PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Numarasını taşıyana turkcell içerikleri ücretsiz 1 ay boyunca

Creed
19-12-2008, 01:46
1 ay boyunca ücretsiz yararlanacağınız servisler:
Çalarken Dinlet
Sizi arayanlara dıııt dıııt sesi yerine, seçeceğiniz 70 bini aşkın yerli, yabancı şarkı ya da komik içerikten birini dinletin, sizi arayanları eğlendirin.
HEDIYE > 7777
Goller Cepte
Goller Cepte’yle stadyum cebinizde! Bu servis sayesinde tuttuğunuz takımın Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası’ndaki tüm golleri anında cebinize gelecek, futbol coşkusunu, heyecanını her yerde yaşayacaksınız. ( Goller Cepte servisinden yararlanabilmeniz için, cep telefonunuzun video ve/veya MMS’e uyumlu olması gerekmektedir).
MAC > 7777
Anadolu Ajansı Paketi
“Son dakika gelişmelerinden anında haberim olsun” diyorsanız, Anadolu Ajansı Paketi tam size göre. Bu paket sayesinde son dakika gelişmeleri, en güncel ekonomi, politika ve dünya haberleri anında cebinize gelecek.
AJANS > 7777
Turkcell’li olduğunuz süresince ücretsiz yararlanacağınız servisler:
Turkcell Telefon Rehberim
Telefonunuzu kaybettiğinizde ya da değiştirdiğinizde numaralarınızı kaybetmemek için cep telefonu rehberinizi Turkcell TelefonRehberim’le ücretsiz yedekleyin.
YEDEK > 7777
Hava Durumu Paketi
Yarın hava güneşli mi yoksa yağmurlu mu? Hava Durumu Paketi’ne ücretsiz abone olun, 3 günlük hava durumu tahminleri kısa mesajla her gün cebinize gelsin.
BULUT > 7777
Piyasa Paketi
Borsa kaçla kapandı, dolar ve altın düşüyor mu? Piyasa Paketi’yle günlük piyasa verilerini ve önemli finansal göstergeleri her gün cebinizden ücretsiz takip edebilirsiniz.
PIYASA > 7777
Şans PaketiŞans Paketi’ne abone olun, her hafta çekilişi yapılan Sayısal Loto, Milli Piyango, On Numara, Şans Topu ve Süper Loto sonuçlarını ve kazanılan ikramiye bilgisini, çekilişin hemen ardından kısa mesajla öğrenin.
CEKILIS > 7777

MUTAF
19-12-2008, 02:24
bilgi için teşekkürler.

mustione
21-12-2008, 14:40
100 mb internet paketide 1 ay bedava, 1 ay sonunda paketler otomatik iptal edilecek.

hera
27-12-2008, 18:18
abim 1000 konturlü samsung-e 250 almıştı içindende 100 mblık internet kartı çıkmıştı onu kendime yükledim cebinden msn google vs her yere girip çıkıyorum+ benim eski vodefon numaramıda turkcele taşıdım bu içerikleride kullanıp sefamı sürecem şunuda itiraf etmek lazım hangi operatörün ne kadar çok çektiğinden ziyade rehberindeki kişilere bakmak lazım eh haliyle bende turkcell yoğun olduğu için bende turkceli kullanıyorum ara sıra yaptığı kampanyalarda cabası daha ne olsun

Cemrem
22-01-2009, 00:06
Ya evet trkcll okadar cok ıyılık yapıyokı sagolsun ama lafta tonla kazana bı cozum beklıyoruz hala ama nerde kampanya adı altında hala cebındekı boslukları doldurmaya calısıyo knt zammı tonla kazandan sozde kazandırdıgı kntru hatda yuklemeyısı ama bızden 12 kntru sanıye gecırmeden alıyo bız nıye ozaman davetıye falan alıp uye olmakla ugrastık kı ve lafta bırıncı operator turkcel duy numara tasımada gorduk bırıncı tercıh kım