PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Redline Uydudan Guncelleme Hakkında Bilgiler

murat53
18-02-2009, 15:59
Değerli REDLINE kullanıcılarımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek,

Avrupadaki REDLINE kullanıcılarınında güncelleme özelliğimizden yararlanabilmesi ve Türkiyede'ki kullanıcılarımızın daha yüksek sinyal alabilmesi için 18-02-2009 tarihinden itibaren Türksat 2A uydusunda ki 12121 - H - 7200 numaralı güncelleme frekansımız kapsama alanı daha geniş ve sinyal kalitesi daha yüksek olan Türksat 3A Uydusundaki 12729 - H - 30000 numaralı Frekans ile değişmiştir.

NOT: Yeni frekansa geçiş çalışmaları devam etmektedir çalışmalar sona erene kadar güncelleme alamıyoruz diye lütfen cihazlarınızın ayarları ile oynamayınız!!!

İyi Seyirler

kenan27
18-02-2009, 17:03
Türksat12221h 7200 frekansında hiç sinyal yok.18-02 2009 sabah tan beri frekans kapandımı

Doktorkadir
18-02-2009, 17:49
Türksat12221h 7200 frekansında hiç sinyal yok.18-02 2009 sabah tan beri frekans kapandımı

evet yeni frekans bu
Türksat 3A Uydusundaki 12729 - H - 30000 numaralı Frekans

idris
18-02-2009, 20:28
Redline Güncelleme Frekansı Değişti

--------------------------------------------------------------------------------

Değerli REDLINE kullanıcılarımız;Avrupadaki REDLINE kullanıcılarının da güncelleme özelliğimizden yararlanabilmesi ve Türkiyede'ki kullanıcılarımızın daha yüksek sinyal alabilmesi için 18-02-2009 tarihinden itibaren Türksat 2A uydusunda ki 12121 - H - 7200 numaralı güncelleme frekansımız kapsama alanı daha geniş ve sinyal kalitesi daha yüksek olan Türksat 3A Uydusundaki 12729 - H - 30000 numaralı Frekans ile değişecektir

badtempered
18-02-2009, 20:44
ilk mesaja ayrıntılar eklendi.

Daha önceki frekans doguya yönelik oldugu için avrupa daki kullanıcılar faydalanamıyordu.Batıya yönelik frekansa gecerek onlarında faydalanmalarını saglamış oldular

fearwer
20-02-2009, 03:58
12729 __ H__30000 de güncelleme başladımı acaba tesekkürler

erdemkoruklu
20-02-2009, 10:13
Merhaba bu yeni frekans ne kadar zaman sonra değişecek saygılar

AYŞE
23-02-2009, 14:12
arkadaşlar hala bu güncellemeden bir haber yok.frekansta değişti ne oluyor bu cihazlara bu bir oyalama taktiğimi yoksa zaten doğru dürüst güncelleme vermediler.durmadan frekans değiştirip duruyorlar allah sonumuzu hayır etsin cihazlar elimizde kalacak.

erdemkoruklu
23-02-2009, 14:51
arkadaşlar hala bu güncellemeden bir haber yok.frekansta değişti ne oluyor bu cihazlara bu bir oyalama taktiğimi yoksa zaten doğru dürüst güncelleme vermediler.durmadan frekans değiştirip duruyorlar allah sonumuzu hayır etsin cihazlar elimizde kalacak.

Malesef bu hep böyle sürüp gider cihaz elinizde kaldı diye bakın siz. Ben bu cihazdan 10 adet sattım 9 tanesi iade oldu. Saygılarımla

emmi
24-02-2009, 01:20
Arkadaşlar şimdilik oyalıyorlar. Güya bugün güncelleme başlayacaktı. Ama yine yok güncelleme. Ha bugün, ha yarın yılan hikayesine döndürdüler şu güncelleme işinide. Birde güncelleme beklentinizi yüksek tutupta hyal kırıklığı yaşamayın. Verebilecekleri sadece kanal listeleri vb. güncellemelerdir. Sanki bizler kanal listesini yapmayı bilmiyoruzda! Şimdilik Thor uydusuna hizmet veriyorlar bildiğim kadarıyla. Sadece bu uyduda ve Sirius'ta birer paket açılıyor. Bilgilerinize.
Saygılar.

KADİR
24-02-2009, 12:11
REDLİNE'da yalan oldu arkadaşlar arkadaşın dedigi gibi yılan hikayesi gibi oldu bu iş

badtempered
24-02-2009, 12:52
Yapılanlar daha dogrusu yapılmıyanlar gayet normal

emu anlamında acılcak paket yok

Frekans degişmesine gelince bu da gayet normal

Bir kere biraz hikaye gibi olmuş avrupa için filan asıl sebep onların yer aldıgı frekans sonlandı.

Dolaylı yoldan onlarında data başka frekans a kaydırdılar.

vizyon49
25-02-2009, 19:29
en azından ne zaman güncelleme başlayacak onun tarihinin verilmesi lazım....bilgisi olan varsa lüttfen burdn paylaşsın ....

köroğlu
25-02-2009, 19:38
---Evet yazdım bekleyin öğleden sonra bitecek diye dört gün oldu ama ne yaptığını bilmeyen ve muhatabın kim olduğu belli değil bir türksat var ise ve adamlar bu tüm uplinkleri bir araya alalım derken işin içinden çıkılmaz bir duruma gelince anca bu kadar hızla ilerliye biliyor ama çok heveslenme az kaldı eli kulağında nasıl olacağını göreceksin

Yukarıdaki alıntı Redline genel müdürü Yılmaz bey,e aittir.Başka bir forumdan alınmıştır.24-02-2009 tarihinde yazılmıştır.Bu açıklamaya göre güncelleme frekansı aktif olmaya az kalmış gibi gözüküyor.

badtempered
25-02-2009, 21:35
---Evet yazdım bekleyin öğleden sonra bitecek diye dört gün oldu ama ne yaptığını bilmeyen ve muhatabın kim olduğu belli değil bir türksat var ise ve adamlar bu tüm uplinkleri bir araya alalım derken işin içinden çıkılmaz bir duruma gelince anca bu kadar hızla ilerliye biliyor ama çok heveslenme az kaldı eli kulağında nasıl olacağını göreceksin

Yukarıdaki alıntı Redline genel müdürü Yılmaz bey,e aittir.Başka bir forumdan alınmıştır.24-02-2009 tarihinde yazılmıştır.Bu açıklamaya göre güncelleme frekansı aktif olmaya az kalmış gibi gözüküyor.

Frekans öyle günlerce aktif olma gibi bir durumu söz konusu olamaz.

Gölbaşı anında frekansa ayit bilgileri tahsis edilen yere verir.

Redline müdürü acıklama yaparken sectigi cümleleri iyi secmeliki inandırıcı olsun

köroğlu
26-02-2009, 14:56
26 SUBAT 2009 REDLINE AÇIKLAMASI
İşte İlk Duyuru

Değerli REDLINE kullanıcıları ve XXXX üyeleri 26-02-2009 saat 11:10 itibari ile Türksat 3A 12729-H-30000 nolu frekanstan güncellememiz başlamıştır 1 haftalık gecikmeyi bütün REDLINE kullanıcılarının anlayışla karşılayacağını ümit eder iyi seyirler dileriz.

İkinci Duyuru

Arkadaşlar bu arada yeni güncelleme frekansımızın güncelleme menüsünde sabit kalması ile ilgili yeni yazılım da en kısa sürede uyduda olacaktır.

KADİR
26-02-2009, 15:45
redline güncelleme başladı ama cihazlar cok yavaş hızlandırma icin bir calışmada yapılır inşallah redlineyi yaklaşık 6 yıldır satıyoruz kanal gecme hızı cok yavaş müşteri kaybına yol acıyor bunuda çözseler cok iyi olur

AYŞE
26-02-2009, 16:18
güncelleme verildi ama hangi kanalları açtığı veya neleri açtığı şu anda belirsiz.273.53 *** güncellemesi yaptırdım cihaza bütün uyduları gezdim fakat açtığı kanalları göremedim.Bu konuda redline cihazı olan arkadaşların görüşlerini belirtmelerini beklerim.teşekkürler emeği geçen üstadlara saygılar.

akharman
26-02-2009, 16:50
hiç birşey çözmüyor çözse zaten flaş diye yazarlardı.elimizde kaldı bu meretler çöpe atacağız galiba.hiç birşey çözmüyor.....bizi kazıklayanlara yazzıklar olsun......

aykut025
26-02-2009, 17:10
12729 - H - 30000 turksat frekansından güncelleme başlamışdır:rockon:

Doktorkadir
26-02-2009, 19:01
guncelleme b aşlamıştır

vizyon49
26-02-2009, 19:42
hayırlısı olsun ne diyelim ....:praying:

idris
26-02-2009, 20:43
12729 H 30000 Do ru Frekans Bu İlk mesajda yer alıyor Redline sitesiyapım aşamasında oldu undan bazen eski frekansı bazen bu frekansı yazıyor. benim söylediklerime ittimat etmiyormusunuz anlamıyorum. Ben en do ru bilgiyi en hızlı şekilde si,ze iletiyorum. Di er forumlardan önce nerdeyse bildirildi Frekansın işleme başladı ı...

kozalak10
27-02-2009, 00:33
45 ve 46 larada seviye çok düşük nasıl güncelleme yapıcakki zaten hem bi icraatte yok ne bir şifre var nede bi yenilik saygılarımla :praying: :(

likeme
27-02-2009, 13:04
YA ARK LAR GÜNCELLEMEDEN HİÇ BİR SEYAÇMIYOR YARDIM ACIL

Simba
03-03-2009, 15:09
26-02-2009 saat 11:10 itibari ile Türksat 3A 12729-H-30000 nolu frekanstan güncellememiz başlamıştır 1 haftalık gecikmeyi bütün REDLINE kullanıcılarının anlayışla karşılayacağını ümit eder iyi seyirler dileriz.

Hayırlı Olsun Tekrardan

mustafacakir
05-03-2009, 13:37
YA ARK LAR GÜNCELLEMEDEN HİÇ BİR SEYAÇMIYOR YARDIM ACIL

THOR uydusunda Neredeyse Tum Kanallar Aciktir. AYrica Cihazi Çöpe Atmak isteyen Arkadaslar ; Öncelikle THor Uydusuna dönmeniz Gerekir, hicbir legalitesi olmayan isi kimse yaparim diye konusamaz adamlar ister acmaz ister acarlar ***iflerine bagli birsey cunku kimseye zorla cihaz sattirilmadi ayrica ben REDLİNE dan Gayet memnunum, TÜm CANAKLAR THOR 'A :D

akharman
05-03-2009, 15:02
thor dan çok az kanal alıyoruz 150 lik çanakla.adana-kadirli de. neyapmalıyızki senin dedigin thora çok yayın alalım bir tavsiyeniz varmı?

mustafacakir
05-03-2009, 15:26
Sayin Akharman; Öncelikle Bizim İsimizi gören 90 lik canaktir ayrica 0.3db lik bir LNB ve Guzel Ayarla istediginiz Kaliteye ULasabilirsiniz , Bu Uyduda 180 kanal var 12 tanesi Belgesel 3 tanesi ***** (Fakat 1 i 24 saat digerleri gece 1 den sonra) Digifilm HBO AXN gibi kanallar REDLİNE cihazlarla acilabilmektedir

Not: Arkadaslar Adana'dan Doguya Gidildikce ALis iMkansiz Gibi

zehircan
08-03-2009, 19:00
redlinede güncelleme ne işe yarıyor hiç bir belgesel ve film kanalı açmıyo aynı işlemleri türksat güncelleme frekansıda yapıyo ***leri girince hiçbir degişiklik olmuyor ilginize teşekkürler

akharman
08-03-2009, 20:40
mustafa çakır dostum ben işi bilen biriyim amma 150 lik çanakla 100 kadar yayın alabiliyorum thor dan ben istiyorum ki tamamını alayım ne yaparsam taam alırımın peşindeyim burası adana-kadirli burda ancak 150 lik çanak çekiyor belki takviye birşeyler yaparda daha çok alırım sanıyorum bunu soruyorum bilenlere. lnb-kaliteli çanak 150 veya daha yukarı ne önerirsiniz diye soruyorum.

kozalak10
09-03-2009, 00:57
bütün forum ailesinin mevlüd kandili mübarek olsun:yahoo:

aslanpençesi
10-03-2009, 21:50
herkesin geçmiş kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim

aslanpençesi
10-03-2009, 21:52
arkadaşlar aranıza benide alırsanız çok memnun olurum epeydir aboneyim cesaret edemedim uydu ile uğraşan birisiyim teşkkür ederim

Volkan
10-03-2009, 21:54
arkadaşım bu forum herkeze açıktır. yalnız problemın neydı eğerki porblemın yoksa redlıne hakkında bu tur mesajlar için yanlış konu seçtınız lutfen forum kuralarını okuyun.

mesutkavak06
15-03-2009, 22:34
:wteşekkürler çalışıyor süper:wave: ave:

oynak
16-03-2009, 22:59
Hayirli olsun:wave: :wave: :ty: :ty: :rockon: :rockon: .

aslanpençesi
22-03-2009, 00:43
arkadaşlar thordan başka açan uydu yokmu

emmi
22-03-2009, 16:03
arkadaşlar thordan başka açan uydu yokmu

Arkadaşım şimdilik Sirius ve Thor uyduları kaldı emuyla izlenebilen. Başkada kalmadı. Ara sıra Hot Bird'e gelen şifrelerden başka.Diğer uydular ne durumdalar, bende olmadığı için bilemiyorum. Bilgilerinize.
Saygılar.

nurolavci
23-03-2009, 13:44
Degerli arkadaslar bende redline rl100csx cihazimla tohor & suris uydusundan k.listesini anten ayarlarından aldım ancak buradada durum aynı hotbirot ta izlenmeyen bazı normal kanalların actıgını gordum ****li kanalların acılmadıgını soyluyom .izleyen arkadaslar fıakansları verirse bızde bakalım .
redline ye gelince arada bır yeni **** ler güncellenıyor ama bunlar hic bır ise yaramıyor .malum kanallar bazan 3-5 gun yayın yapıyor ancak baska normal cıhazlardada ızlenıyor reklam için olsa gerek burada paylasılan bılgilere & emek veren tum dostlara tesk form bayagı guzel bende buraya takılacam .slm nurol

emmi
23-03-2009, 17:34
Kardeş, Sirius uydusunda 12111 H 27500 frekansında PB (mavi Hustler saat 22'den sonra), PG (Hustler Tv 24 saat) istediğin gibi yayındalar. ***leri gelen kanallar reklam amaçlı ve kısa süreli oluyorlar. Thor uydusunda ise Private ***** kanalının 24 saat yayında olduğunu duymuştum. Oda gelen şifrelerle izleniyor. Şifreler geldiğinde ise alıcından *** güncellemesi yaptır açılırlar. Bilgilerinize.
Saygılar.

aslanpençesi
24-03-2009, 01:11
arkadaşlar dogru söylüyorsun redline uyduyu böyle giderse çöpe atıcagız herkese redline marka uydu cihazını metediyorum herkeze yalancı çıktım aynı zamanda alan arkadaşlarım hep aynı soruyor na zaman yazılım gelecek teşekkür ederim

capanoglu36
24-03-2009, 10:54
ben bir daha satmamak için töbe ettim

AYŞE
24-03-2009, 12:58
arkadaşlar diğer cihazlarda ne varsa redlin de de aynısı var daha ne bekliyorsunuz bu cihazdan .hotbird çanağınıza takın bir aparat izleyin sirius ve tohoru türksattan da yapın güncellemenizi bakın ***finize.hadi sizlere kolay gelsin

nurolavci
19-04-2009, 13:53
ARKADASLAR redline olayı bitmistir vaadedilenler gerceklesmemistir yeni ***ler işe yaramıyor .cihazda kabahatyok kurcalamayın AR GE vermesse hizmeti cihazneyapsın .
Üzgünüm ama yazmak zorundayim resmen ALDATILDIK . BUROWA redline .....!

emmi
19-04-2009, 16:56
Arkadaşlar Redline *** güncellemeleri diğer uydularda devam ediyor. Sadece Hot Bird uydusuna verilemiyor. Ben çanağımı Hot Bird uydusundan THOR'a çevirdim. Ve çok harika belgesel, spor, film ve 24 saat yayın yapan Private Spaces kanalı var. Yani ne ararsanız var. Açılan DİGİ Pakette Türksattaki kanal kadar kanal geliyor. Güncelleme bir dakika geçmeden geliyor. Yani şifreler geldiğinde. Tıpkı Polsatlarda yapılan güncellemeler gibi anında geliyor. Sizlerde çevirin çanaklarınızı THOR'a. Sizde, kurtulun benim gibi Hot Bird eziyetinden.
Saygılar.

nurolavci
25-04-2009, 15:15
ilk mesaja ayrıntılar eklendi.

Daha önceki frekans doguya yönelik oldugu için avrupa daki kullanıcılar faydalanamıyordu.Batıya yönelik frekansa gecerek onlarında faydalanmalarını saglamış oldular

Nesini faydanacagız ? arkadaslar verilmeyen hizmetin .Sankı guncelleyip yeni yazılımveriliyormus gibi...!!! verilen **** ler calısmıyor insanlarla dalgamı geciyorlar.:nono:24/4/009

nurolavci
25-04-2009, 15:19
ben bir daha satmamak için töbe ettim

SENİ TEBRİK EDERİM MİLLETİ UGRASTIRMADIGIN İÇİN .BU URUNLERE BOYKOT ETMEKLAZIM ..:sunglasses2:

erdemkoruklu
25-04-2009, 17:10
Kesinlikle Redline kocaman bir fiyaskodur 10 adet sattım 9 unu iade almak zorunda kaldım. Ben herşeyden geçtim güncelleme frekansı sürakli değişiyor cihaz bolke oluyor hala Redline diye etrafta dolaşan arkadaşlara hayret ediyorum. saygılarımla

emmi
25-04-2009, 20:52
SENİ TEBRİK EDERİM MİLLETİ UGRASTIRMADIGIN İÇİN .BU URUNLERE BOYKOT ETMEKLAZIM ..:sunglasses2:

Kardeş, sanırım üye olurken forum kurallarını okudunuz. Forum dünyasında büyük harflerle yazmak bağırmak, çağırmak anlamına geldiği için lütfen yazılarınızı küçük harflerle yazın. Mesaj tekrarlarından da kaçınınız.
Saygılar.

emmi
25-04-2009, 21:06
Bakıyorum bazı arkadaşlar başka alıcı kullanıp aldandık mesajları yazıyorlar. Sizlerce bunun mantıklı bir açıklaması var mı acaba?
46. mesajımda açıkladım. Hot Bird uydusu öldü artık. Çanaklarınızı bu uyduda tutup, Redline, kanalları aç türküsü söylemenin bir anlamı yok sanıyorum. Diğer uydularda çözülebilen paketlerin şifreleri anında güncelleniyor. Sizlerede tavsiyem çevirin çanaklarınızı THOR'a filan. Hot Bird'teki paketleri izliyorum diyen arkadaşlar, kart paylaşımı dışında lütfen nasıl izlediğinizi yazında, bizde bilelim. Amaç üzüm yemek olsun değil mi?
Saygılar.

kucer06
25-04-2009, 21:17
Üstadım anlamak istemiyen anlamıyor.Hotbird uydusundaki kanallar artık emu ile izlenmiyor sadece kart paylaşımı yapan cihazlar açıyor.Kart paylaşımı yapan cihazlar haricinde hiç bir marka cihaz hotbird'te kanal açmıyor.Emu devri öldü artık.Arkadaşlar bunu kabullenemiyor zannediyorum.

onder
25-04-2009, 21:26
Arkadaşlar 50 dolarlık bir motorla diğer uydulara dönülüp mesela thor gibi bir sürü şifreli kanalı izlemek mümkün

manki61
18-05-2009, 19:58
valla arkadaşlar ben redline kullanıcısıyım çok memnunum frekans ayarı şimdilik 12729_3000 ben yeni güncelledim şimdi:common001:lik ii

aslanpençesi
20-05-2009, 00:28
arkadaş diyorsunki hotbörk ten başka uyduya çevir diyorsun bende çevrili uydu sayayım türksat .hötbörk .sirus .astra .thor .dijitürk .autelsat16 . şimdi sorayım sana bir thor seyrediliyor bu gittimi ne seyretcegiz ustalar bizim bilgimiz buraya kadar teşekkür ederim

aslanpençesi
20-05-2009, 00:30
birde diyorlar thor nagra 3 geçiyormuş benim duydugum bu

emmi
20-05-2009, 09:31
Arkadaşım, kanal sahipleri istemedikten sonra hiçbir şey izleyemezsin. Redline değil başka uydu alıcılarından da izleyemezsiniz. Redlinenin yaptığı gelen ***leri uydudan alıcılara göndermek. Yani onların şifre kırmaları diye birşey yok. Bu paketleri bizlere izletmeleri de başka birçok nedenden ötürüdür. Kart paylaşımı dışında istemedikleri zaman kanal izlememiz mümkün değil. Komşumuz Yunanistanın NOVA paketini yıllardır izleyebiliyor muyuz? Adamlar sistem bile değiştirmediler daha.
THOR'daki izlenen paketin sonbahara doğru NAGRA 3'e geçeceği konusu forumlarda dolaşıyor. Ama ne kadar doğru bilemiyoruz. Bilgilerinize.
Saygılar.

aslanpençesi
10-06-2009, 00:35
emmi bilgi için teşekkür ederim

Simba
17-06-2009, 00:08
arkadaşım, kanal sahipleri istemedikten sonra hiçbir şey izleyemezsin. Redline değil başka uydu alıcılarından da izleyemezsiniz. Redlinenin yaptığı gelen ***leri uydudan alıcılara göndermek. Yani onların şifre kırmaları diye birşey yok. Bu paketleri bizlere izletmeleri de başka birçok nedenden ötürüdür. Kart paylaşımı dışında istemedikleri zaman kanal izlememiz mümkün değil. Komşumuz yunanistanın nova paketini yıllardır izleyebiliyor muyuz? Adamlar sistem bile değiştirmediler daha.
thor'daki izlenen paketin sonbahara doğru nagra 3'e geçeceği konusu forumlarda dolaşıyor. Ama ne kadar doğru bilemiyoruz. Bilgilerinize.
saygılar.
:45::45:

Son Osmanli
24-06-2009, 01:33
:45::45:

cok ilginc bir yaklasim kanal sahipleri elbette istemez sen saniyormusun astrada premiere istediginden ***ler public oldu.Hayir yani premiereyi acmak icin cok hacker ugrasiyor benim bildigim ispanya ve polanya da isin icinde rusya da var.Aslinda bir firmanin ismine vererek *** vermesi cok sakincali yani sanki digitürk ***leri vermiscesine.Illegal bir ortam yarin bir baskin olsa ayni starbox daki gibi bütün faaliyetleri polis tarafindan durdurulur.Hacker lerin public ettigi kadar ***ler elimize gecer programlara belirli bir gün veya saat sonra sunucu sirket ***lere degistirirse (genelde ***** kanallari daha sik yapiyor) sen filmi izlerken küt ekran karariyor.Haydi tekrar *** aramaya.
Malum bazi arkadaslarin da bildigi gibi kart paylasimi oda illegal. adam digitürke dsmarta veya premiere ye üye oluyor ödemeyi ayda 30 euro yapiyor sonra 30 kisiye kart paylasimini aylik 30 eurodan internette satiyor.mesela cccam adi altinda newcamd vs. Önemli olan Redline veya baskasi degil önemli olan eger sen illegal izlemeyi istiyorsan cihazin internete girebilecek kartpaylasimina acik olacak.Yani bayiler bunu cok iyi bilir burada bayii agiziyle yazi yazanlara gelince :puah: diyorum.Sen satarken bu cihazin özelliklerini bilmedenmi satiyorsun:bangin:next devamli yeni yazilim veriyor eee nediyor daha stabil olacagini söylüyor bak bakalim nextin veya baska cihazlarin hatalarina.
ben diyorumki no body perfect anlamayan arkadaslar google den arastirsin onlarda anlar
selamlar:praying:

emmi
24-06-2009, 19:38
Arkadaşım bizim anlattıklarımızın yasal olduğunu kim söyledi ki? Yaşasın illegalite tv izleme.:8[1]::8[1]::8[1]:

micromaxx52
18-08-2014, 21:59
son frekans nedir

uyducu_21
14-04-2019, 16:00
redline ts 180pulus uydudan guncelleme son