PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : en iyi uydudan güncelleme uydusu hangisi? yardım

winner
08-02-2009, 10:33
arkadaşlar 53 21 33 40 bu dört uydudan en çok hangisi verimli uydudan güncelleme için hangisinde takılma donma yok ayrıca hangisinde daha çok kanallar çözülmektedir? yardım saygılar:49: :clap2:: :45:

badtempered
08-02-2009, 14:27
bunun uyduyla ne alakası var merak ettim.

takılma,donma cihazla alakalı olur yada canagınız o uyduya tam odaklı degilse sinyal düştügü zaman cihaz sinyal bekler

winner
09-02-2009, 01:21
yani şu uydu daha iyi öteki kötü güncelliyor diye birkonu yok galiba peki bu uydudan güncelleme uydularında bir uydu daha çok kanal açar diğer uydu daha az kanal açar diye ayrıcalık var mı? paylaşım için saygılar

ozibo
09-02-2009, 02:41
bunun uyduyla ne alakası var merak ettim.

takılma,donma cihazla alakalı olur yada canagınız o uyduya tam odaklı degilse sinyal düştügü zaman cihaz sinyal bekler

üstad sen arkadaşın sorusunu yanlış anladın galiba.arkadaş uydudan paylaşım yapan cihazlar için hangi uydunun serverinin daha iyi olduğunu ve donma yapmadığını ayrıca hangi uydudaki serverin daha çok kanalı paylaşıma açtığını souyor benim anlayabildiğim.takip ettiğim kadarıyla 33 derecede donmaların daha fazla olduğu hakkında şikayetler geliyor şu an için 53 derecenin daha sağlıklı çalıştığı duyumlarını alıyoruz.tabi arkadaşın cihazının buna uygun olup olmadığını da bilmiyorum.

badtempered
09-02-2009, 14:25
üstad sen arkadaşın sorusunu yanlış anladın galiba.arkadaş uydudan paylaşım yapan cihazlar için hangi uydunun serverinin daha iyi olduğunu ve donma yapmadığını ayrıca hangi uydudaki serverin daha çok kanalı paylaşıma açtığını souyor benim anlayabildiğim.takip ettiğim kadarıyla 33 derecede donmaların daha fazla olduğu hakkında şikayetler geliyor şu an için 53 derecenin daha sağlıklı çalıştığı duyumlarını alıyoruz.tabi arkadaşın cihazının buna uygun olup olmadığını da bilmiyorum.

yanlış anlamadım cünkü sizin dediginiz şekilde ifade etmemiş

uydunun donma v.s yapması olmaz tabi sinyal rahat alıyorsa fakat cihazların hangi uyduda verimli olarak calıstıgını sorcak olursa buna birşey diyemem.

Bugün iyi iken yarın kötü olabilir.Bu dogrudan firmalarla alakalı

kullanan arkadaşlar hangisinden verim alıyorsa yardımcı olabilir.

akharman
09-02-2009, 15:39
dostlar hepsi aynı 21,6 ile 53e aynı paylaşımı veriyor ben ikisinide şu an izliyorum ikiside aynı daha tam yerine oturmadı ilerde taam oturur.33e den artık paylaşım yok kimse beklemesin kesin bilgi.tşk.

winner
09-02-2009, 19:48
evet bende şunuda ekliyim evet donma takılma sorunu yaşanmadan uydudan güncelleme hangi uyduda diye bir yorumda bekliyorum en güçlü problemsiz uydudan güncellemeye açıklık getirecek kullanıcı yorumlarını bekliyorum

winner
09-02-2009, 19:56

evet arkadasım sen doğru anladın baff twin cihazım var ama malesef güncelleme uydusu33derecede problem oldunu duyunca sağlıklı bir karar alıp en iyi uydudan güncellemenin hangi uyduda oldunu donma takılma olmıyan hangi uydudan güncelleme uydusunun daha çok kanalı paylaşıma açtını en iyi netice ile öğrenmek amaçım tesekkürler arkadasım

zekı62
09-02-2009, 20:50
evet arkadasım sen doğru anladın baff twin cihazım var ama malesef güncelleme uydusu33derecede problem oldunu duyunca sağlıklı bir karar alıp en iyi uydudan güncellemenin hangi uyduda oldunu donma takılma olmıyan hangi uydudan güncelleme uydusunun daha çok kanalı paylaşıma açtını en iyi netice ile öğrenmek amaçım tesekkürler arkadasım

Arkadaşım ;baff twin cihazım var demişsin cihazdan memnunmusun bilgi alabilirmiyim ,
bu cihazı düşünmüştüm dedilerki;Baff (6000Gold) alabilirsin selamlar

winner
10-02-2009, 00:55
arkasım bu cihazı yeni aldım amatör kullanıcıyım daha uydudan güncelleme bile yapamadım araştırmam en etkili problemsiz uydudan güncelleme uydusunu bulmak

winner
10-02-2009, 18:28
baff uydudan güncelleme yapıp 33 21 53 40 bu uyduları kullananlardan paylaşım yorum aydınlatma bekliyorum hangi uydudan güncelleme en verimli saygılar

ozibo
10-02-2009, 19:29
:nono:: [QUOTE=winner;391129]baff uydudan güncelleme yapıp 33 21 53 40 bu uyduları kullananlardan paylaşım yorum aydınlatma bekliyorum hangi uydudan güncelleme en verimli saygılar[/QUOTE

Only the registered members can see the link

bu topikte baff cihazlar için açıklamalar verilmiş istersen bir bak derim

winner
11-02-2009, 03:03
bu işe net doğru açıklık getirmek lazım hangi uydudan sorunsuz paylaşım alıyoruz uzman kullanıcıdan bir cevab bekliyoruz saygılar

tomas57
13-05-2009, 17:54
en iyi sinyalı bu 4 uydunun hangisinden alabiliriz . yerim sinop. bu uydulsrı kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum..

volkii
13-05-2009, 21:56
seul harika kardeş.her modelii güzell

esentepe
17-05-2009, 16:00
thor uydusu yüz yetmiş tane açıyor nagara iki şifresi den