PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : pc başında para kazan üye olup mesajları okumak yeter

linkci
09-02-2009, 17:57
Only the registered members can see the link

gün onlarca izinsiz tanitim mesajiyla karsi karsiya
kaliyorsunuz. Gelin simdi, gördügünüz her mesajdan
kazanç elde edin!

SüperTeklif, tanitim mesajlari okumayi avantaja dönüstürüyor! SüperTeklif sayesinde, tanitim mesajlari

okudukça kazanacaksiniz.

SüperTeklif, izniniz alinarak gönderilen tanitim mesajlarini okuyarak kazanmanizi saglayan bir izinli pazarlama

platformudur. SüperTeklif, yaptigi pazarlama çalismalarindan elde ettigi net kazancin yüzde 45'ini üyelerine dagitir.

Günlük tanitim mesajlari, sizin izninizle istediginiz sayi ve siklikta gönderilir.

SüperTeklif'te Kazanmak Çok Kolay!

SüperTeklif'te kazanmak çok kolay! Üye olduktan sonra tek yapmaniz gereken tanitim mesajlarinizi okumak!

Üstelik üyelik ücreti yok, istenmeyen mesajlar yok! Kazancinizi artirmak için arkadaslarinizi SüperTeklif'e davet edin!

Onlar da kazansin, sizin kazanciniz da katlansin!

Üye olmak için SüperTeklif üyesi bir arkadasiniz tarafindan davet edilmelisiniz. Henüz davet edilmediyseniz üzülmeyin,

simdilik kayit olmak için asagidaki banneri tiklayin

SüperTeklif'ten Daha Çok Kazanmak Için

SüperTeklif'ten daha çok kazanmak için sitedeki Tercih ve profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmaniz gerekmektedir
Bu sayede daha çok reklam alip puan kazanabilirsiniz ayrica tüm msn listenizdekilere davet yollayip onlarida SüperTeklif'e davet edin!
Onlar da kazansin, sizin kazanciniz da katlansin!
Unutmayin sistemi ne kadar iyi anlarsaniz okadar üye toplama sansiniz artarar her üye 50 puan demek. Süperteklifle hepberaber kazanalim,
Türkiyenin en çok parakazandiran sitesi süpertekliftir

SüperTeklif'e üye ol, sen de kazan!
Only the registered members can see the link