PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Müzikle Uğraşan Arkadaşlara Duyurulur..

sarıkanarya_41
21-01-2009, 03:16
Supersatforum'un Degerli insanları;
Öncelikle sizlere kendimi kısaca tanıtmak ve konumuza geçmek istiyorum..

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) da hepimiz bir aile,arkadaşlık,dostluk çerçevesi içerisinde güzel başarılara ve teknoloji,uydu dünyasında ilklere ilk imzayı biz atmaktayız bundan dolayı bu forumda bulunmaktan,Sn:Serkan YILMAZ'tekrar bu foruma her daim yenilikler kattığı,her üyeye,yetkiliye ve ziyaretçilerimize verdiği değerlerden dolayı huzurlarınızda tekrar teşekkür eder saygıyla selamlarım...
Adım:Suat OSKAY;Yerel müzisyenlik ve sanatçılıkla birlikte büyük bir holdingte çalışmaktayım..Elimde Yaklaşık 300 Adet Arabesk-Fantazi şarkı sözleri bulunmaktadır...
Bir çok değerli sanatçı arkadaşlarla bu işe göül veren amatörce profosyonelce çalışmalar yapan arkadaşlarla alt yapılarda demo stüdyo çalışmalrında,kaset çalışmalrında beste-şarkı sözü alış verişi yapmaktayım.
Düşündümde supersaforum da müzik işleri ile uğraşan arkadaşlara yardımcı olmak şarkı sözü beste alış veriş yapma kararı almış bulunuyorum.
Müzik ile ilgili birçok bilgileri demo ve alt yapı hakkında herkese yardım etmeye hazırım seçmeli şarkı sözlerimi sizler için çok özel inddirmlerle sunmaktayım.Önemli olan ilk planımda para değil ciddiyettir.Şarkı sözlerinize aranje ve derleme yapılır,ses renginize göre uygun şarkı sözleri elimde mevcuttur.Şarkı sözlerim patentli olup güvenlidir.Şarkı sözlerinin ilk sahibi olup patent hakkını sizlere verebilirim böylece telif hakkının tamamı sizin olup başka bir müzisyen arkadaşa satabilme imkanı sunarım.
E-mail adresim:suat_oskay@hotmail.com not:ciddi olanlar irtibat kurmaları rica olunur satın almak zorunda değilsiniz bilgilerde payaşılabilinmektedir.
saygı ve sevgilerimle esen kalın...