PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ATV Haber kimi hedef aldıysa, onlar cezaevine giriyor

Creed
22-01-2009, 14:59
Ergenekon kitabının yazarı Şamil Tayyar'ın tahtı sallanıyor!.. ATV Haber kimi hedef aldıysa, onlar cezaevine giriyor!
Only the registered members can see the link
ATV Haber'i izle, gözaltına kimler alınacak öğren...
Mustafa Özbek Türk Metal Sendikasının başkanı.
Aynı zamanda ART, Avrasya Radyo Televizyonunun yönetim kurulu başkanı.
ART'de Mustafa Balbay, Emin Çölaşan, Hulki Cevizoğlu gibi AKP iktidarına muhalefetiyle tanınan isimler program yapıyor.
Bu nedenle de "yandaş medya"yı fena halde rahatsız ediyor.
ATV Haber, bir zamanların ilerici, özgürlükçü, çağdaş, demokrat haber bülteniydi.
Bugün, o özgürlükçü Atv haber gitti, tam tersi bir Atv haber geldi.
Sanki bugünün ATV Haberi, kendi geçmişinden intikam almak istermiş gibi, inanılmaz habercilik cinayetlerine imza atıyor.
Bu Atv haber için iktidara kim muhalifse, ona saldırmak farzdır. Kim Atatürkçü ise onu ihbar etmek, jurnallemek birinci görevdir.
Dün İlhan Selçuk'a, Mustafa Balbay'a, geçenlerde Sabih Kanadoğlu'na, Yalçın Küçük'e, Kemal Gürüz'e nasıl saldırdıysa, son günlerde de her fırsatta Türk Metal Sendikasının başkanı Mustafa Özbek'e saldırıyordu.
Ve günlerce süren kampanya hedefine ulaştı.
Mustafa Özbek gözaltına alındı. Muhaliflerin sesi ART'nin susturulması için baskınlar yapıldı.
Bir sonraki dalgada kimler mi gözaltına alınacak?
ATV Haber'i izleyin, onlar kimi hedef gösteriyorsa, bir sonraki gözaltı dalgasında onlar da cezaevini boylayabilir...

wtwt99
22-01-2009, 15:33
efendim onlar neye muhalefet hala anlamiş degilim onlar bırakın yargıya yahu eger sucsuz iseler serberst kalır

ahmetx
22-01-2009, 16:40
arkadaşım yargılanırlar eğer suçsuz iseler serbest bırakılırlar bırakında türkiye demokrasısını lafta değil de eylemde gercekleştirsin

erdal05
22-01-2009, 17:04
sevgili prosieben......bu sitede öle videoları doğan medya gurubundan alıntılayıp,onların borusunu öttürmek kolay...
ve onların dümen suyuyla...kendiniz gibi düşünmeyen ve bir nevi ergenekon terör örgütünün borazanlığını yapmak da kolay....
ama zor olan....atv gibi........ülkemizin pisliklerden temizlenmesi için mücadele vermektir....
herhalde...ülkemizin leş kargalarından temizlenmesi için star,kanal d ve cnntürk mücadele verecek değildir.çünkü,zaten onlar boğazına pisliğin içine kadar batmıştırr...
demek..."Bu Atv haber için iktidara kim muhalifse, ona saldırmak farzdır. Kim Atatürkçü ise onu ihbar etmek, jurnallemek birinci görevdir."...........böyle diyosunuz...
yukarıda adı geçen şahıslar bu ülkenin dinazorlarıdır arkadaşım.....miadını doldurduş sabıkalı şahıslardır...gerçek atatürkçülerle karıştırma bu pkk sempazitanlarını....
ve bu şahıslar ergenekon terör örgütünün tam da ortasındadırlar.......
sizin acınızı anlıyorum ve inannın çok üzülüyorum.....
yazık ki darbe yapamadınız...
yazık ki daha fazla kan akıtamadınız....
yazık ki krallığının bu hükümetle sallandı...
yazık ki hortum olayınız bittiii...
ve yazık ki artık kan ememiyosunuzz.......vahh vahh.......
atv haber tabi ki........ilerici, özgürlükçü, çağdaş, demokrat haber bültenidir...bunu göremiyosanız eğer gözünüzdeki ergenekon at gözlüğünü çıkarınız arkadaşım.......!!!

kucer06
22-01-2009, 17:21
Arkadaşlar lütfen yorumlarımızı saygı çerçevesinde yapalım aynı zamanda suçlayıcı ifadeler kullanıp birbirimizi kırmayalım.

majeste
22-01-2009, 17:51
sevgili prosieben......bu sitede öle videoları doğan medya gurubundan alıntılayıp,onların borusunu öttürmek kolay...
ve onların dümen suyuyla...kendiniz gibi düşünmeyen ve bir nevi ergenekon terör örgütünün borazanlığını yapmak da kolay....
ama zor olan....atv gibi........ülkemizin pisliklerden temizlenmesi için mücadele vermektir....
herhalde...ülkemizin leş kargalarından temizlenmesi için star,kanal d ve cnntürk mücadele verecek değildir.çünkü,zaten onlar boğazına pisliğin içine kadar batmıştırr...
demek..."Bu Atv haber için iktidara kim muhalifse, ona saldırmak farzdır. Kim Atatürkçü ise onu ihbar etmek, jurnallemek birinci görevdir."...........böyle diyosunuz...
yukarıda adı geçen şahıslar bu ülkenin dinazorlarıdır arkadaşım.....miadını doldurduş sabıkalı şahıslardır...gerçek atatürkçülerle karıştırma bu pkk sempazitanlarını....
atv haber tabi ki........ilerici, özgürlükçü, çağdaş, demokrat haber bültenidir...bunu göremiyosanız eğer gözünüzdeki ergenekon at gözlüğünü çıkarınız arkadaşım.......!!!

Tam içimden geçenleri söylemişsin.seni tebrik ederim.:45: :45: :45:

baretta29
22-01-2009, 18:13
Bu ülkede dokunulmazlıklar kalkmadıgı sürece bunları konuşmanın bir anlamı yok.Susurluk olayının iç yüzünün aydınlamaması şimdi ergenekon soruşturmasını dogurdu.
ATV nin kime ve nasıl satıldıgını bilmeyenlerin yaptıgı yorumlar yersiz
ATV o özgür haber anlayışını malesef kaybetmiştir.Belli kesime hizmet etmektedir.Bu ülkede hakkında iddianame dahi hazırlanmamış insanlar içeri alınıyorsa başbakan da bu ülkenin savcısıyım gibi açıklamalar yapıyorsa yorum sizlerin...............

zorlu
22-01-2009, 18:33

sn.erdal05 kardeşim maşallah sende epey atv savunmuşsun sanki bana ....atv kanalının göklere sığdıramıyorsun bee o senin .... diye tabir ettiğin şahışlar varya neyini gördün elle tutulabilecek(orda burda ....söylemleri ile) bana söyleyebilirmisin hangisinin daha düne kadar bir şeylerini duydun ama nedenki ....iktidarın....olanların gazaplarına uğramış bulunmaktalar çünkü şu anda ....önlerine çıkan bir engel olarak teşkil etmekte vede ileride çıkabilecek ......davalarını ortadan kaldırabilmek için senin geri kalmış tabir ettiğin kişileri ortadan kaldırmak için düzenlenmiş bir dalaveredir.daha söylenecek şeyler çoook ama sitemizin selameti için kısayazmak zorundayım belki bu yazımdan sonra bile benide ergenekoncu ilan edeceklerdir.Kalın selametle Allah sonumuzu hayırlısını etsin

ibrahim6872
22-01-2009, 18:56
fazla tartışmaya gerek yok bence... herkesin bir bakış açısı var.. benim bakış açım belli, her akşam atv haberi kaçırmadan mutlaka izliyorum..size de tavsiye ederim.. halka rağmen devlet değil, halk için devlet olmalı.. anlamadığım nokta bir zamanlar hukuk diye bağırıp duranlar bugün hukukun işlemesinden rahatsız oluyor..bırakın kardeşim kimin suçlu olup olmadığına mahkemeler karar versin...

yakupyurt
22-01-2009, 19:15
arkadaşlar göründüğü gibi vatanım milletim bayrağım diyenler armut gibitoplanıyor son günlerde ikdidar medyesı atv kanalında apo piçinin ve pkknın hiç ismini duydunuzmu yeni konularla yeni senaryolar ile bizleriuyutmaya calışıyorlar seviyeli yayın ve doğru haberin adresleri işgal ediliyor bu akp ile deil avrupa birliğiafrika birliğine bile dahilolamayız ne mutlu türküm diyebilene apy rağmen türkdoğdum türk öleceğim

ahmetx
22-01-2009, 19:34
erdal05 dostum tamamen sana katılıyorum

ahmetx
22-01-2009, 19:37
ve yakupyurt arkadaşım sen türksunde dıyer geri kalanlar ....? ne

wtwt99
22-01-2009, 19:54
arkadaşlar göründüğü gibi vatanım milletim bayrağım diyenler armut gibitoplanıyor son günlerde ikdidar medyesı atv kanalında apo piçinin ve pkknın hiç ismini duydunuzmu yeni konularla yeni senaryolar ile bizleriuyutmaya calışıyorlar seviyeli yayın ve doğru haberin adresleri işgal ediliyor bu akp ile deil avrupa birliğiafrika birliğine bile dahilolamayız ne mutlu türküm diyebilene apy rağmen türkdoğdum türk öleceğim onlar turk mıllıyetcısı degıl cep milleyetcısıdırler onlar turk parasını bıle kullanmazlar kasalarında dolar euro vardı bu ulkenın bır karıs topragı aslında umurlarında degıldır ama bu ulkenın insanını kandırmasını ıyı bılırler çünkü cabuk gaza gelen milletiz bu ulkede ugur mumcular abdı ipekciler çetin emeç sivas olayları başbaglar olayları danıştay uzerı garıh özdemir sabancı bunu gibi bir çok pislik olaylara karısmıs bır orguttur ergenekon hepsi için demiyorum ama içeride olanların bir cogu bır sekılde bunlara bulaşmiş bunların neresi vatansever milleti birbirine düşürmekten başka ne yapmişlar vatan için

conker
22-01-2009, 20:27
bakın yine birbirinize girdiniz.
bunu size yaptıranlar kim, hiç onu düşündünüzmü.
sizi taraf haline getiren kim. bir kesimi milliyetçi, atatürkçü, laik gösterip diğer kesimleri kendinden olmayıp vatan haini gibi gösterenlerdir. hepimiz biliriz dini kısve altında olmadık rezaletlere imza atan bir sürü din adamının olduğunu. hepimiz biliriz milliyetçi geçinipte vatanı satan insanlar olduğunu, hepimiz biliriz atatürkçülük maskesi altında ül***i kaosa sürükleyen bir sürü aydının olduğunu. Bir kimsenin ne kadar atatürkçü, ne kadar milliyetçi ne kadar laik ne kadar müslüman olduğunu nasıl bilinebilinir. ama size bazı çevreler bu şekilde bilinçli bir şekilde kamu oyu oluşturup bu şakilde gösterilmeye çalışılıyor. bu oyunlara gelmeyin beyler. hepimiz türk' üz, hepimiz atatürk' çüyüz, hepimiz laik' iz, herkezinde istediği dinini seçmekte serbest olan bir ülkede yaşıyoruz.
bu ülkede yargı vardır ve bu konudada gerçekler ortaya çıkacaktır.
ben hiç endişe etmiyorum, korkmuyorum, işkilli büzük dingilder diye bir laf vardır türkçede.
bırakın işkilli olan insanlar düşünsün, bırakın cumhuriyet tarihinde bir türlü iktidar olamayan, iktidar olmak için ül***e korku ve kargaşa ponpolayan insanlar düşünsün.
kendine geçmişine güvenen hiç bir kimse yapılanlardan ürkmesine ve korkmasına gerek yoktur.
saygılar.

osmann
22-01-2009, 22:02
yazdım yazdım sildim...yoksa konu kapanacak...
üstüne birde ban yeriz allah muhafaza....:)
mesele karışık...o kadar...
selametle...

tike®
22-01-2009, 22:08
yazdım yazdım sildim...yoksa konu kapanacak...
üstüne birde ban yeriz allah muhafaza....:)
mesele karışık...o kadar...
selametle...
:):):):):):)

Admin
22-01-2009, 22:11
Forumumuzda Açılan Siyasi Agırlıklı Konulara Forum Görevlileri Müdahale Etmelimi? (Only the registered members can see the link)

EVET Cogunluk oy almıştı biliyorsunuz

Konu kapanmıştır..