PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KE_Y itirazları inceleniyor

osmann
29-01-2009, 18:59
ANKA Giriş Saati : 29.01.2009 16:10
Güncelleme : 29.01.2009 17:20

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Sosyal Güvenlik Kurumu'na yapılan itirazların işlemlerinin tamamlanmasının ardından *** alacak olanların yardım tutarlarına ilişkin listelerin Emlak Bankası'na bildirileceğini kaydetti.

Bakan Çelik, BBP Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu'nun *** ödemeleriyle ilgili soru önergesini yanıtladı. Konut Edindirme Yardımı hak sahiplerine ilişkin listelerin 27 Temmuz 2008 tarihli Resmi Gazete'de yayınlandığını hatırlatan Bakan Çelik, bu listelerde isimleri yer almayan ancak *** almaya hak kazandığını ileri süren kişilerin üç ay içinde başvuruda bulunmalarının öngörüldüğünü söyledi.......

"haber uzayıp gidiyor...bendeniz *** ödeme rakamını internetten öğrendikten sonra itiraz için yüzlerce kez aradım ilgili telefonu...nihayet biri çıkıp otarihlerde çalıştığım yerlerdeki maaş bordrolarını istedi...(1992-1995)
zamanında şirketin ismi farklı idi...şimdi daha farklı ve hsbc bankası satın almış...insan kaynaklarını aradım...biz ilgilenmiyoruz dediler...tekrar aradım müdürleri ile görüştüm rica minnet tamam dedi...iki ay sonra dökümler geldi...gittim ssk ya teslim ettim...2 ay sonra öğrenirsin dediler...2 ay sonra aradım sorun yok rakam doğru dediler..." soğuk bir bardak su iyi gitti peşinden
selametle...