PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süpersatforum

Çakar
27-12-2008, 19:10
Yahu adam gibi bir forum diyordum kendi kendime ama malesef sadece tek taraflı düşünmek gerekiyormuş renklilik yok renklilik sadece nick i renkli olan ların (yonetici) istekleri doğrultusunda aynı fikirde olunca sorun yok ama karşıt goruste oldunmu konu kılıtlenır mesaj silinir,arkadaşlar eğer tartışmazsak ülkemizin geleceği hakkında fikir sahibi olamayız artık çağa ayak uydurmak zorundayız yaklaşık bir hafta önce üye oldum ve yorum yaptığım konuların hemen hepsi kilitlendi son olarak hem kilit hem mesaj silindi Only the registered members can see the link bu hiçte doğru değil tartışmazsak tartışmayı bilmezsek bizi istemeyenlere malzeme vermiş oluyoruz ve buna katkıda bulunuyoruz bence bu forumun admin i şöyle bir elden geçirmesi lazım burasını herşey para değil amaç eğer sadece para kazanmaksa bizi uğraştırmayın ozaman kendimizi ifade edemeyeceksek buda zaten buna işaret ediyor!!! Şimdi ben yokum diyicem ama bu kaçmak olur elbette bir yerde aksayan bir şey varsa bunu düzeltmek ve mücadele etmek gereklidir, tabi sağ üst köşe bana gösterilmezse..

Admin
27-12-2008, 19:20
Arkadaşım herşey adminde bitmiyor.Ben forumda hiç bir konuda siyasi içerikli msj yazmadım ve yazma geregide duymuyorum.Benim düşüncem le bitmiyor bu olaylar bu forumunda kuralları ve sadece ben belirleyemem ben belirlesem diğer renktaş arkadaşlara gerek kalmazdı o yüzden bir konuda konu kitleniyorsa bu sizin menfaatiniz icabıdır yada o konu hakkında raporların ve şikayetin cok olmasıdır.

Ama sizede hak veriyorum ben bu sitede düzeyli bir tartışma konusu su ana kadar görmedim yanarım bir tek ona yanarım bir noktada tıkanıp kalıyor site.

Eleştirinize hak veriyorum ama sizde bizi anlayın .

badtempered
28-12-2008, 15:10
Konuyu siz mesaj yazmadan önce kapatıcaktım aslında ama ben arada boşluk bıraktım bakalım ne zaman siyaseti bulaştırcaklar diye fakat kimse bişi demedi sonra çıktım.

Tekrar girdigimde f47xfenerli konuyu kapatmıştı.O konunun forum kuralları icabı başında kapatılması gerekirken ben müsemma gösterdim ama yine başka yerlere çekildi.

f47xfenerli ninde yazdıgı gibi sadece tp bilgileri kalıcak şekilde tarafsız olması için silmedigi mesajları da sildim.

Konuyu başka yerlere çekerekte yada tartışarakta bir sonuc elde edemezsiniz.Konunun sonuna da yazdım.Forumda güzel güzel tartışmak burada bizi bilgilendirmekten başka fayda saglamaz sonucu göremeyiz.Hele böyle toplumun ikiye ayrıldıgı bir tartışmada hiç beklemeyin çünkü kimse tarafsız olamaz kendi idolojileri yüzünden buyüzden bu tartışmalar bizi bizden eder forumda da ayrımcılık olmaya başlar

Bu durumda en dogrusu konun böyle hale gelmesidir.Tekrar orda da yazdıgım gibi şikayetinizi trt ye yapmak yada T.C mahkemelerine gidip trt ye dava açarak birşey elde edebilirsiniz.

Çakar
28-12-2008, 21:33
Konuyu siz mesaj yazmadan önce kapatıcaktım aslında ama ben arada boşluk bıraktım bakalım ne zaman siyaseti bulaştırcaklar diye fakat kimse bişi demedi sonra çıktım.

Tekrar girdigimde f47xfenerli konuyu kapatmıştı.O konunun forum kuralları icabı başında kapatılması gerekirken ben müsemma gösterdim ama yine başka yerlere çekildi.

f47xfenerli ninde yazdıgı gibi sadece tp bilgileri kalıcak şekilde tarafsız olması için silmedigi mesajları da sildim.

Konuyu başka yerlere çekerekte yada tartışarakta bir sonuc elde edemezsiniz.Konunun sonuna da yazdım.Forumda güzel güzel tartışmak burada bizi bilgilendirmekten başka fayda saglamaz sonucu göremeyiz.Hele böyle toplumun ikiye ayrıldıgı bir tartışmada hiç beklemeyin çünkü kimse tarafsız olamaz kendi idolojileri yüzünden buyüzden bu tartışmalar bizi bizden eder forumda da ayrımcılık olmaya başlar

Bu durumda en dogrusu konun böyle hale gelmesidir.Tekrar orda da yazdıgım gibi şikayetinizi trt ye yapmak yada T.C mahkemelerine gidip trt ye dava açarak birşey elde edebilirsiniz.

Bence hakaret ve küfür e varmadıkça tartışmalara izin vermelisiniz yukarda söylediğim gibi tartışmazsak öğrenemeyiz bırakın isteyen istediğini söylesin biraz duyarlı olalım seviyesini bilmeyen ler elbette aramızda olacak ama tartışma seviyeli olurlarsa emin olunki ikinci mesajı yazamazlar,Duyarlılığınız için teşekkür ederim..

OLDSMAN
28-12-2008, 22:34
Bahsi geçen adam gibi seviyeli tartışma ortamlarını takip ettik
ama hepside sınırları zorladı ve hatta aştılar,bu yüzden de forumdan
gönderildiler.Tamam sizin dediklerinizin ilk bölümüne katılıyorum ama
ikinci bölüm yani seviyeli tartışacak kişiler .........

:49:

Roc72
29-12-2008, 10:45
ÇAKAR arkadşın dediklerinde HAKLI olduğu taraf var bende görüşlerine katılıyorum ama yetkililerin dediği gibi adam gibi seviyeli bilgili bir şekilde paylaşım yapan insanlar değiliz.Toplumun ikiye ayrıldığı demiş üstad buna da katılmamak elde değil ..
Bende isterimki bir PLATFORM oluşturulsun ve kişiler düşüncelerini SEVİYELİ bir şekilde yazsın tartışsın..Malesef olmuyor olmazda çünkü bana göre dünya görüşüne uygarlık görüşüne LAİKLİK görüşüne eğitimsiz bir toplumuz ve tartışmayı konuşmayı bilmiyoruz..O nedenle bu tür YASAKLAR var ve devamlı olucak ...

Saygılar Roc72