PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : neta- sedna yardım..

tomas57
15-11-2008, 10:42
elimde neta sedna uydu alıcısı var.düz sedna. önünde sadece SEDNA yazıyor. kanal tablosu atamaya başlıyor. ve % 50 lerde hata verio duruyor. 10 defa denedim yüklemeyi, her seferinde böyle yaptı. yazılım atıyorum. yazılımı alıp almadığıda belli değil. reset yapınca kanallar siliniyor. ama içindeki karışmış yanlış bilgiler aynen duruyor. 2 defa yazılım attım. durum böyle. yazılımdan sonra kanal tablosunu yine almıyor. şebeke açık tarattırıyorum hiç kanal bulmuyor. elle tp girersem bulabiliyor. reset atıp uydu ayarlarına baktım. saçma sapan yazılar var uydu isminde ğOnly the registered members can see the link ..... bu şekilde uydu isimleri mevcut. makina sadece kanalları restliyor. o düzensiz bilgiler duruyor.. ustalardan yardım bekliyorum.... yüklediğim yazılım: sednaq 557

ismailince
15-11-2008, 10:51
cihazın besleme condansatörlerine bak .. düzelmezse cihazdan cihaza tranfer yapki flash yazılımı düzelsin .. veya direk flash yazdır düzelir..

Volkan
15-11-2008, 12:39
arkadaşım flaş yazılımında problem var gibi incenın dediği gibi ya başka cihazdan yazılmla denıyecen yada flaşı tekrardan programlıyacan.

telekom
15-11-2008, 13:18
kardeş yazılımı yanlış atmışsın
doğru yazılımı cihaza yükle işlem tamam.....