PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yu matu ıq arıza

hasat
19-11-2008, 00:57
öncelıkle selam ustatlar benim sorunum kanal gecişlerinde tek tek gezerken bir kac kanal birden atlıyor bazende 8 ila 10 kanalatladıgı oluyor ayrıca bırde acarken on yazısı cıkmıyor yanlız on yazısı uzun zamandır varr kumanda deyıştırdım yenı aldım olmadı dedım acaba orjınal yazılım attım başka yazılım attım ama sonuc yok cihazım yu ma tu ıq saygılarımla ıyı calışmalar

f47xfenerli
19-11-2008, 01:21
yazılımınıda değiştirmişin olmamışsa servise göstermekte yarar var derim.

yargıç_1
19-11-2008, 01:28
sorun yazılımsal bi soruna benziyor ama yazılım denediğini söylüyorsun flaşh ent.yeniden programlayarak denemek lazım f47xfenerli ustanında dediği gibi servise götürmen gerekir
(Only the registered members can see the link)

zxcvbn10250
19-11-2008, 02:47
öncelıkle selam ustatlar benim sorunum kanal gecişlerinde tek tek gezerken bir kac kanal birden atlıyor bazende 8 ila 10 kanalatladıgı oluyor ayrıca bırde acarken on yazısı cıkmıyor yanlız on yazısı uzun zamandır varr kumanda deyıştırdım yenı aldım olmadı dedım acaba orjınal yazılım attım başka yazılım attım ama sonuc yok cihazım yu ma tu ıq saygılarımla ıyı calışmalar

cihazdan açıldığınde ses geliyormu?

hasat
19-11-2008, 20:10
öncelıkle tesekkur ederim mesajlarınız icin heralde servıse yollıyacağım veya deyısım kampanyasından ayarlamaya calısacağım yumatu saygılar

akin 3641
28-02-2013, 18:41
selam üstadım sizden ricam yumatu q serisinden sinyal alamıyorum beslemede C17 C 21 C19 CONDASSATÖRLERİ ŞİŞİKTİ DEĞİŞTİM FAKAT HALA SİNYAL YOK ŞİMDİDEN YARIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

hakan_77
28-02-2013, 19:47
selam üstadım sizden ricam yumatu q serisinden sinyal alamıyorum beslemede C17 C 21 C19 CONDASSATÖRLERİ ŞİŞİKTİ DEĞİŞTİM FAKAT HALA SİNYAL YOK ŞİMDİDEN YARIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

2008 konusunu açmışsın sinyal alamıyorsun kondansatörde olmaz elektıron yükselteç görevinde bulan transistör arızalı olmalı onları değiştir olmazsa hani acemiler lnb kablo takarken baskı kullanarak takar kısa devrelikler yani soğuk lehiim ortaya çıkar lehim tazelet bide önemli oksitlenme oluyor kırem kullan