PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sat-10500/10700/10900

CABBARİ
13-04-2006, 09:49
BUGÜN GAZETEDE OKUDUM BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM..

çanak anten,lnb,uydu alıcısı,montaj toplam: 180 ytl diyorlar..
nasıl fiyatı ve kalitesi..
selametle..

®adakoglu
13-04-2006, 10:08
BUGÜN GAZETEDE OKUDUM BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM..

çanak anten,lnb,uydu alıcısı,montaj toplam: 180 ytl diyorlar..
nasıl fiyatı ve kalitesi..
selametle..
CABBARİ evet bu fiyata uydu alıcısı vardır.Ama biliyorsun,uydu alıcısı alırken kaliteli kolay kullanım menüsü olan yazılım destegi iyi yan mazemeleri kaliteli olması her zaman iyidir.Örnegin Lnb fiyatları kalitesine göre degişir.Çanak antenin fiyatı kalitesine göre degişir.Baglantı kablosu metresi kalitesine göre fiyatı degişir.verilen mazemeler kaliteli ise fiyat uygundur.

CABBARİ
13-04-2006, 11:47
CABBARİ evet bu fiyata uydu alıcısı vardır.Ama biliyorsun,uydu alıcısı alırken kaliteli kolay kullanım menüsü olan yazılım destegi iyi yan mazemeleri kaliteli olması her zaman iyidir.Örnegin Lnb fiyatları kalitesine göre degişir.Çanak antenin fiyatı kalitesine göre degişir.Baglantı kablosu metresi kalitesine göre fiyatı degişir.verilen mazemeler kaliteli ise fiyat uygundur.
onların kalitesinden bir fikrim yoks adece gazetede dikkatimi çekti sorayım dedim..
birde bunların hepsinde modül girişi varmıdır?
selametle..

®adakoglu
13-04-2006, 14:01
onların kalitesinden bir fikrim yoks adece gazetede dikkatimi çekti sorayım dedim..
birde bunların hepsinde modül girişi varmıdır?
selametle..
Digital reciverlerde CI ve cım simgesi olanlarda modül girişi vardır.FTA modellerde modül girişi yoktur.

SAFRAN
13-04-2006, 17:46
CABBARİ usta bu fiyat normal fiyatlar cihaz fta dır canak kalitesizsiz olabilir 6 dolara 90 cm canak var 20 dolara canak var aradaki farkları siz kıyaslayınız..

CABBARİ
13-04-2006, 19:22
yani arkadaşlar kısacası salla değilmi:(:(
adam bu fiyata takıyorsa mutlaka bir çaparoglanı vardır bu işte..
selametle..