PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satfinder 2 frekans ayarları

hasan3434
11-12-2008, 21:58
mrb sayın arkadaşlar ben şu anda satfinder 2 kullanıyorum.yalnız şöyle bi sorunum var hafızadaki dokuz uydunun 4 er adet güncel frekansları gerekiyor.şu anki frekanslarla yakalayamıyorum.birde satfinder 2 frekans yükleme programıyla ilgili olarak.elle yazıp satfindere öylemi atıyoruz ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.........hayırlı akşamlar........

doğan12
13-12-2008, 10:31
evet elle yazıp yükleyeceksin. eğer yükleme yapmasa portu değiştir tekrar bağlanacağın portu işaretle o***

mawikent
30-03-2009, 19:55
MRB ARKADAŞLAR SATFINDIR CİHAZINA ELLE YÜKLENMEZ PROGRAMI VAR SADECE YAPMANIZ GEREKEN rs232 KABLO İLE VE PROGRAM YARDIMIYLA ATILIYOR PROGRAMLAR AŞAĞIDA
BUYRUN
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

alfonso55
31-10-2010, 21:38
sağolasın

ahmet kayacan
14-02-2012, 01:14
arkadaşlar bende satfıder makinem var program yüleyemiyoro ne yapmam gerekir

ahmet kayacan
14-02-2012, 01:19
arkadaşlar satfınder yün bulucum var bilgisara bağliyorum ama bilgisayar dan bişi cıkmıyo yani yükleyemiyorom ne yapmam gerekir arkadaşlar teşekürler....?

blade
14-02-2012, 10:49
arkadaşlar satfınder yün bulucum var bilgisara bağliyorum ama bilgisayar dan bişi cıkmıyo yani yükleyemiyorom ne yapmam gerekir arkadaşlar teşekürler....?

arkadaşım öncelikle programı aç port ayarı yap program hızı mutlaka 9500 yukarı olması gerekir
SATFINDER 2

Satfinder2 Uydu ve Frekans Yükleme Programıdır.

Bu programla Satfinder2 Uydu Bulucunuza İstediğiniz Uydu ve Frekans Bilgilerini Yükleyebilirsiniz.

Dikkat edilecek Hususlar:

1: SymbolRate'si 08000 den Daha düşük Frekanslarda Sinyal ve kalite bulma işlemi 1 sn. ve üzeri zaman alır.
Bu yüzden Symbolrate'si 08000 den büyük frekansları kullanırsanız montaj işlemini daha da hızlı yapabilirsiniz.
2: Gireceğiniz uydudaki Frekansların başka uydularda da olmamasına dikkat ediniz.
Eğer aynı Frekans Birden çok uyduda varsa Otomatik Uydu Bulma sırasında sorun yaşarsınız.
Sorun yaşamamak için lütfen aynı frekansları başka uydularada yazmayınız.
3: SymbolRate girerken 10000 'in altındaki rakamlarda Başına 0 Koyunuz. Örnek: 08888
4: SF01 modeli olanlar ******_sema.jpg resmindeki şemada gösterildiği gibi comport yükleme kablonuzu hazırlayınız ve programınızı bu kablo ile kullanınız.
Fakat Sf02 modeline sahipseniz rs232 bire bir kablo kullanmanız yeterlidir. Sf 02 modeli için alacağınız kablolar Bire bir 9 pinli rs232 kablosu adı ile heryerde satılmaktadır.
5: Programı kullanırken comport ayarlarınızı doğru yaptığınıza dikkat ediniz.

Kolay Gelsin...
saygılar

herzlos007
02-03-2012, 19:49
arkadaslar bende iki tane uydu degistirmek istiyorum gecendegistirdim ama olmadi singal full kanal yok

astra 1n sky uk icin uydu eklemek istiyorum
birde eutelsat 16 tring sport lar icin frekansini verebilirmisiniz

aykut025
02-03-2012, 21:12
her uyduda bazı aynı frekanslar vardır sinyal full yayın yoksa siz başka uydu bulmuşsunuzdur muhtemelen o yüzden bulmak istediginiz uydulara ait frekansları ayrı ayrı olmasına dikkat edin

blade
23-03-2012, 00:10
uydu ayarı yapan arkadaşlar
işte yeni satfinder 2 hd uydu bulucu begeninize sunulur
Ürün Özellikleri

Only the registered members can see the link
Ürün Özellikleri
SATFINDER 2 HD / DVB-S2 TUNERLİ UYDU YÖN BULUCU
DVB-S VE DVB-S2 ÖLÇÜM
HD VE SD YAYINLARI ÖLÇEBİLME
MULTI LEVEL ÖZELLİĞİ
DiSEqC PORT TARAMA
OTO UYDU ARAMA
BER , PER , C/N ÖLÇÜMÜ
QPSK, 8PSK SEVİYE ÖLÇÜMLERİ
13V, 18V, 21V / 650 mA
22 FARKLI LNB TİPİ
DiSEqC 1.0 DESTEĞİ
6 DİL DESTEĞİ
16X2 KARAKTER EKRAN
GİRİŞ -65 dBm / -25 dBm
3 SAAT PİL SÜRESİ
16 UYDU 128 FREKANS
Win98/Xp/7 32-64 Bit Destekler

zulkufce
17-09-2012, 22:24
program nerede ?

blade
18-09-2012, 15:37
program nerede ?

arkadaşım program burada
ALPSAT ELEKTRONİK - SATFINDER 1-2-3-4-5 - CAMFINDER - PROFLASH - CATV - SMATV - MULTISWITCH - HEADEND - NEXT & NEXTSTAR (Only the registered members can see the link) buyur
saygılar

erol46
23-09-2014, 15:31
MRB ARKADAŞLAR SATFINDIR CİHAZINA ELLE YÜKLENMEZ PROGRAMI VAR SADECE YAPMANIZ GEREKEN rs232 KABLO İLE VE PROGRAM YARDIMIYLA ATILIYOR PROGRAMLAR AŞAĞIDA
BUYRUN
slm arkadaşlar ben yükleyemedim frekasları proğramı indirdim elle düzelttim frekansları ama satfindere atamadım port uda ayarladım ama olmadı neden

blade
24-09-2014, 01:15
slm arkadaşlar ben yükleyemedim frekasları proğramı indirdim elle düzelttim frekansları ama satfindere atamadım port uda ayarladım ama olmadı neden

arkadaşım
1- satfinder 2 hd
2- satfinder 3 hd
3-satfinder 5 hd
4-satfinder 4 LCD
manuel elle yükleyebilirsin
A-satfinder 2 plus
B-satfindre 2 (9 uydulu)
elle yüklenmez yani cihazın ön takımında EDIT yoksa elle yüklenmez
1-bu cihaları com girişli bilgisayarda yükleyebilirsiniz
2-laptop da com girişi yoksa yükleyemezsin laptopa usb com çeviren alet olacak birde usb yi com çeviren programı yüklemen gerekir
3-9 uydulu satfinde 2 yi yüklerken önce programı ac com 5 yap programı kapat tekrar programı ac com 1 yap yükle
saygılar

hacivat57
30-09-2014, 01:43
elinizesaglık güzel bir paylaşım

karprensi36
02-04-2016, 19:59
selam arkadaşlar bende 4-5 sene önce satfender2 plus aldım. şimdi frekanslar değiştiği için pc den yükleme yapmam gerekicek. bir tane rs232 cıkışlı portu usb ye ceviren çevirici aldım taktım. sonrası için yardımcı olursanız sevinirim. saygılar.

smlkc
29-08-2023, 16:54
tşklr