PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Redline Resmi Açıklama 14-12-2008

qnder76
14-12-2008, 01:42
Merhaba Arkadaşlar

Bu açıklama tamamen resmi bir açıklamadır ve bütün üyelerin dikkate alması gerekmektedir.

Öncelikle bütün ****** ailesinin ve REDLINE kullanıcılarının geçmiş kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım

Bir süredir forumu takip ediyorum ve inanılmaz mesajlar okuyorum yok uydu paylaşım yok multi box yok dreamcinema vs.vs.vs.

REDLINE olarak yukardaki hiçbir cihazla ve hiçbir illegal internet veya uydu paylaşımıyla alakamız yoktur bu güne kadar hiçbir şekilde yerli platformlarla ilgili çalışmamızda olmamıştır bundan sonrada olmayacaktır bu yüzden yukarda söz edilen multibox cihazları evet REDLINE cihazlarıyla uyumlu çalışmaktadır ama bu cihazı ne biz ürettik nede bundan bir kazanç elde etmek için Türkiyeye getirdik nede bunu Türkiye piyasasına sunmaya hazırlanıyoruz bu yüzden bizim ne bu cihazla alakamız vardır nede uydu paylaşımıyla ilgili bir alakamız vardır ve olmayacaktırda.

ibrahim82
14-12-2008, 02:19
demekki bu multıbok cihazı balon habermiş.milleti oyalamış lar yalan haberle .hani furda vardı.yazık bu merakla cihazı bekleyen arkadaşlara.baksanıza yetkili kişi türkiyede satmicaz diyor

taylan44
14-12-2008, 11:58
tamamda kardeşim neden şimdiye kadar bekliyorsunuz sizi karalıyorlar siz sessiz kalıyorsunuz bak ben redlıne cihazımı beleşe sattım gittim dreambox aldım sesinizi erken duyurunki bizde ne olup bittigini bilelim neden herkes redlıneyi kötülesinlerki vallahi uydu sistemi türkiyeye gelir gelmez aldım ve simdiye kadar en az 25 cihaz degiştim redlıneden iyisini bulamadım açıklama geç oldu yinede tşk.

köroğlu
14-12-2008, 16:03
demekki bu multıbok cihazı balon habermiş.milleti oyalamış lar yalan haberle .hani furda vardı.yazık bu merakla cihazı bekleyen arkadaşlara.baksanıza yetkili kişi türkiyede satmicaz diyor

Redline şirketi satmayacak ama başkaları satacak multiboox kutusunu,ben böyle anladım.

ayvacık
14-12-2008, 16:51
bu nedir yahu arkadaşlar bu anlamadım birisi yapmış biriside hikaye okuyor bu saaten sonra böyle dogruluk böyle insanlara paylaşım yapılamaz böyle iş olmaz olamaz kimse bu durumu böyle kabullenmez ister yerliyi açar ister yabancıyı kardeşim eğri oturup dogru konusşun her insan dürüst olmalı zamansız bişey yapılmamalıdır yazık hani bu adamlar bu cihazı yapmışmı yapmış sen satacaksın kardeşim egerki satıyosan bu cihazıda her türlü arkasında duracaksın yok yerliyi kırıyorda satmıyorumda yok yabancıyı kırıyorda ne kırarıyorsa hepsini yapıp vereceksiniz nedir bu olurmu böyle bir anlayış her durumu zamanında acıklaki kimse düşmesin kurban olmasın hani bu işi hobi durumuna getirmiş insan dolu yazık değilmi ben her kanalı izlemek istiyorum arkadaşlar bundan ötesi yoktur ama bu insan gibi gizli veya gizleme durumu var yada yok ona göre paylaşım yapılır eee bu cihaz yerliyide çözer satamam yok böyle bişey ayrıca ucuz bişey olsa nese 200 şer yüz 300 çer yüz her bir cihaz düşünün sadece yazııkk sevgilerle dürüstlükle süsleyelim arkadaşlar birbirimizin gönlünü hoşçakalın

masiva
14-12-2008, 21:34
Şimdiye kadar forumdaki arkadaşlar redline adına iletileriyle estiler, yağdılar.Projeler ürettiler.Kimi uydudan paylaşım dedi.Kimi fuardan bahsetti.Fuarın akabinde her şeyin yeniden başlayacağını, uydudan paylaşımlı güncellemelerin yeniden hız verileceğini ifade etti.
En sonunda Redline nin kendisi konuştu.Forumda yapılan tartımalara hayret etti.Paylaşımın söz konusu olamıyacağını, piyasadaki mültiboxların kendileriyle ilgili olmadığını belirtti,.
Peki şimdi ne olacak?? Elimizdeki uydudan güncelleme vaadiyle aldığımız alıcıları napçez.Bu alıcıdan sadece yüzlerce dolar işaretlerini mi seyredeceğiz.
Elbette yasal olmayan bir işin garantisi olmaz.Ama vadedilen şeylerin asgari yerine getirilmesi, bu cihazı alanların k....iz yerine konulmaması gerekir.
Ben yine de umutluyum..Hiç bir kurum yasal olmayan bir işi yapacağım diye açıklama yapamaz.Kendini hukukun dışına çıkaramaz.Bunu biliyoruz. Redlinin bize, maçlarıyla, filim ve belgeselleriyle güzel bir uydu dünyası yaşatacağına inanıyoruz.
Forumdaki arkadaşların yapılan resmi açıklamayı heyecanlanmadan , serinkanlılıkla düşünmelerini,bazı sözlerin mecburen söylenmiş sözler olduğunu anlamalarını istiyorum.Başta ben öyle söylenmiş olmasını diliyorum. Karamsar olmayalım
Bekleyelim görelim. Redline neyleyecek.

veli taşdöven
19-12-2008, 02:03
iyide kardeşim cihazlarınız artık güncelleme yapmıyor bununla ilgili bi açıklama yaparsanız sevinirim

TEKNİSYEN101
19-12-2008, 02:12
Arkadaşlar bildiğim kadarı ile Redline firmasının yaptığı yukardaki açıklama doğru fakat kart paylaşım işi için yapılan multibox cihazı başka bir firma tarafından yapıldığı doğru, yani kısacası uydudan kart paylaşım olacak fakat bu paylaşımdan doğacak yasal sorumluluklar Redline firmasına kalmaması için bu şekilde bir açıklama yapıldığı kasnısındayım Redline'cılar merak etmesin. kart paylaşımı olacak.

felekcan
27-12-2008, 20:36
bu redlineyi parçalayıp çöpe atmaktan başka çare yok. zaten iyiki eski baffçılardanım.

alban
30-12-2008, 00:36
Arkadaşlar bildiğim kadarı ile Redline firmasının yaptığı yukardaki açıklama doğru fakat kart paylaşım işi için yapılan multibox cihazı başka bir firma tarafından yapıldığı doğru, yani kısacası uydudan kart paylaşım olacak fakat bu paylaşımdan doğacak yasal sorumluluklar Redline firmasına kalmaması için bu şekilde bir açıklama yapıldığı kasnısındayım Redline'cılar merak etmesin. kart paylaşımı olacak.

Katılıyorum. Hiç kimse hiç bir firmayı yasal olmayan bir şey yapması için zorlayamaz. Hiç bir firmada böyle bir taahüt altına girmez. Sorumlu bir firma olarak bu açıklama gereklidir ve yapılması doğrudur.