PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : uydunet(kablonet) inanılmaz avantajlı

solent
22-11-2008, 22:41
arkadaşlar uydunet in tarifelerini arştırdım inamılmaz derecede avantajlı.ttnete göre çok daha ucuz ne dersiniz

Simba
23-11-2008, 00:12
Daha yaygın olan bir baglantı sistemi değil en iyisi t net saonucta pazar payı onda tt netten şaşmam smileyide gördük herkes şikayetçi.

MUTAF
23-11-2008, 04:02
kesinlikle smiley den herkes şikayetçi.
ttnet al bak ***fine..
3-5 kampanya için başını derde sokma...

solent
23-11-2008, 11:06
valla ben size katılmıyorum artık bişeylerin deyişmesi lazım.ttnet tekelinin kırılması lazım.smile zaten ttnet in altyapısını kullanmıyormu?burda önemli olan uydunet(kablonet)in bu hizmeti yeterince yapabilirmi sorusune verilecek cevaptır.tarifeleri gerçekten çok ucuz.keşke uyduneti kullananların bir yorumunu dinlesek.

gacvokem
23-11-2008, 14:23
yakında kişisel telefon baglantılarıda telekomun tekelınden çıkacak bunun ıcın yapılan çalışmalar sona erdi sadece bakanlar kurulunda onaylanmayı vede imzalanmayı bekliyor ,bu yasallaşırsa rekabet artacak telefon ucuzlayacak telekomun tekelı yıkılacak ,ayrıca adsl baglantılarıda aceyip ucuzlayacak bekleyelım görelım yılbaşına belli olur ,bununla ilgili bir haber vardı bulursam burda paylaşacam

solent
23-11-2008, 14:45
yakında kişisel telefon baglantılarıda telekomun tekelınden çıkacak bunun ıcın yapılan çalışmalar sona erdi sadece bakanlar kurulunda onaylanmayı vede imzalanmayı bekliyor ,bu yasallaşırsa rekabet artacak telefon ucuzlayacak telekomun tekelı yıkılacak ,ayrıca adsl baglantılarıda aceyip ucuzlayacak bekleyelım görelım yılbaşına belli olur ,bununla ilgili bir haber vardı bulursam burda paylaşacam
inşallah dediğiniz gibi olur.uydunetin azönce kapsama alanlarına baktımda çok az.oturduğum yerde malesef kablo tv altyapısı yok.iştahım öyle kabarmıştıkı uydunete geçmeye karar vemiştim.taki kendi sitesinden bölgemde şebeke varmı diye arattım ama malesef yokmuş ve malesef kuzu kuzu ttnete bayılmaya devam edecem

ayran
23-11-2008, 18:38
vdsl2 bekliyorum...:smiles24:

vatandas75
23-11-2008, 21:20
evet uydunet şuan gayet iyi ama altyapı yeterli değil istanbulun bile yarısına bile ulaşamıyorlar daha olsa burda hemen 512 sınırsıza geçerdim

badtempered
23-11-2008, 22:27
Smile ADSL de diger rakipleride Türk Telekom'un alt yapısını kullanıyor.

Yani Türk Telekom la anlaşıyolar gerekli parayı veriyo telekomun üzerinden para kazanmaya çalışıyo

kullanmadıgım için bilemiyorum fakat büyük bir ihtimal hız düşüklügü kesinti filan oluyordur onun nedenide 10 kişilik şeye 100 kişinin çıkışını veriyolardır ondan kaynaklanıyordur.

vdsl2 bekliyorum...:smiles24:

vdsl 2 çıktı.

Telekom fiyat konusunda bir kesinlik kazandırmadı fakat bazı yerlerde hizmete verilen pizza box ve DSLAM lar mevcut

yani şöyle birşey var.

Telekom vdsl 2 için Saha Dolabına kadar Fiber Optik çekiyor eski alt yapıda santral e kadardı şimdi saha dolabına kadar çekiliyo oradan eve bakırla gidiyo ve 32 mbps hız olucak

Ama sizde hak verirsiniz ki birden yapılması mümkün degil yavaş yavaş ilerliyo özellikle 3 büyük şehirde ve çok büyük paralar harcanıyo diyebilirim.

Bu yüzden telekom genel de satın alıcak zengin kesime ve çok istek olan bölgelere yatırım yapıyo diyebilirim

Yani ilk önce müracaat yapın bence alıcaksanız.

mustione
23-11-2008, 22:42
kablo net her şehirde yok yaygınlıgı yok kalitesi ve avantajları daha beelli degil

adnanarkan
24-11-2008, 19:11
uydu net yaygınlaşırsa kesinlikle geçecem türk telekomun telefon dayatmasından bıktım boşyere sabit ücret adı altında bizi kazıklıyorlar.