PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Windows XP Ultimate 2009 PLUS

Volkan
02-03-2009, 11:57
Only the registered members can see the link

SP3 İçerir - Full Sata - Türkçe - Full Klavye Dilleri - Hiçbir Sürücü (driver) Eklenmedi.

XP Ultimate 2009, Microsoft Windows XP Professional SP3 (Türkçe) üzerine yapılandırılmış, özelleştirilmiş bir işletim sistemidir. XP Ultimate 2009 içerdiği bir çok eklenti ile göz kamaştırıcı bir şıklığa burunurken kullanıcılarına çok çeşitli kullanım kolaylıkları sağlamaktadır.

XP Ultimate 2009 ile bilgisayar kullanmanın ***fine varacaksınız, bilgisayarınızı yeniden keşfedeceksiniz.

Varsayılan Tema

Ultimate 2009 Boot Menü

Kurtarma konsolunun tamamı cd içerisinde mevcuttur. Yükleme konsolundan ise bu versiyonda sadece XP Ultimate 2009 (seçenek 2) vardır. DVD versiyonunda tüm konsol full yer alacaktır; 5 adet işletim sistemi ve kurtarma konsolu.

İşte XP Ultimate 2009 kullanmanız için sebepleriniz:

XP Ultimate 2009,

* Tam otomatik kurulum yapar; kurulum sırasında herhangi bir uyarı ya da soru ile karşılaşmayacaksınız.
Ultimate 2009, katılımsız Windows yüklemesinin en iyi örneklerinden birisidir. Siz sadece Ultimate 2009'un kurulacağı disk bölümünü seçeceksiniz, artık kurulum tamamlanıncaya kadar hiçbir soru veya uyarı ile karşılaşmayacaksınız.

* XP Service Pack 3'ü içerir.
Ultimate 2009, Microsoft tarafından yayımlanmış sp3 entegreli XP Professional Türkçe sürümü üzerine yapılandırılmıştır.

* 12 Eylül 2008 tarihine kadar SP3'ten sonra yayımlanmış tüm güncelleştirmeleri içerir.
Windows kurulumu sonrası yığınlarca güncelleştirme yüklemeye artık son. Ultimate 2009 SP3'ten sonra çıkan güncellemeleri de içerir.

* Microsoft'un en güvenli tarayıcısı İnternet Explorer 7'yi içerir.
Artık internette gezinmek daha hızlı ve güvenli. Explorer 7 beraberinde güncellemelerini de içerir.

* Muhteşem görüntüsü ile Windows Media Player 11'i içerir.
Media Player 11 önceki sürümlerine göre daha performanslı çalışmaktadır.

Bunların yanında,

Birbirinden farklı 15 adet tema ile sizlere tam bir görsel şölen sunuyor. Temalar Ultimate 2009 işletim sistemine uygun olarak, özel olarak düzenlenmiştir. 6 adet WindowBlinds; 9 adet shell tema içerir.

* Ultimate 2009
* Ultimate 2008 (Vista)
* Leo
* DragonX
* Dragon
* Aero Metal

* Vistaluna Basic
* AeroXP
* Crystal Milk
* Luna Element (Black)
* Luna Element
* Lune Element 5.1
* Royal Full Start Menu
* VistaUltimate
* Luna Royale

* Windows Vista seslerini,

* Birbirinden farklı 40 adet mouse imleci,

* Birbirinden farklı 8 adet ekran koruyucu,

* Vista boot ekranı,

* Vista Kenar Çubuğu ( Türkçe ),
XP Ultimate 2009'a özel olarak düzenlenmiş Radyo dinleme aracı içerir. 81'i Türkçe, 50'si yabancı yayın yapan toplam 130 adet radyo kanalını içerir. Daha sonradan dilediğiniz radyo istasyonunu listenize ekleyerek kendinize özel bir liste yapabilirsiniz.
Vista Kenar Çubuğu için internetten indirdiğiniz araçları sadece iki kez tıklayarak kurabilirsiniz.

*Vista kullanıcı imgeleri,

*Vista sürücü doluluk göstergesi,

*Vista görev çubuğu pencere önizlemesi. Visual Task Tips.
Görev çubuğunda çalışan uygulamalar ve açık pencereer üzerine mouse ile geldiğinizde pencere içeriğini size küçük olarak gösteren bir uygulama.

*Vista LClock (Saat/Takvim düzeni),

*RocketDock Türkçe,
Masaüstü kısayol düzenleme aracıdır. Masaüstünüzde bulunan kısayollarınızı bu uygulama içerisine koyarak ulaşım kolaylığı sağlarken masaüstünüz şık bir hal alacaktır.

*MTU Sözlük sayesinde İngilizce-Türkçe & Türkçe-İngilizce kelimelerin karşılığını bulabileceksiniz.

*Ek Denetim Masası eklentileri içerir.
Ek Denetim Masası eklentileri ile bilgisayarınız üzerinde tam bir hakimiyet sağlayacaksınız.

Ultimate 2009 Boot Menü

* MiniXP sayesinde açılmayan işletim sisteminizdeki verilerinizi kurtarın.

* Hiren Boot CD ile bir çok kurtarma ve onarım, bakım işlemlerini yapabilirsiniz.

* Acronis Backup ile stabil çalışan sisteminizin yedeğini alın ya da daha önceden yedeği alınmış sistemi geri yükleyin. Format atarak zaman kaybetmeyin.

* Norton Ghost 11'i yedek almak ve geri yüklemek için tercih edebilirsiniz.

* Partition Magic ile Hard disk yönetimini kolayca yapabileceksiniz.

* XP LOGON ŞİFRE KIRICI ile logon şifrelerini kırabilirsiniz. Gelen ekranda windows oturumunu klavyenin rakamlarını kullanarak giriniz. Ardından kullanıcıyı seçip onaylayınız. Şifre 3 adımda kolayca değişecektir.

* NTLDR Hata Çözümü ile Windows açılışında karşılaşabileceğimiz "NTLDR eksik" hatasını atlayarak windows açılışını sağlayabilirsiniz. Sisteminiz açıldıktan sonra eksik NTLDR dosyasını XP cdnizden sisteminize kopyalayarak format atma işleminden kurtulabilirsiniz.

UYARI:
Yükleme Konsolunda 5 adet işletim sistemi görülmektedir. Fakat CD içerisinde sadece Windows XP Ultimate Edition 2009 bulunmaktadır. (Seçenek 2)

Kurtarma Konsolundakilerin tamamını CD içerisinde bulabilirsiniz.

Kuruluma Hazırlanma

İndirdiğiniz "rar"lı paketlerin herhangi birisine sağ tıklayarak Winrar programı menüsünden "Buraya çıkart"ı seçiyoruz. Çıkartma işlemi sırasında hata iletisi alırsanız hata veren part eksik ya da hatalı inmiştir. Sadece hata işaret edilen partı tekrar indirmeniz sorunu giderecektir.Özellikle partları açarken CRC hata iletisi partların eksik ya da hatalı indiğini gösterir

Çıkartma işlemi tamamlanınca bir adet "Ultimate2009.exe" dosyası göreceksiniz. Bu dosyaya iki kez tıklayınız ve ekrana uyarı penceresi gelinceye kadar hiçbir işlem yapmadan bekleyiniz (Bu işlem biraz zaman alacaktır, lütfen sisteminize yeterli zamanı veriniz.3-5 dk) Artık masaüstünüzde oluşan "Ultimate 2009" adlı kısayolu tıklayarak "Ultimate2009.iso" dosyanızı sisteminize otomatik olarak kurulan İmageBurn uygulaması ile resimli anlatıma bakarak yazdırabilirsiniz.

Kurulum

Windows XP Ultimate Edition 2009'u Boot edilerek kurulum yapılacak şekilde hazırladım, Windows ortamından kurulum yapılamaz. Bilgisayarınızı optik okuyucunuzdan başlatarak Multiboot menüden "2" numarayı rakamları (NumPad değil) ya da mouseu kullanarak seçiniz.
( "1" Windows Vista, "4" Windows Millennium, "5" Windows 98 SE CD içerisinde bulunmadığı için kurulamazlar!)
Bundan sonra Windows Ultimate'in kurulacağı bölümü seçmelisiniz.

Artık tek yapmanız gereken arkanıza yaslanın ve kurulumun tamamlanmasını seyredin.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

LİNKLER

emeği geçenlere teşekkurler.

OLDSMAN
02-03-2009, 14:38
Çok detaylı olarak ve güzel yapılmış ancak bu versiyonu kullanmak
isteyen arkadaşlar bilgisayarında min 1 GB RAM olması gerekiyor
Görseller yüzünden RAM çok gidiyor
Emeği geçen arkadaşlara tsk ler

Volkan
02-03-2009, 14:56
doğru dıyorsun usta ama ben p4 2.6 512 ram masa ustu pc de kullanıyorum o kadarda fazla kasmıo. diğer gerkesız programlar kapatıldığı için yuk olmuo.

hasan06930
02-03-2009, 15:05
linkler çalışmıyor herhalde rapid ekranı geliyor ama sayfa görüntülenemiyor

Volkan
02-03-2009, 15:08
linkler çalışmıyor herhalde rapid ekranı geliyor ama sayfa görüntülenemiyor

linklerde herhangıbir porblem yok şimdi kontrol ettım siz hangi partta sorun yaşıyorsunuz. ben şu an 1-2-3 partlara baktım sorun yok. siz tarayıcınızı bır kontrol edın.

MUTAF
02-03-2009, 15:43
bende kullanıyorum. pcde 2 gb ram var. hiç kasmıyor.

hazırlayan arkadaşa teşekkürler

Özgür Erge
02-03-2009, 16:28
bendede 512mb ram var bende kasılma yok rahat kullanıyorum ultımate

mumisigi
02-03-2009, 19:59
Sevgili arkadaşlarım, Windows XP Ultimateyi kendi sitesindende indirebilirsiniz.Kolay gelsin

Volkan
02-03-2009, 20:03
Sevgili arkadaşlarım, Windows XP Ultimateyi kendi sitesindende indirebilirsiniz.Kolay gelsin

arkadaşım siz çok istiyorsanız istediğiniz forumdan indirebilirsınız ama bu şekilde sıte lınkı burada veremezsınız. zaten konunun alıntı olduğu belirtilmiştir. saygılarla.

süleyman09
02-03-2009, 20:22
selam arkadaşlar ben indireceyim ama dividiyemi yazduracagız yok sa normal cd ye mi

Volkan
02-03-2009, 20:27
selam arkadaşlar ben indireceyim ama dividiyemi yazduracagız yok sa normal cd ye mi

cd ye yazdıracaksın.

süleyman09
02-03-2009, 20:29
teşekürler

tariuq
07-03-2009, 18:02
Selam ustad
İndirmeye calisiyorum,
rapid share sitesine yönlendiriyor,
free den giriyorum devamli error veriyor.
Yarım saat once part.1 i indirmeye basladim ama inanilmaz yavas.
normalmidir.
baska ve daha cabuk bir yolu varmidir?
tesekkurler

ayran
07-03-2009, 18:26
Selam ustad
İndirmeye calisiyorum,
rapid share sitesine yönlendiriyor,
free den giriyorum devamli error veriyor.
Yarım saat once part.1 i indirmeye basladim ama inanilmaz yavas.
normalmidir.
baska ve daha cabuk bir yolu varmidir?
tesekkurler

modemini bir resetle ve tekrar dene hızlı iner...ve her part'tan sonra modemini kapat 5-6 saniye sonra geri aç artık erorr olmaz.kolay gelsin.:smiles24:

tariuq
07-03-2009, 18:34
Çok teşekkürler
dediklerini yaptim,
ama hala cok yavas,
1 saatten once inmez her bir part!
En iyisi hazir bir cd sini bulmak:(
İyi calismalar..

ayran
07-03-2009, 18:39
Çok teşekkürler
dediklerini yaptim,
ama hala cok yavas,
İyi calismalar..

pc 'de virüs olursa şayet etkisi olur...:warn:

Volkan
07-03-2009, 18:51
Çok teşekkürler
dediklerini yaptim,
ama hala cok yavas,
İyi calismalar..

yavaş inmesı normal rapıd free verdığı download hızı duşuk tur. ayrıca ındırdığınız partların mb buyuk. bıde ınternet ve pc hızıda önemlı.

optik burak
12-05-2009, 13:05
teşekurler ustalara

optik burak
12-05-2009, 13:21
linkler hata veriyor

elmest007
12-05-2009, 19:51
çok güzel çalışma dvd versiyonu yani 5 işletim sistemi olana ne zaman kavuşuruz ???

mumisigi
12-05-2009, 21:16
arkadaşım siz çok istiyorsanız istediğiniz forumdan indirebilirsınız ama bu şekilde sıte lınkı burada veremezsınız. zaten konunun alıntı olduğu belirtilmiştir. saygılarla.

Vakit çok geçmiş ama cevap vermek istiyorum.Arkadaşın birisi linklerin ölü olduğunu yazmış bende ona yardım etmek için bu programın gerçek sitesine yönlendirdim.burada kırılacak incinecek bir şey yazmadım.bukadar alınganlık göstermenizi anlayamadım.Maksat bir arkadaşımıza yardımcı olmak.herkse kolay gelsin.

süleyman09
14-05-2009, 21:06

yardım arkadaşlarpartların hepsini indirdim ıso formadında cd ye yazdırdım üstteverdigim bölümegeliyor burda neyapmam lazım bilen arkadaşlardan yardımını bekliyorum saygılar

Volkan
14-05-2009, 21:42
birinci mesajda ne yapman gerektiği yazıo ama ben yınede açıklıyayım bu giriş konsolunda sadece 2 numaralı seçenek var ultımedıa xp yanı yapman gerekn bu konsol ekrana geldiği zaman 2 tuşuna basman yeterlı bundan sonra kurulum başlayacaktır.

süleyman09
14-05-2009, 21:42
kırmızı şerit sanageldiginde pc yeniden açılıyor kuruluma geçmiyor neypmamlazım

Volkan
14-05-2009, 22:09
kırmızı şerit sanageldiginde pc yeniden açılıyor kuruluma geçmiyor neypmamlazım

arkadaşım orası bitmeden 2 tuşuna basarsan kurlum başlar basmazsan sure biter ve pc normal olarak başlar bu ekran çıktığı zaman 2 tuşuna bas kalvyeden işlem tamam bunu denemk zormu acaba.

süleyman09
14-05-2009, 22:43
vokan kardeşim kurdum süper olmuş emeyi geçenleri teşekürler

karakol1973
14-05-2009, 23:12
emeğinize sağlık

kılavuzlu
16-05-2009, 13:33
değerli dostum çok teşekkürler ellerine sağlık ben daha önce ultimat 2008 i kullandım birde bunu indirip deneyelim çok sağolasın saygılar sunarım.

remats
18-05-2009, 22:48
sayın ustalar bu işletim sistemine emeği geçenlere sonsuz teşekkürler
sizlerden bir ricam olacakatı bununda içine office i antivirüsü ve diğer programları koyabilirmiyiz tek kurulumda hepsi hazır olsa daha iyi olmazmıydı acaba
TEŞEKKÜRLER......:wave:

Volkan
18-05-2009, 23:05
sayın ustalar bu işletim sistemine emeği geçenlere sonsuz teşekkürler
sizlerden bir ricam olacakatı bunuNda içine office i antivirüsü ve diğer programları koyabilirmiyiz tek kurulumda hepsi hazır olsa daha iyi olmazmıydı acaba
TEŞEKKÜRLER......:wave:

arkadaşım içinde dğilde ikinci cd olarak otomatık katılımsız kurulum cd ler var ama her gun değişen programlar ve bunların ilaçları nedenı ile bunu yapsanınz bile pek faydası olmuo. hem bunları aynı anda kurulması işletım sistemınde hataya neden olabilio.

mcbg66
21-05-2009, 11:45
emeği geçen arkadaşlara teşekkürü borç biliyorum sağolun

m.demir
21-05-2009, 19:51
ilk 2 part'ı indirdim baktım tanınmayan dosya biçiminde ne oluyor dedim halbuki winrar programı yokmuş bilgisayarda indirip kurdum normale döndüler kalan partlarıda indireyim bakalım cd'ye yazabilecekmiyim

remats
24-05-2009, 10:47
arkadaşlar bunun 64 bit ine nezaman kavuşacaz işlemcimiz 64 ama tam performansda kullanamıyoruz

remats
24-05-2009, 10:49
arkadaşım içinde dğilde ikinci cd olarak otomatık katılımsız kurulum cd ler var ama her gun değişen programlar ve bunların ilaçları nedenı ile bunu yapsanınz bile pek faydası olmuo. hem bunları aynı anda kurulması işletım sistemınde hataya neden olabilio.

teşekkürler:45:

majeste
25-05-2009, 16:59
emegi gecenlerin ellerine saglık

süleyman09
25-05-2009, 19:00
bence ultimate xp ensaglam xp şimdiyekadar birçok xp kurdum ensaglamıbu olarak benim favorim bu kullanan arkadaşlar memluniyetinizi bildirin

mizkut
25-05-2009, 19:33
bu xpyi kurmadan önce harddiski ikiye nasıl bölebiliriz

mfatihtufan
28-05-2009, 00:57
linkler hata veriyor

Özgür Erge
28-05-2009, 01:03
linkleri şimdi denedim hepsi çalışıyo.

ŞAVKÇI09
28-05-2009, 08:11
arkadaşlar bende yeni kurdum 2009 plus'ı daha önce ultimate 2008 vardı pc p4 3.06 512 mb ram var ama kasma yapmıyor indirecek arkadaşlara ön bilgi olsun...

ŞAVKÇI09
28-05-2009, 08:14
bu xpyi kurmadan önce harddiski ikiye nasıl bölebiliriz

bu xp yi kurarken sana soracak hangi disk diye orda seçeersin eğer diskin şimdi tek se orda cnin üstüne gelrsin yeniden boyutlandırırsın altta bir tane daha bölüm oluşur onu da adlandıırırsın o şekilde bölersin yani tekse ilk önce c nin boyutunu değiştirecen aaartan bölümde yeni bölüm oluşturacak..

majeste
29-05-2009, 11:46
internette araştırdım bu programlarda virus bulunuyormus örnegin internet bankacılıgını kullanırken şifreleri karşı tarafa iletiyormus.haberiniz olsun

Volkan
29-05-2009, 11:50
internette araştırdım bu programlarda virus bulunuyormus örnegin internet bankacılıgını kullanırken şifreleri karşı tarafa iletiyormus.haberiniz olsun

uyarınız için teşekkürler. arkadaşım bu programları biz kullanıyoruz şu ana kadar ne msn miz hacklendı ne de başka bir şey. böle bir şey olsa direk kaldırırdık.

elmest007
29-05-2009, 19:56
çok güzel çalışma dvd versiyonu yani 5 işletim sistemi olana ne zaman kavuşuruz ???

arkadaşlar bu soruyu sormuştum ama bi cevap alamadım. Bir bilgisi olan varmı acaba?:(

Volkan
29-05-2009, 21:46
arkadaşlar bu soruyu sormuştum ama bi cevap alamadım. Bir bilgisi olan varmı acaba?:(

öle bir dvd şu an sadece vista versiyonlarında var xp de olacağını sanmıyorum.

cembo
19-06-2009, 00:30
XP Ultimate'yi 10 gündür zevkle kullanıyorum ama gözüme batan 1 şey var : Explorerin giriş sayfasını değiştiremiyorum.Hijack programı da kullandım,registry'ye de müdahale ettim olmuyor.Yok mu 1 çaresi?

Volkan
19-06-2009, 10:40
XP Ultimate'yi 10 gündür zevkle kullanıyorum ama gözüme batan 1 şey var : Explorerin giriş sayfasını değiştiremiyorum.Hijack programı da kullandım,registry'ye de müdahale ettim olmuyor.Yok mu 1 çaresi?

büyük ihtimal sisteminizin yedek dosyalarında olan vırus bulaşmış.
aşağıdaki linki bir inceleyin.

BRINDAR
19-06-2009, 11:26
arkadaşlar ben bu xp yi kullandım çok iyi ama pc sebepsiz yere donuyor kitleniyordu. donanımdaki parçaları değiştirip denedim yine aynı şey oldu. kullanan arkadaşlarda da donma problemi oluyormu acaba.

cembo
19-06-2009, 13:09
Virus olabileceğine sanmıyorum çünkü açılış sayfası olarak Ultimate'nin resmi sitesi açılıyor.Ultimate'yi yapan müdahale etmiş :)

süleyman09
19-06-2009, 13:27
bende kulanıyorum 2 aydır bu ultimateyi canavargibi çalışıyor hiçbirsorun yok yani good

Volkan
19-06-2009, 14:11
Virus olabileceğine sanmıyorum çünkü açılış sayfası olarak Ultimate'nin resmi sitesi açılıyor.Ultimate'yi yapan müdahale etmiş :)

bak arkadaşım müdahale falan yok ilk kurumda dediğin gibi gelir ama sen bunu değiştrebilirsin eğer ki internet explorerda araçlar menusunden özelliklere girdiğinde giriş sayfası yazanyerde değiştirme yapamıyorsan kesinlikle vırus bulaşmış zira benim diğer masaüstü pcye daha 2 gün önce kurdum canavar gibi halen çalışıo.

ayrıca bir arkadaş donuo kitlenıo falan yazmış bu windows un 2008 olanını 1 seneden fazla kullandım ve 2009 olanınıda beyadır kullanıyorum bahsetmiş olduğunuz sorunlar bende mevcut değil bilginize.

aliharbiye
13-07-2009, 16:09
Arkadaşlar bu Windows XP Ultimate 2009 PLUS yazılımında resiver'lara yazılım atmaya geldiyimiz zaman bağlantı sorunu veriyormu bilgisayar bu gibi hatalar varsa boşuna yükleyip zamanımı harcamak istemiyorum bide arkadaşlar bu masa üstünde soldan sağa masa üstü kısayol çalıştırma programlarını iptal etme imkanım varmı beni bu konuda aydınlatırsanız çok makbule geçecektir saygılarımla aliharbiye

süleyman09
13-07-2009, 16:44
yok vermez bende kullanıyorum 3 aydır gayet memlunum harika

aliharbiye
13-07-2009, 16:54
açıklama için teşekkürler arkadaşım yalnız şu soldan sağa ekran ortasında ve ekranın üst tarafında olan şu kısa yol eklentilerini ordan kaldırmamız mümkünmü?

Volkan
13-07-2009, 17:03
açıklama için teşekkürler arkadaşım yalnız şu soldan sağa ekran ortasında ve ekranın üst tarafında olan şu kısa yol eklentilerini ordan kaldırmamız mümkünmü?

msconfing başlangıçtan rocketdock taki işareti kaldırırsanız açılmaz.

aliharbiye
13-07-2009, 17:16
teşekkürler volkan bey saolun indirmeye başalamıştım zaten kurmak için heyecanla bekliyorum saygılarımla aliharbiye.

ayran
13-07-2009, 18:07
teşekkürler volkan bey saolun indirmeye başalamıştım zaten kurmak için heyecanla bekliyorum saygılarımla aliharbiye.

sonuç yazarsan katkıda bulunursun...:)

aliharbiye
13-07-2009, 20:56
sonuç yazarsan katkıda bulunursun...:)
Arkadaşım henüz şimdi dosyaları indirebildim ve cd'ye yazdım yarın sabah erkenden allahın izniyle formata başlıyacam umarım sıkıntım olmaz ve sonucu mutlaka yazarım ilginize çok teşekkürler ediyorum en derin sevgi ve saygılarımla aliharbiye.

three_20
13-07-2009, 23:13
arkadaşlar ben bu xp yi kullandım çok iyi ama pc sebepsiz yere donuyor kitleniyordu. donanımdaki parçaları değiştirip denedim yine aynı şey oldu. kullanan arkadaşlarda da donma problemi oluyormu acaba.

ram 'in yetmiodur ondan olabilr

aliharbiye
14-07-2009, 20:39
Ewet arkadaşlar sistemim çok güzel olmasına rağmen ben bu sürümü malesef beyenmedim bilgisayar hızından yarı yarıya düştü üstelik themanın bir çok eksiyini hissettim 'Ki themada eksiklik olduğunu hissettiriyor yama olduğu kesin iyi yönü olmasıyla beraber kötü yönüde var bazı yerlerde renkleri ben şahsen hiç beyenmedim üzerinde daha çok çalışılması gerektiyine inanıyorum ben bugün sabah xp ultimateyi yükleyip 2 saat öncede xp prefechinale döndüm şimdi xp prefesyonel dışın bişi yüklemek istemiyorum saygılarımla aliharbiye

kolega20
15-07-2009, 02:08
linkler error veriyor

ayran
15-07-2009, 12:45
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting (Only the registered members can see the link)

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting (Only the registered members can see the link)

buyrun yeni link::) kolay gelsin..:)

celik55
15-07-2009, 19:31
güzel program lakin bulunduğum ülkede rapid share down load vermiyor

three_20
16-07-2009, 00:53
güzel program lakin bulunduğum ülkede rapid share down load vermiyor

dns ayarlarını değiştirip tekrar deneyin belki faydası olur :49:

Volkan
16-07-2009, 01:17
birinci mesaja yeni linkler eklenmiştir.

galin
17-07-2009, 11:31
arkadaşlar çok güzel çalışma olmuş elerinizesağlık ben kurdum

kolega20
18-07-2009, 23:29
linkler yine hatalı...

ayran
19-07-2009, 17:10
linkler yine hatalı...

linkler çalışır durumda tekrar dene..:warn:

emrewashere
19-07-2009, 19:01
paylaşım için teşekkürler bu luna temasını nerden bulabiliriz hiç bi yerde yok :warn:

Volkan
19-07-2009, 22:49
linkler yine hatalı...

arkadaşım error hatası aldığınınz zaman modemı kapatıp açmayı deneyın arasıra rapidde yoğunluk olduğu zaman free indirimlerde hata olabilio. linkleri kontrol etttim hepsi çalışıo.

kolega20
25-07-2009, 21:01
You want to download the following file:
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting (Only the registered members can see the link) | 100431 KB
Currently a lot of users are downloading files. Please try again in 2 minutes or become a Premium member

bu şekilde mesaj veriyor.modem açıp kapatmaklada düzelmiyor

Volkan
25-07-2009, 21:18
dediğiniz linke baktım ben indirebiliyorum bir süre sonra tekrar deneyin dns den yapabilir.

ayran
26-07-2009, 01:50
1

2

3

4
link çalışır durumda:warn:tekrar dene:warn:

UGUR KIRMIZI
12-08-2009, 22:20
herseyi yaptim cdye yazdım format atarken 2 ye bastım ultimate sectim sonrasında general fault .... gibi biseyler yazıyodu hata verdi!!!

karlos
13-08-2009, 00:49
Arkadaşlar hazırlayanın elıne sağlıkta icerisinde zararlı icerk olmasın sıkıntı yaşamayalım ***logger gibi bu gibi uygulamalara bek güven olmuyor

Volkan
13-08-2009, 10:33
Arkadaşlar hazırlayanın elıne sağlıkta icerisinde zararlı icerk olmasın sıkıntı yaşamayalım ***logger gibi bu gibi uygulamalara bek güven olmuyor

bunu birçok kişi ben dahil kullanıo bu forumun ismi asla öle bir şeye karışmaz.

alperen
13-08-2009, 12:03

ben kullanıyorum sorun yok

kolega20
23-08-2009, 12:46
kurulum aşamasında hdd yi görmüyor..

BLADE01
23-08-2009, 13:22
Emeğinize sağlık

serkan89
30-08-2009, 14:58
eyw usta eline sağlık

money01
04-09-2010, 15:01
:warn: aga yaf linkleri düzenleeeeeeeeeee

nnccss
22-12-2012, 15:18
linkleri yenileme şansınız varmı iletişim nihatreiss@hotmail.com bu xp çok lazım teşekkürler