PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnternet Explorer

Hakan48
22-02-2009, 01:12
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

arkadaşlar bilgisayarına yeni format atıldı. normal olarak bir çok program ve belgeler kayboldu. internete bağlanmak için explorer ikonu kayboldu bulamıyorum. frefox yükledim onunla internete giriyorum ama explorer da lazım. programların içinde internet explorer klasörü var ama içinde bana lazım olacak ikon yok yani klasörün içindekilerle internete girecek her hangi bir ikon yok. yardımlarınızı bekliyorum. :praying:

suat800
22-02-2009, 03:00
Arkadaşım masaüstünde boş bir yere sağ tıkla özelliklere gel oradan masaüstünü seç seçtikten sonra en altta masaüstünü özelleştir var onu seç içinde internet explorer var onun yanındaki kutucuğu işaretle tamam de çık.masaüstüne explorer simgesi çıkması lazım.iyi geceler.

Hakan48
22-02-2009, 11:31
Arkadaşım masaüstünde boş bir yere sağ tıkla özelliklere gel oradan masaüstünü seç seçtikten sonra en altta masaüstünü özelleştir var onu seç içinde internet explorer var onun yanındaki kutucuğu işaretle tamam de çık.masaüstüne explorer simgesi çıkması lazım.iyi geceler.

çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için. :present: :present: :present:

suat800
22-02-2009, 13:12
Rica ederim arkadaşım faydalı olabildiysem ne mutlu bana iyi günler dileğimle.

Hakan48
22-02-2009, 13:37
belki konu başlığına uymuyor ama,:frown: oyunlar klasörüde kaybolmuş. daha önce oyunlar klasörüne başlat, programlar dan ulaşıyordum. şimdi yok.:(

suat800
22-02-2009, 13:56
Arkadaşım denetim masasına gir,orada program ekle veya kaldırı tıkla sol tarafta windows bileşenlerini ekle kaldır seçeneği var,onu tıkla,windows bileşen sihirbazı çıkacak,orada bir sürü seçenekler var sen onlardan donatılar ve hizmet programları diye bir seçenek var onun başındaki kutucuk işaretli değilse işaretle ve ileri de o programları kuracak.eğer işaretliyse.mausla üstüne gel o seçeneği koyu duruma getir altta ayrıntılar var ayrıntılara tıkla bak bakalım içinde donatılar ve oyunlar seçeneği işaretlimi değilse ikisini de işaretle tamam de ordan çık daha sonra ileri de ve kursun bakalım ounlar klasörü gelecek mi beni bilgilendirirsen çok sevinirim.kolay gelsin.

Hakan48
22-02-2009, 14:14
(windows bileşenlerini ekle kaldır seçeneği var,onu tıkla,windows bileşen sihirbazı çıkacak,orada bir sürü seçenekler var sen onlardan donatılar ve hizmet programları diye bir seçenek var onun başındaki kutucuk işaretli değilse işaretle.) evet işaretli. (eğer işaretliyse.mausla üstüne gel o seçeneği koyu duruma getir altta ayrıntılar var ayrıntılara tıkla bak bakalım içinde donatılar ve oyunlar seçeneği işaretlimi) evet o da işaretli. (tamam de ordan çık daha sonra ileri de ve kursun bakalım ounlar klasörü gelecek mi) kurmaya başladı ve Gereken dosyalar diye bir kutu çıktı. "Windows XP Professional Service Pack 2 CD üzerindeki bazı dosyalar gerekli. Aşağıda seçili sürücüye Service Pack 2 CD yarleştirin ve Tamam'ı tıklayın" diyor.:(

suat800
22-02-2009, 14:20
peki sende service pack 2 cd si yok mu

suat800
22-02-2009, 14:23
herhalde format atılırken eksik dosya atmış onun için o cd yi istiyor o cd varsa cd roma tak ve devam de eğer cd yoksa format attırdığın kişiye götür veya emaneten cd yi al o işlemi yap sonra cd yi geri verirsin.

Hakan48
22-02-2009, 14:52
tamam format atılan yere götürüyorum pc yi.:smiles22: zaten gizli dosyaları göstermiyordu. bende dragula antivirüs programı vardı onu yükledim ve tarattım. 2 tane virüs buldu. sildim onları gene açılmadı gizli dosyalar. bir daha tarattım aynı virüsleri tekrar buldu. bende tekrar sildim. bir ara kiltlendi pc. tekrar başlatayım dedim açılışta kullanıcı adı seçin ekranı çıktı. seçtim. oturum kapatılıyor dedi ve tekrar kullanıcı adı seçin ekranına döndü. yani benim pc göçtü.:46: bunlarıda başka pc den yazıyorum. bu gün pazar yarın sabah erkenden format attırdığım yere götürüp bu iyiliği yapan arkadaşın halini hatırını :bangin: soracağım tabii. bu arada yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

suat800
22-02-2009, 14:54
rica ederim elimden gelen bu kadar hoşçakal,sevgilerimle.