PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yumatu ve baff hakkında

pirler
28-02-2009, 13:37
meraba arkadaşlar bir sorum olucaktı geçenlerde kara köyde yumatunun uydudan kart paylaşımlı cihazını gördüm ve fiyatını sordum 190 tl dedi bu gün firmayı ardıımda ise denilen şuki yumatunun kart paylaşımlı cihazı yok dendi ve söylenen biz dedi bafa üretiyoruz fiyatını sorduumda ise 245 tl dedi peki eski analog cihazımı getirdiimde fiyatı 175 tl takas olur dedi şunu ögrenmek en dogal hakımız biz okadar aptal deiliz yumatu yazıyordu cihazın üstünde ordaki yekkilin söyledigi ise yumatunun öyle bir cihazı yoktır diyo ve markasızdır diyor oşahıs niye ısrarla yumatunun öyle cihazı yoktur diyor peki benim gördüüm ne ben fiyat açısından yumatuyu tercih ediyordum bugün ise vaz geçtim 190-70 düştüümde 120 tl bafta ise245 takasta 175 inerim deniyor ben niye 55 tl fazladan veriyim eyer yumatunun böyle cihazı yoksa çıkıp açıklasınlar insanları kandırmanın alemi yok:mad2: :mad2: :mad2:

akaramaji
01-03-2010, 13:57
hangi cihaz daha iiyi peki

MOKUR33
01-03-2010, 16:45
Yumatu ve baff boardları aynı yerde üretilir.sadece fabrikadan çıkışta cihazın üzerinde baff veya yumatu yazar.2 cihazda aynıdır.twin cihazların üretimi 1. ayda bitti.artık bu zamandan sonra zor bulunur bu cihazlardan...

msttml
01-03-2010, 19:13
yusuf mahmut turan. istanbul malı.:45:

TEKNİSYEN101
01-03-2010, 19:21
meraba arkadaşlar bir sorum olucaktı geçenlerde kara köyde yumatunun uydudan kart paylaşımlı cihazını gördüm ve fiyatını sordum 190 tl dedi bu gün firmayı ardıımda ise denilen şuki yumatunun kart paylaşımlı cihazı yok dendi ve söylenen biz dedi bafa üretiyoruz fiyatını sorduumda ise 245 tl dedi peki eski analog cihazımı getirdiimde fiyatı 175 tl takas olur dedi şunu ögrenmek en dogal hakımız biz okadar aptal deiliz yumatu yazıyordu cihazın üstünde ordaki yekkilin söyledigi ise yumatunun öyle bir cihazı yoktır diyo ve markasızdır diyor oşahıs niye ısrarla yumatunun öyle cihazı yoktur diyor peki benim gördüüm ne ben fiyat açısından yumatuyu tercih ediyordum bugün ise vaz geçtim 190-70 düştüümde 120 tl bafta ise245 takasta 175 inerim deniyor ben niye 55 tl fazladan veriyim eyer yumatunun böyle cihazı yoksa çıkıp açıklasınlar insanları kandırmanın alemi yok:mad2: :mad2: :mad2:

Bildiğim kadarı ile başka bir firma için Drembox 500 s benzeri bir cihaz üreteceklerdi muhtemelen sizin gördüğünüz o cihazdır. Firma açıkca aynı cihazı ürettiğini söyleyemez o yüzden öyle bir cihaz üretmiyoruz demişlerdir bilginize

ay_bulut
02-03-2010, 16:58
peki bu twin cihazların durumu ne olacak yaklaşık duyduğum kadarıyla 3 senedir data paylaşımı yapılıyormuş. ama bazı yayınlar yavaş yavaş gidiyormuş. bu sistem devam edermi. yoksa twin cihazlar alanların son demlerimi.

aliharbiye
02-03-2010, 19:03
bildiğim kadarıyla bu cihazlar koreden türkiyeye ithal geliyor sonrada türkiyede toparlanıp satışa sunuyorlar, ve şirket sahibi yusuf mahmut turan öğlemi?

TEKNİSYEN101
02-03-2010, 21:15
bildiğim kadarıyla bu cihazlar koreden türkiyeye ithal geliyor sonrada türkiyede toparlanıp satışa sunuyorlar, ve şirket sahibi yusuf mahmut turan öğlemi?

yusuf -mahmut-tuncer

alsancakli
28-04-2011, 13:36
hala takır takır açıyor