PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ali Kırca show tv neden rest cekti

Orjinal Adam
01-02-2009, 23:41
FLAŞ!..FLAŞ!..SHOW TV'DE BÜYÜK KAVGA!..ALİ KIRCA KİMLERLE NEDEN KAPIŞTI?..KIRCA ANA HABER BÜLTENİ'NE ÇIKMAYACAK MI?..(MEDYARADAR-ÖZEL)
Only the registered members can see the link
Show TV'de az önce büyük bir kavga yaşandı.Ali Kırca ile yönetim arasındaki anlaşmazlığın nedeni ne?..Ali Kırca "Ana haber bültenine çıkmayacağım" restini neden çekti?...

Show TV anchormani Ali Kırca ve ekibinin hazırladığı Siyaset Meydanı'nda bu akşam 1 Şubat 1999'da kaybettiğimiz Barış Manço anısına bir program yayınlanacaktı.Programa birçok ünlü isim davet edilmişti.

Programın canlı yayınlanması planlanmıştı.Ancak yönetim Yemekteyiz isimli programı Siyaset Meydanı'na tercih ederek yayını 00.30'a kaydırınca Ali Kırca geçen hafta yayınlanan Ergenekon programının tekrar banttan yayınlanmasını istedi.Bu akşam çekimi yapılacak Barış Manço programının ise yarın akşam yayınlanması gündeme geldi.

Ancak yönetim bu kez yarın akşam için programın yayın saatinin 23.30 olduğunu açıklayınca ipler koptu.

Ali Kırca bu durumu "saygısızlık" olarak nitelendirdi ve yayın saatinin düzeltilmemesi halinde ana haber bültenine çıkmama kararını Show TV Genel Müdürü Saner Ayar'a bildirdi.

Kırca şu anda Genel Yayın Yönetmeni Murat Demirel ve kurmayları ile birlikte kanalın dışında toplantı yapıyor.

Gelişmeler MEDYARADAR'da olmaya devam edecek...

surersat1
02-02-2009, 00:51
Ali Kırca için sorun değil doğan gurubunda yeri hazırdır merak etmeyin

Roc72
02-02-2009, 10:14
Siyaset Meyda nı gibi önemli ve güzel programı Yemekteyiz diye saçma sapana bir porgrama değişen Zihniyete karşı bence en güzelini yapmıştır...N ekadar salak ve gereksiz bir program varsa ekranlarda..

CABBARİ
02-02-2009, 10:58
ben olsamda o saatte yemekteyizi izlerdim reiting meselesi:)

umut55
02-02-2009, 11:43
yemekteyiz gibi kabak saba bir programı cocuklarınıza sakın izlettirmeyin sonra mazallah çocuklar annesinin yaptıgı yemekleri beğenmezler ve yemek şeçme hastalığı başlar bence zararlı bir program yayından kaldırılması gerekir asllahın bize verdiği nimetleri kötülemekde çabası:=))

umut55
02-02-2009, 11:44
ali kırca haklı bence:)9

nurettin01
02-02-2009, 13:15
bu program aşman ve avusturya kanallarında da var fakat bu kadar anlamsız değil.inanın bu gibi programları seyrederken bütün sinirlerim bozuluyor.bir tane yetmez gibi ikincisi de oldu üçüncüsünde korusun.inşallah bunlarda yayından kaldırılır bizlerde rahat ederiz.selamlar.

osmann
02-02-2009, 13:25
bu program aşman ve avusturya kanallarında da var fakat bu kadar anlamsız değil.inanın bu gibi programları seyrederken bütün sinirlerim bozuluyor.bir tane yetmez gibi ikincisi de oldu üçüncüsünde korusun.inşallah bunlarda yayından kaldırılır bizlerde rahat ederiz.selamlar.

arz talep meselesi...seyredilince mısır patlağı gibi çoğalıyor...starda gördüm buna benzer bişey...millet seyrediyor demekki...seyretmemek lazım...hoşuna gitmiyorsa tabi...bende seyretmem ama hanım ı birtürlü ikna edemedim...ne zmaan lavaboya kalksam hemen o kanala geçiyor..."acaba nasıl yemek yapmış" diye merak ediyormuş...hasbinallah....
selametle...

Hakan48
02-02-2009, 13:35
arz talep meselesi...seyredilince mısır patlağı gibi çoğalıyor...starda gördüm buna benzer bişey...millet seyrediyor demekki...seyretmemek lazım...hoşuna gitmiyorsa tabi...bende seyretmem ama hanım ı birtürlü ikna edemedim...ne zmaan lavaboya kalksam hemen o kanala geçiyor..."acaba nasıl yemek yapmış" diye merak ediyormuş...hasbinallah....
selametle...

bizim evde de aynı. :D sanki yemek yapmayı oradan öğreniyormuş gibi.

majeste
02-02-2009, 15:44
show tv dizileri bile bıraktı.yemekteyiz tutunca her akşam cıkıyor...

beydemir
03-02-2009, 03:41
kardeş bunlar tetikci başı kişiler,ali kırca,m.ali birand,ugur dündar sahibini koruyan zavallı....gibi salyalar saçarlar haber okumazlar yorum yaparlar bize dikta etmeye çalışırlar eveler gevelerler bu ül***i seçilmişler degilde bunlar biz yönetiyoruz derler sanarlar.amma kazın ayagı öyle degil ağa babaları davosta yedi osmanlı tokatını haddi bildirildi sus pus edildi... burdaki maşaları gücünü oralardan alıyorlardı ağababalarının düşdügü durum çok üzmüş olmalı ki dillerini yuttular... yazzıklar olsun....:present: :present: :present: :present: :present:

badtempered
03-02-2009, 12:47
fox taki program daha degişik yemege mi gidiyorlar evlenmeyi belli degil:D

ali kırca gercekten iyi yapmıs onun gibi degerli birini o programa degişen bir yerde durmaması iyi olmus

daha önce şarkı türkü evlendirme gözetleme yarışmaları kabak cicegi oldu sonra millet bıktı sonra show varmısın yokmusunu her akşam yayınlıyarak kabak cicegi oldu şimdide yemekteyiz var.

Bu hiç bir zaman degişmicek adamlar türk insanlarının nasıl şeylerden hoşlandıklarını biliyorlar ona göre şeyler veriyorlar

bakınız arkadaşın dedigi gibi bu program ÇAKMA yada format alınmışsa bile TÜRKİYE şartlarına uyarlanmış cünkü yabancı versiyonunda gercekten izlemeye deger bir yarışma programı

eros
03-02-2009, 14:23
gerçekten çok saçma programlar.tvler kriz ortamında ne yapacaklarını şaşırdılar.her kanalda aynı program bide aynı saatte:smiles22: