PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Messengerı Program Kurmadan Çoklu Oturum Açma!!

gacvokem
22-03-2009, 22:17
Patch ya da Program Kurmadan Çoklu Oturum Açma!!
Bütün sürümlerde çalışıp çalışmadgını bilmiyorum deneyen arkadaşlar buraya sonuçlarını deneyip yazarsa diğerlerine yardımcı olmus olurlar.

Patch ya da Herangi başka bir programa gereksinim duymadan MSN de çoklu oturum açabilirsiniz bunun için şu yolları izleyelim:

1-) Başlat > Çalıştır > Regedit yazıyoruz enter diyerek kayıt defterimize giriş yapıyoruz.

2-) H***_LOCAL_MACHINE > Software > Microsoft > Windowslive > Messenger
yönergesini buluyoruz.

3-) Only the registered members can see the link
Messenger ın üzerine tıklayıp yeni sekmesinden DWORD değeri diyoruz adını "MultipleInstances" verip (tırnak işaretlerini yazmadan sadece MultipleInstances yazcaksınız ) ve tamm a basıyoruz; daha sonra bu yarattgımız girdinin üzerine sağ tıklayıp "değiştir" diyoruz ve "0" olan değer verisini "1" yapıyoruz.
Only the registered members can see the link

1970divrigi
22-03-2009, 22:43
bende windows live da mesenger diye bir dal yoktur onun için bir şey yapamadım

KOCBiL
26-03-2009, 15:47
Msn 2009 da oldu teşekkür.

turshucu
26-03-2009, 22:54
ben yaptim ama anlayamadim.coklu oturum nasil acilir?

gacvokem
26-03-2009, 23:04
değişik birkaçtane msn adresiniz varsa aynı anda kulanabilirsiniz,anlatılmak istenen bu

haydarizm
27-05-2009, 18:16
Patch ya da Program Kurmadan Çoklu Oturum Açma!!
Bütün sürümlerde çalışıp çalışmadgını bilmiyorum deneyen arkadaşlar buraya sonuçlarını deneyip yazarsa diğerlerine yardımcı olmus olurlar.

Patch ya da Herangi başka bir programa gereksinim duymadan MSN de çoklu oturum açabilirsiniz bunun için şu yolları izleyelim:

1-) Başlat > Çalıştır > Regedit yazıyoruz enter diyerek kayıt defterimize giriş yapıyoruz.

2-) H***_LOCAL_MACHINE > Software > Microsoft > Windowslive > Messenger
yönergesini buluyoruz.

3-) Only the registered members can see the link
Messenger ın üzerine tıklayıp yeni sekmesinden DWORD değeri diyoruz adını "MultipleInstances" verip (tırnak işaretlerini yazmadan sadece MultipleInstances yazcaksınız ) ve tamm a basıyoruz; daha sonra bu yarattgımız girdinin üzerine sağ tıklayıp "değiştir" diyoruz ve "0" olan değer verisini "1" yapıyoruz.
Only the registered members can see the link
çok teşekkürler dostum bu önemli ihtiyacı PC'yi kirletmeden çözmeye yardımcı olduğun için... Ben versiyon adı olarak bilmiyorum ancak bugün için yayınlanmış en son sürümü kullanıyorum ve bu yöntem sorunsuz çalışıyor....

gacvokem
27-05-2009, 18:23
rica ederim arkadaşım:45:

fbsakird
14-11-2009, 16:40
tesekkürler arkadas

eura
14-11-2009, 18:44
Aaaaa bende de oldu :D :D
Çok teşekkürler kardeşim. Allah razı olsun...

gacvokem
14-11-2009, 19:26
işe yaradığına sevindim:smiles24:

Hakan48
14-11-2009, 22:51
bende de msn nin son sürümü var. kısa bir süre önce yüklemek zorunda kalmıştım. yüklemeden önce çoklu oturum açabiliyordum. yeni sürüm çoklu oturum açmaya izin vermiyordu açamıyordum. ama şimdi bu sistem ile açabiliyorum. emeği geçenlere teşekkür ederim. :45::present::45:

gacvokem
15-11-2009, 13:15
rica ederim arkadaşlar