PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig Bursaspor 2-1 Fenerbahçe Maç Sonucu

Baldemir
20-03-2009, 23:04
Fenerbahçe'nin muhtemel 11'i

Only the registered members can see the link

Turkcell Süper Lig'de 25. haftanın açılış maçında yarın Bursaspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Fenerbahçe, rakibini bu sezon bir kez daha yenmek istiyor.

Bu sezon rakibiyle oynadığı 4 maçı da kazanan sarı-lacivertliler, yarınki lig maçından da galibiyetle ayrılmayı hedefliyor.

Bursaspor ile 2008-2009 sezonunda ligde ve Fortis Türkiye Kupası'nda 4 kez karşı karşıya gelen Fenerbahçe, 3'ü Kadıköy'de biri Bursa'da yapılan 4 maçı da kazandı. 4 maçta rakip filelere 11 gol atan sarı-lacivertliler, kalesinde ise 3 gol gördü.

Ligin ilk yarısında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılan karşılaşmayı 5-2 gibi farklı bir skorla kazanan Fenerbahçe, Fortis Türkiye Kupası grup maçında da rakibini Kadıköy'de 2-0 yendi. Kupada çeyrek finalde de Bursaspor ile eşleşen sarı-lacivertliler, İstanbul'daki ilk maçı 1-0, Bursa'daki rövanş maçını da 3-1 kazanarak, yarı finale yükseldi.

ALEX İLE JOSİCO YOK

Kayserispor maçında rakip takım oyuncusuna yönelik kural dışı hareketi nedeniyle aldığı 2 maçlık ceza dün akşam yapılan Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu toplantısında 1 maça indirilen kaleci Volkan Demirel, Bursaspor maçında forma giyebilecek.

Geçen hafta Kocaelispor maçında sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Deivid ile cezalı olduğu için oynayamayan Emre de bu hafta takımdaki yerlerini alabilecek.

Sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı çalışan Gökhan Gönül'ün durumunun ciddi olmadığı, Bursaspor maçında forma giyebileceği öğrenildi.

Bursaspor maçında, sakatlığı nedeniyle tedavisi süren Alex ile sarı kart cezalısı olan Josico forma giyemeyecek.

Fenerbahçe'nin olası 11'i şöyle:

Volkan Demirel, Gökhan Gönül (Önder), Edu, Lugano, Roberto Carlos, Gökhan Emreciksin, Deniz, Emre, Uğur, Deivid, Semih

Bursa Atatürk Stadı'nda yarın saat 20.00'de başlayacak Bursaspor-Fenerbahçe karşılaşmasını hakem Halis Özkahya yönetecek.

Turkcell Süper Lig'in 25. hafta açılış maçında Bursaspor, Fenerbahçe'yi 2-1 yendi. Karşılaşmada Bursaspor'un golleri Tuna (Dk.86) ve Ivankov'dan (90+3), Fenerbahçe'nin golü ise Guiza'dan(Dk.4) geldi.

Baldemir
20-03-2009, 23:15
bence bursaspor fenerden puan veya puanlar alacak.
kendi evinde büyüklere farklı oynuyor bursa.

gorusuruz bak ama alex de yok.

Geçen hafta evinde Kocaelispor'a takılan Fenerbahçe, bir darbe de Bursa'da aldı.. Bu sezon üçü kupada, 4 kez mağlup ettiği rakibi karşısında maçın hemen başında Guiza ile öne geçen Kanarya, son anlarda Tuna'nın ve Ivankov'un golüne engel olamadı; zirve yarışında ağır yara aldı: 2-1!

Bursasporlu taraftarlar takımlarının Fenerbahçe ile oynadığı maça büyük ilgi gösterdi. Yeşil-beyazlı taraftarlar, İstanbul takımlarıyla oynanan maçlardaki geleneği bozmadı ve yine Bursa Atatürk Stadı'nı doldurdu.

Maçın başlamasına 2 saat kala stada alınan taraftarlar, maç başlayana dek takımları lehine tezahürat yaptı.

Yaklaşık 200 kadar Fenerbahçe taraftarı da maçı kendilerine ayrılan açık kale arkası tribündeki bölümden izledi.

Maçta bin 400 polis görev yaptı. Stat çevresinde geniş güvenlik önlemi alınırken, taraftarlar stada 3 aşamalı arama yapıldıktan sonra alındı.

Her iki takım stada aynı anda geldi. Takımlar maçtan bir saat önce stada gelirken, ısınmak için sahaya çıkan önce Bursaspor kalecisi Ivankov oldu.

Bursaporlu taraftarlar, Ivankov'u tribünlere çağırarak yumruk şov yaptırdı. Daha sonra ısınmak için sahaya çıkan Fenerbahçe takımı, Bursasporlu taraftarların protestosundan nasibini aldı. Bursaspor taraftarları, her zaman olduğu gibi tüm futbolcuları tek tek tribünlere çağırarak alkışladı.

Son haftaların formsuz futbolcusu Sercan Yıldırım'a ise taraftarlardan uyarı geldi. Önce ''Sercan gol gol gol'' diye tezahürat yapan Bursaspor taraftarları daha sonra genç futbolcuyu, ''Oyna biraz Sercan oyna'' tezahüratıyla uyardı.

-SEMİH VE GUİZA İLK 11'DE-
Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, sakat ve cezaların çok olması nedeniyle Bursaspor karşısında ilginç bir kadroyla çıktı.

Semih ve Guiza uzun bir aradan sonra ilk 11'de sahaya çıkarken, Bursaspor'da da Ertuğrul Sağlam, Brezilyalı Tadeu'nun sakatlığı yüzünden son haftaların formda futbolcusu genç Sercan Yıldırım'ı ilk 11'de sahaya sürdü.

hasan
20-03-2009, 23:28
valla bu ligde sürpriz sonuçlarla bir çok kişinin hayalleri suya düşecek gibi...Dün akşamki hayal kırıklığını hala üstümden atamadım. Bizim gs futbolcular Tüm Türkiyenin arkalarında olduğunu hissetselerdi, maçın her dakikasında bedenleriyle değil ruhlarıyla oynasalardı inanın hiç zorlanmadan turu geçerdi. Ama bizimkiler kendilerine yenildiler vesselam... Lincolnü asıl bu maçta oynatmayacaktın ki? o zaman yenilsen der bu kadar zor gelmezdi. Yabancı takımlarla yapılan maçlarda yabancılara pek güvenmemek lazım. Tabi bazıları müstesna. Ya başka faktörler ön plana çıktıysa. Bilemezsin ki? İnanç ve kültür farkı gibi....

f47xfenerli
21-03-2009, 00:08
herkes hakettiğini yaşar bu hocaya bu topçulara ve buna izin veren bu yönetime
mustahak tır bu rezil futbol tesadüfü sonuçlarla aldıkları puanlar çok bile...
bir not daha hakemde 90+2 de bursa forması geydi başka bir değişle 90+3 te hekemin
golüyle fener 2-1 mağlup oldu.iyide oldu

MUTAF
21-03-2009, 01:18
bence bursaspor fenerden puan veya puanlar alacak.
kendi evinde büyüklere farklı oynuyor bursa.

bu cümleleri ben yazmıştım ama nedense silinmiş.
NEDEN ACABA ? :devilprv:

Volkan
21-03-2009, 01:43
yaza yaza bır hal oldum bu fenere başlarına ne gelirse mustehaktır. yönetıcısıde futbolcusuda işe yaramaz.

ademozkaya
21-03-2009, 11:43
maçtan sonra kahkaha krizine girdim

f47xfenerli
21-03-2009, 13:30
bu cümleleri ben yazmıştım ama nedense silinmiş.
NEDEN ACABA ? :devilprv:

kanaryanın açtığı konuyu burada birleştirirken karışıklik olmuş basrımutaf
bi art niyet yok yani.orağının ucu çok sivri duruyor korktum.

doğrudur sen yazmıştın konuyu birleştirirken ayırmayı unutmuşum:45:

MUTAF
21-03-2009, 14:52
kanaryanın açtığı konuyu burada birleştirirken karışıklik olmuş basrımutaf
bi art niyet yok yani.orağının ucu çok sivri duruyor korktum.

doğrudur sen yazmıştın konuyu birleştirirken ayırmayı unutmuşum:45:

eyvallah hocam saygılar. sevgiler. :smiles24: