyaları yeter hepsine..

Editor
09-11-2008, 12:58
Vodafone cep aile diyorum başkada birşey demiyorum.Cep aile de olanlar sanslı 5 yıldır 1 kuruş zam gelmedi.