PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 12.01.a5 stream son yazılım varmı arkadaşlar

illedesen
30-11-2008, 00:27
arkadaşlar internet var rs232 kablo var yazılım atmasını biliyorum ama yazılım bulupta şifreli kanalları izliyemiyorum yardım edermisin:wave: :wave: :wave: mustafa şimdiden teşekkürler

kucer06
30-11-2008, 00:41
Arkadaşım şu an yazılım atılıpta izlenecek şifreli kanal yok.Cihazında orjinal yazılım varsa şimdilik kalsın.Yeni yazılım gelince atarsın.

ŞRARSKOZ
30-11-2008, 00:45
kucer06 usta şu anda thorda seyredemiyorlar mı bildigim kadarı ile seyrediyorlar saglıcakla

HCakir
30-11-2008, 00:53
kucer06 usta şu anda thorda seyredemiyorlar mı bildigim kadarı ile seyrediyorlar saglıcakla

Evet thoru seyredebiliyorlar foruma eklediğim en son stream yazılımını yükledikten sonnra sadece load default işlemini gerçekleştirerek yayınlara bakabilirsiniz..(*** girmenize gerenk yoktur)..!

nihatikier
12-12-2008, 01:15
Evet thoru seyredebiliyorlar foruma eklediğim en son stream yazılımını yükledikten sonnra sadece load default işlemini gerçekleştirerek yayınlara bakabilirsiniz..(*** girmenize gerenk yoktur)..!
Benim makınam kaon ksc511z 1201a5.Aşağıdaki sorularımı cevaplar mısınız?
1-bahsettiğiniz yazılımı kaon makınama yükleyebilirmiyim.
2-hangi loaderle yüklemem lazım?.
3-kurukafa atmak gerekiyor mu?
4-kanallar siliniyor mu?
5-yazılım türkçe mi?
6-Fixed cw menüsü var mı ve destekliyor mu?
7-nagra2 ve irdeto2 yi destekliyor mu?
8-Bir de yazılımda reklam olduğunu duydum.Neresinde,?
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

HCakir
12-12-2008, 01:28
Benim makınam kaon ksc511z 1201a5.Aşağıdaki sorularımı cevaplar mısınız?
1-bahsettiğiniz yazılımı kaon makınama yükleyebilirmiyim.
2-hangi loaderle yüklemem lazım?.
3-kurukafa atmak gerekiyor mu?
4-kanallar siliniyor mu?
5-yazılım türkçe mi?
6-Fixed cw menüsü var mı ve destekliyor mu?
7-nagra2 ve irdeto2 yi destekliyor mu?
8-Bir de yazılımda reklam olduğunu duydum.Neresinde,?
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Makinanız yıllara meydan okuyan bi makina önce bunu belirteyim..! :)

1-Kurukafa (bl.219.v4) yükledikten sonra sorunsuz bir şekilde yüklersiniz..
2-bkz.Cevap 1
3-bkz.Cevap 1
4-Evet kanallar silinir Sunny - Kaon Channel Editorle listenizin yedeğini alabilirsiniz..!
5-Evet bende yabancı dilde yazılım olmaz..!
6-Fixed CW menusu vardır ve desteklemektedir..!
7-Nagra2'yi destekler,Irdeto 2 'yi desteklemez..! Ird.2 icin hazırlanan stream yazılımı atabilirsiniz..!
8-Yazılımda reklam falan yok arkadasım ben kac seneden beri yazılım yayınlıyorum ve herkes benm yazılımlarımı kendisi düzenlemiş gibi puan topladığını sanıyordu,bende bir istisna olmak kaydıyla en son yazılımıma yani sizin yüklemek istediğiniz yazılıma adımı nakşettim.. :)

Sistem bilgisi bölümüne bakarsanız,görebilirsiniz..

Hayırlı Geceler

nihatikier
12-12-2008, 14:51
Bilgilendirmen için sağol Hçakır kardeşim.
Reklam denilen kısım sadece (Sistem bilgisi bölümüne bakarsanız,görebilirsiniz) burada mı görünüyor,yani ekranda sabit olarak görünüyor mu?

HCakir
12-12-2008, 16:19
Bilgilendirmen için sağol Hçakır kardeşim.
Reklam denilen kısım sadece (Sistem bilgisi bölümüne bakarsanız,görebilirsiniz) burada mı görünüyor,yani ekranda sabit olarak görünüyor mu?

Arkadaşım sistem bilgisi bölümünde yazıyor ekrana yapışıp kalmıyor korkmayın,sorunsuz bi şekilde kullanabilirsiniz..! :)