PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grubumuza Yönelik Haksız Tutum Ve Cezalar Hakkında Bilgilendirme

musti_can_68
20-02-2009, 16:40
GRUBUMUZA YÖNELİK HAKSIZ TUTUM VE CEZALAR HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Değerli İş Ortağımız,

Dün İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz bayi toplantısında Grubumuza uygulanan haksız ceza ile ilgili bayilerimizin tepkisini ve konuya ilişkin önemli desteğini gördük,
hissettik, duygulandık.

Bu durum bizleri hem bu düşüncede olduğunu telefon, e-posta gibi yollarla bizlere ileten tüm Türkiye genelindeki bayilerimize teşekkür etmeye hem de bir açıklama
yapmaya yöneltti.

Değerli İş ortağımız, sizlerin de isabetle belirttiği gibi “ekmek yediğimiz kurum” olan Doğan Holding ve kurucusu Sn. Aydın Doğan ve değerli ailesi yıllardır aralıksız
olarak vergi şampiyonu olmuş bir ailedir. Grubumuz iştiraklerinden 20.000’in üzerinde aile doğrudan ekmek yemekte olup, sadece D-Smart bayi ağı ile çalışanlarıyla
birlikte 40.000 hanenin doğrudan ya da dolaylı gelir kaynağıdır.

Doğan Grubu, gerek Avrupa’daki yatırımları gerekse yurt içindeki yabancı ortaklıklarıyla bir “dünya şirketi” hüviyetinde olup, Türkiye’nin gururu olan şirketlerden
biridir.

Durum böyle iken, son derece haksız olduğunu düşündüğümüz itham ve cezaların bağımsız Türk adaletinden döneceğine olan inancımız tamdır.

Bizlere düşen; bu tür haksızlıkların her türlü başvuru hakkını saklı tuttuğumuz yargı sürecine taşınacağını bilerek, Türk yargısına güvenerek, işimize daha çok
sarılmamız ve daha büyük başarılara imza atmak olmalıdır.

Grubumuzun dün ulusal basında yer alan kamuoyunu bilgilendirici ilanları da ekte yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız.
Saygılarımızla,
D-SMART

wtwt99
20-02-2009, 17:28
palavlacılar siz 826 trilyonu öderin 40 bin aile yattıgı yerden maaşa baglanır

kınık
20-02-2009, 23:44
utanmadan birde haksızlıktan bahsediyorlar

majeste
20-02-2009, 23:55
şimdi kayaya çarptınız... gibi ödeyin

yakupyurt
21-02-2009, 01:53
doğan gurubu deilmi..... ye yağcılık yapıp iktidar yapan şimdide kirli bir peçete gibi doğan gurubu kulanıldı ve sifonu çekildi

ysagdic
21-02-2009, 02:19
ewet bir zamanlar sansui adında cihaz sattılar arkasından d smartmıdır kendini smartmıdır nedir o dandik cihazları sattılar işte böyle cıkar acısı

CABBARİ
21-02-2009, 17:02
arkjadaşalr kullandıgımız usluba dikkaet edelim
selametle

pirler
21-02-2009, 18:58
ben hiç bir zaman dogan gurubuna inanmadım vede inanmam emin çölaşanın dedikleri aynende çıkıyor :nono: