PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6230 i ye yazılım atma ?

swerrt
09-01-2009, 13:27
arkadaslar 6230 i var ama telefonumu acamıyorum
Yazılım atarsam duzelır dıye dusunuyorum
telefon kapalıyken yazılım atabılırmıyım acaba
bılgısı olan varmı ??????????

Creed
09-01-2009, 15:07
6230i ye yazılım atılmıyor atılsa bile elinizde ona uygun kablo vs olması lazım.Pc suite ile guncelleme olmuyor

swerrt
09-01-2009, 15:35
6230i ye yazılım atılmıyor atılsa bile elinizde ona uygun kablo vs olması lazım.Pc suite ile guncelleme olmuyor

bende en son surum pc suıt ve uyumlu kablosu var
benım bı arkadasım pc suıt vasıtasıyla nokıa e 65 e attı
ve bı baska arkdasımda n 70 e attı yanı bu pc suıtın ıcınde war
telefon ayırt etmıyo sanırım
ama benım tel kapalı oldugu ıcın sorun war

Admin
09-01-2009, 16:14
bende en son surum pc suıt ve uyumlu kablosu var
benım bı arkadasım pc suıt vasıtasıyla nokıa e 65 e attı
ve bı baska arkdasımda n 70 e attı yanı bu pc suıtın ıcınde war
telefon ayırt etmıyo sanırım
ama benım tel kapalı oldugu ıcın sorun war
6230i telefona yazılım yok arkadaşım nereden cıkardın yazılım oldugunu.Yazılımı olan telefonlar bunlar Only the registered members can see the link 4 yıldır bende 6230i kullanıyorum ama yazılımı cıktıgını daha duymadım bende takip ediyorum sürekli.Ayrıca acılmayan telefondan daha ne bekliyorsun halende anlamadım

swerrt
09-01-2009, 16:48
6230i telefona yazılım yok arkadaşım nereden cıkardın yazılım oldugunu.Yazılımı olan telefonlar bunlar Only the registered members can see the link 4 yıldır bende 6230i kullanıyorum ama yazılımı cıktıgını daha duymadım bende takip ediyorum sürekli.Ayrıca acılmayan telefondan daha ne bekliyorsun halende anlamadım

tamam ben varmı dıyorum sankı ben tahmın edıyorum boyle boyle oluyomus dıyorum bılgısı olan varsa yardımcı olmak ıcın
ve ayrıca benım sonyerıc. telf. war arıza yaptıgında hıc acılmıyo ve ben ona o sekılde yazılım attım vede kurtardım ok

MUTAF
09-01-2009, 16:56
nokia software update ile yazılım atma işlemi var. fakat 6230i ye atamazsın..
n serisi ve e serisi telefonlar başta olmak üzere yeni symbian telefonlara genelşde atılıyor..

swerrt
09-01-2009, 17:21
nokia software update ile yazılım atma işlemi var. fakat 6230i ye atamazsın..
n serisi ve e serisi telefonlar başta olmak üzere yeni symbian telefonlara genelşde atılıyor..

tamam tesekkur ederım
ben telefonu cöp e atım en ıyısı :D

serhan78
14-02-2009, 23:54
arkadaşım telefonunu niçin çöpe atacaksın götür bir servise gerekeni yapıyorlar yazılımı onlarda var gerekeni yapsınlar

swerrt
21-02-2009, 14:59
arkadaşım telefonunu niçin çöpe atacaksın götür bir servise gerekeni yapıyorlar yazılımı onlarda var gerekeni yapsınlar

yok arkadasım bundan once cok goturdum bı yolunu bulamadılar o yuzden kullanmıyordum baska bı tel aldım
tesekkurler tavsiyen ıcın