PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Her Türlü şifre çözen Uydu Cihazı Internetsiz

Creed
07-12-2008, 12:09
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Her Türlü Şifre Çözen Uydu Cihazı İnternetsiz!!! (Only the registered members can see the link)
Fiyat: 340.00 YTL

reklamı bu sitede gördüm arkadaşlar bu cihaz hakkında bilgisi olan varmı acaba

sarıkanarya_41
07-12-2008, 12:25
valla bır yetkılı arkadasım bunu bır acıklasın gercı sıtemızın yaptıgı reklamlar herzaman dogru ve gercegı yansıtmaktadır.kısaca tavsıye edılırmı.

bulletfromhell
07-12-2008, 12:28
bende meraklandım şimdi...işin erbabı olan bi ustamız cevap verir umarım...

süleyman09
07-12-2008, 12:41
nasıl çözecek kendikedine çok zor ya uydudan güncelliyecek başkanasıl çözecek ki gerçegi yansıtmıyor

xhardlove
07-12-2008, 12:47
bence resmen uydudan kart paylaşım bu, kanca sistemi felan hikaye...baff twin cihazlardaki uydudan kart paylaşımın aynısı...

sarıkanarya_41
07-12-2008, 12:49
nasıl çözecek kendikedine çok zor ya uydudan güncelliyecek başkanasıl çözecek ki gerçegi yansıtmıyor
denemesı bedava dıyor reklamda eger problem olursa adamlar gerı alacaklar.
suupersatta verılen reklamlar kazancımızın harıcınde reklamların duzeyli,dogru olarak secılerek sıtemızde yayınlandıgını unutmayalım.ayrıca dogıtal uydu dunyasında hıcbır sıfre veya yazılımın garantı suresı yoktur yapılan ıslem 1 dak sonrada cokebılır.bunun sebebı korsan degıl promosyon ve test tır.bu test promosyon suresı cokta uzayabılır kısalabılırde.saygılarımızla supersatforum...

Admin
07-12-2008, 12:58
Bu cihaz hakkında su an tam bilgi yok ama uydudan paylaşım yapılıyor frebox cihaz var oda öyle ama ben bunların yorumlarını okudum herkes memnun.

Ayrıca sitemiz uydu alanında bir site oldugu için reklamlarda genelde uydu içerikli cıkabilir bu reklamlardan sponsorlarımız dısında biz sorumlu degiliz. Su an 6 tane sponsor uydu elektornik reklamı var sorununuz olursa birebir yetkililerle teması gecebiliriz ama google,gitti gidiyor ve benzeri reklamlarından cıkan içeriklerden sorumlu degiliz.

pirler
07-12-2008, 13:01
denemesı bedava dıyor reklamda eger problem olursa adamlar gerı alacaklar.
suupersatta verılen reklamlar kazancımızın harıcınde reklamların duzeyli,dogru olarak secılerek sıtemızde yayınlandıgını unutmayalım.ayrıca dogıtal uydu dunyasında hıcbır sıfre veya yazılımın garantı suresı yoktur yapılan ıslem 1 dak sonrada cokebılır.bunun sebebı korsan degıl promosyon ve test tır.bu test promosyon suresı cokta uzayabılır kısalabılırde.saygılarımızla supersatforum...

aynen dediinize katılıyorum benim kendi şahsi kanatımca para tuzagı opus kart olayına dönerse hiç şaşırmam:tongue:

badtempered
07-12-2008, 13:05
Bazı yerlerini sallamasyon yapmışlar :D şişirmece

Ama Cihaz şu

Uyduda örnek redline data frekansı var.Böyle bir data frekansından uyduya firma tarafından ilgili paketin ke.yi yollanıyor.Cihazda dogal olarak açılıyor.

Bunu yanlış hatırlamıyorsam Baff Uydu alıcısı vardı o yapıyordu.

Bu da piyasaya girmeye çalışan bir marka gibi duruyo yanlız burda dikkat etcek birşey var.Uyduyu keserlerse çöp olur alet :D

Saygılar

sarıkanarya_41
07-12-2008, 13:05
aynen dediinize katılıyorum benim kendi şahsi kanatımca para tuzagı opus kart olayına dönerse hiç şaşırmam:tongue:
bu arada Only the registered members can see the link .com 'a hos geldınız bızım sıtemızden yapılan reklamlardan,paylaşılan konulardan,memnun kalacagımızdan suphemız olmamakla uydu dunyasında en tepelerdeyız bu alandada calışmalarımızla bırlıkte cok iddialıyız.

maruf49
07-12-2008, 13:24
ben ce almaya degmez neden dersenız 33 dereceden guncelleme yapıyor ama genede alacak olan arkadaslarımızın memnun kalmaları halınde yazı ve bılgıl vermelerını beklıyoruz

badtempered
07-12-2008, 13:35
ben ce almaya degmez neden dersenız 33 dereceden guncelleme yapıyor ama genede alacak olan arkadaslarımızın memnun kalmaları halınde yazı ve bılgıl vermelerını beklıyoruz

evet en ucuza kaçmak için :D

Ayrıca daha ben markasını bile algılıyamadım.

Dream Cinema yazıyor adı buysa bir internet sitesi filan yok

aliharbiye
07-12-2008, 13:45
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla bu cihazı korax firması üretti ve satışlarını yurt dışına çoktandır başlatmış ama türkiyede satılmasını istemediler hani hatırlarsanız 4x4. yüzünden büyük sıkıntılar yaşandı o yüzden aynı şey tekrarlansın istemediler yakın bir müşterime o cihazlardan ben bir cihaz aldıydım ve halen müşterim şuana kadar kullanmaktadır yanlız cihazın markası ön panelde yok acaba yurt dışına satılan diğer cihazların ön panelinde'demi yine marka yok bilemiyorum saygılarımla aliharbiye.

pencere77
07-12-2008, 13:52
alıp kullanan var mı acaba?

ultra-mehmet
07-12-2008, 13:54
eger bu cihaz söyledikleri paketleri Internetsiz çözüyorsa hemen alayım fiyatı uygun gibi gözüküyo.......

badtempered
07-12-2008, 13:58
Eger böyle bir cihaz alcaksanız.

Markası adı sanı bilinmedik birşey almaktansa piyasada bir süredir bulunan Baff firmasının internette araştırdıgım bu (Only the registered members can see the link) cihazını almak daha faydalı :D

pasa1905
07-12-2008, 13:59
Only the registered members can see the link arkadaşlar bu adresten inceledim.Kayseride satıcısı adam 2 yıldır satıyorum şi***et gelmedi diyor.Açmassa paranı iade ederim diyor.EuroBird 33 dereceden bağlanan lnb ile yasal şiftreleri toplayıp kanalları açıyor diyor.MSN den görüştüm. Bana cam'den kanalları açtığını gösterdi.Birde siz araştırın.

HER KEZE İYİ BAYRAMLAR.....

ultra-mehmet
07-12-2008, 14:03
Eger böyle bir cihaz alcaksanız.

Markası adı sanı bilinmedik birşey almaktansa piyasada bir süredir bulunan Baff firmasının internette araştırdıgım bu (Only the registered members can see the link) cihazını almak daha faydalı :D

o söyledigin marka aljezere sportları cözmüyo yanılmıyorsam cözüyorsa mac sırasında kapalı oldugunu söylüyorlar......

badtempered
07-12-2008, 14:13
o söyledigin marka aljezere sportları cözmüyo yanılmıyorsam cözüyorsa mac sırasında kapalı oldugunu söylüyorlar......

Valla bilemiyorum.

Yanlız forumda bir arkadaş açtıgını söylüyordu.

Art yanlız 7 w (nilesat) de var.Onu açıp hotbird dekini açmıyor olabilir.

Şu (Only the registered members can see the link) arkadaş biliyordur.Merak eden iletişime geçsin onla yada bizi bilgilendirirse iyi olur.

serdar d
07-12-2008, 15:02
arkadaşlar cihazda iki anakart tuneride çift giriş çıkış yok eurobırd kablosunu alt girişe diğer uydularıda dizeq veya tek çanak kullanıyorsanız üst girişe takıyoruz anakartın biri çözüp dierine verio öyle izleniyo yerli platformları çözmüyo hodbırda 140 kanal çözüyor ***** hepsini helas tada yunan kanallarını çözüyor

CABBARİ
07-12-2008, 15:23
cine-5 çözermi acaba?

uydu_dunyasi
07-12-2008, 15:39
Herkese Merhaba .

Öncelikle cihaz iki anakartlı bir cihazdır.
çift çanak olmak zorunda bu sistem için.
türksatın hemen yanında eurobird uydusu var. bu uyduyu çoklu lnb aparatı ile Türksat çanağına bağladığımız zaman sinyal alır. (90 lık çanak tan var sayarak yazıyorum.)
buradan gelen kablo diseq olmadan cihazın ikinci girişine takılıyor.
diğer çift çanak bağlantılarınızı da diseq ile bağlayabilirsiniz.
Bu cihaz Genelde Yunanistan ve kıbrıs rum kesimi için satılmayı planlanan bir cihaz.
Nova paketi (Yunanların D.T. diyelim) . ve 3,5 Yıldır da satılıyor ve satılmaya devam edecektir.
Yasal Abone Firmaları çeşitli uydudan dataları kendi abonelerine bir şekilde göndermek zorundalar.
Aynı uydudan hem yayını ve hemde dataları gönderirlerse Büyük ihtimal Hackercilerin eline düşüyorlar ve düştülerde. Bu sebepten dolayı Alternatif olarak başka bir uydu üzerinden datayı bir diğer uydudan da yayını göndermek çare oldu. Daha önce bu şekilde şifreleri alan Hackerler emu adı altında internet den yayınlıyorlardı.
şimdi şifreli kanalların (İnternetsiz) olarak kaçına bakabiliroyuz diye bir soru gelince cevap hazır 0 elde var 0. Redline gibi firmalar bildiğimiz pc den yazılım atmayı uydudan güncelleme diyerek satıp sonrasında da ne olduğunu hepimiz biliyoruz.
Rezil olduklarını anlayıncada yine aynı sistem ile adını Seoul olarak değiştirip milletimizi sövüşlemeye devam ediyor.
Bu Dream cinema Yunanistenda 4 yıldır var. Yani Sistem yarın uçar en Fazla bir yıl kelimesini ben şahsen 3 Yıldır dinliyorum bu arada redline gibi firmalar 4 düncü cihazı milletimize nasıl gagalanır o yoldalar. Evet ürünün fiyatı ucuz ama 4 tane alınca_?????
Ve sonuç Yine Ortada. Bu Dream Cinemayı Türkiye Geneli bir ben satıyorum bu arada.
Yani internet den bakıyım başka yerde kaça filan gibi bulamassınız. İsmini vermek doğrumu bilmem ama bir çok internet den satan firmalarada verdim.(Toptan)
Cihazın Özelliklerine gelince. Kart girişi yoktur.(FTA) çift Tunerli değildir......çift Boardludur. Tabi yine iki tane tuneri var. ama çift tuner başka çift board başkadır.

birinci kart uydudan açılan kanala göre dataları alıp ikinci karta gönderiyor ve ikinci kart da kanal sinyalini alıp TV ye gönderiyor ve bu sayede şifreli kanallar açılıyor.
Bu belirttiğim süreç Maksimum 2 saniye dir. Hemen Hemen normal FTA yayını gibi de diyebiliriz.
Arkadaş Al jazere kanalında canlı yayın başlayınca gidiyor demiş. giderse ben sana burada herkesin önünde cihazını hediye edecem. bu bir.
ikincisi Art kanalları Yalnız Nilesat da var diyen Arkadaşım. Lütfen Hotbird uydusunu bir taratın ve cihazınızın kanallarını güncelleyin.

Son Olarak Bu kadar bir Paketi yasal yollardan almaya Kalksanız(yıllık) 2500 YTL harcamak zorunda kalırsınız. 3 yıldır açtığına göre şimdiden 3 yıl önce alan kişiler 7500 YTL lik yayın izlemişlerdir demek.Ve bu kadar kanalı yine bir arada izleyemecektiler...... o kadar kartı hangi cihazın neresine Takacan:D

Emu olyı sanırım uydudan Anlayan kişiler iyi bilir bitmek üzere devir Uydudan Paylaşım devri.
Uydudan Güncelleme ile Karıştırmayın.
Herkese Kolay gelsin

uydu_dunyasi
07-12-2008, 15:40
Cihazda Yerli Platform yoktur. Olmayacaktır.
Yılbaşından Sonra esas Bomba Patlayacak.

Herkesin Kurban Bayramını şimdiden Kutlar ve esenlikler dilerim

Sabredin az Kaldı..........

uydu_dunyasi
07-12-2008, 15:46
buda Resmi internet sitesi yok diyen arkadaşlar için.

Yunanistan için Üretildiği için site içeriğide yunanca.

Only the registered members can see the link

ultra-mehmet
07-12-2008, 15:47

teşekküller usta acıklama için ve bizi kırmadıgın için devamı bekleriz........:wave:

uydu_dunyasi
07-12-2008, 16:21
teşekküller usta acıklama için ve bizi kırmadıgın için devamı bekleriz........:wave:

Rica ederim

badtempered
07-12-2008, 16:35
Herkese Merhaba .

türksatın hemen yanında eurobird uydusu var. bu uyduyu çoklu lnb aparatı ile Türksat çanağına bağladığımız zaman sinyal alır. (90 lık çanak tan var sayarak yazıyorum.)
Bu cihaz Genelde Yunanistan ve kıbrıs rum kesimi için satılmayı planlanan bir cihaz.
Nova paketi (Yunanların D.T. diyelim) . ve 3,5 Yıldır da satılıyor ve satılmaya devam edecektir.
Yasal Abone Firmaları çeşitli uydudan dataları kendi abonelerine bir şekilde göndermek zorundalar.
Aynı uydudan hem yayını ve hemde dataları gönderirlerse Büyük ihtimal Hackercilerin eline düşüyorlar ve düştülerde. Bu sebepten dolayı Alternatif olarak başka bir uydu üzerinden datayı bir diğer uydudan da yayını göndermek çare oldu. Daha önce bu şekilde şifreleri alan Hackerler emu adı altında internet den yayınlıyorlardı.
şimdi şifreli kanalların (İnternetsiz) olarak kaçına bakabiliroyuz diye bir soru gelince cevap hazır 0 elde var 0. Redline gibi firmalar bildiğimiz pc den yazılım atmayı uydudan güncelleme diyerek satıp sonrasında da ne olduğunu hepimiz biliyoruz.
Rezil olduklarını anlayıncada yine aynı sistem ile adını Seoul olarak değiştirip milletimizi sövüşlemeye devam ediyor.
Bu Dream cinema Yunanistenda 4 yıldır var. Yani Sistem yarın uçar en Fazla bir yıl kelimesini ben şahsen 3 Yıldır dinliyorum bu arada redline gibi firmalar 4 düncü cihazı milletimize nasıl gagalanır o yoldalar. Evet ürünün fiyatı ucuz ama 4 tane alınca_?????
Ve sonuç Yine Ortada. Bu Dream Cinemayı Türkiye Geneli bir ben satıyorum bu arada.
Yani internet den bakıyım başka yerde kaça filan gibi bulamassınız. İsmini vermek doğrumu bilmem ama bir çok internet den satan firmalarada verdim.(Toptan)
Cihazın Özelliklerine gelince. Kart girişi yoktur.(FTA) çift Tunerli değildir......çift Boardludur. Tabi yine iki tane tuneri var. ama çift tuner başka çift board başkadır.

birinci kart uydudan açılan kanala göre dataları alıp ikinci karta gönderiyor ve ikinci kart da kanal sinyalini alıp TV ye gönderiyor ve bu sayede şifreli kanallar açılıyor.
Bu belirttiğim süreç Maksimum 2 saniye dir. Hemen Hemen normal FTA yayını gibi de diyebiliriz.
Arkadaş Al jazere kanalında canlı yayın başlayınca gidiyor demiş. giderse ben sana burada herkesin önünde cihazını hediye edecem. bu bir.
ikincisi Art kanalları Yalnız Nilesat da var diyen Arkadaşım. Lütfen Hotbird uydusunu bir taratın ve cihazınızın kanallarını güncelleyin.

Son Olarak Bu kadar bir Paketi yasal yollardan almaya Kalksanız(yıllık) 2500 YTL harcamak zorunda kalırsınız. 3 yıldır açtığına göre şimdiden 3 yıl önce alan kişiler 7500 YTL lik yayın izlemişlerdir demek.Ve bu kadar kanalı yine bir arada izleyemecektiler...... o kadar kartı hangi cihazın neresine Takacan:D

Emu olyı sanırım uydudan Anlayan kişiler iyi bilir bitmek üzere devir Uydudan Paylaşım devri.
Herkese Kolay gelsin

Arkadaşım sanırsam art kısmını bana ithafen yazdın ve jsc kısmını da bir başka arkadaşa ithafen yazdın

ikisinide yanlış algılamışsın

Ben her iki uyduda var sadece nilesattakini açıyor olabilir dedim Baff

Arkadaşta baff jsc yi açmıyor dedi.

Tekrar okursan anlarsın ;)

İnternet sitesi kısmında haklısın varmış aradım ama bulamadım.Aynı isimde başka şeylerde var o yüzden görememişim sanırsam.

Son olarakta en başta söyledigin ke.y dataları konusunda haklısın fakat cihazın board da yaptıgı kısmı anlamadım.Eger anlatırım diyorsan pm de ilgilenirsen sevinirim.

Açıkcası merak ettim.Son olarakta ismi saçma geldi :D

uydu_dunyasi
07-12-2008, 16:42
Arkadaşım sanırsam art kısmını bana ithafen yazdın ve jsc kısmını da bir başka arkadaşa ithafen yazdın

ikisinide yanlış algılamışsın

Ben her iki uyduda var sadece nilesattakini açıyor olabilir dedim Baff

Arkadaşta baff jsc yi açmıyor dedi.

Tekrar okursan anlarsın ;)

İnternet sitesi kısmında haklısın varmış aradım ama bulamadım.Aynı isimde başka şeylerde var o yüzden görememişim sanırsam.

Son olarakta en başta söyledigin ke.y dataları konusunda haklısın fakat cihazın board da yaptıgı kısmı anlamadım.Eger anlatırım diyorsan pm de ilgilenirsen sevinirim.

Açıkcası merak ettim.Son olarakta ismi saçma geldi :D

Arkadaşım öncelikle 25 Msj. doldurmadığım için size PM atamıyorum.

cihaz iki anakartlı biri ***leri alıyor kanala göre ve diğer anakarta aktarıyor.
bu sayede kanal açılıyor.

Yani bir nevi modül görevi görüyor süresi bitmeyen bir modül gibi düşünün.
Bildiğiniz gibi çoğu modüller uzun süreli olmuyor. Buda zaten modül değil.

Bu arada Dream cinema JSC sport larıda açıyor

Son Olarak Cihaza ismi ben vermedim:D

badtempered
07-12-2008, 16:56
Arkadaşım öncelikle 25 Msj. doldurmadığım için size PM atamıyorum.

cihaz iki anakartlı biri ***leri alıyor kanala göre ve diğer anakarta aktarıyor.
bu sayede kanal açılıyor.

Yani bir nevi modül görevi görüyor süresi bitmeyen bir modül gibi düşünün.
Bildiğiniz gibi çoğu modüller uzun süreli olmuyor. Buda zaten modül değil.

Bu arada Dream cinema JSC sport larıda açıyor

Son Olarak Cihaza ismi ben vermedim:D
Önemli degil bu olaylardan iyi anlıyan bir arkadaşımdan bilgi aldım.

Bunu ilk Korax yapmış zaten extra birşey yok bunda

ayrıca internet sitesinde eurobird degil w6 var :D dikkatıne :D

Editor
07-12-2008, 17:06

Ustam ne gibi yenilikler var cihaz hoşuma gitti bunun net fiyatımı 340 yoksa acık artırmamı oluyor bilgi verirsen sevinirim

ysagdic
07-12-2008, 17:10
ya arkadaşlar bu cihaz bafın aynısı onun yaptıgını aynısın yapıyor ben daha önce sattım memnun degilim kanmayın bunlara para tuzagı
:rtfm:

uydu_dunyasi
07-12-2008, 17:11
Önemli degil bu olaylardan iyi anlıyan bir arkadaşımdan bilgi aldım.

Bunu ilk Korax yapmış zaten extra birşey yok bunda

ayrıca internet sitesinde eurobird degil w6 var dikkatıne

w 6 uydusu Yunanlar için evet ikiside var. Hellasat uydusu için geçerli.
Koraxla kıyaslanamaz bile bu cihaz . Korax başladığı gibi bittiğide bir oldu biliyorsundur sanırım.

uydu_dunyasi
07-12-2008, 17:12
Ustam ne gibi yenilikler var cihaz hoşuma gitti bunun net fiyatımı 340 yoksa acık artırmamı oluyor bilgi verirsen sevinirim

açık artırmada

xhardlove
07-12-2008, 17:23
BAFF 6000 Gold Cihazın Açtığı Paketler:

Cihazı incelemek için:Only the registered members can see the link

Uydudan Paylaşım için ;

Kart Paylaşım İçin Çanak Antenlerinizden 1 Tanesi (EUROBIT 3) 33 Derece de Olması Gerekmektedir. Şifre Güncellemelerini Bu Uydu Üzerinden Yapmaktadır. Diğer Çanak Antenleriniz Türksat,Hotbird,Astra, Nilsat gibi İzlemek İstediğiniz Uydulara Dönük Olabilir.

Extra İnternet Masrafı Ödemeden İnternetsiz Yüzlerce Kanal İzleme İmkanı.

Paylaşimdaki Paketler ;

TPS
ABSAT
CYFRA+
NOVA
ART
***VİEW GRUBU 12 KANAL
MCT KANALLARI
İNXWORLD [FREEXTV 1-2, XDREAM, DORCELTV, İNXTCTV]
BBC Prime

FİYATI:
Havale ile :
243.29 YTL
Peşin Fiyatı :
214.77 YTL + KDV
Kdv dahil :
253.42 YTL

Ayrıca sitemiz uydu alanında bir site oldugu için reklamlarda genelde uydu içerikli cıkabilir bu reklamlardan sponsorlarımız dısında biz sorumlu degiliz. Su an 6 tane sponsor uydu elektornik reklamı var sorununuz olursa birebir yetkililerle teması gecebiliriz ama google,gitti gidiyor ve benzeri reklamlarından cıkan içeriklerden sorumlu degiliz.

NOT:Tabiki unutmamak lazım bu uydudan paylaşımlarında ne kadar süreceği hiç bir zaman belli olmaz.yarın da sona erebilir,bir kaç ay yada sene sonra da..cihaz almak isteyen arkadaşlar bu kriterleri unutmasınlar....

hayalet_0312
07-12-2008, 17:53
ben (marka belirtmeyim) aldım kullandım da kullanamadım.yayınlar bi gelir bi gider yok dongel gelecekti yok yazılım dı yok muhendis işten atıldıydı yok bilmem ne.Normal cihazlara emu vs cıkıp izleniyo biz onuda göremedik.Butun cihaz ları aynı kefeye koyamam ama ben 1 kere sutten ağzim yandı. kendi adıma hiçkimseye tavsiye etmem.Alacak olan arkadaşlarımında umarım benim gibi sorunlarla karşilaşmamalarını isterim.teşekkurler.

uydu_dunyasi
07-12-2008, 18:02
BAFF 6000 Gold Cihazın Açtığı Paketler:

Cihazı incelemek için:Only the registered members can see the link

Uydudan Paylaşım için ;

Kart Paylaşım İçin Çanak Antenlerinizden 1 Tanesi (EUROBIT 3) 33 Derece de Olması Gerekmektedir. Şifre Güncellemelerini Bu Uydu Üzerinden Yapmaktadır. Diğer Çanak Antenleriniz Türksat,Hotbird,Astra, Nilsat gibi İzlemek İstediğiniz Uydulara Dönük Olabilir.

Extra İnternet Masrafı Ödemeden İnternetsiz Yüzlerce Kanal İzleme İmkanı.

Paylaşimdaki Paketler ;

TPS
ABSAT
CYFRA+
NOVA
ART
***VİEW GRUBU 12 KANAL
MCT KANALLARI
İNXWORLD [FREEXTV 1-2, XDREAM, DORCELTV, İNXTCTV]
BBC Prime

FİYATI:
Havale ile :
243.29 YTL
Peşin Fiyatı :
214.77 YTL + KDV
Kdv dahil :
253.42 YTL

NOT:Tabiki unutmamak lazım bu uydudan paylaşımlarında ne kadar süreceği hiç bir zaman belli olmaz.yarın da sona erebilir,bir kaç ay yada sene sonra da..cihaz almak isteyen arkadaşlar bu kriterleri unutmasınlar....

bu belirttiğin cihazın kanal geçişleri 15-20 saniyedir.
Baff Kullanan Arkadaşlar Teyit edecektir.
Menü de gezerken kafayı yememek içten değil.
3 kanala bakmak için 1 dakika süre geçirirsen cihaz başında alığın ile kırdığın bir olur.
Benim Belirttiğim ürün ise 2 saniye dahi sürmüyor.
Alan arkadaşlara Site üzerinden sorabilirsiniz.

uydu_dunyasi
07-12-2008, 18:04
ben (marka belirtmeyim) aldım kullandım da kullanamadım.yayınlar bi gelir bi gider yok dongel gelecekti yok yazılım dı yok muhendis işten atıldıydı yok bilmem ne.Normal cihazlara emu vs cıkıp izleniyo biz onuda göremedik.Butun cihaz ları aynı kefeye koyamam ama ben 1 kere sutten ağzim yandı. kendi adıma hiçkimseye tavsiye etmem.Alacak olan arkadaşlarımında umarım benim gibi sorunlarla karşilaşmamalarını isterim.teşekkurler.

Senin Bahsettiğin olay İnternet Üzeri çalışan sistem.
Tekrar Tekrar Söylüyorum bu cihaz internet veya yazılım veya program veya uydudan güncelleme değil.

Tak izle sınırsız..............:common001:

köroğlu
07-12-2008, 18:04
Yahu üstad redline,den ne alıp veremediğin var anlamadım.Emu ile açılan bütün paketlerin şifreleme sistemi değişmiş,çözenmi var.Seoul merih videonun bildiğim kadarıyla dts elektronoğin değil.

Baldemir
07-12-2008, 18:10
Bu cihaz bu kadar met ediliyorda hiç kulanıcısı yokmu
burada kullanım hakında bilgi verseler biz çok gördük böyle cıhazları piyasada yok şunu açıyor yok bunu açıyor birde bakıyorsun seyredecek bir şey kalmıyo örnegin
Star tv yi maç yayılarında açıyormu? Her Türlü şifre çözen Uydu Cihazı diyorlar.
kullanan arkadaşlar varsa buraya yazsınlar bizde bilgilenelim saygılar

uydu_dunyasi
07-12-2008, 18:13
Yahu üstad redline,den ne alıp veremediğin var anlamadım.Emu ile açılan bütün paketlerin şifreleme sistemi değişmiş,çözenmi var.Seoul merih videonun bildiğim kadarıyla dts elektronoğin değil.

benim Redline ile bir alıp veremediğim yok.
Hatta ilk satıcılardan biri benim. Ama sattığı ürünün arkasında durmayan bir firma ile işim olmaz.
Vede gelişmek yerine Milletimizi soymayı öncü edinmiş bir şirket ise.
Bu Yazdıklarım İstedemedende olsa Bir GERÇEK.
Bu arada Benim Başımın Ağrıdığı kadar kim bilir daha kaç satıcının başı ağrımıştır.
İsterseniz Bütün Forumlarda redline Bölümlerde bir araştırma yapınız.
Bir kullanıcı bile Allah razı olsun demiyor.
Benim Sattığım şimdiki ürün şifreler değişmiş olsa dahi açıyor.
Kolay gelsin

uydu_dunyasi
07-12-2008, 18:18
Bu cihaz bu kadar met ediliyorda hiç kulanıcısı yokmu
burada kullanım hakında bilgi verseler biz çok gördük böyle cıhazları piyasada yok şunu açıyor yok bunu açıyor birde bakıyorsun seyredecek bir şey kalmıyo örnegin
Star tv yi maç yayılarında açıyormu? Her Türlü şifre çözen Uydu Cihazı diyorlar.
kullanan arkadaşlar varsa buraya yazsınlar bizde bilgilenelim saygılar

Bakın arkadaşlar size şimdi ben bir örnek veriyim.
Bu Uydu Forumlarında dolaşan insanlarımız niye geliyor sizce?
yüzde 90 elindeki cihaza şifre veya yazılım bulmak amaçlı geliyor.
internete gebe olan ethernetli cihazlar içinde server bulmak için geliyorlar.

Yine idda ediyorum.....benim sattığım dream cinema cihazına kimse koltuk başından kalkıp güzel ***fini bozup şifre veya yazılım veya server vs.vs.vs
aramak için gerek duymuyor.
zaten bir insan çift çanak alıyorsa istediğini izlemek istiyordur.
Bu cihazın sahipleri şu anda Boş vakitlerinin ***fini sürüyorlar,ve bana allah razı olsun diyorlar Küfür etmek yerine.
3 yıla yakındır satıyorum ve bu kanal niye açılmıyor diye dükkanıma daha gelen olmadı.
Gelende yanında arkadaşı ile beraber gelip çayımızı içip arkadaşınıda aynı cihaz sahibi yapıp öyle gidiyor

HCakir
07-12-2008, 18:21
@uydu_dünyasi

Arkadaşım bizlere burda kendi beğendiğin,sattığın ürünü tanıtabilirsin..tanıtırken başka markaları karalamanın hiç mi hiç lüzumu yok..

Lütfen bu noktaya özen gösterelim..

Bu arada arkadaşlar sizler bu piyasanın içindeki insanlarsınız..bütün kanalları açması biraz fiyasko bi satıs politikası olmus bütün yayınları açması sanırsam imkansız... :)

köroğlu
07-12-2008, 18:27
Arkadaşım yalnız bir çok redline kullanıcısıda satıcılardan dertli.Cihazı satarken bir tek ütü yapmadığını söyleyenlerde var,şifreli kanalların garantisimi olur.

uydu_dunyasi
07-12-2008, 18:28
@uydu_dünyasi

Arkadaşım bizlere burda kendi beğendiğin,sattığın ürünü tanıtabilirsin..tanıtırken başka markaları karalamanın hiç mi hiç lüzumu yok..

Lütfen bu noktaya özen gösterelim..

Bu arada arkadaşlar sizler bu piyasanın içindeki insanlarsınız..bütün kanalları açması biraz fiyasko bi satıs politikası olmus bütün yayınları açması sanırsam imkansız... :)

Evet Haklısınız. Ama Karalamak değildi benim amacım bir gerçeği yazdım.

Zaten bende Bütün kanalları açıyor demedim bu arada.

uydu_dunyasi
07-12-2008, 18:31
Arkadaşım yalnız bir çok redline kullanıcısıda satıcılardan dertli.Cihazı satarken bir tek ütü yapmadığını söyleyenlerde var,şifreli kanalların garantisimi olur.

Tabi şifreli kanalların hiç bir zaman hiç bir Garantisi yoktur .
Ama bunun geçmişine bakınca insan ve 3 yıldır çözdüğünü görünce bir Lamba yanması gerek diye düşünüyorum tüketicilerde.
Benim burdaki Tek amacım en az paraya ne kadar uzun süre şifreli kanal izlettirebilirim derdi.
Ama Herkes işin maddi kısmını düşünüyor tabi.
En çok kimden dayak yerseniz,benim için kötü odur.
umarım beni anlamışınızdır.

köroğlu
07-12-2008, 18:35
Tabi şifreli kanalların hiç bir zaman hiç bir Garantisi yoktur .
Ama bunun geçmişine bakınca insan ve 3 yıldır çözdüğünü görünce bir Lamba yanması gerek diye düşünüyorum tüketicilerde.
Benim burdaki Tek amacım en az paraya ne kadar uzun süre şifreli kanal izlettirebilirim derdi.
Ama Herkes işin maddi kısmını düşünüyor tabi.
En çok kimden dayak yerseniz,benim için kötü odur.
umarım beni anlamışınızdır.

arkadaşım ben 5 yıldır redline kullanıyorum.Uydudan güncellemeyle,yazılım parası vermeden yıllarca şifreli kanal seyrettim.Sanırım sende beni anlamışsındır.

uydu_dunyasi
07-12-2008, 18:46
arkadaşım ben 5 yıldır redline kullanıyorum.Uydudan güncellemeyle,yazılım parası vermeden yıllarca şifreli kanal seyrettim.Sanırım sende beni anlamışsındır.

Tabi izlemek hakkın çünkü o cihaza para verdin.
Ve izleyeceksin dedikleri için aldın ....ne kadar izlediğin kanal sayısı sınırlı olsada.
Ayrıca senin izleyebildiğin kanalları zaten diğer cihazlarda emu ile izlenilebiliyor.
peki ya şimdi ???

badtempered
07-12-2008, 18:46
Şu Cihaz tartışması bitmezse konuyu kapattırcam haberiniz ola

Sattıgın cihazı tanıt önce arkadaşım

ilk mesajdaki linkteki sitedeki reklamlarda bazı yerleri sallamasyon

Burda hava yapıp yazmanında alemi yok yada şöyle diyim diger cihazları kötüleyip bu cihazı şişirmenin alemi yok

Adam gibi şunu şunu açar bunu bunu açar yaz alıcısı varsa zaten alır.

Ha teşekkür ederiz geldin bizi bilgilendirdin ama ortalık karıştırmadan devam edersek iyi olur.

uydu_dunyasi
07-12-2008, 18:53
Şu Cihaz tartışması bitmezse konuyu kapattırcam haberiniz ola

Sattıgın cihazı tanıt önce arkadaşım

ilk mesajdaki linkteki sitedeki reklamlarda bazı yerleri sallamasyon

Burda hava yapıp yazmanında alemi yok yada şöyle diyim diger cihazları kötüleyip bu cihazı şişirmenin alemi yok

Adam gibi şunu şunu açar bunu bunu açar yaz alıcısı varsa zaten alır.

Ha teşekkür ederiz geldin bizi bilgilendirdin ama ortalık karıştırmadan devam edersek iyi olur.

Anlayışın ve Kelimelerindeki güzel usluba da Teşekkür ederim.
Allaha çok şükür herhalde adam olmuşumdur 38 yaşıma geldiğim için.

Ayrıca buraya gelme sebebim Reklam değil üyelerinizden birinin bilgelindirme amacı ile benden rica edip davet etmesiydi.
Burada Hava Atılacak bi şey yok gerçekleri yazıyoruz paylaşım amaçlı.
ama birilerinin zoruna gidiyorsa o kendi sorunu benim değil.
siz kendi bildikleriniz ile kalın .........

Hepinize iyi Bayramlar.

Admin
07-12-2008, 20:45
Bir konu açılmış güzel tartışmalı gidiyoır birden bu büyü bozuluyor görevli ve uye arkadaşlarımız mesajlarınızda lütfen hitap kullanırken pozitif ve negatif yon verirken bir saygı içersinde olmalarını ümit ediyorum kim olursa olsun görevli veya uye mesajları bu gibi durumlarda bundan sonra silinecektir ve guzel giden konuyu kapattırmayacam

Herkesin Bilgisine.

sarıkanarya_41
07-12-2008, 21:04
Bir konu açılmış güzel tartışmalı gidiyoır birden bu büyü bozuluyor görevli ve uye arkadaşlarımız mesajlarınızda lütfen hitap kullanırken pozitif ve negatif yon verirken bir saygı içersinde olmalarını ümit ediyorum kim olursa olsun görevli veya uye mesajları bu gibi durumlarda bundan sonra silinecektir ve guzel giden konuyu kapattırmayacam

Herkesin Bilgisine.
:45: :45: :45:

Baldemir
07-12-2008, 21:12

Herkesin Bilgisine.
:45:

:46:

Evet haklısınız konu açık kalmalı.

vini
07-12-2008, 21:21
arkadaşlar cihazda iki anakart tuneride çift giriş çıkış yok eurobırd kablosunu alt girişe diğer uydularıda dizeq veya tek çanak kullanıyorsanız üst girişe takıyoruz anakartın biri çözüp dierine verio öyle izleniyo yerli platformları çözmüyo hodbırda 140 kanal çözüyor ***** hepsini helas tada yunan kanallarını çözüyor
bilgi için sağol bedavaya hiçbir şey yok verse verse 5 6 ay verir ondan sonra oda şifreyi çözmez elimizdeki kanallar bize yeter ne yapalım iyi bayramlar

ESES-58
07-12-2008, 22:03
Tabi izlemek hakkın çünkü o cihaza para verdin.
Ve izleyeceksin dedikleri için aldın ....ne kadar izlediğin kanal sayısı sınırlı olsada.
Ayrıca senin izleyebildiğin kanalları zaten diğer cihazlarda emu ile izlenilebiliyor.
peki ya şimdi ???

arkadaşım öncelikle selamlar çünkü kayseriye yakınım vede ayda 3-4 kez geliyorum.yerini bilsem uğrardım.bende redline var ve pc ye bağlı kalmadan uydudan epeyce seyrettim vede şimdi maalesef yok.ama redline ar-ge yeni bir aparatla adıda galiba multibox uydu güncellemesini başlatacak ve çoğu kanal açılacak ama nedir ne değildir ana hatları belli değil sadece uydu paylaşım kesin vede ben redlineden memnunum.iyi akşamlar

ultra-mehmet
07-12-2008, 22:46

Herkesin Bilgisine.

haklısın serkan usta konu kapatırmamalı sonucta bu ürün hakkında bilgi veriliyo uydu_dünyası arkadası ben davet ettim forumumuza cünkü ürün hakkında bilgi isteyenler oluyodu ve uydu_dünyası forumuzu bu ürün hakkında bilgilendirmesi için davet ettim sonucta konunun acılma amacı bunu güdüyo....tekrar teşekküler uydu_dünyası paylasımının devamını beliyoz.......:wave:

Admin
07-12-2008, 23:05
haklısın serkan usta konu kapatırmamalı sonucta bu ürün hakkında bilgi veriliyo uydu_dünyası arkadası ben davet ettim forumumuza cünkü ürün hakkında bilgi isteyenler oluyodu ve uydu_dünyası forumuzu bu ürün hakkında bilgilendirmesi için davet ettim sonucta konunun acılma amacı bunu güdüyo....tekrar teşekküler uydu_dünyası paylasımının devamını beliyoz.......:wave:
Adamı gittin buldun demi gitti gidiyordan :D tabi ürün sahibi bilgilendirsinki herkes bilgi sahibi olsun.Bakın birde freebox diye bir cihaz oda aynıymış 280 ytl civarı sanırım hepsiburada reklamında vardı bir ara bende oradan gördüm adsl paylaşımlı kanalları ücretsiz çözuyormuş burada o cihazda Only the registered members can see the link

kucer06
08-12-2008, 00:11
bu belirttiğin cihazın kanal geçişleri 15-20 saniyedir.
Baff Kullanan Arkadaşlar Teyit edecektir.
Menü de gezerken kafayı yememek içten değil.
3 kanala bakmak için 1 dakika süre geçirirsen cihaz başında alığın ile kırdığın bir olur.
Benim Belirttiğim ürün ise 2 saniye dahi sürmüyor.
Alan arkadaşlara Site üzerinden sorabilirsiniz.
Arkadaşım baf 5000 twinlerde kanal geçişi hızlıdır 6000 fta IQ twinlerde biraz ağırdır ama dediğin kadar değil bende her ikiside mevcut kullanıyorumda.

Creed
08-12-2008, 22:26
aydınlatıcı bilgiler için teşekkurler.

yakamozkurdu
10-12-2008, 01:13
Hepinize iyi bayramlar. Bir konu açılmış ve konu; yeni çıkan bir cihazın özellikleri ve diğer cihazlara göre artısı-eksisi....
O zaman tabii ki diğer cihazların bu cihaza göre zayıf yönleri eleştirilecektir. Bu kadar iddialı cihaz olan Dream Cinema'yı daha iyi tanımak için tartışmanın devam ettirilmesi gerekir. Sonuçta bu forum biz tüketicilere klavuzluk eden ve bizi iyi yönde yönlendiren bir yerdir.
Ama lütfen ne satıcılar ve servisler yalan yanlış bilgilerle bizi kötüye yönlendirsin ne de alt yöneticiler kendi egolarını tatmin için konuyu kapatırım tehditlerini sürdürsün.
Bu anlamda "badtempered" adlı arkadaşın mesajını tasvip etmeyerek "uydu_dunyasi" adlı arkadaşa daha fazla açıklama yapması ve sorulara cevap vermesi için şans tanınması gerektiğini düşünüyorum.

alemcii
10-12-2008, 11:26
Bana Da Pek Inandırıcı Gelmedi Gene Dream 500 S çift Server Kullanıyorum 140 Ytl Verdim Mükemmel Hepsi De Var

köroğlu
10-12-2008, 12:02
Hepinize iyi bayramlar. Bir konu açılmış ve konu; yeni çıkan bir cihazın özellikleri ve diğer cihazlara göre artısı-eksisi....
O zaman tabii ki diğer cihazların bu cihaza göre zayıf yönleri eleştirilecektir. Bu kadar iddialı cihaz olan Dream Cinema'yı daha iyi tanımak için tartışmanın devam ettirilmesi gerekir. Sonuçta bu forum biz tüketicilere klavuzluk eden ve bizi iyi yönde yönlendiren bir yerdir.
Ama lütfen ne satıcılar ve servisler yalan yanlış bilgilerle bizi kötüye yönlendirsin ne de alt yöneticiler kendi egolarını tatmin için konuyu kapatırım tehditlerini sürdürsün.
Bu anlamda "badtempered" adlı arkadaşın mesajını tasvip etmeyerek "uydu_dunyasi" adlı arkadaşa daha fazla açıklama yapması ve sorulara cevap vermesi için şans tanınması gerektiğini düşünüyorum.

Arkadaşım bizde cihazın özelliklerini anlatsın diyoruz,bunu yaparkende başka cihazları kötülemesin.Olay bu.

kayrateknik
10-12-2008, 12:30
baff 6000 in aynısı bu cihaz bilginize ayrıca fiatta cok ucuk

ateşelektronik
10-12-2008, 13:03
Arkadaşlar konuyu uzatmanın bi alemi yok anlatılan bu cihaz resmen UYDUDAN güncelleme yapan bi cihaz.Bi kere konuyu yazanlar kendi yazdıkları ile çelişen yazılar yazmışlar
1-demişlerki her türlü şifreyi kıran cihaz,,bi kere öle bi cihaz yok hotbırde yaklaşık 600 tane şifreli kanal var bunların sadece belirli bi kısmı çözülebiliyor oda bu tip cihazlarla yani ya uydudan güncelliyen yada internetten güncelliyen,bu sözlere ancak son kullanıcı inanabilir ama bizim gibi bu işlerle para kazanan esnaf yemez biz bu işin içindeyiz kısacası
2-internetten güncelleme ve uydudan güncelleme derdi yok diyor,,hadi bakalım 33 dereceyi bağlamayın sizin o cihazınız ne açacak.demekki uydudan bişeyler güncelliyo bu cihaz çünkü o uydu olmasa güncel datalar cihazınıza gelmez
3- cihaz yeni bi ürünmüş gibi sunuluyor oysa onun gibi niceler var ki zaten bazı arkadaşlar bahsetmiş forumda
4 haa şimdi bu cihaz yalanmı diyenler olur belki ama kesinlikle kullanıcının istediği kanallar var alıp seyredebilir belgesel ***** film spor hangisin beğenirseniz
ama fiat biraz bana fahalı geldi o işi yapan diğer cihazlarla karşılaştırdığımda tabii bu benim şahsi görüşüm bir satıcı olarak baktığımda
son söz şunu söliim bu cihazda piyasadaki diğer cihazlarla aynı çözdüğü kanallar yaptığı işlev olarak yani batı cephesinde yeni bişey yok filmi gibi :)
herkesin bayramı kutlu olsun krizsiz günler....

_özgür_
10-12-2008, 13:26
evet arkadaşlar benim müşterimin bir tanesinde var bu cihazdan ama baff 6000 diye geçiyor ve hotbird deki ***** kanalları açıyor dediği gibi yerlilerle ilgili bşeler yapmıyor ever fiyatta uçmuş

senolusta
10-12-2008, 13:32
arkadaşım eğer cihazın xusb ise söz konusu şifreli kanalları izleyebilmen için ya internet bağlantın olacak yada internetim yok diyorsan extra bir uydu ilede güncelleme yaparak şifreleri kırabiliyor bunun içinde 90 cm lik bir uydu yu 21,5 derece w6 uydusuna ayarlaman gerekiyor lnb den çıkan kabloyu receiverin lnb 2 girişine takman yeterli ben internet üzerinden güncelleme yapyorum

Ethernet Haberleşme Portu
- PVR Özelliği: Programları kolaylıkla kaydetme ve oynatabilme
- Ekranda görüntü yakınlaştırma
- MPEG2 & DVB-S Uyumlu
-Card Sharing
- PIG ( Picture in Graphic ) Grafik İçinde Resim
- 4000 TP, 5000 TV & 1600 Radyo Kanalı Hafızası
- 256 Renk GUI (Kullanıcı Arayüzü)
- Güçlü EPG (Elektronik Program Rehberi): Şimdiki/Gelecek & 7-günlük program rehberi
- Otomatik / Manuel / Ağ Uydu Arama Seçenekleri
- Çoklu-Uydu / Transponder / PID Arama Seçenekleri
- Güçlü Kanal Düzenleme Özelliği
- Uydu/TP/Alfabetik/Tüm Seçenekleriyle Kanal Sıralama
- DiSEqC 1.0 / 1.2 & USALS Uyumlu
- RS-232 (STB den STB’ ye, PC den STB’ ye) & OTA (Opsiyonel) İle Yazılım & Bilgi aktarımı
- OSD Teletext desteği
- USB Harddisk veya USB Flash Disk İle Yazılım Aktarımı
-USB 2.0 OTG
-Optik Ses Çıkışı SPDIF
-0/12V

satellite transponder channels Provider
------------ -------------- ------------ -----------
nilesat :
11996 h all showtime
1861 v all showtime
12073 h all showtime
11977 v all showtime
11881 h all pehla tv
11803 h all pehla tv
12301 h all art
11957 h all art
12034 h all art
11803 h all art
12284 v all aljazerra +1+2+3+4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
hotbird :

12360 H ***View
12207 V Free-X
12092 v MCT channels
12015 h all art

11958 v 1.sky sport1 sky
2.sky sport 2
3.sky super calcio
4.sport active
5.sky sport 24
6.sport active 3
7.iadv video
11179 h jsc+1+2+3 jsc

12692 h 1.france 2 bis
2.tmc
3.cine polar
4.cine fix
5.video click
6.virgine 17
7.guli
8.o sport info
9.france 3
10.france 4
11.tmc
12.cine first

11681 h 1.animaux
2.action
3.encyclopedia
4.RTL9
5.AB1
6.AB Moteur ABSAT
7.Chesse & Pache
8.TF1
9.Escales
10.Fit toute l'e histoire
11.mangas
12.France5
13.France O
14.LCP

12713 v 1.sanai sat sky
2.national geo music
3.current
4.hip hop tv

12073 v 1.sky calcio 2 sky
2.sky calcio 3
3.sky calcio 4
4.sky calcio 5
5.sky calcio 6
6.sky calcio 7
7.sky calcio 8

12341 v 1.sky calcio 9 sky
2.sky calcio 10
3.sky calcio 11
4.sky calcio 12
5.sky calcio 13
6.sky calcio 16:9
7.sky sport extra

12034 v 1.sky cinema sky
2.sky mania
3.sky cinema 3
4.sky calcio 1
5.e!
6.sky max
7.disney chanels
8.sky show

12418 v 1.sky cinema sky
2.sky classic
3.sky cinema 2
4.discovery travel
5.la 7

11977 h 1.nat geo adventur sky
2.history+1
3.national geo +1
4.sky new
5.cartoon network
6.jetix
7.fox life
8.cult
9.fox crime
10.cooltoon

11900 h 1.mtv sky
2.axn
3.disney chanels+1
4.toon disney
5.play house disney
6.raisat smash
7.match music
8.raisat extra
9.raisat premium
10.de a kids

11881 v 1.alic sky
2.leonardo
3.nuvalari
4.marcopolo
5.fox+1
6.fantasy
7.national geo wild

11221 h 1.jimjam sky
2.cnbc

10930 h 1.MGM
2.Animal Planet
3.National Geographic NOVA
4.Travel Channel
5.novasports3
6.VH1
7.MTV
8.novacinema2

11938 h 1.History Channel
2.Motors TV
3.Chesse & Pache
4.Boomerang
5.E! Entertainment
6.Private ***** NOVA
7.novacinema3
8.novasport4
9.novasport highlight
10.novasport6
11.******* tv
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

astra :

12168 v 1.nat geo wild canal satellite france
2.c cinema
3.france 4
4.extreme sport
5.piwi
6.eurosport
7.ushuaia tv

12207 v 1.france 5
2.tv breizh
3.planete thalassa
4.france o^
5.om'tv
6.ol tv

11479 v 1.canal evenement
2.planete justice
3.baby first
4.vivolta

12640 v 1.bloomberg
2.gulli
3.e!entertainement
4.disney magic+1
5.disney cinema magic
6.play house
7.disney channel+1
8.teva
9.cine polar

12090 v 1.tps star
2.teletoon+1
3.w9
4.discovery
5.m6 music hits
6.teletoon
7.c.cinema star
8.infosport
9.serie club

12012 v 1.france 2
2.motor tv
3.espn class
4.tele melody
5.trace tv
6.france 3

11817 v 1.paris premier
2.tele
3.la chaine
4.jimmy

11934 v 1.eurosport
2.sci fi
3.fille tv
4.tiji
5.cuisine tv
6.planete juniors
7.canal j
8.lci
9.voyage
10.planete
11.tmc

11856 v 1.canal+ family
2.pmu sur canal +
3.equidia
4.canal+ sport
5.disney channel
6.c.cinema premeier
7.canal+
8.canal+ cinema
9.canal+ decale

11817 v 1.seasons
2.histoire
3.sport+
4.mezzo
5.c cinema frisson
6.c cinema emotion

11895 v 1.c cinema culture
2.m6
3.tf1
4.chez vous tv
5.virgin 17

12402 v 1.comedie!
2.nrj 12
3.real time
4.c cinema famiz
5.c cinema classic
6.national geo
7.planete no limite
8.l equipe tv
9.jetix
10.13eme rue

abelen
11-12-2008, 04:11
Uydudan verilen ***leri kullanarak kanalları açan bir cihaz.Her durumda sizi kendilerine bağlayacaklar.Yani ***ler verilmezse ortalıkta kalacaksınız.Bu tür cihazlar genelde ellerindeki ürünler satılana kadar destek alırlar.O yüzden asla firmaya bağlı kalınacak cihazların alınması taraftarı değilim.Tek bir şartla alınabilir.İnternet imkanınız yoktur.Güvendiğiniz bir firmadan alabilirsiniz.Uydu dünyasına ne kadar güvenileceğini unutmayın.

badtempered
11-12-2008, 12:33
Arkadaşlar konuyu uzatmanın bi alemi yok anlatılan bu cihaz resmen UYDUDAN güncelleme yapan bi cihaz.Bi kere konuyu yazanlar kendi yazdıkları ile çelişen yazılar yazmışlar
1-demişlerki her türlü şifreyi kıran cihaz,,bi kere öle bi cihaz yok hotbırde yaklaşık 600 tane şifreli kanal var bunların sadece belirli bi kısmı çözülebiliyor oda bu tip cihazlarla yani ya uydudan güncelliyen yada internetten güncelliyen,bu sözlere ancak son kullanıcı inanabilir ama bizim gibi bu işlerle para kazanan esnaf yemez biz bu işin içindeyiz kısacası
2-internetten güncelleme ve uydudan güncelleme derdi yok diyor,,hadi bakalım 33 dereceyi bağlamayın sizin o cihazınız ne açacak.demekki uydudan bişeyler güncelliyo bu cihaz çünkü o uydu olmasa güncel datalar cihazınıza gelmez
3- cihaz yeni bi ürünmüş gibi sunuluyor oysa onun gibi niceler var ki zaten bazı arkadaşlar bahsetmiş forumda
4 haa şimdi bu cihaz yalanmı diyenler olur belki ama kesinlikle kullanıcının istediği kanallar var alıp seyredebilir belgesel ***** film spor hangisin beğenirseniz
ama fiat biraz bana fahalı geldi o işi yapan diğer cihazlarla karşılaştırdığımda tabii bu benim şahsi görüşüm bir satıcı olarak baktığımda
son söz şunu söliim bu cihazda piyasadaki diğer cihazlarla aynı çözdüğü kanallar yaptığı işlev olarak yani batı cephesinde yeni bişey yok filmi gibi :)
herkesin bayramı kutlu olsun krizsiz günler....

:clap2:: :clap2:: :clap2:: :45: :45:

selim789
13-12-2008, 21:00
selam iyi bayramlar arkadaşlar benim fikrimde @ateşelektronik ile aynı firmaya bağlı oldukça belirli paketler açılır herşeyi açamaz fiat olarakta biraz pahalı bence o fiata birtane dreambox daha mantıklı hiç olmazsa açmadığı kanal yok .. saygılar

headend
13-12-2008, 23:01
arkadaşım eğer cihazın xusb ise söz konusu şifreli kanalları izleyebilmen için ya internet bağlantın olacak yada internetim yok diyorsan extra bir uydu ilede güncelleme yaparak şifreleri kırabiliyor bunun içinde 90 cm lik bir uydu yu 21,5 derece w6 uydusuna ayarlaman gerekiyor lnb den çıkan kabloyu receiverin lnb 2 girişine takman yeterli ben internet üzerinden güncelleme yapyorum

- MPEG2 & DVB-S Uyumlu
-Card Sharing
- Güçlü EPG (Elektronik Program Rehberi): Şimdiki/Gelecek & 7-günlük program rehberi
- RS-232 (STB den STB’ ye, PC den STB’ ye) & OTA (Opsiyonel) İle Yazılım & Bilgi aktarımı
- OSD Teletext desteği
-USB 2.0 OTG
-Optik Ses Çıkışı SPDIF
-0/12V

nilesat :
11996 h all showtime
1861 v all showtime
12073 h all showtime
11977 v all showtime
11881 h all pehla tv
11803 h all pehla tv
12301 h all art
11957 h all art
12034 h all art
11803 h all art
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
hotbird :

12360 H ***View
12207 V Free-X
12092 v MCT channels
12015 h all art

11958 v 1.sky sport1 sky
2.sky sport 2
3.sky super calcio
4.sport active
5.sky sport 24
6.sport active 3
7.iadv video
11179 h jsc+1+2+3 jsc

12692 h 1.france 2 bis
2.tmc
3.cine polar
4.cine fix
5.video click
6.virgine 17
7.guli
8.o sport info
9.france 3
10.france 4
11.tmc
12.cine first

11681 h 1.animaux
2.action
3.encyclopedia
4.RTL9
5.AB1
6.AB Moteur ABSAT
7.Chesse & Pache
8.TF1
9.Escales
11.mangas
12.France5
13.France O
14.LCP

12713 v 1.sanai sat sky
2.national geo music
3.current
4.hip hop tv

2.sky calcio 3
3.sky calcio 4
4.sky calcio 5
5.sky calcio 6
6.sky calcio 7
7.sky calcio 8

2.sky calcio 10
3.sky calcio 11
4.sky calcio 12
5.sky calcio 13
7.sky sport extra

12034 v 1.sky cinema sky
2.sky mania
3.sky cinema 3
4.sky calcio 1
5.e!
6.sky max
7.disney chanels
8.sky show

12418 v 1.sky cinema sky
2.sky classic
3.sky cinema 2
4.discovery travel
5.la 7

2.history+1
3.national geo +1
4.sky new
5.cartoon network
6.jetix
7.fox life
8.cult
9.fox crime
10.cooltoon

11900 h 1.mtv sky
2.axn
3.disney chanels+1
4.toon disney
5.play house disney
6.raisat smash
7.match music
8.raisat extra
9.raisat premium
10.de a kids

11881 v 1.alic sky
2.leonardo
3.nuvalari
4.marcopolo
5.fox+1
6.fantasy
7.national geo wild

11221 h 1.jimjam sky
2.cnbc

10930 h 1.MGM
2.Animal Planet
4.Travel Channel
5.novasports3
6.VH1
7.MTV
8.novacinema2

2.Motors TV
3.Chesse & Pache
4.Boomerang
5.E! Entertainment
6.Private ***** NOVA
7.novacinema3
8.novasport4
9.novasport highlight
10.novasport6
11.******* tv
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

astra :

2.c cinema
3.france 4
4.extreme sport
5.piwi
6.eurosport
7.ushuaia tv

12207 v 1.france 5
2.tv breizh
3.planete thalassa
4.france o^
5.om'tv
6.ol tv

2.planete justice
3.baby first
4.vivolta

12640 v 1.bloomberg
2.gulli
3.e!entertainement
4.disney magic+1
5.disney cinema magic
6.play house
7.disney channel+1
8.teva
9.cine polar

12090 v 1.tps star
2.teletoon+1
3.w9
4.discovery
5.m6 music hits
6.teletoon
7.c.cinema star
8.infosport
9.serie club

12012 v 1.france 2
2.motor tv
3.espn class
4.tele melody
5.trace tv
6.france 3

11817 v 1.paris premier
2.tele
3.la chaine
4.jimmy

11934 v 1.eurosport
2.sci fi
3.fille tv
4.tiji
5.cuisine tv
6.planete juniors
7.canal j
8.lci
9.voyage
10.planete
11.tmc

11856 v 1.canal+ family
2.pmu sur canal +
3.equidia
4.canal+ sport
5.disney channel
6.c.cinema premeier
7.canal+
8.canal+ cinema
9.canal+ decale

11817 v 1.seasons
2.histoire
3.sport+
4.mezzo
5.c cinema frisson
6.c cinema emotion

2.m6
3.tf1
4.chez vous tv
5.virgin 17

12402 v 1.comedie!
2.nrj 12
3.real time
4.c cinema famiz
5.c cinema classic
6.national geo
7.planete no limite
8.l equipe tv
9.jetix
10.13eme rue

belirtilen kanallar SKY hariç HERZ 30900 FTA ve MODEMİ ile ok daha ucuz ...macera aramaya gerek yok..:45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45:

sro071
13-12-2008, 23:27
ha ha arkadaşlar kusura bakmayın güldüğüm için bu cihazın çıkışı yeni değil yaklaşık 2 yıl kadar oldu ama data gelmesse ne yapacaksınız veya data için uydu uydu çanakmı ayarlayacaksınız boş on işler

arkadaş
13-12-2008, 23:54
herkese hayırlı olsun bu sistem. çünkü kapitalizm her zaman antisini kısa sürede yaratır a iyi bir örnek. teknik boyutu neysede herkesin faydalanmasından yanayım. herkese kolay gelsin...

cafi
14-12-2008, 00:40

- MPEG2 & DVB-S Uyumlu
-Card Sharing
- OSD Teletext desteği
-USB 2.0 OTG
-Optik Ses Çıkışı SPDIF
-0/12V

nilesat :
11996 h all showtime
1861 v all showtime
12073 h all showtime
11977 v all showtime
11881 h all pehla tv
11803 h all pehla tv
12301 h all art
11957 h all art
12034 h all art
11803 h all art
hotbird :

12360 H ***View
12207 V Free-X
12092 v MCT channels
12015 h all art

11958 v 1.sky sport1 sky
2.sky sport 2
3.sky super calcio
4.sport active
5.sky sport 24
6.sport active 3
7.iadv video
11179 h jsc+1+2+3 jsc

12692 h 1.france 2 bis
2.tmc
3.cine polar
4.cine fix
5.video click
6.virgine 17
7.guli
8.o sport info
9.france 3
10.france 4
11.tmc
12.cine first

11681 h 1.animaux
2.action
3.encyclopedia
4.RTL9
5.AB1
6.AB Moteur ABSAT
7.Chesse & Pache
8.TF1
9.Escales
11.mangas
12.France5
13.France O
14.LCP

12713 v 1.sanai sat sky
2.national geo music
3.current
4.hip hop tv

2.sky calcio 3
3.sky calcio 4
4.sky calcio 5
5.sky calcio 6
6.sky calcio 7
7.sky calcio 8

2.sky calcio 10
3.sky calcio 11
4.sky calcio 12
5.sky calcio 13
7.sky sport extra

12034 v 1.sky cinema sky
2.sky mania
3.sky cinema 3
4.sky calcio 1
5.e!
6.sky max
7.disney chanels
8.sky show

12418 v 1.sky cinema sky
2.sky classic
3.sky cinema 2
4.discovery travel
5.la 7

2.history+1
3.national geo +1
4.sky new
5.cartoon network
6.jetix
7.fox life
8.cult
9.fox crime
10.cooltoon

11900 h 1.mtv sky
2.axn
3.disney chanels+1
4.toon disney
5.play house disney
6.raisat smash
7.match music
8.raisat extra
9.raisat premium
10.de a kids

11881 v 1.alic sky
2.leonardo
3.nuvalari
4.marcopolo
5.fox+1
6.fantasy
7.national geo wild

11221 h 1.jimjam sky
2.cnbc

10930 h 1.MGM
2.Animal Planet
4.Travel Channel
5.novasports3
6.VH1
7.MTV
8.novacinema2

2.Motors TV
3.Chesse & Pache
4.Boomerang
5.E! Entertainment
6.Private ***** NOVA
7.novacinema3
8.novasport4
9.novasport highlight
10.novasport6
11.******* tv

astra :

2.c cinema
3.france 4
4.extreme sport
5.piwi
6.eurosport
7.ushuaia tv

12207 v 1.france 5
2.tv breizh
3.planete thalassa
4.france o^
5.om'tv
6.ol tv

2.planete justice
3.baby first
4.vivolta

12640 v 1.bloomberg
2.gulli
3.e!entertainement
4.disney magic+1
5.disney cinema magic
6.play house
7.disney channel+1
8.teva
9.cine polar

12090 v 1.tps star
2.teletoon+1
3.w9
4.discovery
5.m6 music hits
6.teletoon
7.c.cinema star
8.infosport
9.serie club

12012 v 1.france 2
2.motor tv
3.espn class
4.tele melody
5.trace tv
6.france 3

11817 v 1.paris premier
2.tele
3.la chaine
4.jimmy

11934 v 1.eurosport
2.sci fi
3.fille tv
4.tiji
5.cuisine tv
6.planete juniors
7.canal j
8.lci
9.voyage
10.planete
11.tmc

11856 v 1.canal+ family
2.pmu sur canal +
3.equidia
4.canal+ sport
5.disney channel
6.c.cinema premeier
7.canal+
8.canal+ cinema
9.canal+ decale

11817 v 1.seasons
2.histoire
3.sport+
4.mezzo
5.c cinema frisson
6.c cinema emotion

2.m6
3.tf1
4.chez vous tv
5.virgin 17

12402 v 1.comedie!
2.nrj 12
3.real time
4.c cinema famiz
5.c cinema classic
6.national geo
7.planete no limite
8.l equipe tv
9.jetix
10.13eme rue

detaylı bilgi için teşekürler

zabataygatör
14-12-2008, 11:05
yanina takilan coklu aparat ile o uydudan guncelleme geliyor.daha once baska bir marka altinda cikmisti yaklasik 2 sene once ama galiba guncelleme yapan uyduyu degistirmisler.o zamanda ikinci bir uydu takilmasi gerekiyordu simdi turksata lnb takiliyormus

marki1
14-12-2008, 12:31

Herkesin Bilgisine.

Sana katılıyorum üstad:
lütfen uslub bozmadan devam edilsin işin içinde kandırmaca yoksa herkes nasıl istifade edebilir onun arayışı içinde olunmalıdır.

lordlordleon
16-12-2008, 01:14
zaten yazmış uydudan kart paylaşım diye açıklamasında Kart paylaşım sisteminin yeni harikası

Kart paylaşımında son nokta artık ne pc nede adsl gerekmiyecek. site site dolaşıp server arama derdinizde son buluyor.
Çift board ( iki kart) sayesinde şifreli kanalların datalarını alıyor ve bu sayede

Simba
21-12-2008, 23:30
Bu uydudan paylaşım finest cihazlarda devam ediyor bakalım birçok firmada devam ettiriyor emu devri kapandı uydudan paylaşımlar başladı

baretta29
22-12-2008, 01:55
Bu biraz fazla atmaca olmuş; hiçbir cihaz server baglantısı olmadan veya sınırlı olarak kart üzerinden yayın yapmaktadır.Bu tür haberler sadece reklam amaçlı yapılmaktadır.O an için belki bir sistemden yararlanıp bazı kanalları çözmüş olabilir.Server üzerinden yayın yoksa veya kart üzerinden yayın yapmıyorsa gerisi hikaye
İlgilenen arkadaşlara duyurulur.............

sarıkanarya_41
22-12-2008, 02:16
Bu biraz fazla atmaca olmuş; hiçbir cihaz server baglantısı olmadan veya sınırlı olarak kart üzerinden yayın yapmaktadır.Bu tür haberler sadece reklam amaçlı yapılmaktadır.O an için belki bir sistemden yararlanıp bazı kanalları çözmüş olabilir.Server üzerinden yayın yoksa veya kart üzerinden yayın yapmıyorsa gerisi hikaye
İlgilenen arkadaşlara duyurulur.............
adamlar zten reklamlarında anlatmışlar.:45:

draculu45
22-12-2008, 04:01
önce tüm bu konuya mesaj yazan arkadaslar bakın hiç biri bu cihazın nereden vede hangi frakanslardan güncellediğini bile yazmadılar vede hiç söz etmediler bu cihaz 33 eurodan baska hiç bir yerden güncellemiyor bu 1.. 2 bu cihazlar mct paketlerinden baska kanalları sağlıklı bir sekilde güncellemiyor devamlı kesiklik yapıyor çünkü ben 225 dolar verip aldım cihazımda DIGIBOX X5400 PLUS Şu an içinde actığı paket euro 9 buraya gecti onları bile acmıyor sabit anten devamlı 33 euroda duracak buradan 4 tepe var sinyal aldığı 100/ 60 düştüğü zaman bile acmıyor bende anumuxs kanalını izlemek için almıştım isteyen varsa cihaz cok temiz 150 ytl verecem bu güncelleme yapıyor diyen arkadaslar önce hangi trans poderden yaptığını yazsınlar bakayı 4 tp

o zaman buraya cevap yazan arkadaslar bu cihazı kullanmış demek yanlış anlamasınlar ama coğu sallama hep msj amacım kimseyle polemik yapmak değil madem ki konu acılmış bilen cevap versin

akharman
22-12-2008, 08:40
anumuxs kanalını izlemekteyiz.xl cihazla.yukardakilerin tamamını izliyoruz.biraz araştıurın dostum.dünya dönüyor yol üstünde uyumuyalım.

draculu45
22-12-2008, 13:28
anumuxs kanalını izlemekteyiz.xl cihazla.yukardakilerin tamamını izliyoruz.biraz araştıurın dostum.dünya dönüyor yol üstünde uyumuyalım.
dikkat et sen uyuma paylasımdan izliyorsundur bak trafik cezaları ağırlastı

alemcii
22-12-2008, 13:46
bu adam niye boşuna reklam yapıyor dream box server dan başka yok bunlar hikaye server server diye diye dilimizde tüy bitti galiba yurt dışından getirdiği cihazları stmak için böyle reklam yapıyorlar

draculu45
22-12-2008, 14:13
bu adam niye boşuna reklam yapıyor dream box server dan başka yok bunlar hikaye server server diye diye dilimizde tüy bitti galiba yurt dışından getirdiği cihazları stmak için böyle reklam yapıyorlar

bak arkadasım iki yıl önce baff bu cihazları cıkardı ondan görenek dıgıbox x5400 plus diye bir cihazdaha piyasaya cıktı bu cihazlar 33 eurodan link desteği alarak insanlar mct paketini vede absat paketini internetsiz buradan sabit bir anten vede hot bortteki kanalları izliyordu ama şimdi paylasım cıkınca bu cihazlar fos kaldı cıkıp hala daha yok efendim bu kadar kanal acıyor sadece amacları tüketiciye cihaz satmak neyapsınlar cihazlar elde kaldı ben dm500s den baskasını tanımam

badtempered
22-12-2008, 14:30
önce tüm bu konuya mesaj yazan arkadaslar bakın hiç biri bu cihazın nereden vede hangi frakanslardan güncellediğini bile yazmadılar vede hiç söz etmediler bu cihaz 33 eurodan baska hiç bir yerden güncellemiyor bu 1.. 2 bu cihazlar mct paketlerinden baska kanalları sağlıklı bir sekilde güncellemiyor devamlı kesiklik yapıyor çünkü ben 225 dolar verip aldım cihazımda DIGIBOX X5400 PLUS Şu an içinde actığı paket euro 9 buraya gecti onları bile acmıyor sabit anten devamlı 33 euroda duracak buradan 4 tepe var sinyal aldığı 100/ 60 düştüğü zaman bile acmıyor bende anumuxs kanalını izlemek için almıştım isteyen varsa cihaz cok temiz 150 ytl verecem bu güncelleme yapıyor diyen arkadaslar önce hangi trans poderden yaptığını yazsınlar bakayı 4 tp

o zaman buraya cevap yazan arkadaslar bu cihazı kullanmış demek yanlış anlamasınlar ama coğu sallama hep msj amacım kimseyle polemik yapmak değil madem ki konu acılmış bilen cevap versin

dikkat et sen uyuma paylasımdan izliyorsundur bak trafik cezaları ağırlastı

bak arkadasım iki yıl önce baff bu cihazları cıkardı ondan görenek dıgıbox x5400 plus diye bir cihazdaha piyasaya cıktı bu cihazlar 33 eurodan link desteği alarak insanlar mct paketini vede absat paketini internetsiz buradan sabit bir anten vede hot bortteki kanalları izliyordu ama şimdi paylasım cıkınca bu cihazlar fos kaldı cıkıp hala daha yok efendim bu kadar kanal acıyor sadece amacları tüketiciye cihaz satmak neyapsınlar cihazlar elde kaldı ben dm500s den baskasını tanımam

Dostum konun içinde herşeyden bahsedildi.

Zaten farkındaysan benim mesajlarımı ve konu içerisindeki mesajları cihaz hakkında bir sürü şeyden bahsettik

ayrıca ilk olarak korax çıkartmış ve baff ın hala böyle cihazları var.

amaclarının tüketiciye satıp kesmek oldugu benimde düşüncemdir.

fakat bunu daha usturupla dile getirsek iyi olur.

Zaten anlamak isteyen anlar anlamak istemeyen cihaz elinde kalınca anlar....

hasan
22-12-2008, 19:51
9400 cı ile izlenen şifreli kanal söyleyebilirmisiniz. Ne xxl ler açıyor ne başka biri? emu lar tamamen çöktü demek. en azından haftada veya ayda bir yazılım veriliyordu. Yokmu bu derde deva olabilecek elektronikçi? ınxtc Tv 10853x27500 'dan hotbırt'de tarandığında çıkmıyor, acaba başka uyduyamu taşındı. Anlayamadım. her zaman tarattığımda çıkıyordu.

firelove
22-12-2008, 21:28
sallamış kayserili vatandaş.kim kime şifrelendirilmiş biryayını uydu üzerinden bedava izlettirir.abonelik usulü ile çalışan ve bundan para kazanan şifreli kanallar enayi sanki uydu üzerinden bedava paylaşıma izin versinler.hiç kimse korsan olarak uyduya data gönderemez ve uydudan data alamaz.bu işlerin bir sürü resmi prosedürleri var.ben de türksat 3A uydusuna yeryüzünden kimseye danışmadan kafama göre data göndereyim dünya ile paylaşayım.internet üzerinden server yolu ile kart paylaşılabilir.çnkü internetikontrol etmek çok zor.adam yasal kart almış.kart bilgilerini internetten server yolu ile paylaşıyor hem ücretsiz hem de ücretli ama uydu işin içine girdiğinde korsan iş yapmak mümkün değil.kayserilin sattığı cihazı üreten firma bu çözülen 140 kanal ile anlaştı belli bir süreliğine parasını da verdi ise adamlar paylaşıma açabilirler kanallarını.yoksa hiçkimse uydu üzerinden kafasına göre korsan iş yapamaz.bu da süreli bir şeydir.süresi dolan skycrypt modüller gibi ömrü sona erer ve fta yayın alan bir ihaza dönüşür cihaz.

ersudag
22-12-2008, 22:45
ne cihazmış be adamlar yapmış :puah: :puah: :puah: :puah:

hayatiki
23-12-2008, 00:30
9400 cı ile izlenen şifreli kanal söyleyebilirmisiniz. Ne xxl ler açıyor ne başka biri? emu lar tamamen çöktü demek. en azından haftada veya ayda bir yazılım veriliyordu. Yokmu bu derde deva olabilecek elektronikçi? ınxtc Tv 10853x27500 'dan hotbırt'de tarandığında çıkmıyor, acaba başka uyduyamu taşındı. Anlayamadım. her zaman tarattığımda çıkıyordu.

arkadaşım senin sorunun daha büyükmüş.

mrbrown
23-12-2008, 12:18
:wave: :wave: :wave:

Admin
26-12-2008, 01:26
Bu cihazdan alan varmı arkadaşlar varsa genel bilgi alabilirmiyiz.

veyselbakan
26-12-2008, 09:42
serkan ustam valla arkadaş konu başında cihazını anlatmış ve açıklamış o na göre tüm cihazlar kendi sattığı cihazın yanında basit kalıyor kendisine göre haklı sebepleri de var emu bitti diyor e o ona da eyvallah tamam bu cihazları toptan olarak da veriyormuş anladık anlamasınada ya allah aşkına bir kişide çıksın desinki bende bu cihazdan var evet aldım ve sorunsuz olarak seyrediyorum serkan eğer dikkat edersen yeri geldiğinde arkadaşlar konu açıyor hangi cihazı alayım hangi cihazı tavsiye edersiniz diye bangır bangır yazıyoruz next al dream al diye ben hiç bu arkadaşın sattığı ismi tavsiye eden bir arkadaş duymadım bilmiyorum ama bildiğim tek bir şey var next den asla ve asla şaşmam saygılar!

veyselbakan
26-12-2008, 09:47

Herkesin Bilgisine.
:present: :present: :present: :present: :present: :present: :present: :present:

MOKUR33
26-12-2008, 10:08
bahsi kanalların hespsini açmaktadır.tps--nova --absat--cyfra--aljacera--show time --art-- mct ler --s.wiewler vs.vs. kesintisiz açmaktadır bu yazılanları.
bu sistemle aynı çanaktan paylaşım alabilirsiniz. altına tuğla koydum çok rüzgar olduğu için. :wave:
*TÜRKSAT 42 * EUROBİRD 33 *
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
birde süpriz var içinde herşeye değer...:yahoo:

MOKUR33
26-12-2008, 10:15
twin cihazlar çok iyi gerçekten. her zevke hitab eden kanalları açıyor. Bunun içinde de süpriz kanal var...:wave:
yakında yeni bir cihaz daha sürümünü verecekler içinde yok yok. HD, uydudan güncelleme, usb, lan , görüntü kaydetme özelliği vs.vs. tek kelime ile mükemmel bir cihaz çıkacak. iş yerine gelince resim ve daha detaylı bilgiler eklemeye çalışırım...

veyselbakan
26-12-2008, 10:27
usta emeğine sağlık yanlız resimdeki tuğla karizmayı bozmuş:D yani anlaşılan o ki sende bu cihazı kullanıyor ve tavsiye ediyorsun da ben içindeki sürprizi anlayamadım birde yeni yıldan sonra bahsettiğin cihazın bir üst modelimi çıkıyor bekleyin demişsin bilgi verirsen memnun oluruz saygılar

MOKUR33
26-12-2008, 11:29
usta emeğine sağlık yanlız resimdeki tuğla karizmayı bozmuş:D yani anlaşılan o ki sende bu cihazı kullanıyor ve tavsiye ediyorsun da ben içindeki sürprizi anlayamadım birde yeni yıldan sonra bahsettiğin cihazın bir üst modelimi çıkıyor bekleyin demişsin bilgi verirsen memnun oluruz saygılar
tuğla için, terzi kendi söküğünü dikemezmiş benimkide bu hesap oldu.:)
yeni çıkacak cihazın özelliklerini yazdım 10-15 gün içerisinde çıkmasını bekliyorum...

veyselbakan
26-12-2008, 12:53
mokur şu an kullandığın yani pc olmadan kart paylaşımı yapmadan kullandığın cihazın adı ve fiyatı nedir ayrıca 10 15 gün sonrasında çıkacak cihazın tahmini fiyatı ne olur biraz bilgi verirsen memnun olurum saygılar

MOKUR33
26-12-2008, 13:47
mokur şu an kullandığın yani pc olmadan kart paylaşımı yapmadan kullandığın cihazın adı ve fiyatı nedir ayrıca 10 15 gün sonrasında çıkacak cihazın tahmini fiyatı ne olur biraz bilgi verirsen memnun olurum saygılar
şuan kullandığım cihaz budur. 200$ dır.

MOKUR33
26-12-2008, 13:58
bu da baff 6000 twin dir...
ST 5109 Chipset Processor
2mb Flash
LAN 10/100 Mbps Ethernet Girişi
Kart girişi(Tüm kartları okuyabilme özelliği)
Donarak kanal geçiş özelliği
Ekrandaki bir kareyi dondurup açılış resmi yapma
Wireless (Kablosuz) paylaşım
Sharp Tuner
Modulator
Bilgisayrdan RS 232 kablo ile yazılım yükleme
Emu yazımı aktif ve yüklenebilme imkanı
Ekranda kanal bilgisi
Çoklu dil seçeneği
Manuel ve otomatik kanal arama
Çift scart soket
Diseq motor özelliği
S/PDIF (Optik Çıkış)
İŞTE BUDA YENİ ÇIKACAK OLAN- BAFF DVB HD 1000 RECEIVER
Full MPEG DVB-S/DVB-S2 (H.264) HD uyumu
400 MIPS Based işlemci
8mb Flash
HDMI
HD USB 2.0 giriş (2 ad)
PVR harici USB(Hard Disk) kayıt özelliği
MI HD Video/Audio çıkış
LAN portundan yazılım güncelleme
LAN 10/100 Mbps Ethernet girişi
Kanal isim ve komutları için ön panel VFD Display
Programlanabilir 400 kanal TV ve Radyo
Çoklu dil menü desteği
Hızlı kanal geçişi (1sn'den kısa sürede
Kanal listesi düzenleme /Favori kanal listesi düzenleme
Gerçek renk OSD
Full Picture in Graphic Fonksiyonu
Kanal bilgisi için elektronik program rehberi
Altyazı desteği
Yazılım emülasyonu ve VBI ekleyerek desteklenmiş teleteks özelliği
Kanal ve program kilidi
2 alıcı arasında program ve kanal bilgisi transferi
Eğlenceli oyunlar
Dijital ve Dolby ses çıkışı için S/PDIF
DiseqC 1.0,1.1,1.2 ve USALS
Dual Decoding (PIP)
Servis bilgisiiçin VFD ekranı
Gerçek zamanlı saat
Çift slot reader (Kart Girişi)
Kanal izlerken geri-ileri sarma ve dondurma
S/PDIF (Optik Çıkış)

veyselbakan
26-12-2008, 14:08
teşekkürler verdiğin bilgiler için emeğine sağlık!

köroğlu
26-12-2008, 14:43
Bİlgilendirme için teşekkürler MOKUR33:wave:

elksat
27-12-2008, 12:38
ARKADAŞLAR dikkatinize bucihazın aynısı şuanda bafta mevcut 33 derece ve 40 dereceden data paylaşımı şeklinde şifreler çözülmektedir 33 derece datadan çözmek isterseniz mct paketi nova paketi ***view paketi açılıyor 40derece datadan cözmek isterseniz astra piremier paketini izleye bilirsiniz bu saydığım özellikler baf cihazda mevcut burada okuduğum kadarıyla baf cihazdan pek fark göremiyorum saygılarımla

uyan
27-12-2008, 13:03
pirimirelere ceken bir cihaz yazabilirmisiniz bilgisi olan burayi yazsin cok sisirmisler cihazi bence fiyati dersen cok yuksek hd yayini bile cekmiyor 340 tl cok pahali 150 lira degerinde bence bu geret simdi cok ucuz geretlerde sizin dediklerinizin hepsini aciyor guncelliyor benim gorusum boyle fikri olan yazsin burayi

bakican
27-12-2008, 13:26
valaa manyak bişey yaa bu :)) (tabii eğer yazılanların hepsi doğruysaa)

MOKUR33
27-12-2008, 15:03
yazılanlar doğrudur. zevkine düşkün olanlar bence hiç kaçırmasın bu cihazı.
şimdi bile olmayan cihazları satmaya başladım. sen uyurken izleyemediğin filmi saatine göre ayarlıyorsun kendi kaydediyor o saat gelince.

uydu_dunyasi
27-12-2008, 16:33
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Her Türlü Şifre Çözen Uydu Cihazı İnternetsiz!!! (Only the registered members can see the link)
Fiyat: 340.00 YTL

reklamı bu sitede gördüm arkadaşlar bu cihaz hakkında bilgisi olan varmı acaba

Al dene onay ver. paran satıcıya aktarılsın.
Al dene onay verme iade et gitsin paran siteden geri gelsin.

daha ne denilebilirki_? Denemesi Bedava.......:45:

uydu_dunyasi
27-12-2008, 16:37
serkan ustam valla arkadaş konu başında cihazını anlatmış ve açıklamış o na göre tüm cihazlar kendi sattığı cihazın yanında basit kalıyor kendisine göre haklı sebepleri de var emu bitti diyor e o ona da eyvallah tamam bu cihazları toptan olarak da veriyormuş anladık anlamasınada ya allah aşkına bir kişide çıksın desinki bende bu cihazdan var evet aldım ve sorunsuz olarak seyrediyorum serkan eğer dikkat edersen yeri geldiğinde arkadaşlar konu açıyor hangi cihazı alayım hangi cihazı tavsiye edersiniz diye bangır bangır yazıyoruz next al dream al diye ben hiç bu arkadaşın sattığı ismi tavsiye eden bir arkadaş duymadım bilmiyorum ama bildiğim tek bir şey var next den asla ve asla şaşmam saygılar!

yorumlarımızı okuyabilirsin arkadaşım.
sonuçta para veren insanlar bunlar.

tatu38
27-12-2008, 18:59
:sad: sevgili arkadaşlar uydu dünyasının söyledikleri yazdıkları cihaz gayet işeyarayan türden bende gittimbugün gördüm cihazı enkısa zamanda alacağım busistem 3 yıldır çalışıyor birpreblemyok aynızamanda normal kanalları seyredergibi şifreli kanallarıda seyrede biliyorsunuz takılma yada bekleme yok kimse dert etmesin bence.:45:

TEKNİSYEN101
27-12-2008, 19:12
ARKADAŞLAR dikkatinize bucihazın aynısı şuanda bafta mevcut 33 derece ve 40 dereceden data paylaşımı şeklinde şifreler çözülmektedir 33 derece datadan çözmek isterseniz mct paketi nova paketi ***view paketi açılıyor 40derece datadan cözmek isterseniz astra piremier paketini izleye bilirsiniz bu saydığım özellikler baf cihazda mevcut burada okuduğum kadarıyla baf cihazdan pek fark göremiyorum saygılarımla

Mct ler uydu değiştirdi Eurbırd 9 uydusunda yumatu ve bafta 33 dereceden ok.

Astrayı denemedim

TEKNİSYEN101
27-12-2008, 19:15
pirimirelere ceken bir cihaz yazabilirmisiniz bilgisi olan burayi yazsin cok sisirmisler cihazi bence fiyati dersen cok yuksek hd yayini bile cekmiyor 340 tl cok pahali 150 lira degerinde bence bu geret simdi cok ucuz geretlerde sizin dediklerinizin hepsini aciyor guncelliyor benim gorusum boyle fikri olan yazsin burayi

Arkadaşım Yumatu çıkardı piyasa ucuzlar

Almak istersen aşağıdaki konuyu inceleyip 22. mesajıma bir bak :45:

CİMŞİT
27-12-2008, 22:12
cihazın resmine baktım baff 5000 ile aynı

uyan
27-12-2008, 23:08
BENDE VANTAGE 7100 VAR SUPER GERET ALMAK isteyene tercih edilir yani ama biraz parasi pahali yalniz ama mukemmel ama onceden piremirelere bakiyordum simdi bakamiyom sistem degisti ama ...... ye rahat bakiyorum

ultra-mehmet
28-12-2008, 12:45
BENDE VANTAGE 7100 VAR SUPER GERET ALMAK isteyene tercih edilir yani ama biraz parasi pahali yalniz ama mukemmel ama onceden piremirelere bakiyordum simdi bakamiyom sistem degisti ama ...... ye rahat bakiyorum

nerden bulabilirim bu vatron 7100 yardımcı olabilirmisin.......

uyan
29-12-2008, 01:05
nerden bulabilirim bu vatron 7100 yardımcı olabilirmisin.......

bu adrese bir goz at bende buradan aldim-Only the registered members can see the link

Simba
29-12-2008, 02:39
Bu cihaz su anda 260 ytl inmiş durumda haberiniz olsun arkadaşlar

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Ücretiz Kart Paylaşım İle Bedava Çok Kanal İzle (Only the registered members can see the link)
Fiyat: 245.00 YTL

maliyeci nihat
29-12-2008, 08:20
arkadaşlar bu dedigi kanalları 90 lık çanakla izleyebiliyoruzmu yoksa 120lik çanakmı gerekli

köroğlu
29-12-2008, 09:38
Bu cihaz su anda 260 ytl inmiş durumda haberiniz olsun arkadaşlar

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Ücretiz Kart Paylaşım İle Bedava Çok Kanal İzle (Only the registered members can see the link)
Fiyat: 245.00 YTL

Buradaki cihazı satan arkadaş başka.Demekki cihaz başka arkadaşlardada varmış.

kucer06
29-12-2008, 10:22
sevgili aarkadaşlar... bu cihaz baff 5000 twın in aynısı...bu cihaz 2 senedir zaten sorunsuz çalışıyor..aklında soru işaretti olan arkadaşlar baff5000 twin ni inceliyebilirler...ayrıca baff 6000 twın de çıktı.bu cihasın yazılımı yumatu ıq yazılımıdır..çalışıyor ama biraz yavaş..bunada bakabilirsiniz..ben ikisinide denedim sorunsuz çalışıyor..saygılarımlaa:wave:

tr26
29-12-2008, 10:46
arkadaslar bu cıhaz baff 6000 fta twin cıhaza benzıyor arkası tıpa tıp baff ya

tr26
29-12-2008, 10:48
cıhazı hangı fırmadan alacagız telefonu vermısın konusalım yetkılı kısı kım ben konusayım

ab007
29-12-2008, 11:27
cıhazıarın hepsi ayni sadece marka degişik.

ersudag
29-12-2008, 11:33
cıhazıarın hepsi ayni sadece marka degişik.

bencede hemen hemen aynı

MOKUR33
29-12-2008, 12:17
Adsl ,pc, çanaksız kart paylaşımı
Kart paylaşım sisteminin yeni harikası
Kart paylaşımında son nokta artık ne pc nede adsl gerekmiyecek. site site dolaşıp server arama derdinizde son buluyor.
Çift board ( iki kart) sayesinde şifreli kanalların datalarını alıyor...bahsi geçen. kanalların hespsini açmaktadır.tps--nova --absat--cyfra--aljacera--show time --art-- mct ler --s.wiewler vs.vs. kesintisiz açmaktadır bu yazılanları.
Aynı görevi yapan cihazlar. bunlardır...
baff 5000 twin.
bu da baff 6000 twin dir...
ST 5109 Chipset Processor
2mb Flash
LAN 10/100 Mbps Ethernet Girişi
Kart girişi(Tüm kartları okuyabilme özelliği)
Donarak kanal geçiş özelliği
Ekrandaki bir kareyi dondurup açılış resmi yapma
Wireless (Kablosuz) paylaşım
Sharp Tuner
Modulator
Bilgisayrdan RS 232 kablo ile yazılım yükleme
Emu yazımı aktif ve yüklenebilme imkanı
Ekranda kanal bilgisi
Çoklu dil seçeneği
Manuel ve otomatik kanal arama
Çift scart soket
Diseq motor özelliği
S/PDIF (Optik Çıkış)
İŞTE BUDA YENİ ÇIKACAK OLAN- BAFF DVB HD 1000 RECEIVER
Full MPEG DVB-S/DVB-S2 (H.264) HD uyumu
400 MIPS Based işlemci
8mb Flash
HDMI
HD USB 2.0 giriş (2 ad)
PVR harici USB(Hard Disk) kayıt özelliği
MI HD Video/Audio çıkış
LAN portundan yazılım güncelleme
LAN 10/100 Mbps Ethernet girişi
Kanal isim ve komutları için ön panel VFD Display
Programlanabilir 400 kanal TV ve Radyo
Çoklu dil menü desteği
Hızlı kanal geçişi (1sn'den kısa sürede
Kanal listesi düzenleme /Favori kanal listesi düzenleme
Gerçek renk OSD
Full Picture in Graphic Fonksiyonu
Kanal bilgisi için elektronik program rehberi
Altyazı desteği
Yazılım emülasyonu ve VBI ekleyerek desteklenmiş teleteks özelliği
Kanal ve program kilidi
2 alıcı arasında program ve kanal bilgisi transferi
Eğlenceli oyunlar
Dijital ve Dolby ses çıkışı için S/PDIF
DiseqC 1.0,1.1,1.2 ve USALS
Dual Decoding (PIP)
Servis bilgisiiçin VFD ekranı
Gerçek zamanlı saat
Çift slot reader (Kart Girişi)
Kanal izlerken geri-ileri sarma ve dondurma
S/PDIF (Optik Çıkış)
ek çanak takmadan multifeed ile 33 derece o***dir.
*TÜRKSAT 42 * EUROBİRD 33 *
birde süpriz var içinde herşeye değer...
*İYİ SEYİRLER*

cüneyt52
29-12-2008, 15:48

40 dereceden premiere paketi halen varmı

max3701
30-12-2008, 17:32
bu cıhazdan ıkı yıl bende sattım kurdugum evlerde halen kullanan musterılerım var. sımdı dream cınema yazıyo ustunde yarın ne yazar bılmem benım sattıklarım dıgıbox tu ama aynı cıhaz 33 dereceden guncellıyo kendını sınyallerı denıldıgı gıbı ıyı ayarlamanız lazım sınyal kalıtesı dustugunde sıfrelerı cozmuyor ama bu makınalar hala calısmamktadır onu da soylıyım fıyat olarakta 250 ytl cıvarındadır. bende o cıvarlarda satıyorum .hotbırden eurobırd 9 a gecen kanallarıda mct paketı gıbı acıyor. bılgılerınıze.

ergori
31-12-2008, 13:29
Herkese Merhaba .

Herkese Kolay gelsin

Önce ögrenecek ve sonra görüş yazacaksınız, komik duruma düşmemek için.
Merih Video 37 sene evvel kurulmuş bir şirkettir.Adam gibi üretim yapar.SEOUL ve HIREMCO da Merih Video'nun markalarıdır.Bahsi geçen firma için Merih Video sadece geçmişte fason üretim yapmıştır.

Merih Video' nun bir dolu İLK leri vardır. Türkiye'de ilk analog uydu alıcısını, ilk offset çanak anteni ve ilk tuşlu telefonu bu şirket üretmiştir...
Ayrıca 1970 ve 1980 yıllarında Türkiye' de ilk video kaset kiralama sistemini de Merih Video kurmuştur, işletmiştir.
Karalama yapmaya bayılıyorsunuz, kolay çünkü.
Saygılar

dadas_25
02-01-2009, 15:11
D-mart Kanallarını Digi Kanallarını Açı Yor Sa Güzel Dir

xkallonx
05-01-2009, 04:59
arkaşlar elimde dream cinema cihazı vardır sıfır kutusunda ilgilenen arkaşlar varsa msj atsınlar yardımcı olalım

uydu_dunyasi
05-01-2009, 20:43

veee booooooooooommmmmmmmmm patladı:D

malum kanal ok.

saadece dream cinemada diğer tüm çift tunerlilerde yok.
Original Dream cinema farkıyla

her türlü şifre çözen cihaz arattırın gittigidiyorda.

uydu_dunyasi
05-01-2009, 20:45
ve boooom patladı.
malum kanal OK.
anladın sen onu:wave:
dikkat saadece Original Dream Cinemada .
buda daha ucuz niye açmıyor demeyin sonra.
özel bir işlem sonucu OK.dir.
her türlü şifre çözen cihaz arattırın Gittigidiyorda

badtempered
05-01-2009, 20:55
Arkadaşım sana acık uyarı yapıyorum.

Forum kurallarını oku !

alemcii
05-01-2009, 22:54
yok öyle bir şey aldanmayın cihazlar elinde kaldığı için dreambox tan başkasına aldanmayın

bakican
06-01-2009, 00:58
vala arkadaslar her kafadan ses cıkıyor simdi cebimde param olsa alsammı almasammı diye dusunurum valaa herkesin ortak fikri nedir ben cok merak ettim! şimdi bu uydu alınırmı alınmazmı bi yazın istersenizz

köroğlu
06-01-2009, 09:26
ve boooom patladı.
malum kanal OK.
anladın sen onu:wave:
dikkat saadece Original Dream Cinemada .
buda daha ucuz niye açmıyor demeyin sonra.
özel bir işlem sonucu OK.dir.
her türlü şifre çözen cihaz arattırın Gittigidiyorda

Hayırdır arkadaşım sizin cihazınız şimdi başkalarıda satıyor diye orijinalmi oldu?Diğer arkadaşınki klonmu?:)

veyselbakan
06-01-2009, 10:03
bir konu tartışılırken o kadar cılkı çıkarılıyorki firmalar arası sataşmalar birbirlerini karalamalar dalga geçmeler şimdi bu forma yeni üye olacak bir arkadaş şu yazıları okusa her halde şaşırır kalır arkadaş isteyen istediğini alır yada almaz ama mesele o değil asıl mesele ne biliyormusunuz fikirler uyuşmasada karşımızdakininde bir gururu olduğunu unutmamak karşındaki insanı cahil ve ahmak yerine koyup yazılar yazmamak fikirlerini yazarken saygı sevgi ve ahlak çerçevesinde yazılar yazmak yoksa bu uydu her türlü şifreyi çözse ne olur çözmese ne olur saygılar!

esenelektronik
06-01-2009, 11:38
bu cihaz baff

akharman
06-01-2009, 11:51
Her Türlü şifre çözen Uydu Cihazı Internetsiz Her Türlü Şifre Çözen Uydu Cihazı İnternetsiz!!!
Fiyat: 340.00 YTL ARKADAŞLAR BU BİR SORUMSUZLUKTUR BU SİTE BİLDİGİM KADARA ÇOK CİDDİ ALDATICI BİR REKLAMA ALET OLMAZ BU ARKADAŞ BİR ŞEY SÖYLÜYOR AMMA DİLİNİN ALTINDA YAŞ BİR BAKLA VAR.... VARSA GERÇEKTEN BÖYLE BİR CİHAZIN AÇIKCA İSMİNİ CİSMİNİ YAZ KARDEŞ NELERİ ÇÖZÜYOR TAAM YAZDA ALICI TÜKETİCİ ALIRSA BİLEREK ALSIN UCUNU GÖTERİYOR YUVARLAK BİR S ÖZLE GERİSİ HİKAYE... LÜTFEN DÜRÜS OLALIM...TEMİZ SİTEMİZİ KİRLETMİYELİM BİRİLERİ BÖYLE BİR CİHAZ HAYAL EDEBİLİR AMMA HAYELLE GERÇEK AYNI DEGİL.......ÇOK DİKKAT....

badtempered
06-01-2009, 17:17
Her Türlü şifre çözen Uydu Cihazı Internetsiz Her Türlü Şifre Çözen Uydu Cihazı İnternetsiz!!!
Fiyat: 340.00 YTL ARKADAŞLAR BU BİR SORUMSUZLUKTUR BU SİTE BİLDİGİM KADARA ÇOK CİDDİ ALDATICI BİR REKLAMA ALET OLMAZ BU ARKADAŞ BİR ŞEY SÖYLÜYOR AMMA DİLİNİN ALTINDA YAŞ BİR BAKLA VAR.... VARSA GERÇEKTEN BÖYLE BİR CİHAZIN AÇIKCA İSMİNİ CİSMİNİ YAZ KARDEŞ NELERİ ÇÖZÜYOR TAAM YAZDA ALICI TÜKETİCİ ALIRSA BİLEREK ALSIN UCUNU GÖTERİYOR YUVARLAK BİR S ÖZLE GERİSİ HİKAYE... LÜTFEN DÜRÜS OLALIM...TEMİZ SİTEMİZİ KİRLETMİYELİM BİRİLERİ BÖYLE BİR CİHAZ HAYAL EDEBİLİR AMMA HAYELLE GERÇEK AYNI DEGİL.......ÇOK DİKKAT....

Şu konuda yazan 7 sayfa yazıyı okursan anlarsın cihazın ne oldugu ne yaptıgını

İkinci olarak sabit reklamları hiç bir forum engelliyemez tabi sabit olmıyan reklamları kendisi isterse gözüne takılırsa engeller.

Reklamlar reklamcı şirket tarafından gönderilir.Ne zaman ne göndercegi belli olmuor.

pencilvania
09-01-2009, 12:18
Şu konuda yazan 7 sayfa yazıyı okursan anlarsın cihazın ne oldugu ne yaptıgını

İkinci olarak sabit reklamları hiç bir forum engelliyemez tabi sabit olmıyan reklamları kendisi isterse gözüne takılırsa engeller.

Reklamlar reklamcı şirket tarafından gönderilir.Ne zaman ne göndercegi belli olmuor.

Öncelikle üstadlara selamlar ama ben bu cihazların randımanını daha göremedim doğrudur çok kurdum sözde çözüyor demeyin uydudan güncelleme yok sonu muallak ama daha önce kendi uydusundanda güncelliyordu şimdi 33 te bakalım bekleyip görecez ben yinede int yi tercih ediyorum çoğu zaman seul uydu cihazı güzel bir cihaz sıkıntı bana göre cihazın arıza durumunda yenisiyle değiştirlmesi firma alımı durdurursa güvence ne olacak ayrıca fiyatı daha hesaplı söylenenden bulabilirseniz bekle gör herzaman işe yaramıyor bazende beklememek gerekiyor nedenmi o süre işinde sizde kimsenin seyredemediği yüzlerce kanalı izliyorsunuz bide işin o tarafı var dimi. :ranger: :45: Eğerki ismi belli olan gerçekten kullanmış olduğunuz cihazlar varsa bildirirseniz
tabiki sevinirim kendi adıma.hepinize paylaşımlarınız için teşekkür ederim şimdiden:nono::

TEKNİSYEN101
09-01-2009, 14:17
Öncelikle üstadlara selamlar ama ben bu cihazların randımanını daha göremedim doğrudur çok kurdum sözde çözüyor demeyin uydudan güncelleme yok sonu muallak ama daha önce kendi uydusundanda güncelliyordu şimdi 33 te bakalım bekleyip görecez ben yinede int yi tercih ediyorum çoğu zaman seul uydu cihazı güzel bir cihaz sıkıntı bana göre cihazın arıza durumunda yenisiyle değiştirlmesi firma alımı durdurursa güvence ne olacak ayrıca fiyatı daha hesaplı söylenenden bulabilirseniz bekle gör herzaman işe yaramıyor bazende beklememek gerekiyor nedenmi o süre işinde sizde kimsenin seyredemediği yüzlerce kanalı izliyorsunuz bide işin o tarafı var dimi. :ranger: :45: Eğerki ismi belli olan gerçekten kullanmış olduğunuz cihazlar varsa bildirirseniz
tabiki sevinirim kendi adıma.hepinize paylaşımlarınız için teşekkür ederim şimdiden:nono::

Baff firması yaklaşık 3 yıldır uydudan kart paylaşım işini yapıyor, onu tavsiye edebilirim ama hiç bir zaman şifreler ömür boyu çözülecek diye bir şey yok, bir bakarsaınız 2 yıl daha sürer bir bakarsınız 6 ay daha sürer onun için şifre çözülmesi işinde garanti yoktur.

saygılar

badtempered
09-01-2009, 19:05
Ben cihaz hakkında iyi kötü alın almayın v.s gibi ifadeler de bulunmadım.

benim görüşüm piyasaya girmeye çalışan tüm firmaların yaptıgı gibi bir tutum da bulunuyor.

Bilinmesi gereken birşey var ki hiç bir zaman bu işlerin garantisi olamaz.Ben herzaman şöyle düşünmüşümdür.Örnek intel firması bir işlemci çıkartıyor daha önceden cıkartıcakları işlemci sayısını söylüyolar ama kimse çıkart o zaman işlemciyi alalım demiyor desede birşey degişmiyor.Teknoloji böyle birşey kullan at yada at ma kullan

saygılar,sevgiler :wave:

vini
10-01-2009, 00:01
bilgiler için sağolun

felekcan
10-01-2009, 02:06
arkadaş her türlü kanalı ,şifreyi çözüyor diye ÜFÜRMEYİN. bir kere o cihaz 3_4 isimle üretilen ama baff adında birleşen benim tam 3 yıldır kullandığım bi cihaz.bu kadarda şişirme cihazı.motorlu çanakta kullanıyom bu cihazı.hangi uyduda hangi paketten hangi kanalı açar tek tek söyleyim sana.püf noktalarını bile anlatayım.uydu adı değişince kanalı çözmediği gibi...hadi sky ıtalıa tps digi paketini açtırda görelim.cihaz şu an popüler amma doğrunun yanna yalan katıpta şişirmeyin...

uydu_dunyasi
10-01-2009, 13:43
arkadaş her türlü kanalı ,şifreyi çözüyor diye ÜFÜRMEYİN. bir kere o cihaz 3_4 isimle üretilen ama baff adında birleşen benim tam 3 yıldır kullandığım bi cihaz.bu kadarda şişirme cihazı.motorlu çanakta kullanıyom bu cihazı.hangi uyduda hangi paketten hangi kanalı açar tek tek söyleyim sana.püf noktalarını bile anlatayım.uydu adı değişince kanalı çözmediği gibi...hadi sky ıtalıa tps digi paketini açtırda görelim.cihaz şu an popüler amma doğrunun yanna yalan katıpta şişirmeyin...

her türlü ile belgeselinden tut bilmem neyine kadar manasında yazılmıştır.
Her kanalı çözüyor denmedi. Baff cihazlarda bizim malum kanal yok bu bir.
kanal geçişleri 20 saniye ye kadar çıkıyor bu iki.
fiyatıda olsun ben onu alayım diyen arkadaşlar için 200 lira.
sınırsız sayıda temin edilir. 1 mb flasfh ile ancak o kadar olur. cihaz bozulursa garantisi yoktur.
Ayrıca Baff üretici bir firma değildir üreten firma yumatudur. zaten kendine hayırı yoktu birde paylaşımlı olunca.......anladın sen onu.
bu cihazın 2 saniyenin altında kanal geçişi var ve 2 mb dan toplam 4 mb flafh var ve original İBM işlemcilidir.
açtığı uydular nilesat hellasat eurobird9 hotbird 25 derece orbitler ve Türksat.
son yazdığımı açtır sendeki cihaza bu işi bırakırım.

TEKNİSYEN101
10-01-2009, 15:18
Arkadaşlar forumumuz bilgi ve paylaşım forumudur, Gereksiz tartışmalara girmemeniz rica olunur, herkes bildiklerini paylaşması yeterlidir, A cihaz b cihazı iyidir tartışmalarına gerek yok herkes kesesine uygun olan cihazı alır kullanır. Kart paylaşımlı cihazlar genelde hemen hemen aynı paketleri açmaktadır. sadece araralarında fiyat farkı ve bazı teknik farklar vardır.

saygılar

felekcan
10-01-2009, 16:50
her türlü ile belgeselinden tut bilmem neyine kadar manasında yazılmıştır.
Her kanalı çözüyor denmedi. Baff cihazlarda bizim malum kanal yok bu bir.
kanal geçişleri 20 saniye ye kadar çıkıyor bu iki.
fiyatıda olsun ben onu alayım diyen arkadaşlar için 200 lira.
sınırsız sayıda temin edilir. 1 mb flasfh ile ancak o kadar olur. cihaz bozulursa garantisi yoktur.
Ayrıca Baff üretici bir firma değildir üreten firma yumatudur. zaten kendine hayırı yoktu birde paylaşımlı olunca.......anladın sen onu.
bu cihazın 2 saniyenin altında kanal geçişi var ve 2 mb dan toplam 4 mb flafh var ve original İBM işlemcilidir.
açtığı uydular nilesat hellasat eurobird9 hotbird 25 derece orbitler ve Türksat.
son yazdığımı açtır sendeki cihaza bu işi bırakırım.

son yazdığınız derken neyi kastettiniz sayın hemşerim? hangi uydu hangi kanalı? yazdığın uydular paketlerdeki bir kaç eksiğiyle paylasımda zaten.kanal geçişi hiç bir zaman öyle olmadı olmazda.sadece nilesattaki art paketi üstünde 6 saniye beklersin.ayrıca bendeki dreambox ve inpax2007ca&cı+abrakart varken şişirerek 3,5 katarak reklam yapmam yapana karşı çıkarım.çünkü reklam yapan her türlü şifreli kanalı diye yazıyor.Yiğidi öldür Hakkını inkar etme.lütfen şişirmeden ,milleti kandırarak değil, bildiklerimizi dosdoğru paylaşarak forma ve insanlara faydalı olalım.

uydu_dunyasi
10-01-2009, 18:33
Anlayan anladı.
arkadaşın dediği gibi boş laf ile iş olmaz.

badtempered
10-01-2009, 18:59
Birbirinize saygınız olsun

Bu kadar ucuza düşmeyin sonra sonuclarına katlanırsınız.Hayır ben sonucuna katlanmak istiyorum diyorsanızda bizim hiç hiç bir önemi yok sadece piyadaki itibarınıza yazarlar yazılır.

Haberiniz olsun! Tartışın ama saygı sevgi cercevesinde

yok o cihaz 20 sn de geciyo benim ki digitürk ü acıyor filan gibi cümlelere gerek yok

felekcan
10-01-2009, 20:00
SAYIN adminlerim tabii tartışalım.buralar bu iş için değilmi.ama ben sadece ve sadece kullanıcıyım.uydu konusundaki tecrübelerde ise çoğu satıcıya meydan okurum.tek zevkim varolan tecrübelerimi böyle kaliteli sitelerde paylaşmak.ama yanlış anlaşılmasın,birileride burda yanlış ve şişirme haber yaparsa kralıda olsa tepkimi veririm.bu da benim hakkım.herkese teşekkürlerimle...

Admin
10-01-2009, 20:07
Anlayan anladı.
arkadaşın dediği gibi boş laf ile iş olmaz.
Hoca burası gitti gidiyor gibi degildir malesef anlayan anladı derken ben sunu anladım bu cihaz digiturk yayınlarını çözuyor diyorsunuz herhalde peki bunu garanti ediyormusunuz surekli acacagına bir tartışma konusuda ben onunuze atayım madem bu kadar hersey yasal gibi gorunuyor bir acıklama yaparsanız sevinirim.Ozaman digiturke uye olanlar bosuna olmasın bu cihazdan alsınlar

Yazınızın bir örnegi;BU GARANTİYİ, EN BÜYÜK FİRMALAR DAHİ VEREMİYOR.
Al dene Onay ver!

badtempered
10-01-2009, 21:03
SAYIN adminlerim tabii tartışalım.buralar bu iş için değilmi.ama ben sadece ve sadece kullanıcıyım.uydu konusundaki tecrübelerde ise çoğu satıcıya meydan okurum.tek zevkim varolan tecrübelerimi böyle kaliteli sitelerde paylaşmak.ama yanlış anlaşılmasın,birileride burda yanlış ve şişirme haber yaparsa kralıda olsa tepkimi veririm.bu da benim hakkım.herkese teşekkürlerimle...

sayın felekcan,,

tepkinizi tabiki veriniz.Buna kimse hayır demiyor sadece bizim dedigimiz şu yazdıklarımızı düzgün uslupla yazarsak karşınızdaki insanında size yanıtı düzgün olur.

Tabiki amacım ahlak dersi vermek degil sadece tartışırken saygı sevgi gösterelim.

Benimde bu cihaz ve bu cihazı satan arkadaş hakkında düşüncelerim var.

Birkac soru ;

1."Her Türlü şifre çözen Uydu Cihazı Internetsiz" diye reklamlar veriyorsunuz ama çözdü şeyler belli başlı şeyler şimdi size oturup dünya üzerindeki tüm platformları yazarım herşeyi çözüp çözmedigi anlaşılır?Bu bir kandırmaca degil mi?

2.İnternetsiz diye birşeyi slogan yapmak mantıklı degil internet olmadan olabilir ama eurobird den sinyal alamazsa kullanan kişi cihaz hiç bişi çözmez?eee bu internet gibi degil mi ?

3.Digitürk acıyor diyorsun yada diger actıgı şeyleri farzı misal ilgili platform dava filan acsa hep o paket gitcek hemde dava sonucu o kadar parayı ödiyemcegi için batcak zaten gecmişte de böyle cihazlar yada kartlar cıkmıştı dolandırıp gitmişlerdi.Peki bu kadar şeyi güvenerek nasıl yapıyorsun ?

felekcan
11-01-2009, 03:50
sayın felekcan,,

tepkinizi tabiki veriniz.Buna kimse hayır demiyor sadece bizim dedigimiz şu yazdıklarımızı düzgün uslupla yazarsak karşınızdaki insanında size yanıtı düzgün olur.

Tabiki amacım ahlak dersi vermek degil sadece tartışırken saygı sevgi gösterelim.

Benimde bu cihaz ve bu cihazı satan arkadaş hakkında düşüncelerim var.

Birkac soru ;

1."Her Türlü şifre çözen Uydu Cihazı Internetsiz" diye reklamlar veriyorsunuz ama çözdü şeyler belli başlı şeyler şimdi size oturup dünya üzerindeki tüm platformları yazarım herşeyi çözüp çözmedigi anlaşılır?Bu bir kandırmaca degil mi?

2.İnternetsiz diye birşeyi slogan yapmak mantıklı degil internet olmadan olabilir ama eurobird den sinyal alamazsa kullanan kişi cihaz hiç bişi çözmez?eee bu internet gibi degil mi ?

3.Digitürk acıyor diyorsun yada diger actıgı şeyleri farzı misal ilgili platform dava filan acsa hep o paket gitcek hemde dava sonucu o kadar parayı ödiyemcegi için batcak zaten gecmişte de böyle cihazlar yada kartlar cıkmıştı dolandırıp gitmişlerdi.Peki bu kadar şeyi güvenerek nasıl yapıyorsun ?

sayın battemperet işte olay bu..!benim tepki sebebim de budur.yani sizin o çok güzel sorduğunuz sorulara cevap versin ticaret peşinde olanlar şimdi! ben bu cihazı böyle bu şekil satmak isteyenin sesini keserim.çünkü böyle bir cihazı(baff5000tiwin,dream cinema,yumatutiwin,botech,korax 4x4..vs) 3 yıldır kullanırım,çalışma sistemi nedir,hangi yazılımla performansı iyidir..vs..cihazın kurdu olduk yani.amma hiç bir şekilde çözülemeyen sadece illegal şekilde paylaşımla izlenen ,maç+digitürk için de çözüyor bu cihaz dersen , böyle pişman ederler.herkese teşekkürlerimle....

lojic
14-01-2009, 10:34
arkadaşlar konuyu bağlayalım ben Dream Cinema kullandım ;cihaz Baff üretimi ve uydu paylaşımlıdır bazı yerli paketleri çözdügü için üretimi durdurulmuştur. bu cihazın sıfırı piyasada yoktur uydu paylaşımlı dvb alacaksanız BAFF 6000goldfta veya Yumatutwin alın hem garantisi var hemde sistem 3yıldır sorunsuz çalışıyor Saygılarımla...

lojic
14-01-2009, 11:13
Bu arada baff'nın anakartlarını YUMATU yapıyor BAFF'ında Kocaeli'de kocaman fabrikası var iki kaliteli firma birleşip alman teknolojisini kullanarak güzel bir cihaz yelpazesi yapmışlar uydudan paylaşım hakkında çok az bilgi var güzel bir konu paylaşımı oldugu düşünçesindeyim
uydudan paylaşımı destekliyoruz..:)

tatu38
14-01-2009, 20:54
sevgili arkadaşlarım şunu söylemek istiyorum herne sebepolursa olsun adamlar hizmetiçin forumda paylaşım için birşeyler yapıyorlar bunu cihazne olursaolsun firmalar neyolursa olsun fazla önemiyok burada önemiolan fikirlerdir aynı zamanda beğenmezsen cihaz bana para sana geriveriliyor diyorlar önemli olan insanlardır forumdur düşüncedir herkese saygı ve sevgilerimle:wave:

TEKNİSYEN101
14-01-2009, 22:34
sevgili arkadaşlarım şunu söylemek istiyorum herne sebepolursa olsun adamlar hizmetiçin forumda paylaşım için birşeyler yapıyorlar bunu cihazne olursaolsun firmalar neyolursa olsun fazla önemiyok burada önemiolan fikirlerdir aynı zamanda beğenmezsen cihaz bana para sana geriveriliyor diyorlar önemli olan insanlardır forumdur düşüncedir herkese saygı ve sevgilerimle:wave:

:present: :present: :45:

Creed
15-01-2009, 03:38
bir konu actım destanlar yazılmış sizler büyüksünüz ya daha ne diyeyim hepiniz var olun özügr paylaşımın tek sitesi supersatforum.com

felekcan
15-01-2009, 04:12
arkadaşlar konuyu bağlayalım ben Dream Cinema kullandım ;cihaz Baff üretimi ve uydu paylaşımlıdır bazı yerli paketleri çözdügü için üretimi durdurulmuştur. bu cihazın sıfırı piyasada yoktur uydu paylaşımlı dvb alacaksanız BAFF 6000goldfta veya Yumatutwin alın hem garantisi var hemde sistem 3yıldır sorunsuz çalışıyor Saygılarımla...

bende tecrübeli bi baff cı olarak diyorumki;baff 6000 gold dan uzak durun.o uyuz mıymıntı problem deposu gold yerine,baff 5000 ve 6000 tiwin den şaşmayın derim.6000 gold ve yumatu bi tarafa 5000 ve 6000 tiwin bi tarafa...daha almadan,kullanmadan anlayana ne mutlu..

veyselbakan
15-01-2009, 12:33
bir konu actım destanlar yazılmış sizler büyüksünüz ya daha ne diyeyim hepiniz var olun özügr paylaşımın tek sitesi supersatforum.com
ya bir konu açtın arap saçına döndü birde övünüyorsun:8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: şaka bir yana güzel bir konu yakalamışsın tebrik ederim

kınık
16-01-2009, 00:06
bırakın kart paylasımı versinler de isterlerse butun kanalları versinler neden sikaytci oluyorsunuz keşke yumatu tvine dt verseler de izlesek alanlar bundan faydalansa iyi olmazmı

ahmetx
16-01-2009, 17:42
arkadaşlar yumatu twın fiyatı ne bilen varmı

kınık
16-01-2009, 23:34
200 tl civarında

canavar
25-01-2009, 11:34
adamlar çıkarmış bi gül gibi cihaz tartışıp duruyorsunuz ayrıca bu cihaz sürekli yenilikler getiriyor yeni kanallar geliyor söylermisiniz hanhi cihaz açıyor türksattaki kanalları konuş irfan kardeşim büyük sensin ama şunu söylicem sana kardeş fiyatı sürekli yükseltiyorsunuz sabit tutsanız iyi olacak bence hatay belenden şahin

bakican
23-02-2009, 20:10
evet yaa fiyatı gercekten cok pahalı ve su gunlerdede fiyatından dolayı fazla lüks durumunda fiyat konusunda indirim soz konusu olursa denene bilinir

pirler
27-02-2009, 23:36

kara köyde 190 tl :45:

umut55
28-02-2009, 13:12
Hoca burası gitti gidiyor gibi degildir malesef anlayan anladı derken ben sunu anladım bu cihaz digiturk yayınlarını çözuyor diyorsunuz herhalde peki bunu garanti ediyormusunuz surekli acacagına bir tartışma konusuda ben onunuze atayım madem bu kadar hersey yasal gibi gorunuyor bir acıklama yaparsanız sevinirim.Ozaman digiturke uye olanlar bosuna olmasın bu cihazdan alsınlar

Yazınızın bir örnegi;BU GARANTİYİ, EN BÜYÜK FİRMALAR DAHİ VEREMİYOR.
Al dene Onay ver!

uyudu_dunyası sayın serkan yılmaz ın bu yazısına cevap verirmisiniz?? sizi bekliyorum bende baska bir cihaz almıştım 2 ay kadar macları seyrettim ama simdi yok bu yayınlarında iddia ettiğiniz gibi garantisi yok.. cevap bekliyorum sizden:)))selamlar

Simba
01-03-2009, 21:50
uyudu_dunyası sayın serkan yılmaz ın bu yazısına cevap verirmisiniz?? sizi bekliyorum bende baska bir cihaz almıştım 2 ay kadar macları seyrettim ama simdi yok bu yayınlarında iddia ettiğiniz gibi garantisi yok.. cevap bekliyorum sizden:)))selamlar
Milleti yok opos yok kebabla kandırdılar şimdide böyle bir cihaz cıktı heme al olayı guluyorum sadece bu durumlara malesef

arkadaş
01-03-2009, 22:52
alacak olanlar rahatlıkla alabilirler arkadaşlar. tek üzücü yanı yerli platforların olmayışı. yani d-smart ve digitürk gibi sistemler bulunmuyor. herkese kolay gelsin...

Volkan
01-03-2009, 23:29
alacak olanlar rahatlıkla alabilirler arkadaşlar. tek üzücü yanı yerli platforların olmayışı. yani d-smart ve digitürk gibi sistemler bulunmuyor. herkese kolay gelsin...

arkadaşım zaten yerlı platformlar olsa bu konuda olmazdı lutfen hıç bir şekilde ifade etmeyelım.

rene_gade
26-05-2009, 22:03
cihaz konusunda son gelişmeler varsa konuya yazarsanız sevinirim arkadaşlae.Nasıl alan oldumu

fedo
26-05-2009, 23:29

Özgür Erge
26-05-2009, 23:36
türk platforumlar hakkında böle konularda soru sormayın mesajınıuz editlenir cvp alamazsınız..

asiBenlik
27-05-2009, 09:01
Arkadaşlar şimdi kuyuya bir taş atayım.
Cihazı alanlar için söylüyorum;
1-Önerilen güncelleme uydusu haricinde başka uydu denedinizmi? Biliyormusunuz?
2-Diyelimki buldunuz. Herşeyi seyrediyorsunuz, hiçmi okumuyorsunuz, bu şifreli kanalların sahipleri buna ne kadar izin verecekler.
3-Elbet sonu gelecek, bence paranız cebinizde kalsın
4-Eğer bir cihaz alacaksanız 1-2 yıldır birşekilde paylaşım devam eden değil 4-5 yıldır sürekli olanları tercih edin (marka ve yöntem belirtmeyeceğim, bu hem reklam hem diğer markalar için kötüleme olur)
5-Bu işin bedavası ve garantisi ne şimdikiler için ne de geçmişten beri kullandıklarımızda var herşeyin bir bedeli var unutmayın.

rene_gade
29-06-2009, 23:04
arkadaşlar yazıp çizmissiniz ne oldu bu cihazlara konuyu hortlatayım dedim:)

TEKNİSYEN101
29-06-2009, 23:08
Twin cihazlar şu an itibiari ile paylaşıma devam etmektedir.

Editor
18-07-2009, 12:18
dream cinemada halen devam ediyormu yayınlar

Hilmi
18-07-2009, 13:04
Twin cihazlar satişı yapan birkaç bayii ile görüştm paylaşım desteğinin süresi ne kadar yani nezamana kadar bu kanalları açacak diye sorduğumda enaz 2-2.5 sene dedi.???ee sonra cihazları çöpemi atacağız..

TEKNİSYEN101
18-07-2009, 21:15
Twin cihazlar satişı yapan birkaç bayii ile görüştm paylaşım desteğinin süresi ne kadar yani nezamana kadar bu kanalları açacak diye sorduğumda enaz 2-2.5 sene dedi.???ee sonra cihazları çöpemi atacağız..

Hiç bir şifreli platformun şifreleri şu zamana kadar açılacak diye kimse garanti veremez , belki 6 ay sürer belki 5 sene önemli olan kanallar açıldığı sürece ***ifiniz çıkarmanız.

yasal abonelikten size örnek vereyim , sadece showtıme paketinin yıllık abonelik fiyatı 365 dolar yani 558 Tl zaten twin cihazların fiyatları 150 tl ile 350 tl arasında değişiyor, yani sadece bir paketin yarı fiyatına cihazı alınıp kullanılıyor.

twin cihazlarda açılan paketler

13E Hotbird Uydusu - Nova Paketi (bir kısmı)
13E Hotbird Uydusu - xxxwiew Full
13E Hotbird Uydusu - xxx on Full
13E Hotbird Uydusu - Freex - Dorcel Full
13E Hotbird Uydusu - Absat
13E Hotbird Uydusu - Aljazera Sport Full
13E Hotbird Uydusu - Art full
13E Hotbird Uydusu - Cyfra Full
7W Nilsat Uydusu - Showtime Paketi
7W Nilsat Uydusu - ART PAKETİ

açılan paketlere göre toplam yasal abonelik kartların fiyatı 2 ile 2,5 milyar TL etmektedir. cihazlar hayli hayli parasını çıkarmaktadır. nekadar izlersek okadar karlı oluruz.

saygılar.

yusufucar
19-07-2009, 03:12
her türlü şifreyi cözerse bütün firmalar top atar sanmam

Hilmi
19-07-2009, 12:30
[QUOTE=TEKNİSYEN101;418918]Hiç bir şifreli platformun şifreleri şu zamana kadar açılacak diye kimse garanti veremez , belki 6 ay sürer belki 5 sene önemli olan kanallar açıldığı sürece ***ifiniz çıkarmanız.

yasal abonelikten size örnek vereyim , sadece showtıme paketinin yıllık abonelik fiyatı 365 dolar yani 558 Tl zaten twin cihazların fiyatları 150 tl ile 350 tl arasında değişiyor, yani sadece bir paketin yarı fiyatına cihazı alınıp kullanılıyor.

açılan paketlere göre toplam yasal abonelik kartların fiyatı 2 ile 2,5 milyar TL etmektedir. cihazlar hayli hayli parasını çıkarmaktadır. nekadar izlersek okadar karlı oluruz.

saygılar.[/QUOT
haklısın üstadım sonuna kadar katılıyorum ama gel sen bunu müşteriye anlat cihazı alan ölenedek açsın istiyor birde gelip bizlere dolandırıcı muamelesi yapmıyorlarmı işte bıçağın kemiğe dayandığı an.. tabiiki ya sabır diyoruz ama dur bakalım nereye kadar(he bu arada anlayışlı insanlarda var tabiiki)

TEKNİSYEN101
19-07-2009, 12:30
her türlü şifreyi cözerse bütün firmalar top atar sanmam

Aşağıdaki paketleri açmaktadır.

eyup@akan
19-07-2009, 14:25
bende 9700 usb botec yaklaşık 550 kanal çözüyor türksatan paylaşım yapıyor çift bord

TEKNİSYEN101
19-07-2009, 19:45
bende 9700 usb botec yaklaşık 550 kanal çözüyor türksatan paylaşım yapıyor çift bord

Açılan paketler hakkında bilgi verirseniz diğer üyelerimizde faydalanır.

saygılar

Creed
25-07-2009, 13:11
turksat ve hotbird yetiyor sanırım turksat uzerinden hangi tp den alıyor yayını:49:

TEKNİSYEN101
25-07-2009, 21:20
turksat ve hotbird yetiyor sanırım turksat uzerinden hangi tp den alıyor yayını:49:

herhangi bir frekans olmazı önemli değil sadece Türksattan ayrı kablo çekilerek cihazın 2. tunerine takılması yeterli.

cngzhn
25-07-2009, 23:09
[QUOTE=TEKNİSYEN101;418918]Hiç bir şifreli platformun şifreleri şu zamana kadar açılacak diye kimse garanti veremez , belki 6 ay sürer belki 5 sene önemli olan kanallar açıldığı sürece ***ifiniz çıkarmanız.

saygılar.[/QUOT
haklısın üstadım sonuna kadar katılıyorum ama gel sen bunu müşteriye anlat cihazı alan ölenedek açsın istiyor birde gelip bizlere dolandırıcı muamelesi yapmıyorlarmı işte bıçağın kemiğe dayandığı an.. tabiiki ya sabır diyoruz ama dur bakalım nereye kadar(he bu arada anlayışlı insanlarda var tabiiki)
Hilmi arkadaşım. Ben sitede oturuyorum. Çanaklara müdahale veya bir şey ekleme imkânım yok. Türksat ve hotbirt (13) çanakları var. Bu haliyle bu kanalları alabilir miyim? Alabilirsem bana çok pahalı olmayan bu yayınları alabileceğim twin'lerden bir tanesini tavsiye ederseniz memnun olurum. Teşekkürlerimle

emretemur
26-07-2009, 01:12
Santral sistemi kullanıyorsanız maalesef bu yayınları alamassınız evinize dairenize kadar bir türksat yada hotbird canağının kablosu direk gelmesi gerekiyor...
Yani bir tane daha canak anten ilave edip kabloyu bir şekilde cihazın yanına 2.kablo olarak getirmeniz gerekiyor.
Tavsiyeye gelince de XBOX ve 2000 fta kullanıyorum gayet güzel calışıyor... Hotbirdden data alıyor cihazım...

sercol
26-07-2009, 01:19
şimdi tavsiye ettiginiz next 2000 ve x box küçük kutu 2 si 350 buluyor olmalı..
teknisyen usta en uygun çift bord lu twin 150 denmi başlıyor biraz bilgi varmı?teşekkürler.

cngzhn
26-07-2009, 01:56
Santral sistemi kullanıyorsanız maalesef bu yayınları alamassınız evinize dairenize kadar bir türksat yada hotbird canağının kablosu direk gelmesi gerekiyor...
Yani bir tane daha canak anten ilave edip kabloyu bir şekilde cihazın yanına 2.kablo olarak getirmeniz gerekiyor.
Tavsiyeye gelince de XBOX ve 2000 fta kullanıyorum gayet güzel calışıyor... Hotbirdden data alıyor cihazım...

teşekkürler. santral sistemi kullanıyoruz.

TEKNİSYEN101
26-07-2009, 11:22
şimdi tavsiye ettiginiz next 2000 ve x box küçük kutu 2 si 350 buluyor olmalı..
teknisyen usta en uygun çift bord lu twin 150 denmi başlıyor biraz bilgi varmı?teşekkürler.

Evet arkadaşım pisyada 150 tl ile 350 tl arasında değişiyor, sitemizdeki reklam bannerlarına tıklayarak fiyatları araştırabilirsiniz.

başlıca Twin modelleri aşağıdaki gibidir. (birçok var ama en çok piyasada bulunanları yazdım)

Baff 6000 Twin (yumatu twin) 160 - 250 tl arası
Botech 9700 x 300 - 350 tl arası
Redline Twin 150 - 200 tl arası
Next 2000 süper plus ve harici X box kutusu (yalnız data alım süresi sadece 1 yıl için geçerli) x box kutusu fiyatı 120 - 200 tl arası
Microbox (şu an kapalı) 120 - 180 tl arası

Lyon-1995
30-07-2009, 10:45
usta şimdi baff 6000 twin cihaz ile 53 derece yerine 42 dereceden paylaşım oluyor mu demek ? konuyu tam olrak açıklarsanız sevinirim.malum cihazlarda 53 derece yazılımı var.ayrı bir yazılım falan mı olacak ?:49:

MOKUR33
30-07-2009, 12:05
Baff twinler sadece 53 ve 21.6 dereceden paylaşım alıyor.en sağlıklı ve fazla kanal sayısı olan uydu 53 derecedir.
yazılım ve açılan kanallar resimli olarak aşağıdaki linkte var...

Admin
02-08-2009, 00:23
Baff twinler sadece 53 ve 21.6 dereceden paylaşım alıyor.en sağlıklı ve fazla kanal sayısı olan uydu 53 derecedir.
yazılım ve açılan kanallar resimli olarak aşağıdaki linkte var...

Hoca 2 canak mı lazım uydudan guncelleme için

Volkan
02-08-2009, 00:39

aslında ikisinide aparat yapılabilir çanağa gerek yok. sadece 2 kablo yerıne 3 kablo olur yada lnb lerdekıı kabloyu değiştirmen gerekir ama benımde edindiğim bilgiye göre en iyisi 53 derece.

pencere77
02-08-2009, 00:39

1 uydudan şifreleri alyor.diğer uydudan kanalları çözüyor bildiğim kadarıyla.toplamda 2 çanak olmuş oluyor....

muratusta
02-08-2009, 11:13
x.boxa devam uydudan paylaşım yapan en güzel sistem 1 adet motrlu çanak birde server çanak dünya avucunda

MOKUR33
03-08-2009, 09:21
53 dereceyi ayarlayıp,aparat takarak türksatı ayarlar iseniz 2 çanağa gerek kalmaz.
bu linkte ayarlama şekli var... Only the registered members can see the link

JeReMo
03-08-2009, 10:32
arkadaşlar hotbird uydsunda bulunan aljazerra spor kanallarını izleyemiyorum 53 dereceden paylaşım alıyorum fakat cihazım bu kanalları açmıyor sizce sebebi ne olabilir ?
(diğer bütün kanalları izleyorum. bu arada cihazım HI-TECH)

TEKNİSYEN101
05-08-2009, 12:30
arkadaşlar hotbird uydsunda bulunan aljazerra spor kanallarını izleyemiyorum 53 dereceden paylaşım alıyorum fakat cihazım bu kanalları açmıyor sizce sebebi ne olabilir ?
(diğer bütün kanalları izleyorum. bu arada cihazım HI-TECH)

Hıtbord uydusunda bulunan jsc soprların şifreleme sistemi değiştiğinden izlenemiyor, yayıncı kuruluş yasal yeni abone kartını aldığında paylaşıma verebilir.

Not:Nilesat uydusunda bulunan jsc sporlar açık bilginize

azadhaco
05-08-2009, 18:36
:yell::8[1]::frown:ondan daha uçuz hotbird nilsat w3 w6 açan bendede war kardeşim istek olursa sata bilirim haberiniz olsun

fakara
05-08-2009, 22:07
d-smart a lanet olsun.herşeyi onlar karıştırdı:rtfm:

afif4747
06-08-2009, 01:33
delinin biri bir kuyuya taş atmış

Hikmet™
06-08-2009, 08:12
ya bu cihaz gerçek olsa fiyatı bukadar olmas hem tüm şifreyi çözüyo hemde fiyatı çok makul eğer öle bi cihaz varsa türkiyedeki şifreliyayınlarıda çözüyorsa anladınız siz onu maç falan ben bu cihaza kendi fiyatı değil 2 katı fiyatını öderm eğer denildiği gibiyse

akharman
06-08-2009, 10:31
arkadaşlar Her Türlü Şifre Çözen Uydu Cihazı İnternetsiz!!!
Fiyat: 340.00 YTL bu bir hayeldir galiba reklama hemen aldanmayın böyle bir cihaz yok sanırım ancak buraya yazan arkadaş galiba böyle bir cihaz hayel ediyor olabilir. ciddi olsa adını ve neleri çözdügünü yazıverir buraya hiç dururmu hemde gerile gerile yazar işte benim cihazım şu marka şu fiat adresim şu diye yazar amma adam gitti gidiyoru adres vermiş oranında dibi başı yok. sakın aldanmayın açıga çıkana kadar. selamlar.

talipygt
06-08-2009, 11:13
arkadaşlar bu cihazı gördüm sigara paketi büyüklüğünde toptan satışları 50 dolar civarında öyle çok fiat verip aldanmayın uydudan göncelleme yapıyor botech firması yapmış şifreleri kırıyor daha yeni piyasaya girdi tam olarak bu çihazı kullanmasını bilen arkadaşlarla dün görüştüm çihaz işe yarar birazdaha anlaşılması lazım alacak arkadaşlara forumdaki arkadaşlarımız aracılık yapar toptan alırlarsa herkese ucuz çihaz kazandırmış olurlar selamlar

akharman
06-08-2009, 12:50
12:30Ligler yarın başlıyor. Digitürk, Süper Lig maçlarını, şifreli ve paralı olarak yayınlıyor. Ama abonelik için acele etmeyin. Yakında en 'baba' maçları bile bedava izleyeceğiz?

MOKUR33
06-08-2009, 13:15
ya bu cihaz gerçek olsa fiyatı bukadar olmas hem tüm şifreyi çözüyo hemde fiyatı çok makul eğer öle bi cihaz varsa türkiyedeki şifreliyayınlarıda çözüyorsa anladınız siz onu maç falan ben bu cihaza kendi fiyatı değil 2 katı fiyatını öderm eğer denildiği gibiyse
bende satıyorum vede bayiiyim bu cihazların.açtığı kanallar bunlardır...

Twin cihazların açtığı kanallar.

AB sat-- ok.ey

Nova paketi-- ok.ey *HOTBİRD

Ses wiw--ok.eypaketi*HOTBİRD

Ses on-- ok.ey paketi*HOTBİRD

Ses kanalları-- ok.ey-s1 s2 s3 s4 s5 s6 *HOTBİRD

Jsc sporlar-- ok.ey*NİLSAT -HOTBİRD KESİK ŞUAN

Show time-- ok.ey *NİLSAT

Art -- ok.ey *NİLSAT

Art sport ok.ey. *NİLSAT

baff 6000 twin-- yumatu twin--dreamsinema --baff 5000 twin--xplus twin--
bunlarınstandart fiyatı 240.00 tl dir...

MOKUR33
06-08-2009, 13:21
12:30Ligler yarın başlıyor. Digitürk, Süper Lig maçlarını, şifreli ve paralı olarak yayınlıyor. Ama abonelik için acele etmeyin. Yakında en 'baba' maçları bile bedava izleyeceğiz?
böyle bir söylenti var.bakalım ihaleden sonra herşey belli olur. 2010 Ocak ayında, keşke TRT vermse maçlarıda herkes izleyebilse...

MOKUR33
06-08-2009, 14:12
twin cihaz alacaklar acele etmeyiniz. kullanıcılar yazılım için çok sıkıntı çektiği için cihazı aç lehimle vs. sıkıntısı olmaması için twin cihazların üretimi bu günden itibaren durdurulmuştur. yeni cihazlar yani LİNKBOX cihazlar bu günden sonra üretime başlayacaktır.yükleme şekli çok kolay ve normal recever den daha basittir.
bu şekil cihaza bağlantı yapılarak izleyebileceksiniz.bazı recever lere uyum sağlar,yumatu baff 2-3 medeline ,taplin 2-3 modeline birkaç marka cihazlara uyumludur...
üstteki mini kutu benim çanağın motorudur.aşağıdaki LİNKBOX tur...

JeReMo
06-08-2009, 14:51
Hıtbord uydusunda bulunan jsc soprların şifreleme sistemi değiştiğinden izlenemiyor, yayıncı kuruluş yasal yeni abone kartını aldığında paylaşıma verebilir.

Not:Nilesat uydusunda bulunan jsc sporlar açık bilginize

teşekkür ederim arkadaşım.
:45:

nurolavci
27-09-2009, 16:36
simdi yeni ürün micro cart ciazı cıkmıs nedersiniz eternetli imis bilen varmı

tektepe
10-10-2009, 22:20
arkadaslar bir zamanlar.da nextlerde.bir dügmesine basinca +++++codu uydudan indiriyordu.bütün +++++kilitli kanallari aciyordu.hani ne oldu.uydudan ++++verilmeyince o süper cihazlar normal bir cihaz haline geldi.yani demem suki her seyin bir sonu oldugu gibi nderlerse desinler bu cihazlarinda bir sonu vardir.
bir zamanlaralmanyada peremier.tv.ler cok meshurdu.abonelikte cok pahaliydi ve bir oyuncak gibi herkes ++++cözüp seyrediyordu simdi ne oldu biliyormusunuz.sky tv.oldu ve ++++cözebilirsen cöz bakalim.imkansizlasti..ancak ve ancak abone olursan seyretmek mümkündür.Macera peres arkadaslara duyurum...selamlar.

uydu_dunyasi
03-11-2009, 13:27
gg dan bakın arkadaşlar eyesbox yeni modeli

uydu_dunyasi
03-11-2009, 13:33
arkadaslar bir zamanlar.da nextlerde.bir dügmesine basinca +++++codu uydudan indiriyordu.bütün +++++kilitli kanallari aciyordu.hani ne oldu.uydudan ++++verilmeyince o süper cihazlar normal bir cihaz haline geldi.yani demem suki her seyin bir sonu oldugu gibi nderlerse desinler bu cihazlarinda bir sonu vardir.
bir zamanlaralmanyada peremier.tv.ler cok meshurdu.abonelikte cok pahaliydi ve bir oyuncak gibi herkes ++++cözüp seyrediyordu simdi ne oldu biliyormusunuz.sky tv.oldu ve ++++cözebilirsen cöz bakalim.imkansizlasti..ancak ve ancak abone olursan seyretmek mümkündür.Macera peres arkadaslara duyurum...selamlar.

Hocam senin anlattığın olay yazılım *** ile alakalı cihazlar için geçerli.
bu tür ürünler uydudan paylaşım alıyorlar.
Dreambox duymuşsundur internet aracılığı ile şifre alabilen ürün. şifre için ekstra ücret veriliyor ve internetin olması gerekiyor.

aynı sistemi internet ile değilde uydudan aldığını düşün şimdi.
ve ekstra bir gideride yok server ücreti vs. gibi.
sistem 4 yılına girdi hala da yeni kanallar hatta uydular eklenerek devam ediyor.
yıllık açtığı kanal değeri 7,000 lirayı buluyor ve bu kanalları bu tür cihazları olanlar resmen Bedava izliyor.

Creed
08-11-2009, 01:10
twin cihaz alacaklar acele etmeyiniz. kullanıcılar yazılım için çok sıkıntı çektiği için cihazı aç lehimle vs. sıkıntısı olmaması için twin cihazların üretimi bu günden itibaren durdurulmuştur. yeni cihazlar yani LİNKBOX cihazlar bu günden sonra üretime başlayacaktır.yükleme şekli çok kolay ve normal recever den daha basittir.
bu şekil cihaza bağlantı yapılarak izleyebileceksiniz.bazı recever lere uyum sağlar,yumatu baff 2-3 medeline ,taplin 2-3 modeline birkaç marka cihazlara uyumludur...
üstteki mini kutu benim çanağın motorudur.aşağıdaki LİNKBOX tur...

bilgi için teşekkurler hocam bekleyip görelim bakalım neler olacak:45:

Editor
26-12-2009, 23:29
Hocam senin anlattığın olay yazılım *** ile alakalı cihazlar için geçerli.
bu tür ürünler uydudan paylaşım alıyorlar.
Dreambox duymuşsundur internet aracılığı ile şifre alabilen ürün. şifre için ekstra ücret veriliyor ve internetin olması gerekiyor.

aynı sistemi internet ile değilde uydudan aldığını düşün şimdi.
ve ekstra bir gideride yok server ücreti vs. gibi.
sistem 4 yılına girdi hala da yeni kanallar hatta uydular eklenerek devam ediyor.
yıllık açtığı kanal değeri 7,000 lirayı buluyor ve bu kanalları bu tür cihazları olanlar resmen Bedava izliyor.
hoca kanallar devam ediyormu halen kesilme vs oldumu?

umut55
27-12-2009, 01:27
bence bir inpax 2007 fta small ve yanında y6 aparat işinizi görür bizimkiler dahil birçok uydudda birçok paket acık sun turksat ve w3 dahil

senolusta
27-12-2009, 11:43
arkadaşlar alın dreambox rahat edin ne şifre ne yazılım hepsi bu sadece 6 ayda bir 100 TL öde seyrettiğin kanallar o kadar çok ki zamanın yetmez

XxXKRAL66XxX
27-12-2009, 15:06
snol ustam ben alacaktım benı caydırdılar baff6000 aldım dediler ip den buluyolar yasal değil bosuna alma polis takıbındeler falan fıkır değiştirdim baff aldım bunun asli warmi yakalanma gibi bir olasılık

digital_52
27-12-2009, 15:35
hoca kanallar devam ediyormu halen kesilme vs oldumu?
şuan duzeldi fazla kesilmeler olmuyor

umut55
27-12-2009, 17:22
arkadaşlar alın dreambox rahat edin ne şifre ne yazılım hepsi bu sadece 6 ayda bir 100 TL öde seyrettiğin kanallar o kadar çok ki zamanın yetmez

haklısın usta ben ugramasama diyenler için birebir sitemi kurdugunuz vakit ellemeyin izleyin istediğiniz kanalları int olanlar için int olmayanalar için y6 aparat alanilirisiniz

senolusta
27-12-2009, 18:30
server desteği sizler vermiyorsunuz desteği verenler yurt dışında sizi bulaçaklarına server kart iptal etsinler öyle birşey yok ustam server desteği verenler sorumluluk adı altında bu cihaz kaçak gelmiyor ki devlet haberi yok mu getiren firma belli garanti veren firma belli ustam niye ustam baff uydudan paylaşım yapanlar yasalmı :))onu kapatmak daha kolay yarın şikayet olduğunda hemen kapanır ama bir server kapanırsa başka server alırsın

Not : Piasaya HD Cihazlar Sürülmeye Başlandı Yanlız HD kanallar Hepsi Ücretli Server Olmadan Hiç Bir İşe Yaramaz Ustalar

snol ustam ben alacaktım benı caydırdılar baff6000 aldım dediler ip den buluyolar yasal değil bosuna alma polis takıbındeler falan fıkır değiştirdim baff aldım bunun asli warmi yakalanma gibi bir olasılık

senolusta
27-12-2009, 18:36
Arkadaşım diğer uydudan paylaşım yapan cihazların hiç birisinin garantisi yok yarın ne olacağı meçhul.Uydudan dataları gönderen firma kestimi cihazın hiç bir işe yaramaz.Paylaşım yapan cihazların en iyisi dreambox'tır.İyi bir server aldığın takdirde cihazını zevkle kullanırsın.Dreambox ölmez cihazdır.
BAKIN kucer06 ustam çok güzel yazmış....

digital_52
27-12-2009, 21:02
arkadaşlar bu cihazlar için baff bölümünde mevcut 3 sene oldu bunların reklamını yapıyorum ve forumumuzda mevcut baff bölümünde bu işlerin garantısı yoktur sadece hobiliktir kolay gelsin.

umut55
28-12-2009, 18:20
Arkadaşım diğer uydudan paylaşım yapan cihazların hiç birisinin garantisi yok yarın ne olacağı meçhul.Uydudan dataları gönderen firma kestimi cihazın hiç bir işe yaramaz.Paylaşım yapan cihazların en iyisi dreambox'tır.İyi bir server aldığın takdirde cihazını zevkle kullanırsın.Dreambox ölmez cihazdır.
BAKIN kucer06 ustam çok güzel yazmış....

ben int olmayanlar için söylemiştim tabiiki dream en iyiis bende dream kullanıyorum ama interneti olamayanlar ve fazladan kanal izlemek isteyenler için ideal aparatlar ama destek ne kadar surer belli değil garantisi yok microbox aldık 6 aydan beri paylaşım devam ediyor bakalım yeni cıkan y6 morebox ne kadar surecek sonucta izlediğimiz paketlerin yasal fiyatları çok ucuk bunuda gözardı etmemek lasim

senolusta
28-12-2009, 18:39
ustacıgım internet 29 TL ama ne oluyor cihaz ömür boyu garanti oluyor bunlarda ise y6 morebox garanti yok yayın kesildiğinde at paran çöpe gitsin komşunda internet var ise ondan kablo çek işini garantiye al

digital_52
28-12-2009, 18:49
ustacıgım internet 29 TL ama ne oluyor cihaz ömür boyu garanti oluyor bunlarda ise y6 morebox garanti yok yayın kesildiğinde at paran çöpe gitsin komşunda internet var ise ondan kablo çek işini garantiye al
ustam bu işlerin garantısı olmuyor malisef ama ben baff 6000 fta twini 3 senden ebri kulanıyorum alınca 1 yıl demişlerdi kolay gelsin

abekiroglu
19-02-2012, 17:20
pasa 1905 kayseridenin meresindeymiş dükkanı

baleria06
10-06-2012, 16:54
uydu üzerindenmi internet üzerindenmi çalışıyor

kral_47
13-04-2013, 10:09
1. StarMax x200hd 3D
harika bir cihaz
Sharp Tuner
Trident PNX8471 işlemci
Flaş: 1G BYTE
DDR2: 512M
PANEL VFD
USB 3 DESTEK

İki Tuner Paylaşımı
3G
Tarayıcı
IP Kamera
YouTube
İnternet Radyo
IPTV sayesinde birçok popüler kanallar
SHOWTIME
SANAT
Abudhabi sporları, çok daha fazla ..
Kanallarının bir sayıda ...
Dobratech MENÜ
eyy ustalar işte bu cihazz gelmiş geç miş bir numara cihaz istiyen olursada yardım cı ola bılırım esmerim6160@hotmail.com

kral_47
13-04-2013, 10:11
StarMax x200hd 3D ister server ister detadan full ama en güzel en avantajlı deta üzeri artı 3G ÖZELİĞİ DE VAR :)

kınık
15-04-2013, 00:44
kac tl cihaz

kral_47
05-09-2013, 22:41
starmax x200 full hd fiyatı 350 tl

Baldemir
05-09-2013, 23:57
starmax x200 full hd fiyatı 350 tl

Only the registered members can see the link Arkadaşım burası alım satım bölümü değil...Konu ise güncelliğini yitirdiği için kapanmıştır... Only the registered members can see the link