PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kampanyalar (Şanslı Günleriniz Hakkında)

ozay_74
03-12-2008, 21:32
On yıla aşkındır Turkcell kullanmaktayım. Geçenlerde cep telefonuma bir mesaj geldi dikkate almadım aradan bir hafta geçti yine geldi, neyse bende gelen mesajı okudum'' Haftada iki gün bedavaymış'' iyi be güzel dedim mesaja cevap yazıp 8040'a gönderdim.Cevaben şanslı günleriniz filan günlerdir.''Her hafta iki gün bedava konuşmak için 6 ay Turkcell li olmanız yeterli kayıt için EVET yazıp cavaplayınız. 6 ay içinde hattınız kapanırsa 40-YTL ödeme yapacağımızı ''belitiyordu.E tabiki sizde doğal olarak zaten Turkcell liym deyip onaylıyorsunuz.İşte sorun bundan sonra başlıyor onayladıktan sonra size bir mesaj daha geliyor ve diyorki ''bu kampanya 28 aralığa kadar geçerlidir''.

Müşteri hizm. arıyorum soruyorum ''madem bir aylık bir süre zarfı var neden bunu onaylamadan evvel gelen mesajda belirtmiyorsunuz.'' diyorum.
Cevaben kampanyalarımızı internet ortamından takip edebileceğimi söylüyorlar.Bende diyorumki onaylamayı cep tel. den yaptım internetten değil onun için bilgilendirme cep tel.den olmalıdır eğer böyle yapılmıyorsa o zaman vatandaşı tuzağa düşürmektesiniz ve haksız kazanç sağlayarak hat sahiplerini bu kısacık 1 aylık(28 aralık) süre için 6 ay kendinize bağlamaktasınız'' buda tüketici haklarına aykırı bir durum olduğunu ve konunun gerekli birimlere iletmesini istiyorum'' diyorum. Hanfendi bu konuda ilk defa böyle bir şikayet aldığını ve hala bana insanları aldatmadığını vurgulamaya çalışıyor.
Ne dersiniz Turkcell mi haklı yoksa ben mi.

Bu konuyu sizler ile paylaşmak ve bilgi vermek istedim.:angry8:

Saygılarımla,

qnder76
04-12-2008, 03:18
ben vodafone geçtim rahat ettim bu kazıkçı turkcellden.