PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Foruma Neden Giremiyorum?

nihatikier
04-01-2009, 19:04
Evde ve işyerimde aynı donanıma ve yazılıma sahip 2 bilgisayarım var.Her ikisinde de proxy programı kullanıyordum.Sonradan bu programı işyerimdeki bilgisayardan kaldırdım.Evdeki bilgisayarımda bir problem yok.İşyerimdeki bilgisayarımda da yok.Her siteye-foruma giriyorum. Sadece supersatforuma giremiyorum.Adres çubuğuna Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) yazıp enterlediğimde makına uzunca bir süre düşündükten sonra ekrana aşağıdaki uyarıyı veriyor.
(Araçlar/İnternet seçenekleri/bağlantılar/ağ bağlantıları kontrol edildi,bağlantı
direkt olarak yapılıyor,herhangi bir proxy bağlantısı yok)

Not Acceptable
An appropriate representation of the requested resource / could not be found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
------------------------------------------------------------------------
Apache/2.2.9 (Unix) mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.7a mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.2.6 Server at Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Port 80

Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.:wave:

HCakir
04-01-2009, 19:08
Çerezleri silmenizi öneririm..

nihatikier
04-01-2009, 22:07
çerezleri sildim, durum değişmedi.Yine aynı uyarı ve foruma giremiyorum.

Admin
04-01-2009, 22:11
çerezleri sildim, durum değişmedi.Yine aynı uyarı ve foruma giremiyorum.
Yazabildiginze göre sorun yok sorun bilgisayarınızda bizim bu konuda yapacak birşeyimiz yok herkes giriyor sonucta problem olsa genel hitler düşerdi birden bire

nihatikier
06-01-2009, 00:54
Yazabildiginze göre sorun yok sorun bilgisayarınızda bizim bu konuda yapacak birşeyimiz yok herkes giriyor sonucta problem olsa genel hitler düşerdi birden bire
Serkan Ustam;
Sorun Forum serverlerinde değil benim ,işyerimdeki bilgisayarımda.Şu anda evdeki bilgisayarımdan giriyorum.Yani Teknik Servis olarak bana bir yol gösterebilirmisiniz diye yazıyorum.

OLDSMAN
06-01-2009, 00:58
ccleaner ile sisteminizdeki cokie diye tabir ettiğimiz artıkları
temizleyiniz.Programın TR dil desteği mevcuttur

Only the registered members can see the link